Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 3 4 5  

Depilacja laserowa

> 
chibiusa
czw, 23 lis 2017 - 12:13
mam własny depilator laserowy ipl babyliss, uważam to za dobrą inwestycję, liczyłam sobie mniej więcej koszt i na pewno posiadanie własnego urzadzenia wychodzi taniej niż chodzenie na zabiegi, których trzeba zrobić minimum 7-8, a w praktyce pewnie dużo więcej. Urządzenie wygląda na dobrze wykonane, chwilę wprawy potrzeba żeby wiedzieć jak trzymać depilator ale potem idzi ejuż z górki
chibiusa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 133
Dołączył: czw, 09 lis 17 - 11:07
Nr użytkownika: 50,860




post czw, 23 lis 2017 - 12:13
Post #81

mam własny depilator laserowy ipl babyliss, uważam to za dobrą inwestycję, liczyłam sobie mniej więcej koszt i na pewno posiadanie własnego urzadzenia wychodzi taniej niż chodzenie na zabiegi, których trzeba zrobić minimum 7-8, a w praktyce pewnie dużo więcej. Urządzenie wygląda na dobrze wykonane, chwilę wprawy potrzeba żeby wiedzieć jak trzymać depilator ale potem idzi ejuż z górki
Molak
pon, 02 kwi 2018 - 23:29
jak ja się cieszę, że zdecydowałam się na depilację laserową :) od kilku miesięcy mam z głowy golenie itp. Depilowałam się w Beauty Bar w Józefosławiu pod Warszawą - mają tam rozsądne ceny, na każdą kieszeń. A przy tym sama widzę, że używają dobrego sprzętu bo włoski w ogóle nie odrastają, czyli są efekty :)
Molak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: śro, 27 mar 13 - 09:25
Nr użytkownika: 41,916




post pon, 02 kwi 2018 - 23:29
Post #82

jak ja się cieszę, że zdecydowałam się na depilację laserową :) od kilku miesięcy mam z głowy golenie itp. Depilowałam się w Beauty Bar w Józefosławiu pod Warszawą - mają tam rozsądne ceny, na każdą kieszeń. A przy tym sama widzę, że używają dobrego sprzętu bo włoski w ogóle nie odrastają, czyli są efekty :)
monkowa
wto, 25 lut 2020 - 12:56
Właśnie też zastanawiam się nad tym czy warto zainwestować w depilację laserową.
monkowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: śro, 23 sty 19 - 13:59
Nr użytkownika: 52,595




post wto, 25 lut 2020 - 12:56
Post #83

Właśnie też zastanawiam się nad tym czy warto zainwestować w depilację laserową.
> Depilacja laserowa
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 3 4 5
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 07:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama