Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

calkiem letnie i wakacyjne Kwietniaki 2004

> 
madziarex
wto, 23 cze 2009 - 07:58
Mam nadzieję Dorotko... Własnie wysłałam panów do lekarza-ciekawe co powie ( i oby był....)

Pogoda mnie dobija - znowu leje .Liczę na to , że od soboty będzie ładnie blagam.gif blagam.gif blagam.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 23 cze 2009 - 07:58
Post #21

Mam nadzieję Dorotko... Własnie wysłałam panów do lekarza-ciekawe co powie ( i oby był....)

Pogoda mnie dobija - znowu leje .Liczę na to , że od soboty będzie ładnie blagam.gif blagam.gif blagam.gif

--------------------
Dorotka
wto, 23 cze 2009 - 10:47
A u mnie dziś świeci słoneczko icon_smile.gif Za chwilę jadę z chłopakami do fryzjera, właściwie to tylko z Kornelem, bo Kacper się buntuje i zapuszcza włosy. Kornel będzie siedział na fotelu a ja w tym czasie pójdę do kosmetyczki icon_razz.gif
Byłam wczoraj w Tup-Tupie i kupiłam chłopakom zestaw koszulek, do niektórych dobrałam koszule i spodenki icon_smile.gif oby tylko pogoda była...

Madziarex co powiedział lekarz? Co z Kubusiem?
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 23 cze 2009 - 10:47
Post #22

A u mnie dziś świeci słoneczko icon_smile.gif Za chwilę jadę z chłopakami do fryzjera, właściwie to tylko z Kornelem, bo Kacper się buntuje i zapuszcza włosy. Kornel będzie siedział na fotelu a ja w tym czasie pójdę do kosmetyczki icon_razz.gif
Byłam wczoraj w Tup-Tupie i kupiłam chłopakom zestaw koszulek, do niektórych dobrałam koszule i spodenki icon_smile.gif oby tylko pogoda była...

Madziarex co powiedział lekarz? Co z Kubusiem?

--------------------
justin
śro, 24 cze 2009 - 16:16
u nas po pierwszym odrobaczeniu kaszel ustał.

Pogoda mnie wkurza, nic nie schnie, a mam tyle prania, pościele, ręczniki, bielizna. Będę sie z tym bawić przez 2 tyg. 21.gif

madziarex pisz co tam z Kubą.

Dorotko, a wy kiedy wyjeżdżacie?

Patison, dlaczego zamilkłaś?
a Ptyśka?

no i reszta mam.

Lato do d....

jutro idę na pedicure i co?
myślałam, że polecę w sandałkach, a tutaj co, w kaloszach chyba.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 24 cze 2009 - 16:16
Post #23

u nas po pierwszym odrobaczeniu kaszel ustał.

Pogoda mnie wkurza, nic nie schnie, a mam tyle prania, pościele, ręczniki, bielizna. Będę sie z tym bawić przez 2 tyg. 21.gif

madziarex pisz co tam z Kubą.

Dorotko, a wy kiedy wyjeżdżacie?

Patison, dlaczego zamilkłaś?
a Ptyśka?

no i reszta mam.

Lato do d....

jutro idę na pedicure i co?
myślałam, że polecę w sandałkach, a tutaj co, w kaloszach chyba.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
śro, 24 cze 2009 - 22:26
Justin jutro w nocy icon_smile.gif)))
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post śro, 24 cze 2009 - 22:26
Post #24

Justin jutro w nocy icon_smile.gif)))

--------------------
justin
czw, 25 cze 2009 - 17:27
błyska się strasznie.okropnie.

Dorotko, a gdzie, przypomnij proszę.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 25 cze 2009 - 17:27
Post #25

błyska się strasznie.okropnie.

Dorotko, a gdzie, przypomnij proszę.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
pią, 26 cze 2009 - 17:39
Wpadam na chwilkę pożegnać się icon_smile.gif Kuba jakoś wychodzi z kaszlu , w nocy jedziemy do Zakopca.Do poklikania za 2 tyg !!! Paaaa icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pią, 26 cze 2009 - 17:39
Post #26

Wpadam na chwilkę pożegnać się icon_smile.gif Kuba jakoś wychodzi z kaszlu , w nocy jedziemy do Zakopca.Do poklikania za 2 tyg !!! Paaaa icon_smile.gif

--------------------
justin
pią, 26 cze 2009 - 19:50
madzarko wypoczywajcie aktywnie.
dobrych humorów życzę.
Ależ Ci zazdroszczę, pozdrów "Rycerza" i Dolinę Kościeliską.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 26 cze 2009 - 19:50
Post #27

madzarko wypoczywajcie aktywnie.
dobrych humorów życzę.
Ależ Ci zazdroszczę, pozdrów "Rycerza" i Dolinę Kościeliską.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
pią, 26 cze 2009 - 21:41
icon_smile.gif dziękii ! Jesteśmy spakowani-ruszamy o 4 rano 37.gif

Buziaki i udanych urlopów icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pią, 26 cze 2009 - 21:41
Post #28

icon_smile.gif dziękii ! Jesteśmy spakowani-ruszamy o 4 rano 37.gif

Buziaki i udanych urlopów icon_smile.gif

--------------------
justin
sob, 27 cze 2009 - 23:29
madziarko, zapomniałam Wam życzyć pieknej pogody.
To co się dzieje to cos strasznego. Czerwiec jest okropny. Zaczynam się obawiać. U nas Odra już tak wysoko. Mała rzeczka Anka podtapia. Woda już nie ma gdzie wsiąkać. Kwiaty marnieją. Drzwi do piwnicy nam się wypaczyły od tej wilgoci. Aniołki z masy solnej zrobiły się miękkie i sie rozpadają, pranie nie chce schnąć, zaczyna sie to przeradzać w jakis koszmar. Dziennie pada.

Moja chrześnica przyniosła z przedszkola wierszyk:

Kto Ty jesteś
Pijak mały
Jaki znak Twój
Dwa browary
Gdzie Ty mieszkasz
Pod ławeczką
A czym walczysz
Buteleczką

pijak.gif 37.gif 37.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post sob, 27 cze 2009 - 23:29
Post #29

madziarko, zapomniałam Wam życzyć pieknej pogody.
To co się dzieje to cos strasznego. Czerwiec jest okropny. Zaczynam się obawiać. U nas Odra już tak wysoko. Mała rzeczka Anka podtapia. Woda już nie ma gdzie wsiąkać. Kwiaty marnieją. Drzwi do piwnicy nam się wypaczyły od tej wilgoci. Aniołki z masy solnej zrobiły się miękkie i sie rozpadają, pranie nie chce schnąć, zaczyna sie to przeradzać w jakis koszmar. Dziennie pada.

Moja chrześnica przyniosła z przedszkola wierszyk:

Kto Ty jesteś
Pijak mały
Jaki znak Twój
Dwa browary
Gdzie Ty mieszkasz
Pod ławeczką
A czym walczysz
Buteleczką

pijak.gif 37.gif 37.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
pon, 29 cze 2009 - 19:34
helo helo 06.gif 06.gif
witam powrocona znowu 04.gif tym razem siedze na tylku caly miesiac icon_wink.gif

Madzia, nawolujesz mnie a ja nad moriem bylam przeciez icon_smile.gif
bosssko bylo 06.gif pogoda malo plazowa ale nie padalo, slonko swiecilo, w kurtkach nie trzeba bylo chodzic (no na plazy jak wialo mocno) wiec luzzz icon_cool.gif
nie nastawialam sie na lezenie i smazenie sie, tylko na "wyjodowanie" dzieci - a to sie udalo switnie, calymi dniami na dworze icon_smile.gif
potem wrzuce pare fot icon_wink.gif

mam nadzieje ze pogoda lada moment sie ustabilizuje i Madziarka i Dorotka beda sie urlopowac w sloneczku i ciepelku icon_smile.gif

Ten post edytował Patison pon, 29 cze 2009 - 19:35
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 29 cze 2009 - 19:34
Post #30

helo helo 06.gif 06.gif
witam powrocona znowu 04.gif tym razem siedze na tylku caly miesiac icon_wink.gif

Madzia, nawolujesz mnie a ja nad moriem bylam przeciez icon_smile.gif
bosssko bylo 06.gif pogoda malo plazowa ale nie padalo, slonko swiecilo, w kurtkach nie trzeba bylo chodzic (no na plazy jak wialo mocno) wiec luzzz icon_cool.gif
nie nastawialam sie na lezenie i smazenie sie, tylko na "wyjodowanie" dzieci - a to sie udalo switnie, calymi dniami na dworze icon_smile.gif
potem wrzuce pare fot icon_wink.gif

mam nadzieje ze pogoda lada moment sie ustabilizuje i Madziarka i Dorotka beda sie urlopowac w sloneczku i ciepelku icon_smile.gif

--------------------


justin
wto, 30 cze 2009 - 22:35
Patison, czekam na fotki.

byliśmy w niedzielę w waszym aquaparku, ale się nastaliśmy w kolejce. Ludzisk było tyle, ze jeszcze ja nigdy takich tłumów nie widziałam. 35 minut do kasy 11.gif , ale warto było icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 30 cze 2009 - 22:35
Post #31

Patison, czekam na fotki.

byliśmy w niedzielę w waszym aquaparku, ale się nastaliśmy w kolejce. Ludzisk było tyle, ze jeszcze ja nigdy takich tłumów nie widziałam. 35 minut do kasy 11.gif , ale warto było icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
śro, 01 lip 2009 - 09:28
taaaa przy tych kasach to bywa szal pal icon_smile.gif
ale juz dawno nie bylam uuuuulalalala, musze sie z rodzinka wybrac 06.gif

fotki znad morza, sztyk pare pokazuje (bylam z kolezanka forumowa i jej coreczkami icon_smile.gif )

























Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 09:28
Post #32

taaaa przy tych kasach to bywa szal pal icon_smile.gif
ale juz dawno nie bylam uuuuulalalala, musze sie z rodzinka wybrac 06.gif

fotki znad morza, sztyk pare pokazuje (bylam z kolezanka forumowa i jej coreczkami icon_smile.gif )



























--------------------


Patison
śro, 01 lip 2009 - 09:31
Wipek od wczoraj chodzi do przedszkola zastepczego, tego co rok temu pod naszym blokiem - na poczatku nie chcial isc bo bez Jasia, ale chodzi tam jego kolega podworkowy wiec juz gitesik icon_wink.gif

Poza tym to juz mnie nosi, juz mnie nosi 03.gif ale w lipcu juz nic nie wydumam wiec siedze na tylku tak czy siak, za to w sierpniu moze do brata do Niemiec pojedziemy no i ten ostatni tydzien do Swinoujscia icon_smile.gif
pojechalabym chetnie do mojej mamy teraz na pare dni ale ona do 17go w tym sanatarium bleeee

Ciekawe jak tam Madziarka wakacjowa i Dorotka? icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 09:31
Post #33

Wipek od wczoraj chodzi do przedszkola zastepczego, tego co rok temu pod naszym blokiem - na poczatku nie chcial isc bo bez Jasia, ale chodzi tam jego kolega podworkowy wiec juz gitesik icon_wink.gif

Poza tym to juz mnie nosi, juz mnie nosi 03.gif ale w lipcu juz nic nie wydumam wiec siedze na tylku tak czy siak, za to w sierpniu moze do brata do Niemiec pojedziemy no i ten ostatni tydzien do Swinoujscia icon_smile.gif
pojechalabym chetnie do mojej mamy teraz na pare dni ale ona do 17go w tym sanatarium bleeee

Ciekawe jak tam Madziarka wakacjowa i Dorotka? icon_smile.gif

--------------------


justin
śro, 01 lip 2009 - 21:47
byłyście same, ta koleżanka też bez męża?
Zdjęcia prześliczne. Rozumiem, że myślisz juz o partii dla Wiktora:)

mam nadzieję, że po powrocie dziewczyny pokażą nam supe zdjęcia i zasypią ciekawymi historiami, bo jakos tutaj pusto. Co porabia Ptyśka?


a kukuk



Ten post edytował justin śro, 01 lip 2009 - 21:48
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 21:47
Post #34

byłyście same, ta koleżanka też bez męża?
Zdjęcia prześliczne. Rozumiem, że myślisz juz o partii dla Wiktora:)

mam nadzieję, że po powrocie dziewczyny pokażą nam supe zdjęcia i zasypią ciekawymi historiami, bo jakos tutaj pusto. Co porabia Ptyśka?


a kukuk



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
śro, 01 lip 2009 - 22:40
A kuku icon_smile.gif Piszę z Zakopca , jutro wyjeżdżamy 21.gif Jest bosko 06.gif 06.gif 06.gif
Pogoda dała się znieść , wycieczki kapitalne , dzisiaj Morskie Oko i 20 km pieszo 43.gif Kuba doszedł i wrócił , teraz śpi jak zabity 06.gif Było kapitalnie- super domek , fajowa gospodyni - rewelka- polecam !!!!!!!! Willa Jodła jest kapitalna icon_smile.gif

Jutro pojedziemy prosto na działkę , potem M odwiezie teściów do Łodzi i wróci do nas- tym razem tydzień bez netu 21.gif

Laba , laba i jeszcze raz laba - to jest TO !


Patison fajne fociaki- z Oruśką byłaś? icon_smile.gif

Justin ale jęzor heheh icon_smile.gif

Buziaki !
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 01 lip 2009 - 22:40
Post #35

A kuku icon_smile.gif Piszę z Zakopca , jutro wyjeżdżamy 21.gif Jest bosko 06.gif 06.gif 06.gif
Pogoda dała się znieść , wycieczki kapitalne , dzisiaj Morskie Oko i 20 km pieszo 43.gif Kuba doszedł i wrócił , teraz śpi jak zabity 06.gif Było kapitalnie- super domek , fajowa gospodyni - rewelka- polecam !!!!!!!! Willa Jodła jest kapitalna icon_smile.gif

Jutro pojedziemy prosto na działkę , potem M odwiezie teściów do Łodzi i wróci do nas- tym razem tydzień bez netu 21.gif

Laba , laba i jeszcze raz laba - to jest TO !


Patison fajne fociaki- z Oruśką byłaś? icon_smile.gif

Justin ale jęzor heheh icon_smile.gif

Buziaki !

--------------------
madziarex
śro, 01 lip 2009 - 22:58
to my icon_smile.gif




madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 01 lip 2009 - 22:58
Post #36

to my icon_smile.gif






--------------------
justin
czw, 02 lip 2009 - 14:21
madziarko, niestety nie widzę zdjęć.

Cieszę się, że willa Jodła Wam pasowała. wycieczka udana, to super. Alez bym pospacerowała.

Jęzor jak jęzor, ktoś się mnie zapytał dlaczego czegos innego nie wywaliłam icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 14:21
Post #37

madziarko, niestety nie widzę zdjęć.

Cieszę się, że willa Jodła Wam pasowała. wycieczka udana, to super. Alez bym pospacerowała.

Jęzor jak jęzor, ktoś się mnie zapytał dlaczego czegos innego nie wywaliłam icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
czw, 02 lip 2009 - 20:53
Ja tez nie widze zdjec Madzi icon_sad.gif nawet jak linka kopiuje z fot to pisze mi ze "not found"....ale ciesze sie ze tak wysmienicie sie bawicie 06.gif 06.gif i czekam na obszerna relacje jak juz powrocisz ze wszelkich wojazy 06.gif

Justin 29.gif 29.gif jaka wadna pani na focie 03.gif

a co porabia Ptysia? a zyje, spoko icon_wink.gif z Jaskiem sidzi teraz bo przedszkole zamkniete a nie oddawala go do zastepczego icon_wink.gif
wczoraj u niej spalam i siedzialysmy do polnocy obserwujac pioruny, padlysmy kolo 1 a ja juz o 6 na nogach i do domu bo o 7 maz do pracy isc musial hihihihihi icon_smile.gif

maz moj sobie motor kupil 37.gif 37.gif 37.gif codziennie teraz bede umierac ze strachu 37.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 20:53
Post #38

Ja tez nie widze zdjec Madzi icon_sad.gif nawet jak linka kopiuje z fot to pisze mi ze "not found"....ale ciesze sie ze tak wysmienicie sie bawicie 06.gif 06.gif i czekam na obszerna relacje jak juz powrocisz ze wszelkich wojazy 06.gif

Justin 29.gif 29.gif jaka wadna pani na focie 03.gif

a co porabia Ptysia? a zyje, spoko icon_wink.gif z Jaskiem sidzi teraz bo przedszkole zamkniete a nie oddawala go do zastepczego icon_wink.gif
wczoraj u niej spalam i siedzialysmy do polnocy obserwujac pioruny, padlysmy kolo 1 a ja juz o 6 na nogach i do domu bo o 7 maz do pracy isc musial hihihihihi icon_smile.gif

maz moj sobie motor kupil 37.gif 37.gif 37.gif codziennie teraz bede umierac ze strachu 37.gif

--------------------


justin
pią, 03 lip 2009 - 16:30
Patison, to nieźle się bawiłyście, tylko trochę niewyspane. 5 godzin to mało. Ale warto było pewnie. Fajnie macie. Nagadałyście się, co?
Co do motora, to jejku, nie zazdroszczę, nie chciałabym żeby mój chłop jeździł. No ale, faceci to lubią. A jaki sobie kupił?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 03 lip 2009 - 16:30
Post #39

Patison, to nieźle się bawiłyście, tylko trochę niewyspane. 5 godzin to mało. Ale warto było pewnie. Fajnie macie. Nagadałyście się, co?
Co do motora, to jejku, nie zazdroszczę, nie chciałabym żeby mój chłop jeździł. No ale, faceci to lubią. A jaki sobie kupił?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
sob, 04 lip 2009 - 13:17
motor kupil taki



nie moge i nie chce mu zabraniac ale caly czas powtarzam ze mi sie to malo podoba i ze sie boje.....trudno...tyle moge...
wczoraj nakupowal sprzetu pod tytulem kask, rekawice, kurtka...szal pal icon_wink.gif

a dla mnie szukamy auta, nie wiem czy Wam pisalam ale jestesmy teraz totalnie bzzzzz bo nasza mazda sie spsula byla totalnie 32.gif - szukam i szukam i nic znalesc nie moge, ale moze sie uda i jutro takie jedno upatrzone pojedziemy obejrzec - jak ju jakies zakupie to sie oczywiscie pochwale icon_smile.gif (ciekawe tylko czy sie odwaze w koncu jezdzic hahahaa 04.gif )

weekendowo robimy nic...nuda....tzn tesciowa dzis przybywa a ja jutro na 1030 ide sobie z Wiputem na Epoke Lodowcowa i juz sie ciesze jak dzika icon_biggrin.gif Piotrek z Oktim i babcia zostana w domu albo sobie cos tam inszego porobia - nie wnikam icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post sob, 04 lip 2009 - 13:17
Post #40

motor kupil taki



nie moge i nie chce mu zabraniac ale caly czas powtarzam ze mi sie to malo podoba i ze sie boje.....trudno...tyle moge...
wczoraj nakupowal sprzetu pod tytulem kask, rekawice, kurtka...szal pal icon_wink.gif

a dla mnie szukamy auta, nie wiem czy Wam pisalam ale jestesmy teraz totalnie bzzzzz bo nasza mazda sie spsula byla totalnie 32.gif - szukam i szukam i nic znalesc nie moge, ale moze sie uda i jutro takie jedno upatrzone pojedziemy obejrzec - jak ju jakies zakupie to sie oczywiscie pochwale icon_smile.gif (ciekawe tylko czy sie odwaze w koncu jezdzic hahahaa 04.gif )

weekendowo robimy nic...nuda....tzn tesciowa dzis przybywa a ja jutro na 1030 ide sobie z Wiputem na Epoke Lodowcowa i juz sie ciesze jak dzika icon_biggrin.gif Piotrek z Oktim i babcia zostana w domu albo sobie cos tam inszego porobia - nie wnikam icon_wink.gif

--------------------


> calkiem letnie i wakacyjne Kwietniaki 2004
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 23:04
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama