Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ciuszki dla wcześniaka

, PrzyjmÄ™
> , PrzyjmÄ™
karolaijula
śro, 29 kwi 2015 - 09:30
Witam wszystkich. Bardzo dawno nie udzielałam się na forum i od razu tutaj piszę .... przepraszam za to.
Zwraca się do Was z gorącą prośbą o przekazanie kilku ciuszków dla maluszka, który właśnie się rodzi i niestet bardzo mu się pospiaszyło ponieważ jego mama jest w 32 tc.
Jest to osoba z mojej najbliższej rodziny, w której nie zabardzo się układa finansowo. Ja ich poratowałam ciuszkami po moich dzieiciach ale to rozm. 56 i wzwyż.
Ciuszków dla tak malutkiego dziecka nie posiadam a są pilnie potrzebne. Jeśli jakaś mama chciałaby przekać troszkę ciuszków to ja oczywiście pokryję koszty przesyłki.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc
karolaijula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 21:57
Skąd: Międzyrzecz
Nr użytkownika: 18,214

GG:


post śro, 29 kwi 2015 - 09:30
Post #1

Witam wszystkich. Bardzo dawno nie udzielałam się na forum i od razu tutaj piszę .... przepraszam za to.
Zwraca się do Was z gorącą prośbą o przekazanie kilku ciuszków dla maluszka, który właśnie się rodzi i niestet bardzo mu się pospiaszyło ponieważ jego mama jest w 32 tc.
Jest to osoba z mojej najbliższej rodziny, w której nie zabardzo się układa finansowo. Ja ich poratowałam ciuszkami po moich dzieiciach ale to rozm. 56 i wzwyż.
Ciuszków dla tak malutkiego dziecka nie posiadam a są pilnie potrzebne. Jeśli jakaś mama chciałaby przekać troszkę ciuszków to ja oczywiście pokryję koszty przesyłki.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc

--------------------




> Ciuszki dla wczeÅ›niaka, PrzyjmÄ™
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama