Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Pora do przedszkola.

> 
sylwia.wk
nie, 07 maj 2006 - 12:28
rozmawialam wczoraj z tesciowa pracownica przedszkola j jezdzila po polsce po przedszkolach i pierwsze slyszy o czyms takim. to kto placi za dzieci pracownikow inne mamy. muwi ze jedyne co to opieka w zlej sytuacji rodzinnej placi za przedszkole.
sylwia.wk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 210
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 11:51
SkÄ…d: wieliczka
Nr użytkownika: 3,806




post nie, 07 maj 2006 - 12:28
Post #21

rozmawialam wczoraj z tesciowa pracownica przedszkola j jezdzila po polsce po przedszkolach i pierwsze slyszy o czyms takim. to kto placi za dzieci pracownikow inne mamy. muwi ze jedyne co to opieka w zlej sytuacji rodzinnej placi za przedszkole.

--------------------



sylwia i dorianek
www.sylwia1982.smyki.pl-Zapraszamy!
mama_do_kwadratu
nie, 07 maj 2006 - 12:48
CYTAT(Piatka)
CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(Piatka)
Mama-do-kwadratu, nie płacę wink.gif

no, no, też bym tak chciała

no tak mi jest dobrze wink.gif musisz zacząć pracować w przedszkolu icon_razz.gif

a to przedszkole państwowe czy prywatne?
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 07 maj 2006 - 12:48
Post #22

CYTAT(Piatka)
CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(Piatka)
Mama-do-kwadratu, nie płacę wink.gif

no, no, też bym tak chciała

no tak mi jest dobrze wink.gif musisz zacząć pracować w przedszkolu icon_razz.gif

a to przedszkole państwowe czy prywatne?

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Five
pon, 08 maj 2006 - 20:45
CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(Piatka)
CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(Piatka)
Mama-do-kwadratu, nie płacę wink.gif

no, no, też bym tak chciała

no tak mi jest dobrze wink.gif musisz zacząć pracować w przedszkolu icon_razz.gif

a to przedszkole państwowe czy prywatne?
prywatne, właściewie to nie że nie płacę wogóle, tylko nie płacę za opiekę i jedzenie, za resztę: wszystkie czynszy i te inne rady itp. płacę. kiedyś kiedy jeszcze nie pracowałam w przedszkolu Natalka chodziła do państwowego, ale kiedy nadażyła mi się okazja pracowania w prywatnym to moje dzieci też tam poszły. i jeszcze jedna zaleta icon_smile.gif podczas wakacji działa tylko jedna połączona grupa, a ja w tym roku nie będę w niej pracować icon_biggrin.gif a że we wrześniu i tak nie miałam zamiaru już wracać do pracy, to będę miała wakacje od lipca icon_biggrin.gif
Five


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,207
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 19:25
SkÄ…d: Pl
Nr użytkownika: 5,704




post pon, 08 maj 2006 - 20:45
Post #23

CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(Piatka)
CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(Piatka)
Mama-do-kwadratu, nie płacę wink.gif

no, no, też bym tak chciała

no tak mi jest dobrze wink.gif musisz zacząć pracować w przedszkolu icon_razz.gif

a to przedszkole państwowe czy prywatne?
prywatne, właściewie to nie że nie płacę wogóle, tylko nie płacę za opiekę i jedzenie, za resztę: wszystkie czynszy i te inne rady itp. płacę. kiedyś kiedy jeszcze nie pracowałam w przedszkolu Natalka chodziła do państwowego, ale kiedy nadażyła mi się okazja pracowania w prywatnym to moje dzieci też tam poszły. i jeszcze jedna zaleta icon_smile.gif podczas wakacji działa tylko jedna połączona grupa, a ja w tym roku nie będę w niej pracować icon_biggrin.gif a że we wrześniu i tak nie miałam zamiaru już wracać do pracy, to będę miała wakacje od lipca icon_biggrin.gif

--------------------
Cztery córki i syn.
e_Ena
śro, 10 maj 2006 - 09:52
CYTAT(galopek)
Ena no jak Dominisia????


Galopku mój przedszkolak dzielnie chodził dwa dni do przedszkola, po czym się rozchorował i siedzi w domu. Czyli moja teoria, że w maju dzieci nie będą raczej chorować zupełnie się nie sprawdziła icon_wink.gif. Zachorowali oboje, i Tomek, i Dominika icon_evil.gif .
Ale tak w ogóle, to nie było źle. Chętnie rano zostawała, podobało jej się. Tyle, że była tylko na kilka godzin. Nie wiem co to będzie jak zacznę ich zawozić na 6 rano i odbierac o 16.
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post śro, 10 maj 2006 - 09:52
Post #24

CYTAT(galopek)
Ena no jak Dominisia????


Galopku mój przedszkolak dzielnie chodził dwa dni do przedszkola, po czym się rozchorował i siedzi w domu. Czyli moja teoria, że w maju dzieci nie będą raczej chorować zupełnie się nie sprawdziła icon_wink.gif. Zachorowali oboje, i Tomek, i Dominika icon_evil.gif .
Ale tak w ogóle, to nie było źle. Chętnie rano zostawała, podobało jej się. Tyle, że była tylko na kilka godzin. Nie wiem co to będzie jak zacznę ich zawozić na 6 rano i odbierac o 16.
galopek
sob, 13 maj 2006 - 14:55
Będzie dobrze,zobaczysz !!!Najważniejsze,że mała pozytywnie zareagowała na początek,może obejdzie się bez "wycia" za mamusią icon_smile.gif

Nasza mała przyjeta do przedszkola...ufff więc od września będę przechodzic katusze.Będą jeszcze wczesniej dni adaptacyjne ijak wtedy mała będzie za mna ryczała to chyba się podłamię icon_sad.gif
Pozdrawiam mocniuchno EnuÅ›!!!
galopek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,222
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 10:20
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,145

GG:


post sob, 13 maj 2006 - 14:55
Post #25

Będzie dobrze,zobaczysz !!!Najważniejsze,że mała pozytywnie zareagowała na początek,może obejdzie się bez "wycia" za mamusią icon_smile.gif

Nasza mała przyjeta do przedszkola...ufff więc od września będę przechodzic katusze.Będą jeszcze wczesniej dni adaptacyjne ijak wtedy mała będzie za mna ryczała to chyba się podłamię icon_sad.gif
Pozdrawiam mocniuchno EnuÅ›!!!

--------------------
Madzik z OliwiÄ… (2003),MajÄ… (2007) i JulciÄ… (2009)
e_Ena
pon, 15 maj 2006 - 07:43
Przedszkolaki dalej chore icon_sad.gif (to już drugi tydzień). Myślę, że w środę pójdą znowu do przedszkola.
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post pon, 15 maj 2006 - 07:43
Post #26

Przedszkolaki dalej chore icon_sad.gif (to już drugi tydzień). Myślę, że w środę pójdą znowu do przedszkola.
> Pora do przedszkola.
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 21:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama