Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna  

NAJ... prezenty

> 
Paxon
pon, 14 sty 2019 - 14:37
Witam wszystkich,
Co do najlepszych prezentów, jakie kiedykolwiek dostałam w życiu, to rodzinna sesja zdjęciowa. Uchwycenie całej rodziny razem, zwłaszcza jak dzieci są bardzo małe, pozwoli uzyskać pamiątki w postaci zdjęć. Zdjęcia zawsze można powiesić w salonie w centralnym miejscu, dać dziadkom w prezencie lub umieścić w albumie. Najważniejszy jest jednak wybór odpowiedniego fotografa. Polecam Wam Panią Dorotę Pawluk, która ma właściwe podejście do dzieci.
Pozdrawiam!
Paxon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: wto, 07 sie 18 - 13:54
Nr użytkownika: 51,937




post pon, 14 sty 2019 - 14:37
Post #41

Witam wszystkich,
Co do najlepszych prezentów, jakie kiedykolwiek dostałam w życiu, to rodzinna sesja zdjęciowa. Uchwycenie całej rodziny razem, zwłaszcza jak dzieci są bardzo małe, pozwoli uzyskać pamiątki w postaci zdjęć. Zdjęcia zawsze można powiesić w salonie w centralnym miejscu, dać dziadkom w prezencie lub umieścić w albumie. Najważniejszy jest jednak wybór odpowiedniego fotografa. Polecam Wam Panią Dorotę Pawluk, która ma właściwe podejście do dzieci.
Pozdrawiam!
Qania
czw, 07 lut 2019 - 13:59
A kwiaty dla kobiety? Będzie to według Was dobry wybór? Zastanawiam się obecnie, czy takie E-kwiaty są dobrym wyjściem? Co na ten temat sądzicie?
Qania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 01 lut 19 - 21:16
Nr użytkownika: 52,648




post czw, 07 lut 2019 - 13:59
Post #42

A kwiaty dla kobiety? Będzie to według Was dobry wybór? Zastanawiam się obecnie, czy takie E-kwiaty są dobrym wyjściem? Co na ten temat sądzicie?

--------------------
Wszystko jasne.
kubek
czw, 14 lut 2019 - 22:07
Zależy dla kogo icon_smile.gif jak dla faceta to alkohol zawsze jest świetnym rozwiązaniem.
kubek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: śro, 06 lut 19 - 22:33
Nr użytkownika: 52,663




post czw, 14 lut 2019 - 22:07
Post #43

Zależy dla kogo icon_smile.gif jak dla faceta to alkohol zawsze jest świetnym rozwiązaniem.
Annita
piÄ…, 22 lut 2019 - 14:46
Myślę, że najfajniejszymi prezentami są te, które pasują do naszego hobby.
Annita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 22 lut 19 - 14:41
Nr użytkownika: 52,740




post piÄ…, 22 lut 2019 - 14:46
Post #44

Myślę, że najfajniejszymi prezentami są te, które pasują do naszego hobby.
darenka
pon, 25 lut 2019 - 14:46
Zamierzam kupić mojej siostrze na Dzień Kobiet jakieś perfumy , może jakieś ciuchy . Znacie może strony , które zawierają kody rabatowe i promocje w sklepach internetowych z takim asortymentem ? Bo przydałoby się poszukać oszczędności w tym temacie
darenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 11 lut 19 - 16:45
Nr użytkownika: 52,680




post pon, 25 lut 2019 - 14:46
Post #45

Zamierzam kupić mojej siostrze na Dzień Kobiet jakieś perfumy , może jakieś ciuchy . Znacie może strony , które zawierają kody rabatowe i promocje w sklepach internetowych z takim asortymentem ? Bo przydałoby się poszukać oszczędności w tym temacie
genja
wto, 26 lut 2019 - 04:55
CYTAT(darenka @ Mon, 25 Feb 2019 - 14:46) *
Zamierzam kupić mojej siostrze na Dzień Kobiet jakieś perfumy , może jakieś ciuchy . Znacie może strony , które zawierają kody rabatowe i promocje w sklepach internetowych z takim asortymentem ? Bo przydałoby się poszukać oszczędności w tym temacie

Osobiście korzystam z https://www.kody.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Jest dużo sklepów internetowych, promocje są na bieżąco dodawane, dlatego można liczyć na spore oszczędności. Moim zdaniem powinnaś tam wejść i sama sobie sprawdzić, czy są jakieś promocje na perfumy lub elementy garderoby
genja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 18 lut 19 - 14:31
Nr użytkownika: 52,715




post wto, 26 lut 2019 - 04:55
Post #46

CYTAT(darenka @ Mon, 25 Feb 2019 - 14:46) *
Zamierzam kupić mojej siostrze na Dzień Kobiet jakieś perfumy , może jakieś ciuchy . Znacie może strony , które zawierają kody rabatowe i promocje w sklepach internetowych z takim asortymentem ? Bo przydałoby się poszukać oszczędności w tym temacie

Osobiście korzystam z https://www.kody.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Jest dużo sklepów internetowych, promocje są na bieżąco dodawane, dlatego można liczyć na spore oszczędności. Moim zdaniem powinnaś tam wejść i sama sobie sprawdzić, czy są jakieś promocje na perfumy lub elementy garderoby
darenka
śro, 27 lut 2019 - 10:36
Bardzo dziękuję ci za pomoc , weszłam właśnie na te stronkę i rzeczywiście promocji nie brakuje , bardzo żałuję , że wcześniej o tej stronie nie wiedziałam
darenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 11 lut 19 - 16:45
Nr użytkownika: 52,680




post śro, 27 lut 2019 - 10:36
Post #47

Bardzo dziękuję ci za pomoc , weszłam właśnie na te stronkę i rzeczywiście promocji nie brakuje , bardzo żałuję , że wcześniej o tej stronie nie wiedziałam
rampka
czw, 14 mar 2019 - 16:05
Widzę że nie tylko ja mam problem z zakupem prezentow dla bliskich mi osób. Na całe szczęście odkąd znam stronę https://www.bravebeaver.pl , to kupowanie prezentów jest znacznie łatwiejsze.. icon_smile.gif Dlaczego? Bo mogę tam znaleźć różne inspiracje, porównania produktów czy po prostu recenzje. Kupując prezent dla danej osoby wiem, że to dobry wybor icon_smile.gif
rampka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: śro, 05 gru 18 - 11:05
Nr użytkownika: 52,396




post czw, 14 mar 2019 - 16:05
Post #48

Widzę że nie tylko ja mam problem z zakupem prezentow dla bliskich mi osób. Na całe szczęście odkąd znam stronę https://www.bravebeaver.pl , to kupowanie prezentów jest znacznie łatwiejsze.. icon_smile.gif Dlaczego? Bo mogę tam znaleźć różne inspiracje, porównania produktów czy po prostu recenzje. Kupując prezent dla danej osoby wiem, że to dobry wybor icon_smile.gif
Agatha_245
pon, 18 mar 2019 - 13:56
Ja często kupuję książki, oczywiście tylko tym osobom, które lubią czytać icon_wink.gif a tak poza tym, to kosmetyki albo perfumy mogą być ciekawym pomysłem, zawsze się przydadzą
Agatha_245


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 14 mar 19 - 08:26
Nr użytkownika: 52,825




post pon, 18 mar 2019 - 13:56
Post #49

Ja często kupuję książki, oczywiście tylko tym osobom, które lubią czytać icon_wink.gif a tak poza tym, to kosmetyki albo perfumy mogą być ciekawym pomysłem, zawsze się przydadzą
chibiusa
piÄ…, 22 mar 2019 - 12:58
Planujecie już prezenty na dzień mamy?? Ja myślę że kupię loko-suszarkę z babyliss, bardzo fajne mają te creative, takie złote, mają jonizację i chłodny nawiew, to fajna sprawa to utrwalania fryzury
chibiusa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 133
Dołączył: czw, 09 lis 17 - 11:07
Nr użytkownika: 50,860




post piÄ…, 22 mar 2019 - 12:58
Post #50

Planujecie już prezenty na dzień mamy?? Ja myślę że kupię loko-suszarkę z babyliss, bardzo fajne mają te creative, takie złote, mają jonizację i chłodny nawiew, to fajna sprawa to utrwalania fryzury
Leonia
pon, 25 mar 2019 - 11:12
Mnie zawsze cieszy wyjazd na weekend. icon_smile.gif
Leonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: sob, 23 mar 19 - 12:14
Nr użytkownika: 52,871




post pon, 25 mar 2019 - 11:12
Post #51

Mnie zawsze cieszy wyjazd na weekend. icon_smile.gif
aire
pon, 25 mar 2019 - 19:05
Ja przeglądam inne fora dla inspiracji prezentowych. Wszędzie są takie tematy.
aire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: sob, 09 mar 19 - 15:45
Nr użytkownika: 52,794




post pon, 25 mar 2019 - 19:05
Post #52

Ja przeglądam inne fora dla inspiracji prezentowych. Wszędzie są takie tematy.

--------------------
Umysł ludzki ma niezwykłą zdolność samouleczania.
daizy
sob, 30 mar 2019 - 16:29
Najlepsze prezenty to takie od serca. Tylko to się liczy według mnie.
daizy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 25 mar 19 - 13:52
Nr użytkownika: 52,882




post sob, 30 mar 2019 - 16:29
Post #53

Najlepsze prezenty to takie od serca. Tylko to się liczy według mnie.

--------------------
Cierpliwe czekanie w cierpieniu jest samo w sobie najcenniejszą lekcją dla tego niecierpliwego świata.
Kotelka
wto, 28 lip 2020 - 10:47
Najlepsze prezenty to te dopasowane do danej osoby icon_smile.gif

Często robię własnoręcznie prezenty. Szczególnie na święta. Żeby zrobić dla wszystkich muszę zacząć w październiku. Najczęściej to dziergane upominki - czapki, rękawiczki. Coś praktycznego.

Męzowi bardzo często kupuję ubrania, nie przepada za kupowaniem ubrań, tak wiec dla niego jest to jedna wielka wygoda i zawsze jest zadowolony.

Zerknijcie sobie do Ombre https://ombre.pl/ , w sklepie jest wiele propozycji prezentów dla facetów.

Ten post edytował Kotelka śro, 29 lip 2020 - 12:05
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post wto, 28 lip 2020 - 10:47
Post #54

Najlepsze prezenty to te dopasowane do danej osoby icon_smile.gif

Często robię własnoręcznie prezenty. Szczególnie na święta. Żeby zrobić dla wszystkich muszę zacząć w październiku. Najczęściej to dziergane upominki - czapki, rękawiczki. Coś praktycznego.

Męzowi bardzo często kupuję ubrania, nie przepada za kupowaniem ubrań, tak wiec dla niego jest to jedna wielka wygoda i zawsze jest zadowolony.

Zerknijcie sobie do Ombre https://ombre.pl/ , w sklepie jest wiele propozycji prezentów dla facetów.
Baasia
śro, 26 sie 2020 - 10:02
Jednym z najlepszych prezentów jakie dostałam to był voucher na masaż klasyczny. Chyba żaden inny zabieg nie dostarczył mi tak dużej dawki relaksu i odprężenia, wam też polecam spróbować!
Baasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 103
Dołączył: pią, 23 lut 18 - 08:18
Nr użytkownika: 51,538




post śro, 26 sie 2020 - 10:02
Post #55

Jednym z najlepszych prezentów jakie dostałam to był voucher na masaż klasyczny. Chyba żaden inny zabieg nie dostarczył mi tak dużej dawki relaksu i odprężenia, wam też polecam spróbować!

--------------------
anja84
śro, 02 wrz 2020 - 15:45
A co powiecie na temat takich klocków od tammi dla malucha? Z tego co czytałam, ta firma zajmuje się produkowaniem ekologicznych, drewnianych zabawek, czyli takich porządniejszych i bezpiecznych dla dzieci do zabawy. Moim zdaniem, to dobry pomysł na prezent dla 3-latka, nie uważacie?

Ten post edytował anja84 śro, 02 wrz 2020 - 15:46
anja84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: pon, 15 kwi 19 - 14:56
Nr użytkownika: 52,969




post śro, 02 wrz 2020 - 15:45
Post #56

A co powiecie na temat takich klocków od tammi dla malucha? Z tego co czytałam, ta firma zajmuje się produkowaniem ekologicznych, drewnianych zabawek, czyli takich porządniejszych i bezpiecznych dla dzieci do zabawy. Moim zdaniem, to dobry pomysł na prezent dla 3-latka, nie uważacie?
gozdka
pon, 08 lut 2021 - 12:12
A ja podsuwam oryginalny pomysł na prezent, a mianowicie taki ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy https://www.zapach-orientu.pl/dyfuzory-do-o...w-c-79_131.html Przyjemnie wypełni mieszkanie pięknym zapachem, a osoba obdarowana będzie mogła skorzystać z kojącej siły aromaterapii.



gozdka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: wto, 19 gru 17 - 12:34
Nr użytkownika: 51,171




post pon, 08 lut 2021 - 12:12
Post #57

A ja podsuwam oryginalny pomysł na prezent, a mianowicie taki ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy https://www.zapach-orientu.pl/dyfuzory-do-o...w-c-79_131.html Przyjemnie wypełni mieszkanie pięknym zapachem, a osoba obdarowana będzie mogła skorzystać z kojącej siły aromaterapii.



gozdka
pon, 08 lut 2021 - 12:13
A ja podsuwam oryginalny pomysł na prezent, a mianowicie taki ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy https://www.zapach-orientu.pl/dyfuzory-do-o...w-c-79_131.html Przyjemnie wypełni mieszkanie pięknym zapachem, a osoba obdarowana będzie mogła skorzystać z kojącej siły aromaterapii.



gozdka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: wto, 19 gru 17 - 12:34
Nr użytkownika: 51,171




post pon, 08 lut 2021 - 12:13
Post #58

A ja podsuwam oryginalny pomysł na prezent, a mianowicie taki ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy https://www.zapach-orientu.pl/dyfuzory-do-o...w-c-79_131.html Przyjemnie wypełni mieszkanie pięknym zapachem, a osoba obdarowana będzie mogła skorzystać z kojącej siły aromaterapii.



numb55
wto, 09 lut 2021 - 16:57
Fajna torebka przetrwa wszystko - każdą stylizację i szmat czasu. Warto zatem stawiać na projektantów z Polski, którzy dbają nie tylko o wykonanie, ale także o jakość. Warto zatem postawić na bardzo ciekawe rozwiązania, które będą odpowiadać wszystkich. Zachęcam do zajrzenia na http://skorzanaszwalnia.pl/polscy-producen...rebek-damskich/ gdzie trafisz na świetne okazje.
numb55


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: wto, 18 cze 19 - 13:21
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 53,136




post wto, 09 lut 2021 - 16:57
Post #59

Fajna torebka przetrwa wszystko - każdą stylizację i szmat czasu. Warto zatem stawiać na projektantów z Polski, którzy dbają nie tylko o wykonanie, ale także o jakość. Warto zatem postawić na bardzo ciekawe rozwiązania, które będą odpowiadać wszystkich. Zachęcam do zajrzenia na http://skorzanaszwalnia.pl/polscy-producen...rebek-damskich/ gdzie trafisz na świetne okazje.
numb55
wto, 09 lut 2021 - 16:57
Fajna torebka przetrwa wszystko - każdą stylizację i szmat czasu. Warto zatem stawiać na projektantów z Polski, którzy dbają nie tylko o wykonanie, ale także o jakość. Warto zatem postawić na bardzo ciekawe rozwiązania, które będą odpowiadać wszystkich. Zachęcam do zajrzenia na http://skorzanaszwalnia.pl/polscy-producen...rebek-damskich/ gdzie trafisz na świetne okazje.
numb55


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: wto, 18 cze 19 - 13:21
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 53,136




post wto, 09 lut 2021 - 16:57
Post #60

Fajna torebka przetrwa wszystko - każdą stylizację i szmat czasu. Warto zatem stawiać na projektantów z Polski, którzy dbają nie tylko o wykonanie, ale także o jakość. Warto zatem postawić na bardzo ciekawe rozwiązania, które będą odpowiadać wszystkich. Zachęcam do zajrzenia na http://skorzanaszwalnia.pl/polscy-producen...rebek-damskich/ gdzie trafisz na świetne okazje.
> NAJ... prezenty
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 14:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama