Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

maj 2001

> 
Izunia
pon, 05 wrz 2005 - 11:16
CYTAT(moonk *)
zaczÄ…Å‚ siÄ™ też trudny okres typu "tej bluzki nie za Å‚oże", "te buty mi nie pasujÄ…" itp   icon_rolleyes.gif  u Waszych dziewczynek też tak??  nadal ciężko siÄ™ z niÄ… dogadać ale to już taki typ i tak mu zostanie...  8)


Mam ten sam problem z mojÄ… czterolatkÄ… icon_wink.gif
Najlepiej, żeby wszystkie ubrania i buty były różowe - uwielbia ten kolor icon_lol.gif
Jak sie uprze, to np: nie założy sandałków do spodni......bo nie pasują....pasują tylko do sukienek i spódniczek icon_lol.gif
Adidasy założy tylko i wyłącznie do spodni.....do spódniczek nie pasują icon_twisted.gif
rano przed wyjściem do przedszkola jest meksyk, żeby jej cokolwiek założyć......one tej bluzki nie chce, chce inną, nie chce spodenek, bo chce spódniczkę i to tą jeansową z różowym paskiem, nie te podkolanówki itd....

Moja mała jest juz "prawie" samodzielna icon_wink.gif z wc korzysta sama, łącznie z myciem rączek, sama sie kąpie i też myje, sama już zjada.....jedynie pomagam jej przy zupach, sama zakłada buciki i wie na którą nóżkę, ślicznie koloruje i zaczyna rysować jakieś konkretne rysunki,
potrafi policzyć do 12 i bardzio interesuje sie literkami.....sporo ich juz zna icon_biggrin.gif
Izunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 262
Dołączył: sob, 01 mar 03 - 02:13
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 92

GG:


post pon, 05 wrz 2005 - 11:16
Post #41

CYTAT(moonk *)
zaczÄ…Å‚ siÄ™ też trudny okres typu "tej bluzki nie za Å‚oże", "te buty mi nie pasujÄ…" itp   icon_rolleyes.gif  u Waszych dziewczynek też tak??  nadal ciężko siÄ™ z niÄ… dogadać ale to już taki typ i tak mu zostanie...  8)


Mam ten sam problem z mojÄ… czterolatkÄ… icon_wink.gif
Najlepiej, żeby wszystkie ubrania i buty były różowe - uwielbia ten kolor icon_lol.gif
Jak sie uprze, to np: nie założy sandałków do spodni......bo nie pasują....pasują tylko do sukienek i spódniczek icon_lol.gif
Adidasy założy tylko i wyłącznie do spodni.....do spódniczek nie pasują icon_twisted.gif
rano przed wyjściem do przedszkola jest meksyk, żeby jej cokolwiek założyć......one tej bluzki nie chce, chce inną, nie chce spodenek, bo chce spódniczkę i to tą jeansową z różowym paskiem, nie te podkolanówki itd....

Moja mała jest juz "prawie" samodzielna icon_wink.gif z wc korzysta sama, łącznie z myciem rączek, sama sie kąpie i też myje, sama już zjada.....jedynie pomagam jej przy zupach, sama zakłada buciki i wie na którą nóżkę, ślicznie koloruje i zaczyna rysować jakieś konkretne rysunki,
potrafi policzyć do 12 i bardzio interesuje sie literkami.....sporo ich juz zna icon_biggrin.gif

--------------------
Pozdrawiam
Iza, mama Marcina i Saruni
Sylwuszka
pon, 05 wrz 2005 - 23:06
Cześć.Ja też dołączam do mam czterolatków.
Mój Michałek urodził się 5.05.2001r. o godzine 20.35. Ważył 2900g., a wzrostu (hi,hi) miał 51cm.Karmiłam go piersią długoooooo, bo 3,5roku.

Teraz Michałek jest już czterolatkiem a ja nie wiem kiedy to zleciało. Michał uwielbia labirynty i wszelkie eksperymenty.Właśnie rozpoczął edukację przedszkolną.

Może dlatego, że jest chłopcem to narazie ubiera to mu zaproponuję.No, może poza skarpetkami bo swoje ulubione, ale to już szczegół.

Pozdrawiam wszustkie mamusie i majowe dzieci.
Sylwuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 89
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 00:54
Nr użytkownika: 3,279




post pon, 05 wrz 2005 - 23:06
Post #42

Cześć.Ja też dołączam do mam czterolatków.
Mój Michałek urodził się 5.05.2001r. o godzine 20.35. Ważył 2900g., a wzrostu (hi,hi) miał 51cm.Karmiłam go piersią długoooooo, bo 3,5roku.

Teraz Michałek jest już czterolatkiem a ja nie wiem kiedy to zleciało. Michał uwielbia labirynty i wszelkie eksperymenty.Właśnie rozpoczął edukację przedszkolną.

Może dlatego, że jest chłopcem to narazie ubiera to mu zaproponuję.No, może poza skarpetkami bo swoje ulubione, ale to już szczegół.

Pozdrawiam wszustkie mamusie i majowe dzieci.

--------------------
Mama Michałka /5.05.2001r./
Sylwuszka
wto, 25 kwi 2006 - 10:53
No maj już za pasem i nasze pięciolatki będą mialy urodzinki. Kiedy ten czas zleciał.
Pozdrowienia dla wszystkich majowych solenizantów.
Sylwuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 89
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 00:54
Nr użytkownika: 3,279




post wto, 25 kwi 2006 - 10:53
Post #43

No maj już za pasem i nasze pięciolatki będą mialy urodzinki. Kiedy ten czas zleciał.
Pozdrowienia dla wszystkich majowych solenizantów.

--------------------
Mama Michałka /5.05.2001r./
Gunia
piÄ…, 28 kwi 2006 - 11:37
Marcin 5 urodzinki będzie miał za 3 tygodnie. Niesamowicie szybko ten czas zleciał. Z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy mój syn był słodkim niemowalakiem. Teraz to wysoki i samodzielny gościu, którego nie przegadam, bo zawsze wie lepiej co i jak icon_biggrin.gif . Zdecydowanie za szybko ten czas ucieka.
Pozdrowienia dla 5-latków i ich mam icon_biggrin.gif
Gunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 76
Dołączył: wto, 11 sty 05 - 15:14
Nr użytkownika: 2,524




post piÄ…, 28 kwi 2006 - 11:37
Post #44

Marcin 5 urodzinki będzie miał za 3 tygodnie. Niesamowicie szybko ten czas zleciał. Z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy mój syn był słodkim niemowalakiem. Teraz to wysoki i samodzielny gościu, którego nie przegadam, bo zawsze wie lepiej co i jak icon_biggrin.gif . Zdecydowanie za szybko ten czas ucieka.
Pozdrowienia dla 5-latków i ich mam icon_biggrin.gif
Prosiek

Go??







post czw, 17 sie 2006 - 14:36
Post #45

Mój Kubuś tez się urodził 2 maja 2001 icon_smile.gif


CYTAT(Anonymous)
Miriam,  
jasne ze 2 maja 2001 urodził sie mój synek , przepraszam za błąd:)icon_smile.gif
> maj 2001
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 06:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama