Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Test ciążowy

> 
27malgosia
nie, 10 mar 2019 - 16:26
CYTAT(monia22222 @ Fri, 22 Mar 2013 - 20:20) *
2 dni robiłam test ciążowy i wyszła bardzo blada prawie nie widoczna kreska.Dzisiaj powtórzyłam i znowu taka sama.Nie wiem czy się cieszyć staramy się z mężem już prawie 2 lata i nic.Dodam że bolą mnie piersi a nigdy mnie nie bolały przed miesiaczka. Tylko ostatnio też miałam taką sytuacje testy wyszły pozytywne a ciąży nie było.Prawdopodobnie poronenie. Okres wywołuje Luteiną bo bez niej nie dostane i tak już ją zażywam 2 lata co miesiąc.Czy jak miesiączkę miałam 28 lutego wywołaną Luteiną mogę w poniedziałek zrobić Bhcg.Cykle mam przeważnie 23-24 dni.



Najlepiej zrobić test z krwi, jest skuteczniejszy, przynajmniej tak tu piszą: https://www.abcmaluszka.pl/test-ciazowy.html
27malgosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 10 mar 19 - 16:20
Nr użytkownika: 52,796




post nie, 10 mar 2019 - 16:26
Post #21

CYTAT(monia22222 @ Fri, 22 Mar 2013 - 20:20) *
2 dni robiłam test ciążowy i wyszła bardzo blada prawie nie widoczna kreska.Dzisiaj powtórzyłam i znowu taka sama.Nie wiem czy się cieszyć staramy się z mężem już prawie 2 lata i nic.Dodam że bolą mnie piersi a nigdy mnie nie bolały przed miesiaczka. Tylko ostatnio też miałam taką sytuacje testy wyszły pozytywne a ciąży nie było.Prawdopodobnie poronenie. Okres wywołuje Luteiną bo bez niej nie dostane i tak już ją zażywam 2 lata co miesiąc.Czy jak miesiączkę miałam 28 lutego wywołaną Luteiną mogę w poniedziałek zrobić Bhcg.Cykle mam przeważnie 23-24 dni.



Najlepiej zrobić test z krwi, jest skuteczniejszy, przynajmniej tak tu piszą: https://www.abcmaluszka.pl/test-ciazowy.html
> Test ciążowy
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 08:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama