Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
21 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Zima , Święta- Kwietniówki 2004 dadzą radę !

> 
justin
pon, 28 gru 2009 - 23:33
madziarko, gdzie Ty masz 7 stopni, w pracy?
kuruj się kochana, bo choc Sylwester w domu, to jednak sylwek i trzeba miec formę.
My też domowo. A co tam.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 28 gru 2009 - 23:33
Post #41

madziarko, gdzie Ty masz 7 stopni, w pracy?
kuruj się kochana, bo choc Sylwester w domu, to jednak sylwek i trzeba miec formę.
My też domowo. A co tam.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
wto, 29 gru 2009 - 08:01
Justin -tak , w pracy jak za oknem jest na minusie , zaczynamy z taką temperaturą ...

Zdjęcia super-tak Świątecznie , mimo braku śniegu icon_smile.gif Dzieciaczki słodkie icon_smile.gif)

Ptysia cieszę się , że to nic groźnego-kurujcie się. A z tą pracą w domu masz super icon_smile.gif Pokaż no kochana jakieś zdjęcia Jasia , bo sto lat Go nie widziałyśmy !

Chłopaki zaraz wybywają na szczepienie i kontrolę u lekarza , a ja najchętniej poszłabym ...spać icon_cool.gif icon_cool.gif

Miłego dzionka !
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 29 gru 2009 - 08:01
Post #42

Justin -tak , w pracy jak za oknem jest na minusie , zaczynamy z taką temperaturą ...

Zdjęcia super-tak Świątecznie , mimo braku śniegu icon_smile.gif Dzieciaczki słodkie icon_smile.gif)

Ptysia cieszę się , że to nic groźnego-kurujcie się. A z tą pracą w domu masz super icon_smile.gif Pokaż no kochana jakieś zdjęcia Jasia , bo sto lat Go nie widziałyśmy !

Chłopaki zaraz wybywają na szczepienie i kontrolę u lekarza , a ja najchętniej poszłabym ...spać icon_cool.gif icon_cool.gif

Miłego dzionka !


--------------------
justin
wto, 29 gru 2009 - 08:08
madziarex na co się szczepicie?
to straszne z tą temperaturą, a zapowiadają -17 stopni, co wtedy, nie będziecie chodzić do pracy?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 08:08
Post #43

madziarex na co się szczepicie?
to straszne z tą temperaturą, a zapowiadają -17 stopni, co wtedy, nie będziecie chodzić do pracy?


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
wto, 29 gru 2009 - 08:11
Ptysia fajna ta strona icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 29 gru 2009 - 08:11
Post #44

Ptysia fajna ta strona icon_smile.gif

--------------------
madziarex
wto, 29 gru 2009 - 08:16
CYTAT(justin @ Tue, 29 Dec 2009 - 08:08) *
madziarex na co się szczepicie?
to straszne z tą temperaturą, a zapowiadają -17 stopni, co wtedy, nie będziecie chodzić do pracy?



Justin mamy 3 nagrzewnice i jak pochodzą jakiś czas , jest ok.Najgorzej jest rano. Dzisiaj planujemy kupić takie urządzonko czasowe , które jutro o 5 rano włączy dodatkowy grzejnik , żeby było można wysiezieć icon_wink.gif

A szczepimy się od kilku m-cy Polyvaccinum.Teraz zaczniemy ostatnią kurację - forte. Stosuje się ją w przypadku przewlekłych choorób dróg oddechowych , jednocześnie uodparnia i odczula.

Ten post edytował madziarex wto, 29 gru 2009 - 08:17
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 29 gru 2009 - 08:16
Post #45

CYTAT(justin @ Tue, 29 Dec 2009 - 08:08) *
madziarex na co się szczepicie?
to straszne z tą temperaturą, a zapowiadają -17 stopni, co wtedy, nie będziecie chodzić do pracy?



Justin mamy 3 nagrzewnice i jak pochodzą jakiś czas , jest ok.Najgorzej jest rano. Dzisiaj planujemy kupić takie urządzonko czasowe , które jutro o 5 rano włączy dodatkowy grzejnik , żeby było można wysiezieć icon_wink.gif

A szczepimy się od kilku m-cy Polyvaccinum.Teraz zaczniemy ostatnią kurację - forte. Stosuje się ją w przypadku przewlekłych choorób dróg oddechowych , jednocześnie uodparnia i odczula.

--------------------
justin
wto, 29 gru 2009 - 08:21
madziarex, ta strona Ptyski jest utrzymana w fioletowej tonacji? Jesli to ta, to bardzo, bardzo mi się podoba. Tylko dlaczego tam nie ma adresu? Chyba że jest ukryty ?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 08:21
Post #46

madziarex, ta strona Ptyski jest utrzymana w fioletowej tonacji? Jesli to ta, to bardzo, bardzo mi się podoba. Tylko dlaczego tam nie ma adresu? Chyba że jest ukryty ?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
wto, 29 gru 2009 - 08:32
Dzien dobry icon_smile.gif

Justin, faaaana ta zywa szopka icon_smile.gif co roku we Wro codzilismy na podobna, w tym nie...ale chyba nie az taka fajna ta wroclawska jak tam icon_smile.gif a jaki Lukaszek skupiony na tym malowaniu z siostra icon_lol.gif

do mnie wlasnie wczoraj pielegniarka dzwonila, ze mam zalegle dwa szczepienia Oktawiana - pojde na wiosne icon_wink.gif
i Wiktor tez ma zalegle wciaz icon_redface.gif icon_redface.gif odra-swinka-rozyczka (priorixem ich razem zaszczepie juz icon_wink.gif ) i to co sie w 5 roku zycia robi icon_wink.gif
niezle co? icon_wink.gif

Madziarka brrrr tam w pracy 23.gif
Justin a o jaki adres Ci chodzi?

Piotrek dzis idzie z Wipsem do laryngologa a po lekarzu ida na basen - oj daaaawno nie byli icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 08:32
Post #47

Dzien dobry icon_smile.gif

Justin, faaaana ta zywa szopka icon_smile.gif co roku we Wro codzilismy na podobna, w tym nie...ale chyba nie az taka fajna ta wroclawska jak tam icon_smile.gif a jaki Lukaszek skupiony na tym malowaniu z siostra icon_lol.gif

do mnie wlasnie wczoraj pielegniarka dzwonila, ze mam zalegle dwa szczepienia Oktawiana - pojde na wiosne icon_wink.gif
i Wiktor tez ma zalegle wciaz icon_redface.gif icon_redface.gif odra-swinka-rozyczka (priorixem ich razem zaszczepie juz icon_wink.gif ) i to co sie w 5 roku zycia robi icon_wink.gif
niezle co? icon_wink.gif

Madziarka brrrr tam w pracy 23.gif
Justin a o jaki adres Ci chodzi?

Piotrek dzis idzie z Wipsem do laryngologa a po lekarzu ida na basen - oj daaaawno nie byli icon_wink.gif

--------------------


justin
wto, 29 gru 2009 - 09:21
adresu kontaktowego, wiesz takiego fizycznego adresu.
Tak tylko sie pytam, nie żebym cos tam miała na myśli.
Pomyślałam sobie, że jesli to będzie Wrocław to pewnie jest to ta strona Ptyśki no i zaczęłam sie za adresem rozglądać.

Łukasz nasladując starsza siostre w niemal wszystkim najchętniej malowałby usta, paznokcie, nosił opaski na głowie icon_smile.gif) Na szczęście lakier do paznokci jakos wybiłam mu z głowy, ze szminek został błyszczyk, tata czasem go psiknie czyms fajnym, jeszcze mi chłopak zniewieścieje.

Z Natalka byłam dwa razy na basenie takim zwykłym, z torami do pływania. Dla niej super zabawa ( pływa w kółku), dla mnie mniej bo nie mogę popływać tak jakbym chciała, ale za to jest to czas spędzony z nią i dziecko przeszczęśliwe.

Ten post edytował justin wto, 29 gru 2009 - 09:22
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 09:21
Post #48

adresu kontaktowego, wiesz takiego fizycznego adresu.
Tak tylko sie pytam, nie żebym cos tam miała na myśli.
Pomyślałam sobie, że jesli to będzie Wrocław to pewnie jest to ta strona Ptyśki no i zaczęłam sie za adresem rozglądać.

Łukasz nasladując starsza siostre w niemal wszystkim najchętniej malowałby usta, paznokcie, nosił opaski na głowie icon_smile.gif) Na szczęście lakier do paznokci jakos wybiłam mu z głowy, ze szminek został błyszczyk, tata czasem go psiknie czyms fajnym, jeszcze mi chłopak zniewieścieje.

Z Natalka byłam dwa razy na basenie takim zwykłym, z torami do pływania. Dla niej super zabawa ( pływa w kółku), dla mnie mniej bo nie mogę popływać tak jakbym chciała, ale za to jest to czas spędzony z nią i dziecko przeszczęśliwe.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
wto, 29 gru 2009 - 09:42
nie ma stacjonarnego sklepu wiec i adresu chyba brak - sama ni wiem icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

no wlasnie Justin, jaka jest granica pomiedzy zniewiescieniem a dbaniem o siebie? icon_lol.gif sama nie wiem icon_wink.gif
Oktawian poki co tylko malpuje czesanie sie a Wiktor jest nieodlaczny z pomadka ochronna i wciaz smaruje usta icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 09:42
Post #49

nie ma stacjonarnego sklepu wiec i adresu chyba brak - sama ni wiem icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

no wlasnie Justin, jaka jest granica pomiedzy zniewiescieniem a dbaniem o siebie? icon_lol.gif sama nie wiem icon_wink.gif
Oktawian poki co tylko malpuje czesanie sie a Wiktor jest nieodlaczny z pomadka ochronna i wciaz smaruje usta icon_smile.gif

--------------------


justin
wto, 29 gru 2009 - 09:52
myslę, że dopóki nie ma malowania oczu, paznokci i noszenia pierścionków to jest ok icon_smile.gif) Sama podsuwam Łukaszowi błyszczyk, bo właściwie dlaczego nie, w końcu to pomadka ochronna, facetom tez od zimna pierzchną usta icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 09:52
Post #50

myslę, że dopóki nie ma malowania oczu, paznokci i noszenia pierścionków to jest ok icon_smile.gif) Sama podsuwam Łukaszowi błyszczyk, bo właściwie dlaczego nie, w końcu to pomadka ochronna, facetom tez od zimna pierzchną usta icon_smile.gif


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
wto, 29 gru 2009 - 09:54
zgadza sie icon_smile.gif a Wi ma bardz suche wiec regularnie od taty dostaje pomadki bo wiecznie gdzies gubi 37.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 09:54
Post #51

zgadza sie icon_smile.gif a Wi ma bardz suche wiec regularnie od taty dostaje pomadki bo wiecznie gdzies gubi 37.gif

--------------------


justin
wto, 29 gru 2009 - 09:58
oj u nas to samo, gubią się, łamią, a nawet rozpływają ( w kieszeni kurtki powieszonej przy kaloryferze icon_smile.gif )
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 09:58
Post #52

oj u nas to samo, gubią się, łamią, a nawet rozpływają ( w kieszeni kurtki powieszonej przy kaloryferze icon_smile.gif )

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
wto, 29 gru 2009 - 09:59
albo zostaja zjedzone przez mlodsze rodzenstwo 29.gif 04.gif 43.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 09:59
Post #53

albo zostaja zjedzone przez mlodsze rodzenstwo 29.gif 04.gif 43.gif

--------------------


justin
wto, 29 gru 2009 - 10:15
truskawkowe czy pomarańczowe na pewno sa smaczne icon_smile.gif)
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 10:15
Post #54

truskawkowe czy pomarańczowe na pewno sa smaczne icon_smile.gif)

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
wto, 29 gru 2009 - 10:35
u nas bezsmakowe jednak bywaja, bo to maz sobie kupuje hihihi
(to sie nam dyskusja pomadkowa rozbujala 04.gif )
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 10:35
Post #55

u nas bezsmakowe jednak bywaja, bo to maz sobie kupuje hihihi
(to sie nam dyskusja pomadkowa rozbujala 04.gif )

--------------------


justin
wto, 29 gru 2009 - 10:48
to chyba sobie zaraz smarnę pomadką a co tam icon_smile.gif
nudy na pudy mam pracy.
zaraz planuje wyskoczyc do domu bo mam dzisiaj kolendę i chodza od g.9.00, czego nie potrafie za cholere zrozumiec.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 10:48
Post #56

to chyba sobie zaraz smarnę pomadką a co tam icon_smile.gif
nudy na pudy mam pracy.
zaraz planuje wyskoczyc do domu bo mam dzisiaj kolendę i chodza od g.9.00, czego nie potrafie za cholere zrozumiec.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Mama Madzia
wto, 29 gru 2009 - 11:50
Madziarka, kurujcie sie no i zapodaj jakies fotki poswiateczne plisss.

Justin, Oliwier nie ma siostrzyczki a wszelakie akcesoria kobiece sa u niego bardzo na czasi. uwielbia sie stroic w moje bluzki, uzywac kremikow, pomadek, raz to nawet sobie sam rzesy maskara pomalował, skubaniutki wie co do czego słuzy, no ale zabawy lalkami, wozeczkami, to u niego norma, mam sie bac na przyszlosc 37.gif icon_idea.gif icon_rolleyes.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 11:50
Post #57

Madziarka, kurujcie sie no i zapodaj jakies fotki poswiateczne plisss.

Justin, Oliwier nie ma siostrzyczki a wszelakie akcesoria kobiece sa u niego bardzo na czasi. uwielbia sie stroic w moje bluzki, uzywac kremikow, pomadek, raz to nawet sobie sam rzesy maskara pomalował, skubaniutki wie co do czego słuzy, no ale zabawy lalkami, wozeczkami, to u niego norma, mam sie bac na przyszlosc 37.gif icon_idea.gif icon_rolleyes.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
wto, 29 gru 2009 - 12:44
Mamo Madziu, to chyba nic groźnego, każdy się bawi tym czym lubi. Myslę, że on nie pierwszy i nie ostatni icon_smile.gif
Samochodzikami też się chyba czasem bawi?

Juz jestem po kolędzie, był sam proboszcz, a że wróciłam do rodzinnej miejscowości po kilkunastu latach i przypomniałam proboszczowi, że mnie do komuni szykował, "a jak nazwisko ?" - zapytał, i od razu wszystko sobie przypomniał no i musiałam mu streścić po krótce zycie:) " A męża masz dobrego", "Do kościoła nie musisz go ciągnąć" , "Skąd mąż pochodzi" "Ile lat jesteś mężatką" " Gdzie mieszkałaś wcześniej" "Dzieci masz?" no i tak upłynęła nam króciutka pogawędka. icon_smile.gif)
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 12:44
Post #58

Mamo Madziu, to chyba nic groźnego, każdy się bawi tym czym lubi. Myslę, że on nie pierwszy i nie ostatni icon_smile.gif
Samochodzikami też się chyba czasem bawi?

Juz jestem po kolędzie, był sam proboszcz, a że wróciłam do rodzinnej miejscowości po kilkunastu latach i przypomniałam proboszczowi, że mnie do komuni szykował, "a jak nazwisko ?" - zapytał, i od razu wszystko sobie przypomniał no i musiałam mu streścić po krótce zycie:) " A męża masz dobrego", "Do kościoła nie musisz go ciągnąć" , "Skąd mąż pochodzi" "Ile lat jesteś mężatką" " Gdzie mieszkałaś wcześniej" "Dzieci masz?" no i tak upłynęła nam króciutka pogawędka. icon_smile.gif)

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
wto, 29 gru 2009 - 12:53
w zyciu koledy nie przyjmowalam icon_redface.gif icon_redface.gif

Madziu, na tym etapie luzzzz, dzieci eksperymentuja, bawia sie, odgladaja doroslych i inne dzieci icon_wink.gif
gorzej jakby te bluzeczki Twoje ubieral w wieku np 15 lat icon_lol.gif 08.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 12:53
Post #59

w zyciu koledy nie przyjmowalam icon_redface.gif icon_redface.gif

Madziu, na tym etapie luzzzz, dzieci eksperymentuja, bawia sie, odgladaja doroslych i inne dzieci icon_wink.gif
gorzej jakby te bluzeczki Twoje ubieral w wieku np 15 lat icon_lol.gif 08.gif

--------------------


justin
wto, 29 gru 2009 - 13:03
Patison, w Twoim domu rodzinnym też nie przyjmowano kolędy?

Po południu wybieramy sie do kościoła na święto Świętych Młodzianków.
Obchodzone 28 grudnia święto Młodzianków Męczenników, czyli dzieci zamordowanych na rozkaz Heroda, jest okazją do modlitwy w intencji życia. - to ze strony familiae.pl
Wszystkie dzieci otrzymuja błogosławieństwo, w tym celu podchodzą do balasek i ksiądz błogosławi każde z osobna. Ciekawa jestem czy zgodnie z coroczna tradycją Natalka się zbuntuje i nie podejdzie do błogosławieństwa.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 29 gru 2009 - 13:03
Post #60

Patison, w Twoim domu rodzinnym też nie przyjmowano kolędy?

Po południu wybieramy sie do kościoła na święto Świętych Młodzianków.
Obchodzone 28 grudnia święto Młodzianków Męczenników, czyli dzieci zamordowanych na rozkaz Heroda, jest okazją do modlitwy w intencji życia. - to ze strony familiae.pl
Wszystkie dzieci otrzymuja błogosławieństwo, w tym celu podchodzą do balasek i ksiądz błogosławi każde z osobna. Ciekawa jestem czy zgodnie z coroczna tradycją Natalka się zbuntuje i nie podejdzie do błogosławieństwa.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
> Zima , Święta- Kwietniówki 2004 dadzą radę !
Start new topic
Reply to this topic
21 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 21:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama