Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
83 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Mamuśki przed 25 roczkiem :) odsłona nr III

, Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli jak nam się chce.
> , Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli jak nam się chce.
Ma.
wto, 19 lip 2011 - 13:20
Piękna pierwsza stronka icon_smile.gif
No i ja niestety pozostaje bezfotkowa z różnych osobistych powodów.
Dawno mnie tu nie było, troszkę pracowałam i czasu było brak.
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
Skąd: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post wto, 19 lip 2011 - 13:20
Post #21

Piękna pierwsza stronka icon_smile.gif
No i ja niestety pozostaje bezfotkowa z różnych osobistych powodów.
Dawno mnie tu nie było, troszkę pracowałam i czasu było brak.
corti
wto, 19 lip 2011 - 14:56
Wie ktoś co u Justynki? Bo wiem, że ktoś miał do niej numer

Jutro dostanę fotki z sesji już to prześlę dotaxa Ci jutro, bo Pani fotograf jednak nie potrzebowała aż 3 tygodni icon_smile.gif

Ten post edytował corti wto, 19 lip 2011 - 15:44
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post wto, 19 lip 2011 - 14:56
Post #22

Wie ktoś co u Justynki? Bo wiem, że ktoś miał do niej numer

Jutro dostanę fotki z sesji już to prześlę dotaxa Ci jutro, bo Pani fotograf jednak nie potrzebowała aż 3 tygodni icon_smile.gif

--------------------


Simran
wto, 19 lip 2011 - 17:15
Ja mam do Justyśki numer ale własnie nie mam nic na koncie :/ Wyczerpałam dzisiaj wszystkie środki icon_razz.gif
Simran


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,428
Dołączył: sob, 31 paź 09 - 14:04
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 29,863

GG:


post wto, 19 lip 2011 - 17:15
Post #23

Ja mam do Justyśki numer ale własnie nie mam nic na koncie :/ Wyczerpałam dzisiaj wszystkie środki icon_razz.gif

--------------------

Dagmara Natalia 28.04.2010 godz. 3:30 58cm 4010g

Od zawsze na zawsze ♥
corti
wto, 19 lip 2011 - 21:04
Justynka Tobie dedykowany uśmiech na rozweselenie od Majuchny



Prawda, że boski??
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post wto, 19 lip 2011 - 21:04
Post #24

Justynka Tobie dedykowany uśmiech na rozweselenie od Majuchny



Prawda, że boski??

--------------------


MamaOkrąglinkó...
wto, 19 lip 2011 - 22:50
Corti, cudowny :*

przywołana, jestem z Wami, czytam regularnie, tylko jakoś pisać nie ma o czym icon_smile.gif
wszystko po staremu, mąż w domku, tak więc nie nudzimy się, mama nadal choruje i poprawy nie widać icon_confused.gif
dzisiaj byliśmy nad niby jeziorkiem, troszkę kolorku złapać icon_smile.gif Oli szaleje w basenie icon_smile.gif

dziękuję wszystkim za życzenia :* kochane jesteście :*

zdjęcie podeślę, bo jestem po liftingu icon_biggrin.gif byłam u fryzjera na odstresowanie icon_biggrin.gif ale nie obiecuję kiedy bo aparat zamoczyłam, zostawiłam w trawie na noc a akurat padało bangin.gif

gunia świetnie wyglądasz icon_wink.gif
MamaOkrąglinkó...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,562
Dołączył: pon, 17 lis 08 - 19:40
Skąd: z fioletowego kącika
Nr użytkownika: 23,650




post wto, 19 lip 2011 - 22:50
Post #25

Corti, cudowny :*

przywołana, jestem z Wami, czytam regularnie, tylko jakoś pisać nie ma o czym icon_smile.gif
wszystko po staremu, mąż w domku, tak więc nie nudzimy się, mama nadal choruje i poprawy nie widać icon_confused.gif
dzisiaj byliśmy nad niby jeziorkiem, troszkę kolorku złapać icon_smile.gif Oli szaleje w basenie icon_smile.gif

dziękuję wszystkim za życzenia :* kochane jesteście :*

zdjęcie podeślę, bo jestem po liftingu icon_biggrin.gif byłam u fryzjera na odstresowanie icon_biggrin.gif ale nie obiecuję kiedy bo aparat zamoczyłam, zostawiłam w trawie na noc a akurat padało bangin.gif

gunia świetnie wyglądasz icon_wink.gif

--------------------
Zolinka 22.11.2008 Olinek 22.12.2010

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. J. Korczak
Ma.
wto, 19 lip 2011 - 22:51
Ja mam numer do Justyny, ale dawno się nie odzywała. Dziś już późno, ale jutro napiszę do niej smska.
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
Skąd: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post wto, 19 lip 2011 - 22:51
Post #26

Ja mam numer do Justyny, ale dawno się nie odzywała. Dziś już późno, ale jutro napiszę do niej smska.
MamaOkrąglinkó...
wto, 19 lip 2011 - 22:53
Madziu jestem :*
aj obiecuję częściej pisać icon_smile.gif kłopotu nie będę Wam robić :*
MamaOkrąglinkó...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,562
Dołączył: pon, 17 lis 08 - 19:40
Skąd: z fioletowego kącika
Nr użytkownika: 23,650




post wto, 19 lip 2011 - 22:53
Post #27

Madziu jestem :*
aj obiecuję częściej pisać icon_smile.gif kłopotu nie będę Wam robić :*

--------------------
Zolinka 22.11.2008 Olinek 22.12.2010

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. J. Korczak
gunia86
śro, 20 lip 2011 - 08:24
Justynka a widzisz jakie poruszenie icon_smile.gif Musisz zaglądac częściej heh..
no a z aparatem to ale się porobiło, mam nadzieje ze jeszcze z niego coś będzie po zamoknięciu, ja chyba bym się zapłakała bez aparatu icon_razz.gif no i czekam na nową Justynkę!

Corti dawaj mi tu więcej tych waszych zdjęć z sesji bo naprawdę boskie, jej na prawdę kiedyś muszę sobie też taką zrobic icon_smile.gif

Mały w żłobku, a akurat dziś taka piękna pogoda od rana że szliśmy i padało, dobrze ze w wózku osłonkę na nóźki wożę bo mały był by mokry, a tak to tylko mama icon_razz.gif
wczoraj spędziliśmy popołudnie na dworze za blokiem, may pobawił się z dziećmi, pojeździł autkiem a raczej ścigał się z innymi heh, przynajmniej po kąpieli szybko padł.
gunia86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 728
Dołączył: śro, 21 sty 09 - 09:55
Skąd: Wlkp :)
Nr użytkownika: 24,879




post śro, 20 lip 2011 - 08:24
Post #28

Justynka a widzisz jakie poruszenie icon_smile.gif Musisz zaglądac częściej heh..
no a z aparatem to ale się porobiło, mam nadzieje ze jeszcze z niego coś będzie po zamoknięciu, ja chyba bym się zapłakała bez aparatu icon_razz.gif no i czekam na nową Justynkę!

Corti dawaj mi tu więcej tych waszych zdjęć z sesji bo naprawdę boskie, jej na prawdę kiedyś muszę sobie też taką zrobic icon_smile.gif

Mały w żłobku, a akurat dziś taka piękna pogoda od rana że szliśmy i padało, dobrze ze w wózku osłonkę na nóźki wożę bo mały był by mokry, a tak to tylko mama icon_razz.gif
wczoraj spędziliśmy popołudnie na dworze za blokiem, may pobawił się z dziećmi, pojeździł autkiem a raczej ścigał się z innymi heh, przynajmniej po kąpieli szybko padł.

--------------------
Razem od 30.08.2003r. i Na Zawsze!! :*




https://www.facebook.com/dudkowska
corti
śro, 20 lip 2011 - 09:51
Niedługo idę po odbiór fotek to wrzucę icon_smile.gif

Ja zamierzam się do zakupu rowerka biegowego dla małego, ma któraś jak się sprawdza??
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post śro, 20 lip 2011 - 09:51
Post #29

Niedługo idę po odbiór fotek to wrzucę icon_smile.gif

Ja zamierzam się do zakupu rowerka biegowego dla małego, ma któraś jak się sprawdza??

--------------------


gunia86
śro, 20 lip 2011 - 10:20
my nie mamy wiec nie pomogę, mieliśmy w planach kupić tzn ciocia chrzestna chciała kupić na 2-latka, ale mojego męża ten rowerek nie przekonuje..
gunia86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 728
Dołączył: śro, 21 sty 09 - 09:55
Skąd: Wlkp :)
Nr użytkownika: 24,879




post śro, 20 lip 2011 - 10:20
Post #30

my nie mamy wiec nie pomogę, mieliśmy w planach kupić tzn ciocia chrzestna chciała kupić na 2-latka, ale mojego męża ten rowerek nie przekonuje..

--------------------
Razem od 30.08.2003r. i Na Zawsze!! :*




https://www.facebook.com/dudkowska
corti
śro, 20 lip 2011 - 11:23
A to dalsza część naszej sesji icon_smile.gif











Mam tych zdjęć♦ trochę, ale zawaliła bym całe forum to kilka tylko wrzuce icon_smile.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post śro, 20 lip 2011 - 11:23
Post #31

A to dalsza część naszej sesji icon_smile.gif











Mam tych zdjęć♦ trochę, ale zawaliła bym całe forum to kilka tylko wrzuce icon_smile.gif

--------------------


corti
śro, 20 lip 2011 - 11:29
Dotaxa a mi wklej te fotki



Zmniejsz je sobie oczywiście odpowiednio icon_smile.gif Pozdrawiam

Ten post edytował corti śro, 20 lip 2011 - 11:29
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post śro, 20 lip 2011 - 11:29
Post #32

Dotaxa a mi wklej te fotki



Zmniejsz je sobie oczywiście odpowiednio icon_smile.gif Pozdrawiam

--------------------


dotaxa
śro, 20 lip 2011 - 12:20
Corti robi się. Ile zapłaciłaś za sesję? Wszystkie zdjęcia cudne, aż się napatrzeć nie mogę. Co do ceny pytam z ciekawości, bo zżynać nie będę.

Koleżanka przeszła samą siebie- przerzuciła swoją na 20.30 na kąpiel jak nasza, ma króliczka i pobiegła po kilka rzeczy dla swojej wczoraj bo Magda dostała... Nie wiem jak jej delikatnie zwrócic uwagę, żeby nie małpiła, bo mnie to wnerwia icon_sad.gif Mam na oku bujaczek fisher price, a że tatuś dał dla niuni mamie stówkę to zastanawiam się czy go nie kupić, czy przezaczyć może to na inny cel... Ciekawe czy koleżanka i to zgapi 04.gif 37.gif

Ten post edytował dotaxa śro, 20 lip 2011 - 12:30
dotaxa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 340
Dołączył: sob, 11 cze 11 - 14:58
Skąd: Żagań
Nr użytkownika: 36,891

GG:


post śro, 20 lip 2011 - 12:20
Post #33

Corti robi się. Ile zapłaciłaś za sesję? Wszystkie zdjęcia cudne, aż się napatrzeć nie mogę. Co do ceny pytam z ciekawości, bo zżynać nie będę.

Koleżanka przeszła samą siebie- przerzuciła swoją na 20.30 na kąpiel jak nasza, ma króliczka i pobiegła po kilka rzeczy dla swojej wczoraj bo Magda dostała... Nie wiem jak jej delikatnie zwrócic uwagę, żeby nie małpiła, bo mnie to wnerwia icon_sad.gif Mam na oku bujaczek fisher price, a że tatuś dał dla niuni mamie stówkę to zastanawiam się czy go nie kupić, czy przezaczyć może to na inny cel... Ciekawe czy koleżanka i to zgapi 04.gif 37.gif
corti
śro, 20 lip 2011 - 15:07
Dotaxa z leżaczkiem dobrze popatrz czy małej się podoba u nas stoi nie używany i się kurzy icon_sad.gif

Za sesje 400zł po znajomości bo tak to 500 bierze, do tego mam te zdjątka w albumie

Nasza sesja https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry8709857

Ten post edytował corti śro, 20 lip 2011 - 15:39
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post śro, 20 lip 2011 - 15:07
Post #34

Dotaxa z leżaczkiem dobrze popatrz czy małej się podoba u nas stoi nie używany i się kurzy icon_sad.gif

Za sesje 400zł po znajomości bo tak to 500 bierze, do tego mam te zdjątka w albumie

Nasza sesja https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry8709857

--------------------


dotaxa
śro, 20 lip 2011 - 19:40
Aha, w sumie fajny pomysł... A ja wiem, że Magda lubi się gibać stąd ten pomysł z bujakiem:)
dotaxa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 340
Dołączył: sob, 11 cze 11 - 14:58
Skąd: Żagań
Nr użytkownika: 36,891

GG:


post śro, 20 lip 2011 - 19:40
Post #35

Aha, w sumie fajny pomysł... A ja wiem, że Magda lubi się gibać stąd ten pomysł z bujakiem:)
agrafkaa
śro, 20 lip 2011 - 20:40
corti cudna sesja śliczni jesteście.Co do rowerka wydaje mi się zbędny.

dotaxa pierwsza stronka rewelacja kawał dobrej roboty.My mieliśmy leżaczek-bujaczek jak dla mnie rewelacja Agatka lubiła się w nim bujać,lubiła jak wibracje masowały jej plecki,i posiłki jej podawałam jak w nim leżała czy siedziała bo miało regulacje wysokości oparcia aż zaczęła chodzić i już służył jej do niecnych celów...myślę że dobrą alternatywą jest zakup fajnej używki na allegro w dobrym stanie bo jak się nie spodoba młodej bez żalu sprzedasz

gunia wyglądasz rewelacyjnie i młody również

justynka odzywaj się częściej

sonia sonia hop hop odezwij się mam nadzieję że u was wszystko ok
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 20 lip 2011 - 20:40
Post #36

corti cudna sesja śliczni jesteście.Co do rowerka wydaje mi się zbędny.

dotaxa pierwsza stronka rewelacja kawał dobrej roboty.My mieliśmy leżaczek-bujaczek jak dla mnie rewelacja Agatka lubiła się w nim bujać,lubiła jak wibracje masowały jej plecki,i posiłki jej podawałam jak w nim leżała czy siedziała bo miało regulacje wysokości oparcia aż zaczęła chodzić i już służył jej do niecnych celów...myślę że dobrą alternatywą jest zakup fajnej używki na allegro w dobrym stanie bo jak się nie spodoba młodej bez żalu sprzedasz

gunia wyglądasz rewelacyjnie i młody również

justynka odzywaj się częściej

sonia sonia hop hop odezwij się mam nadzieję że u was wszystko ok

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
sonia18a
śro, 20 lip 2011 - 21:59
Dotaxa, świetna robota icon_smile.gif poradziłaś sobie rewelacyjnie icon_smile.gif Co do ochrzanu- no wiesz... chyba strasznie nisko mnie cenisz icon_wink.gif przecież to by było cholernie dziecinne i bez sensu. Grunt, że ktoś otwiera nową odsłonę i się nią trochę zajmuje, a już kto to robi jest najmniej ważne.

Asiu, jestem, jestem... Szwagrostwo przyjechało w czwartek i słaby dostęp do neta mam 29.gif poza tym dziś ostatni egzamin miałam, ale wyniki dopiero w sierpniu icon_wink.gif

Justynka, jak mąż się czuje?

Corti, sesja rewelacyjna icon_smile.gif nie tak dawno i my mieliśmy icon_smile.gif

Dotaxa, ja tą koleżankę zlałabym sikiem prostym... jest jaka jest, łatwo jej nie zmienisz. co do sesji, jakby mi ktoś powiedział, że sobie nie zrobi bo ja miałam a nie będzie małpował to bym skwitowała go jako niepoważny. Nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić, a jeśli ktoś może i lubi to powinien korzystać, bez znaczenia czy kto inny miał czy nie... w końcu to nasza pamiątka na całe życie i nie wyrośniemy z tego za miesiąc czy coś icon_smile.gif

Gunia, jak się czujesz?

postaram się wrzucić nasze zdjęcia jeszcze dziś, ale nie obiecuję icon_razz.gif
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post śro, 20 lip 2011 - 21:59
Post #37

Dotaxa, świetna robota icon_smile.gif poradziłaś sobie rewelacyjnie icon_smile.gif Co do ochrzanu- no wiesz... chyba strasznie nisko mnie cenisz icon_wink.gif przecież to by było cholernie dziecinne i bez sensu. Grunt, że ktoś otwiera nową odsłonę i się nią trochę zajmuje, a już kto to robi jest najmniej ważne.

Asiu, jestem, jestem... Szwagrostwo przyjechało w czwartek i słaby dostęp do neta mam 29.gif poza tym dziś ostatni egzamin miałam, ale wyniki dopiero w sierpniu icon_wink.gif

Justynka, jak mąż się czuje?

Corti, sesja rewelacyjna icon_smile.gif nie tak dawno i my mieliśmy icon_smile.gif

Dotaxa, ja tą koleżankę zlałabym sikiem prostym... jest jaka jest, łatwo jej nie zmienisz. co do sesji, jakby mi ktoś powiedział, że sobie nie zrobi bo ja miałam a nie będzie małpował to bym skwitowała go jako niepoważny. Nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić, a jeśli ktoś może i lubi to powinien korzystać, bez znaczenia czy kto inny miał czy nie... w końcu to nasza pamiątka na całe życie i nie wyrośniemy z tego za miesiąc czy coś icon_smile.gif

Gunia, jak się czujesz?

postaram się wrzucić nasze zdjęcia jeszcze dziś, ale nie obiecuję icon_razz.gif

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
dotaxa
śro, 20 lip 2011 - 22:42
Dziękuję za pochwały Dziewczyny, aż pokraśniałam z zadowolenia, tak mnie chwalicie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Chciałam się przyłożyć to się przyłożyłam, zresztą nic wielkiego... chciałabym jeszcze Wasze aktualne zdjęcia powklejać i czekam....

Sonia nisko Cię nie cenię, a wręcz przeciwnie- ale Dziewczyny zadecydowały że Ty masz to zrobić i kurczę niechcący się wtrąciłam. Mogłaś o to być zła, miałaś prawo. Masz może rację bo zachowuję się jak w szkole podstawowej "bo ona zgapia ode mnie", ale nie wiedziałam że takie coś może być aż tak irytujące 37.gif 37.gif 37.gif

Asia - właściwie to myślę nad używką i na allegro dostanę już go w cenie 100zł, czyli zmieszczę się w tym ile tatuś dał 04.gif
dotaxa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 340
Dołączył: sob, 11 cze 11 - 14:58
Skąd: Żagań
Nr użytkownika: 36,891

GG:


post śro, 20 lip 2011 - 22:42
Post #38

Dziękuję za pochwały Dziewczyny, aż pokraśniałam z zadowolenia, tak mnie chwalicie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Chciałam się przyłożyć to się przyłożyłam, zresztą nic wielkiego... chciałabym jeszcze Wasze aktualne zdjęcia powklejać i czekam....

Sonia nisko Cię nie cenię, a wręcz przeciwnie- ale Dziewczyny zadecydowały że Ty masz to zrobić i kurczę niechcący się wtrąciłam. Mogłaś o to być zła, miałaś prawo. Masz może rację bo zachowuję się jak w szkole podstawowej "bo ona zgapia ode mnie", ale nie wiedziałam że takie coś może być aż tak irytujące 37.gif 37.gif 37.gif

Asia - właściwie to myślę nad używką i na allegro dostanę już go w cenie 100zł, czyli zmieszczę się w tym ile tatuś dał 04.gif
corti
śro, 20 lip 2011 - 22:47
Potwierdzam słowa Soni, że jak możesz miec sesję to warto. A ściągać się tego nie da bo każda jest indywidualna i niepowtarzalna icon_smile.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post śro, 20 lip 2011 - 22:47
Post #39

Potwierdzam słowa Soni, że jak możesz miec sesję to warto. A ściągać się tego nie da bo każda jest indywidualna i niepowtarzalna icon_smile.gif

--------------------


gunia86
czw, 21 lip 2011 - 07:53
Corti widziałam ze tam jakieś dodatki typu kocyk czy czapeczka to brałas swoje? czy oni mają jakieś małe zaplecze różnych rzeczy? Coraz bardziej o tym myślę ale i tak najwcześniej za rok jak 2 maluszek będzie z nami, żeby była piękna pamiątka.
Wasze zdjęcia sudne, widziałam kiedyś inną sesyjkę też i one zawsze wychodzą pięknie!

a co do "podpatrywania" u kogoś tak było jest i będzie, chyba na to wpływu wielkiego nie mamy, choć wiem jak to potrafi zdenerwować. Ale widać nie każdy ma swój gust i woli "z patrzeć" od kogoś..

bujaczek u nas sprawdził się super, mały w nim przy wibracjach i bujaniu potrafił usnąć jak nic nie dawało rady, jedliśmy w tym pierwsze posiłki również, no i bawił się też- teraz posłuży do drugiego icon_razz.gif

Sonia czekamy z tobą na wyniki egzaminu!
a i szwagrostwo masz, to zapewne masz w domu co robic..

dziękuje że pytasz, ja dobrze coraz lepiej bo bóle które miałam od początku teraz są już rzadko, już czekam na 1 kopniaki icon_razz.gif
gunia86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 728
Dołączył: śro, 21 sty 09 - 09:55
Skąd: Wlkp :)
Nr użytkownika: 24,879




post czw, 21 lip 2011 - 07:53
Post #40

Corti widziałam ze tam jakieś dodatki typu kocyk czy czapeczka to brałas swoje? czy oni mają jakieś małe zaplecze różnych rzeczy? Coraz bardziej o tym myślę ale i tak najwcześniej za rok jak 2 maluszek będzie z nami, żeby była piękna pamiątka.
Wasze zdjęcia sudne, widziałam kiedyś inną sesyjkę też i one zawsze wychodzą pięknie!

a co do "podpatrywania" u kogoś tak było jest i będzie, chyba na to wpływu wielkiego nie mamy, choć wiem jak to potrafi zdenerwować. Ale widać nie każdy ma swój gust i woli "z patrzeć" od kogoś..

bujaczek u nas sprawdził się super, mały w nim przy wibracjach i bujaniu potrafił usnąć jak nic nie dawało rady, jedliśmy w tym pierwsze posiłki również, no i bawił się też- teraz posłuży do drugiego icon_razz.gif

Sonia czekamy z tobą na wyniki egzaminu!
a i szwagrostwo masz, to zapewne masz w domu co robic..

dziękuje że pytasz, ja dobrze coraz lepiej bo bóle które miałam od początku teraz są już rzadko, już czekam na 1 kopniaki icon_razz.gif


--------------------
Razem od 30.08.2003r. i Na Zawsze!! :*




https://www.facebook.com/dudkowska
> Mamuśki przed 25 roczkiem :) odsłona nr III, Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli jak nam się chce.
Start new topic
Reply to this topic
83 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 15:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama