Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

, Jednak zwykłe silikony chyba. Proszę o wszelkie informacje.
> , Jednak zwykÅ‚e silikony chyba. ProszÄ™ o wszelkie informacje.
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 12 gru 2008 - 19:39
Post #21

CYTAT(Macio @ Fri, 12 Dec 2008 - 15:15) *
Nie przejmuj się tym. To Ty masz się dobrze w sobie czuć.

No Macio ale przyznasz, że dzisiaj to Pani na spacerze nie była miła 32.gif No a ja ciągle kogoś takiego przyciągam.
Macio

Go??







post sob, 13 gru 2008 - 05:18
Post #22

Tak była niemiła. Ale wytłumaczyłam sobie to tak:
stara zazdrosna baba, pozazdrościła Ci figurki, pięknego synka a jak wiemy baby złośliwe są 03.gif

Nie zmienię zdania jednak na temat tego, że Twoja figura to przedmiot pożądania, że Twój biust powróci do stanu sprzed karmienia a Twój Mąż ma rację mówiąc, cobyś poczekała na drugie dziecko 06.gif
pirania
sob, 13 gru 2008 - 10:11
Po osobistym opisie jully pomyslalam sobie ze to nie z jully spotkalam sie onegdaj w Arsenale gdyz tamta to byla laska i zolc mnie z zazdrosci zalala, a z opisu jully wyglada mi tu jakas enerdowska plotkarka. Ale macio mnie uspokoila. Czyli to co widzialam w Arsenale to byla jully a jully niech zainwestuje w domu w nowe lustro zamiast w nowe piersi.

To ta lasencja na szezlongu ze zdjec alucowej- prawda?

Jully zupelnie bezinteresownie jak cie takie mysli nachodza- moge podejsc i cie walnac w poniedzialki i srody jestem przy placu lelewela to jakos niedaleko chyba icon_smile.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post sob, 13 gru 2008 - 10:11
Post #23

Po osobistym opisie jully pomyslalam sobie ze to nie z jully spotkalam sie onegdaj w Arsenale gdyz tamta to byla laska i zolc mnie z zazdrosci zalala, a z opisu jully wyglada mi tu jakas enerdowska plotkarka. Ale macio mnie uspokoila. Czyli to co widzialam w Arsenale to byla jully a jully niech zainwestuje w domu w nowe lustro zamiast w nowe piersi.

To ta lasencja na szezlongu ze zdjec alucowej- prawda?

Jully zupelnie bezinteresownie jak cie takie mysli nachodza- moge podejsc i cie walnac w poniedzialki i srody jestem przy placu lelewela to jakos niedaleko chyba icon_smile.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

aluc

Go??







post sob, 13 gru 2008 - 10:41
Post #24

no właśnie chciałam powiedzieć, żena sesjęchyba siostrę podrzuciłaś icon_wink.gif

piranio, niedaleko Lelewela,możemy ją razem walnąć icon_lol.gif
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 13 gru 2008 - 14:12
Post #25

Wtedy byłam posiadaczką bujnej laktacji icon_smile.gif

Powiem Wam co mi ta Pani miła wczoraj powiedziała:

"O jaki śliczny duży chłopczyk, ale mama to Cię nie wykarmiła sama prawda ?" i tu jej przenikliwy wzrok padł na płaskie miejsce w okolicach klatki piersiowej. Tacy "mili" zdarzają mi się bardzo często.

Piranio, Aluc ależ ja bardzo chętnie od Was dostanę w łeb, więc zapraszam icon_smile.gif Tylko dajcie sobie najpierw kawę zrobić.






aluc

Go??







post nie, 14 gru 2008 - 12:10
Post #26

jully, olej panią icon_biggrin.gif mi ciągle powtarzają, że dzieci takie śliczne, pewnie do tatusia podobne icon_lol.gif
pirania
nie, 14 gru 2008 - 13:00
CYTAT(jully @ Sat, 13 Dec 2008 - 16:12) *
Wtedy byłam posiadaczką bujnej laktacji icon_smile.gif

Powiem Wam co mi ta Pani miła wczoraj powiedziała:

"O jaki śliczny duży chłopczyk, ale mama to Cię nie wykarmiła sama prawda ?" i tu jej przenikliwy wzrok padł na płaskie miejsce w okolicach klatki piersiowej. Tacy "mili" zdarzają mi się bardzo często.

Piranio, Aluc ależ ja bardzo chętnie od Was dostanę w łeb, więc zapraszam icon_smile.gif Tylko dajcie sobie najpierw kawę zrobić.
jully wymysl sobie jakies blyskotliwe odzywki zawczasu i serwuj paniom. Ze sama owszem nie, tylko z kolezanka icon_smile.gif albo ze wrecz z laktacyjna grupa wsparcia icon_smile.gif

swego czasu ja pytania dlaczego ono bez czapeczki, skarpeteczek i dlaczego tak lekko ubrane (za zbyt cieplo ubrane dziecko poleczenstwo nie opieprza) odpowiadalam wymyslionym przez aluc tekstenm "bo mi religia nie pozwala" i z rozkosza obserwowalam widaczna w oczach gonitwe mysli od "jaka religia zabrania ubierania dzieci w skarpetki" po "acha, to pewnie jechowa", to ostatnie zreszta od czasu do czasu bylo artykulowane icon_smile.gif

Maz na ciebie polecial jak nie bylas w szczycie laktacyjnym, nieprawdaz? nie masz biustu, nic ci nie obwisnie na starosc, strzelisz sobie jeszcze kiedys dzieciatko to sobie wtedy znowu bedziesz miala piersi, a tymczasem moja droga sliczna z ciebie dziewczyna, subtelna i w ogole uwierz mi jak tam oddalabym cal swoj biust by nie byc wygadana i zamaszysta baba z PGRu tylko marzycielka eteryczna i delikatna ktora w gleby duszy jestem icon_smile.gif a ty np. nie w glebi tolko na wierzchu icon_smile.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post nie, 14 gru 2008 - 13:00
Post #27

CYTAT(jully @ Sat, 13 Dec 2008 - 16:12) *
Wtedy byłam posiadaczką bujnej laktacji icon_smile.gif

Powiem Wam co mi ta Pani miła wczoraj powiedziała:

"O jaki śliczny duży chłopczyk, ale mama to Cię nie wykarmiła sama prawda ?" i tu jej przenikliwy wzrok padł na płaskie miejsce w okolicach klatki piersiowej. Tacy "mili" zdarzają mi się bardzo często.

Piranio, Aluc ależ ja bardzo chętnie od Was dostanę w łeb, więc zapraszam icon_smile.gif Tylko dajcie sobie najpierw kawę zrobić.
jully wymysl sobie jakies blyskotliwe odzywki zawczasu i serwuj paniom. Ze sama owszem nie, tylko z kolezanka icon_smile.gif albo ze wrecz z laktacyjna grupa wsparcia icon_smile.gif

swego czasu ja pytania dlaczego ono bez czapeczki, skarpeteczek i dlaczego tak lekko ubrane (za zbyt cieplo ubrane dziecko poleczenstwo nie opieprza) odpowiadalam wymyslionym przez aluc tekstenm "bo mi religia nie pozwala" i z rozkosza obserwowalam widaczna w oczach gonitwe mysli od "jaka religia zabrania ubierania dzieci w skarpetki" po "acha, to pewnie jechowa", to ostatnie zreszta od czasu do czasu bylo artykulowane icon_smile.gif

Maz na ciebie polecial jak nie bylas w szczycie laktacyjnym, nieprawdaz? nie masz biustu, nic ci nie obwisnie na starosc, strzelisz sobie jeszcze kiedys dzieciatko to sobie wtedy znowu bedziesz miala piersi, a tymczasem moja droga sliczna z ciebie dziewczyna, subtelna i w ogole uwierz mi jak tam oddalabym cal swoj biust by nie byc wygadana i zamaszysta baba z PGRu tylko marzycielka eteryczna i delikatna ktora w gleby duszy jestem icon_smile.gif a ty np. nie w glebi tolko na wierzchu icon_smile.gif


--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

Cleo
nie, 14 gru 2008 - 18:32
Ta dyskusja juz chyba sie konczy, ale ja wlasnie w nia weszlam i trwam w szoku- Jully, jak wiele tu osob chcialabym wygladac jak TY! jakie kwasy na Boga?! to juz sobie włosy przefarbuj, jak musisz cos zmienićicon_wink.gif
Ja z kolei słyszę - 'długo pewnie karmiła mamusia? jeszcze pani karmi'- tu spojrzenie na moje hmmm gabaryty 21.gif nienie.gif

Co do Piranii- niedawno przyuważylam ją przez okno autobusu, który zatrzymał się na przystanku, na którym to Pirania z łagodnym, pięknym usmiechem spacerowała wzdłuz przystanku, a za nia pomykało jak fryga chłopiątko małe - nie wyglądałas, Piranio droga, jak baba z PGRu! przytul.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 14 gru 2008 - 18:32
Post #28

Ta dyskusja juz chyba sie konczy, ale ja wlasnie w nia weszlam i trwam w szoku- Jully, jak wiele tu osob chcialabym wygladac jak TY! jakie kwasy na Boga?! to juz sobie włosy przefarbuj, jak musisz cos zmienićicon_wink.gif
Ja z kolei słyszę - 'długo pewnie karmiła mamusia? jeszcze pani karmi'- tu spojrzenie na moje hmmm gabaryty 21.gif nienie.gif

Co do Piranii- niedawno przyuważylam ją przez okno autobusu, który zatrzymał się na przystanku, na którym to Pirania z łagodnym, pięknym usmiechem spacerowała wzdłuz przystanku, a za nia pomykało jak fryga chłopiątko małe - nie wyglądałas, Piranio droga, jak baba z PGRu! przytul.gif

--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 14 gru 2008 - 20:23
Post #29

Bo pirania wygląda jak kobieta szczęśliwa i pełna życia a tak te z PGRu na bank nie wyglądały.

Cleo a co to włosy też mam do luftu? A tak się cieszyłam, że farbować nie muszę bo w miarę udane icon_smile.gif

Powiem Wam tak po zarzuceniu postanowienia niejedzeniu słodyczy, pożarciu tony czekolady a przede wszystkim po Waszych postach jest mi 100 razy lepiej.
Zresztą Macio zapewnia mnie, że mają ONE icon_wink.gif jeszcze szanse wrócić do stanu sprzed ciąży, bo dopiero 2 miesiące od zarzucenia karmienia minęły.
iff
nie, 14 gru 2008 - 20:32
jully podobno ten kwas to chala, tzn efekt utrzymuje sie krocej niz 2 lata i wstrzykniecie 100ml w piers nawet nie zwiekszy jej o jeden pelen rozmiar, jesli naprawde masz mega kompleksy i meza, ktory jest w stanie zaakceptowac silikony, to radze bardziej trwaly efekt
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post nie, 14 gru 2008 - 20:32
Post #30

jully podobno ten kwas to chala, tzn efekt utrzymuje sie krocej niz 2 lata i wstrzykniecie 100ml w piers nawet nie zwiekszy jej o jeden pelen rozmiar, jesli naprawde masz mega kompleksy i meza, ktory jest w stanie zaakceptowac silikony, to radze bardziej trwaly efekt
Bosanova
pon, 15 gru 2008 - 09:19
CYTAT(jully @ Sat, 13 Dec 2008 - 14:12) *
"O jaki śliczny duży chłopczyk, ale mama to Cię nie wykarmiła sama prawda ?" i tu jej przenikliwy wzrok padł na płaskie miejsce w okolicach klatki piersiowej. Tacy "mili" zdarzają mi się bardzo często.

23.gif
Słowa nie skierowane do mnie, ale zamrłam.Naprawde, ludzie sa beznadziejenie denni.

A ja to bym chciała byc bardziej płaska.Serio.Małe A mieć icon_smile.gif
Bo bym se nosiła obcisłe golfy, wielkie naszyjniki, koszule z żabotem.Albo takie bluzki bez dekoldu wiązane na szyji z wielkąąąą kokardą.Och, cudne są.
A tak wyglÄ…dam w tym jak pajacyk.
Bosanova


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,737
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 13:08
Nr użytkownika: 14,153




post pon, 15 gru 2008 - 09:19
Post #31

CYTAT(jully @ Sat, 13 Dec 2008 - 14:12) *
"O jaki śliczny duży chłopczyk, ale mama to Cię nie wykarmiła sama prawda ?" i tu jej przenikliwy wzrok padł na płaskie miejsce w okolicach klatki piersiowej. Tacy "mili" zdarzają mi się bardzo często.

23.gif
Słowa nie skierowane do mnie, ale zamrłam.Naprawde, ludzie sa beznadziejenie denni.

A ja to bym chciała byc bardziej płaska.Serio.Małe A mieć icon_smile.gif
Bo bym se nosiła obcisłe golfy, wielkie naszyjniki, koszule z żabotem.Albo takie bluzki bez dekoldu wiązane na szyji z wielkąąąą kokardą.Och, cudne są.
A tak wyglÄ…dam w tym jak pajacyk.
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 05 lip 2010 - 12:37
Post #32

Dobra ponieważ temat do mnie powraca jak bumerang postanowiłam zamiast o kwaskach pomyśleć o starym poczciwym silikonie. Jest jeszcze podobno jakaś możliwość wszczepienia sobie w piersi tłuszczu pobranego z innej części ciała, wiecie coś na ten temat?

Jednym słowem potrzebuję informacji wszelkich na temat chirurgii plastycznej biustu, najlepsi lekarze, jakie kliniki omijać szerokim łukiem a gdzie i jakie wkładki sobie robić? Wie ktoś coś? oczywiście może być na priva.
sylwia65
pon, 05 lip 2010 - 21:26
Jak potrzebujesz tluszczu, to ja Ci oddam z najwieksza przyjemnoscia 06.gif Bedziesz miec biust ze az sie patrzy 04.gif
sylwia65


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,202
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:36
SkÄ…d: London
Nr użytkownika: 17,537




post pon, 05 lip 2010 - 21:26
Post #33

Jak potrzebujesz tluszczu, to ja Ci oddam z najwieksza przyjemnoscia 06.gif Bedziesz miec biust ze az sie patrzy 04.gif

--------------------


.uzytkownik.usun...
pon, 05 lip 2010 - 21:36
CYTAT(jully @ Mon, 05 Jul 2010 - 12:37) *
Dobra ponieważ temat do mnie powraca jak bumerang postanowiłam zamiast o kwaskach pomyśleć o starym poczciwym silikonie. Jest jeszcze podobno jakaś możliwość wszczepienia sobie w piersi tłuszczu pobranego z innej części ciała, wiecie coś na ten temat?

Jednym słowem potrzebuję informacji wszelkich na temat chirurgii plastycznej biustu, najlepsi lekarze, jakie kliniki omijać szerokim łukiem a gdzie i jakie wkładki sobie robić? Wie ktoś coś? oczywiście może być na priva.



Jully, zlituj się, kobieto - a w jakiej to części ciała TY masz tłuszcz???
K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post pon, 05 lip 2010 - 21:36
Post #34

CYTAT(jully @ Mon, 05 Jul 2010 - 12:37) *
Dobra ponieważ temat do mnie powraca jak bumerang postanowiłam zamiast o kwaskach pomyśleć o starym poczciwym silikonie. Jest jeszcze podobno jakaś możliwość wszczepienia sobie w piersi tłuszczu pobranego z innej części ciała, wiecie coś na ten temat?

Jednym słowem potrzebuję informacji wszelkich na temat chirurgii plastycznej biustu, najlepsi lekarze, jakie kliniki omijać szerokim łukiem a gdzie i jakie wkładki sobie robić? Wie ktoś coś? oczywiście może być na priva.



Jully, zlituj się, kobieto - a w jakiej to części ciała TY masz tłuszcz???
K
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 05 lip 2010 - 22:13
Post #35

No mam tu i ówdzie na moje potrzeby biustowe skromne starczy z nawiązką.

Ja tu mam poważne pytanie. Gdzie się operuje dobrze w naszym kraju i u kogo?
polasia
wto, 06 lip 2010 - 07:48
jully niestety Ci nie pomogę bo nie mam w tej kwestii doświadczenia ale doskonale rozumiem Twoją potrzebę większego biustu.
Zawsze miałam małe b a po wykarmieniu dwóch ssaków został mi biust a i wielki kompleks.
Na razie to ja mieszkanie musze kupić a bustem to się zajmę pewnie jak wygram w totolotka 32.gif

Na tymczasowÄ… poprawÄ™ samopoczucia polecam:
- albo stanik jaki sobie kupiłam ostatnio (napisane jest że z "a" robi "d" ale to raczej male c. Mąż nie widzi różnicy ale ja czuję się super)
- albo ciążę 06.gif ( 9 miesiecy + 12 miesięcy karmienia = prawie dwa lata ładny biust)
polasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 745
Dołączył: nie, 29 paź 06 - 23:59
Skąd: Warszawa i Poznań
Nr użytkownika: 8,253




post wto, 06 lip 2010 - 07:48
Post #36

jully niestety Ci nie pomogę bo nie mam w tej kwestii doświadczenia ale doskonale rozumiem Twoją potrzebę większego biustu.
Zawsze miałam małe b a po wykarmieniu dwóch ssaków został mi biust a i wielki kompleks.
Na razie to ja mieszkanie musze kupić a bustem to się zajmę pewnie jak wygram w totolotka 32.gif

Na tymczasowÄ… poprawÄ™ samopoczucia polecam:
- albo stanik jaki sobie kupiłam ostatnio (napisane jest że z "a" robi "d" ale to raczej male c. Mąż nie widzi różnicy ale ja czuję się super)
- albo ciążę 06.gif ( 9 miesiecy + 12 miesięcy karmienia = prawie dwa lata ładny biust)

--------------------
Pozdrawiam
Polasia mama Stasia (12.07.06) i Piotrusia (1.11.08)

Uwielbiam rodzić dzieci
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 06 lip 2010 - 08:55
Post #37

Polasia, kiedy ja między innymi właśnie dlatego nie zdecyduję się na drugie dziecko, a już na pewno nie na karmienie ze względu na to jakie spustoszenie z moim biustem zrobił pierwszy ssak.

Co do biustonosza to mi on nie poprawia nastroju (mój biust nawet w zwykłym wygląda ok i jak noszę ubranie to nie ma większego problemu, natomiast mi przeszkadza to jak on wygląda naprawdę i żadne dobierane biustonosze (zresztą nikt mi nie pomógł w kilku sklepach, gdzie pracują brafiterki, więc to o czymś świadczy) czy inne nie pomogą tutaj. Bo to nawet nie tylko o jego wielkość chodzi, co wygląd właśnie.
Kaszanka
wto, 06 lip 2010 - 09:21
Jully, ale w jakim sensie o wygląd? Że przyciąganie ziemskie działa? Kształt?
Wygląd swojego niewielkiego znacznie poprawiłam poprzez codzienny masaż Pullanną, ale nie przez miesiąc - trwało to ponad pół roku (nadal masuję ale zwykłym balsamem) oraz ćwiczeniami na siłowni. Naprawdę mogę powiedzieć, że zmienił się o 200%. Wygląda nawet lepiej niż za czasów młodości.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post wto, 06 lip 2010 - 09:21
Post #38

Jully, ale w jakim sensie o wygląd? Że przyciąganie ziemskie działa? Kształt?
Wygląd swojego niewielkiego znacznie poprawiłam poprzez codzienny masaż Pullanną, ale nie przez miesiąc - trwało to ponad pół roku (nadal masuję ale zwykłym balsamem) oraz ćwiczeniami na siłowni. Naprawdę mogę powiedzieć, że zmienił się o 200%. Wygląda nawet lepiej niż za czasów młodości.
mamami
wto, 06 lip 2010 - 09:50
Jully ja kiedyś sporo czytałam o tym wszepianiu tłuszczu. To jest po prostu taka mniej inwazyjna liposukcja. Odsysana tkanka tłuszczowa nie ulega zniszczeniu dlatego mozna ją użyć do wypełnienia w innych mejscach ciała. Ceny za zabieg odessania z całego brzucha (dzielą go na trzy partie) i wszepienie tego w biust kształtują sie w granicach 15-20 tyś. Niestety nie przeprowadzilam rozmów z lekarzami zaprzyjaźnionymi, żeby zebrac opinie bo po prostu koszt przerasta moje możliwości.

Ja jeszcze jednak wrócę do dobierania biustonosza. Prosze Cię gorąco, napisz do właścicielki sklepu Onlyher, ona jest secjalistką od małych biustów, a naprawdę noszenie dobrego biustonosza, bardzo poprawia kondycję i wygląd biustu. Ja przestałam tak intensywnie myśleć o implantach, właśnie dlatego, że teraz nawet bez biustonosza jest przyzwoicie.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 06 lip 2010 - 09:50
Post #39

Jully ja kiedyś sporo czytałam o tym wszepianiu tłuszczu. To jest po prostu taka mniej inwazyjna liposukcja. Odsysana tkanka tłuszczowa nie ulega zniszczeniu dlatego mozna ją użyć do wypełnienia w innych mejscach ciała. Ceny za zabieg odessania z całego brzucha (dzielą go na trzy partie) i wszepienie tego w biust kształtują sie w granicach 15-20 tyś. Niestety nie przeprowadzilam rozmów z lekarzami zaprzyjaźnionymi, żeby zebrac opinie bo po prostu koszt przerasta moje możliwości.

Ja jeszcze jednak wrócę do dobierania biustonosza. Prosze Cię gorąco, napisz do właścicielki sklepu Onlyher, ona jest secjalistką od małych biustów, a naprawdę noszenie dobrego biustonosza, bardzo poprawia kondycję i wygląd biustu. Ja przestałam tak intensywnie myśleć o implantach, właśnie dlatego, że teraz nawet bez biustonosza jest przyzwoicie.
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 06 lip 2010 - 10:54
Post #40

Mamami ale nikt mi nie dobierze biustonosza przez internet, bo w sklepie nie do końca potrafią to zrobić. Zresztą nawet mam jeden w miarę dobrany, noszę go ciągle i nic nie pomaga.

Kaszanna nawet nie o grawitacje chodzi, bo nie ma co być jej poddawane, moje piersi wyglądają jak piersi tęgiego faceta. Masuję, smaruję i nic nie działa.
> PowiÄ™kszanie biustu kwasem hialuronowym, Jednak zwykÅ‚e silikony chyba. ProszÄ™ o wszelkie informacje.
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama