Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

LEGOLAND

, Dania czy Niemcy
> , Dania czy Niemcy
kasiakot
piÄ…, 17 kwi 2015 - 22:35
CYTAT(ronia31 @ Fri, 17 Apr 2015 - 23:19) *
Nie będę odwoływać ale jak czytam opinie w necie to Dania chyba ma lepsze



ja bym tak nie brała opinii do siebie, ile ludzi każdy ma swoją. My byliśmy w niem i nam się bardzo podobało a najbardziej wiadomo dzieciakom. Chociaż nie powiem mój stary też uhahany był icon_smile.gif
kasiakot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pią, 17 kwi 15 - 22:14
Nr użytkownika: 45,680




post piÄ…, 17 kwi 2015 - 22:35
Post #21

CYTAT(ronia31 @ Fri, 17 Apr 2015 - 23:19) *
Nie będę odwoływać ale jak czytam opinie w necie to Dania chyba ma lepsze



ja bym tak nie brała opinii do siebie, ile ludzi każdy ma swoją. My byliśmy w niem i nam się bardzo podobało a najbardziej wiadomo dzieciakom. Chociaż nie powiem mój stary też uhahany był icon_smile.gif
ronia31
piÄ…, 17 kwi 2015 - 22:38
może i racja. A ja siedzie w necie i przeglądam i dłubie. Może trochę mam stresik i chce żeby wszystko było ok
ronia31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: pon, 19 sty 15 - 11:03
Nr użytkownika: 45,202




post piÄ…, 17 kwi 2015 - 22:38
Post #22

może i racja. A ja siedzie w necie i przeglądam i dłubie. Może trochę mam stresik i chce żeby wszystko było ok

--------------------
We li­ve, as we dream – alo­ne.
kasiakot
piÄ…, 17 kwi 2015 - 23:03
Jak zabukowane to po ptakach pojedziesz wrócisz i opowiesz jak było.
Ja w tym roku chce do Rzymu pojechać a z wycieczek jednodniowych to myślę nad https://www.fostertravel.pl/city-break/heid...k/ftr-47253-59/ wyjazd z początkiem września. Nie drogo ale musimy dopłacić za wyjazd z Bydgoszczy. Właśnie muszę zadzwonić i zapytać jaka jest ta dopłata czy to się opłaca.
Koleżanka z chłopakiem w każdym razie była w tym miasteczku i wrażenia podobno super. Zresztą Niemcy chyba słyną z tego że wszystko u nich na najlepszym poziomie.
kasiakot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pią, 17 kwi 15 - 22:14
Nr użytkownika: 45,680




post piÄ…, 17 kwi 2015 - 23:03
Post #23

Jak zabukowane to po ptakach pojedziesz wrócisz i opowiesz jak było.
Ja w tym roku chce do Rzymu pojechać a z wycieczek jednodniowych to myślę nad https://www.fostertravel.pl/city-break/heid...k/ftr-47253-59/ wyjazd z początkiem września. Nie drogo ale musimy dopłacić za wyjazd z Bydgoszczy. Właśnie muszę zadzwonić i zapytać jaka jest ta dopłata czy to się opłaca.
Koleżanka z chłopakiem w każdym razie była w tym miasteczku i wrażenia podobno super. Zresztą Niemcy chyba słyną z tego że wszystko u nich na najlepszym poziomie.
Evvka
piÄ…, 01 lut 2019 - 11:38
A propos tego w Dani, to w tamtym roku były zniżki na wejście do Legolandu na Gruponie, więc jak ktoś się wybiera to radzę sprawdzić, może jeszcze są.
Evvka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 89
Dołączył: nie, 30 gru 18 - 21:38
Nr użytkownika: 52,502




post piÄ…, 01 lut 2019 - 11:38
Post #24

A propos tego w Dani, to w tamtym roku były zniżki na wejście do Legolandu na Gruponie, więc jak ktoś się wybiera to radzę sprawdzić, może jeszcze są.
> LEGOLAND, Dania czy Niemcy
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 06:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama