Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

mamy z chicago

> 
malachicago
pią, 06 paź 2006 - 16:20
heja a czy sa tu jakies mamcie z chicago i okolic??? icon_smile.gif icon_biggrin.gif
malachicago


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 06 paź 06 - 16:13
SkÄ…d: CHICAGO
Nr użytkownika: 7,854

GG:


post pią, 06 paź 2006 - 16:20
Post #1

heja a czy sa tu jakies mamcie z chicago i okolic??? icon_smile.gif icon_biggrin.gif
lizz
nie, 08 paź 2006 - 18:53
CYTAT(malachicago)
heja a czy sa tu jakies mamcie z chicago i okolic??? icon_smile.gif icon_biggrin.gif



Tak sa tylko jakos nie za bardzo daja o sobie znac. Ja jestem mama 7-miesiecznego chlopczyka ktory ostatnio daje sie we znaki zwlaszcza w nocy icon_smile.gif A jak ma na imie Twoje malenstwo?
lizz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 57
Dołączył: pon, 14 sie 06 - 20:50
SkÄ…d: chicago
Nr użytkownika: 7,003

GG:


post nie, 08 paź 2006 - 18:53
Post #2

CYTAT(malachicago)
heja a czy sa tu jakies mamcie z chicago i okolic??? icon_smile.gif icon_biggrin.gif



Tak sa tylko jakos nie za bardzo daja o sobie znac. Ja jestem mama 7-miesiecznego chlopczyka ktory ostatnio daje sie we znaki zwlaszcza w nocy icon_smile.gif A jak ma na imie Twoje malenstwo?
malachicago
pon, 09 paź 2006 - 18:13
ojej w nocy??? a ja myslalam ze im starsze maluszki tym lepiej sypiaja w nocy icon_smile.gif Ale fakt, ze co mozna powiedziec o naszych szkrabach to to, ze zaledwie nas do czegos przyzwyczaja to juz zaczynaja im sie zmieniac upodobania, rytmy itp. Moj Adas jak mial 3 miesiace to przesypial cala noc a teraz po miesiacu zaczal wybudzac sie do jedzenia w nocy i z uspieniem go wieczorem tez nagle mamy problemy:)
malachicago


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 06 paź 06 - 16:13
SkÄ…d: CHICAGO
Nr użytkownika: 7,854

GG:


post pon, 09 paź 2006 - 18:13
Post #3

ojej w nocy??? a ja myslalam ze im starsze maluszki tym lepiej sypiaja w nocy icon_smile.gif Ale fakt, ze co mozna powiedziec o naszych szkrabach to to, ze zaledwie nas do czegos przyzwyczaja to juz zaczynaja im sie zmieniac upodobania, rytmy itp. Moj Adas jak mial 3 miesiace to przesypial cala noc a teraz po miesiacu zaczal wybudzac sie do jedzenia w nocy i z uspieniem go wieczorem tez nagle mamy problemy:)

--------------------
user posted image
user posted image
> mamy z chicago
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 01:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama