Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
50 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwiec / Lipiec 2004

, cz 16, rok 2008/2009
> , cz 16, rok 2008/2009
mamami
wto, 01 sty 2008 - 21:03
grabinka- 6 czerwca Idalia
mamuśka.chłidzw- 14 czerwca Idalia
Kasiek11- 18 czerwca Karolinka
Jaguar - 18 czerwca Michalina
Mamami- 25 czerwca MaciuÅ›
Agusiao - 5 lipca KubuÅ›
kasiakorpik - 5 lipca Maks
Kocurek- 14 lipca Dominika
MonikaS. - 14 lipca Maja
Agnieszka- 19 lipca Jakub
Alatanta- 19 lipca Konrad
Monga - 22 lipca KrzyÅ›
Moonk- 23 lipca Alicja
karoleenka - 23 lipca Natan
anai_ - 23 lipca Juliusz
Mariola- 26 lipca Miłosz
AniaR- 26 lipca Bartek
AguÅ›- 27 lipca WojtuÅ›

No baby, zapraszam do nowego wÄ…tku icon_smile.gif Wszystkie !!!

Ten post edytował mamami czw, 26 lut 2009 - 13:59
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 01 sty 2008 - 21:03
Post #1

grabinka- 6 czerwca Idalia
mamuśka.chłidzw- 14 czerwca Idalia
Kasiek11- 18 czerwca Karolinka
Jaguar - 18 czerwca Michalina
Mamami- 25 czerwca MaciuÅ›
Agusiao - 5 lipca KubuÅ›
kasiakorpik - 5 lipca Maks
Kocurek- 14 lipca Dominika
MonikaS. - 14 lipca Maja
Agnieszka- 19 lipca Jakub
Alatanta- 19 lipca Konrad
Monga - 22 lipca KrzyÅ›
Moonk- 23 lipca Alicja
karoleenka - 23 lipca Natan
anai_ - 23 lipca Juliusz
Mariola- 26 lipca Miłosz
AniaR- 26 lipca Bartek
AguÅ›- 27 lipca WojtuÅ›

No baby, zapraszam do nowego wÄ…tku icon_smile.gif Wszystkie !!!
Kocurek
wto, 01 sty 2008 - 21:20
No to sie niniejszym pier3sza wpisuję, żeby powiadomienia przychodziły icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 01 sty 2008 - 21:20
Post #2

No to sie niniejszym pier3sza wpisuję, żeby powiadomienia przychodziły icon_wink.gif

--------------------
Mariola***
wto, 01 sty 2008 - 21:25
Jeszce się załapałam na pierwszą stronę.
A jutro do pracy...buuu
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post wto, 01 sty 2008 - 21:25
Post #3

Jeszce się załapałam na pierwszą stronę.
A jutro do pracy...buuu

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
mamuśka.chłidz...
wto, 01 sty 2008 - 21:32
witajcie w nowym wątku. Ech dziś przeczytałam na forum, że nasze myszy pojdą do I kl jak będą miały 6 lat. 37.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 01 sty 2008 - 21:32
Post #4

witajcie w nowym wątku. Ech dziś przeczytałam na forum, że nasze myszy pojdą do I kl jak będą miały 6 lat. 37.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
mamami
wto, 01 sty 2008 - 22:16
A nie nie mamuska, to ma obowiązywac od 2011 roku czyli nasze dzieci bedą miec 7 lat a poza tym zdaje sie przez pierwsze lata wprowadzania reformy to rodzice będą decydowac. A tak poza tym, to ja poszlam do szkoly mając 6 lat i nigdy w zyciu nie było mi źle z tego powodu.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 01 sty 2008 - 22:16
Post #5

A nie nie mamuska, to ma obowiązywac od 2011 roku czyli nasze dzieci bedą miec 7 lat a poza tym zdaje sie przez pierwsze lata wprowadzania reformy to rodzice będą decydowac. A tak poza tym, to ja poszlam do szkoly mając 6 lat i nigdy w zyciu nie było mi źle z tego powodu.
Anai_
wto, 01 sty 2008 - 22:53
Jestem i ja.
Od 20 grudnia pracuję. W końcu wyrwałam się z kieratu, miałam już dość. I mimo, że zajęć teraz więcej, snu mniej, to kurtka szczęśliwsza jakaś jestem.
Julas tradycyjnie chory, wczoraj w nocy miał 39,5. Nie wiem czy jak jest chory, czy może mieć testy u alergologa, bo mamy termin na 7.01. Ktoś pomoże? Daje Jemu tylko Rutinaceę, Paracetamol i jakiś syrop homeopatyczny...
Zmykam, bo jutro rano do pracy.
Papa.
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post wto, 01 sty 2008 - 22:53
Post #6

Jestem i ja.
Od 20 grudnia pracuję. W końcu wyrwałam się z kieratu, miałam już dość. I mimo, że zajęć teraz więcej, snu mniej, to kurtka szczęśliwsza jakaś jestem.
Julas tradycyjnie chory, wczoraj w nocy miał 39,5. Nie wiem czy jak jest chory, czy może mieć testy u alergologa, bo mamy termin na 7.01. Ktoś pomoże? Daje Jemu tylko Rutinaceę, Paracetamol i jakiś syrop homeopatyczny...
Zmykam, bo jutro rano do pracy.
Papa.

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
mamami
wto, 01 sty 2008 - 23:06
Anai z tego co ja wiem nie może być chory do testów icon_sad.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 01 sty 2008 - 23:06
Post #7

Anai z tego co ja wiem nie może być chory do testów icon_sad.gif
Mariola***
śro, 02 sty 2008 - 10:24
Potwierdzam, co napisała Mamami.
Anai- to fajnie,że się cieszysz z tej pracy. Ja tez czasmi dochodzę do wniosku, że dobrze ,że pracuję. Ale lubię sobie pomarudzic,że muszę iść do pracy.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post śro, 02 sty 2008 - 10:24
Post #8

Potwierdzam, co napisała Mamami.
Anai- to fajnie,że się cieszysz z tej pracy. Ja tez czasmi dochodzę do wniosku, że dobrze ,że pracuję. Ale lubię sobie pomarudzic,że muszę iść do pracy.


--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
alatanta

Go??







post śro, 02 sty 2008 - 10:39
Post #9

Mamuśka- to nic strasznego... tez poszłam do szkoły mając 6 lat... tragedii nie było, a gdy rok po maturze musiałam zamiast na studia to szorować do pracy przynajmniej nie odczułam tego jakby nie było straconego roku

Anai ja szłam do testów z Kaśką jeszcze z krostami ospowymi - i nie było problemu- wymagane było , żeby nie zarażała, notorycznie na testy trafiałam z dzieciarnia zasmarkana i kaszlącą...Warunek był aby dzieciak przez tydzień wstecz nie był na zyrtecu itp odpadały tez antybiotyki
Bez zyrtecu na 100% miałam zapewniona infekcje z gorączką w ciągu tygodnia więc inaczej sie nie daw


No a Konrad znów ma zmasakrowana twarz- oczywiście przez baby- uwzięły sie na niego obie... no zal mi chłopa niemiłosiernie i czuje się bezradna, bo odkąd moje dzieci poszły do przedszkola to potwornie sie leja i skarżą na siebie, poza tym jedynym autorytetem jest pani ...
AniaR
śro, 02 sty 2008 - 12:14
to ja też się melduję w nowym wątku, korzystając z tego ze jestem zalogowana. zwykle podczytuję jako niezalogowany użytkownik bo mnie ciągle wywala z logowania, to wtedy nie mam jak pisać jako anonim. icon_rolleyes.gif
AniaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 377
Dołączył: sob, 21 lut 04 - 11:32
SkÄ…d: Krakow
Nr użytkownika: 1,473




post śro, 02 sty 2008 - 12:14
Post #10

to ja też się melduję w nowym wątku, korzystając z tego ze jestem zalogowana. zwykle podczytuję jako niezalogowany użytkownik bo mnie ciągle wywala z logowania, to wtedy nie mam jak pisać jako anonim. icon_rolleyes.gif

--------------------
Ania mama Bartusia (ur. 26.07.2004)

karoleenka
śro, 02 sty 2008 - 12:34
My też się meldujemy!!


Ja wczoraj miałam niemalże depresje na myśl o pracy - jeszcze na dodatek mnie gardło boli - rano było okropnie ale jak juz przyszłam, wpadłam w wir pracy - no kurcze uwielbiam pracować....ale często ( za często) marzy mi sie siedzenie w domu . I bądż tu mądry 21.gif

Natan dzisiaj pierwszy dzień w przedszkolu po prawie miesięcznej przerwie...aż się boje bać ile pochodzi tym razem.






karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post śro, 02 sty 2008 - 12:34
Post #11

My też się meldujemy!!


Ja wczoraj miałam niemalże depresje na myśl o pracy - jeszcze na dodatek mnie gardło boli - rano było okropnie ale jak juz przyszłam, wpadłam w wir pracy - no kurcze uwielbiam pracować....ale często ( za często) marzy mi sie siedzenie w domu . I bądż tu mądry 21.gif

Natan dzisiaj pierwszy dzień w przedszkolu po prawie miesięcznej przerwie...aż się boje bać ile pochodzi tym razem.








--------------------





mamuśka.chłidz...
śro, 02 sty 2008 - 16:05
Anai ja podziele zdanie Alatanty, bo nam się tak zdarzyło. Artur po odstawieniu leków w ciagu kilku dni sie rozchorował. Warunkiem u naszej pani alergolog/pulmonolog jest aby to nie była ostra infekcja. Także masz 2/2 w głosach.

mamamikurcze jakos tak mi wyszło, że nasz szkraby własnie się łapią. Może to z wrażenia, bo Artur jest z feralnego rocznika 2002. 21.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post śro, 02 sty 2008 - 16:05
Post #12

Anai ja podziele zdanie Alatanty, bo nam się tak zdarzyło. Artur po odstawieniu leków w ciagu kilku dni sie rozchorował. Warunkiem u naszej pani alergolog/pulmonolog jest aby to nie była ostra infekcja. Także masz 2/2 w głosach.

mamamikurcze jakos tak mi wyszło, że nasz szkraby własnie się łapią. Może to z wrażenia, bo Artur jest z feralnego rocznika 2002. 21.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
mamuśka.chłidz...
śro, 02 sty 2008 - 16:11
karoleenka moje starszaki miały iśc dzisiaj po prawie miesiącu Artur( zapalenie płuc) i Ida (bunt na pokładzie) tez do przedszkola. Tyle, że zaspalismy i tak też dzisiaj pracowalismy z dziećmi. Suma sumarów umęczylismy się wszyscy, bo ja co zaplanowałam zrobic musiałam a oni nieszczęśliwi, bo kto by sie cieszył z fakturowania.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post śro, 02 sty 2008 - 16:11
Post #13

karoleenka moje starszaki miały iśc dzisiaj po prawie miesiącu Artur( zapalenie płuc) i Ida (bunt na pokładzie) tez do przedszkola. Tyle, że zaspalismy i tak też dzisiaj pracowalismy z dziećmi. Suma sumarów umęczylismy się wszyscy, bo ja co zaplanowałam zrobic musiałam a oni nieszczęśliwi, bo kto by sie cieszył z fakturowania.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Mariola***
śro, 02 sty 2008 - 22:46
Ja wiarygodna nie jestem co do wizyty u alergologa, bo w życiu nie byłam:) Tak pisałam ze słyszenia....

Do pracy poszłam dzisiaj nawet bez bólu, ale przyszły tydzień makabra, chyba dla całej rodziny, bo jak wyjdę o 9.00, to wróce gdzieś ok. 17.30.
I kurka nie wiem co z Martyną, bo o ile w czwartek w środku dnia mam okienko, tak we wtorek nie, a nie wiem czy młoda wytrzyma bez cyca cały dzień prawie. Butelki nawet nie próbowaliśmy jej dawać, więc mi tu nie pisać, że butla... 03.gif
Mam jeszcze nadzieję,że obecnośc bedzie nieobowiazkowa, bo w starej szkole jak pracowałam z tą panią, była w-ce dyr, to na klasyfikacje chodzili tylko wychowawcy,a ja o tym nie wiedziałam i wyskoczyłam jak jakiś debil na konferencję. A już głupio było wyjść i siedziałam z drugim takim dupkiem jak ja. Też się gościu urwał nie wiadomo skąd.
MOże sie jakoś uda. No i co, przyszły tydzień i ferie. Mówię Wam,żyć i nie umierać:)

I nie wiem co z feriami zrobić. Bo pojechałabym W GÓRY, ALE TAM EWIDENTNIE NIE MA CO ROBIĆ, GDZIE WYJŚĆ NA SPACER.Tak,że z Martyną porażka.
A chciałabym jechać bo Miłosza bym troszkę z nartami oswoiła, oczywiście pod warunkiem,że byłby taki rozmiar w wypożyczalni.
Z drugiej strony gdyby tylko moje chłopaki wyjechali to odpoczęlibyśmy wszyscy. Bo teraz to nie mam ani chwili spokoju, zawsze jest któreś dziecko ze mną, a odkąd poszłam do pracy to dwoje.A tak chłopaków nie ma, Martyna śpi, albo z babcią na spacer a mamusia hula(tak się chyba pisze icon_redface.gif ), do sklepu wyskoczyłabym sobie. Luz.
Luz

Oj, chyba mi siÄ™ podoba ta wizja.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post śro, 02 sty 2008 - 22:46
Post #14

Ja wiarygodna nie jestem co do wizyty u alergologa, bo w życiu nie byłam:) Tak pisałam ze słyszenia....

Do pracy poszłam dzisiaj nawet bez bólu, ale przyszły tydzień makabra, chyba dla całej rodziny, bo jak wyjdę o 9.00, to wróce gdzieś ok. 17.30.
I kurka nie wiem co z Martyną, bo o ile w czwartek w środku dnia mam okienko, tak we wtorek nie, a nie wiem czy młoda wytrzyma bez cyca cały dzień prawie. Butelki nawet nie próbowaliśmy jej dawać, więc mi tu nie pisać, że butla... 03.gif
Mam jeszcze nadzieję,że obecnośc bedzie nieobowiazkowa, bo w starej szkole jak pracowałam z tą panią, była w-ce dyr, to na klasyfikacje chodzili tylko wychowawcy,a ja o tym nie wiedziałam i wyskoczyłam jak jakiś debil na konferencję. A już głupio było wyjść i siedziałam z drugim takim dupkiem jak ja. Też się gościu urwał nie wiadomo skąd.
MOże sie jakoś uda. No i co, przyszły tydzień i ferie. Mówię Wam,żyć i nie umierać:)

I nie wiem co z feriami zrobić. Bo pojechałabym W GÓRY, ALE TAM EWIDENTNIE NIE MA CO ROBIĆ, GDZIE WYJŚĆ NA SPACER.Tak,że z Martyną porażka.
A chciałabym jechać bo Miłosza bym troszkę z nartami oswoiła, oczywiście pod warunkiem,że byłby taki rozmiar w wypożyczalni.
Z drugiej strony gdyby tylko moje chłopaki wyjechali to odpoczęlibyśmy wszyscy. Bo teraz to nie mam ani chwili spokoju, zawsze jest któreś dziecko ze mną, a odkąd poszłam do pracy to dwoje.A tak chłopaków nie ma, Martyna śpi, albo z babcią na spacer a mamusia hula(tak się chyba pisze icon_redface.gif ), do sklepu wyskoczyłabym sobie. Luz.
Luz

Oj, chyba mi siÄ™ podoba ta wizja.


--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
karoleenka
czw, 03 sty 2008 - 19:23
Mariola- jak tak piszesz teraz o feriach...i w ogóle jak sobie pomyślę, o tych wszystkich wakacjach i wolnych dniach w szkole...kurka ale czego mogłabym uczyć w szkole icon_mrgreen.gif ??
I pomyśleć, że kiedyś Darkowi wybiłam doktoranckie i pozostanie na uczelni - w sumie to chyba dobrze bo chyba by mnie krew zalała gdyby on miał tak dobrze a ja nie 03.gif

dobra już nic nie mówię - wiem Mariola , że to coś za coś




karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post czw, 03 sty 2008 - 19:23
Post #15

Mariola- jak tak piszesz teraz o feriach...i w ogóle jak sobie pomyślę, o tych wszystkich wakacjach i wolnych dniach w szkole...kurka ale czego mogłabym uczyć w szkole icon_mrgreen.gif ??
I pomyśleć, że kiedyś Darkowi wybiłam doktoranckie i pozostanie na uczelni - w sumie to chyba dobrze bo chyba by mnie krew zalała gdyby on miał tak dobrze a ja nie 03.gif

dobra już nic nie mówię - wiem Mariola , że to coś za coś






--------------------





Mariola***
czw, 03 sty 2008 - 22:33
Karoleenka- nie ma coś za coś w moim przypadku. Ja nie widzę minusów mojej pracy.
No, moze poza tym, że dzisiaj mnie poinformował kumpel,czy wiem, że zarabiam 3400 brutto. powiedziałam,ze nie wiem. Ale chętnie pójde do takiej szkoły.
Bo wyliczają w Ministerstwie jakieś niebotyczne sumy, wliczając w to wszystko totalnie, włącznie z nagrodami jubileuszowymi.
A mamy śmieszne pieniąadze. Ale nie narzekam....Bo w niektórych firamach za takie smae pieniądze trzeba pracowac 8 godzin od-do.
08.gif

Ale tak teraz zmieniając temet, wiecie co nerwowa sie zrobniłam. Praca mi nie służzy. Ale chodzi o fakt,że musze teraz pod dyktando wszystko robić. Nie mam już takiej dowolności czasowej,ze chcę to zrobię, nie chcę to jutro rano itd. Odbija sie to na MIłoszu, bo reaguję wybuchowo totalnie. Brak cierpliwosci. A chodzi konkretnie o wychodzenie z domu. Ubranie MIłosza graniczy z cudem w normalnym tempie. Obarac się , wierci, ucieka, wymyśla jak mam go ubierać, normalnie mnie trafia, nie spieszy się......Odjazd.
Tak poza tym to jets grzeczny.

A i mamy bal przebierańców w przedszkolu, a stroju brak. Dzisiaj byłam w Auchan,a le poprzebierane, śmieszne dla chłopaków. Księzniczki to owszem były. Jutro musze do makro skoczyć. A jak nie kupię to wypożyczalnie poodwiedzać.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post czw, 03 sty 2008 - 22:33
Post #16

Karoleenka- nie ma coś za coś w moim przypadku. Ja nie widzę minusów mojej pracy.
No, moze poza tym, że dzisiaj mnie poinformował kumpel,czy wiem, że zarabiam 3400 brutto. powiedziałam,ze nie wiem. Ale chętnie pójde do takiej szkoły.
Bo wyliczają w Ministerstwie jakieś niebotyczne sumy, wliczając w to wszystko totalnie, włącznie z nagrodami jubileuszowymi.
A mamy śmieszne pieniąadze. Ale nie narzekam....Bo w niektórych firamach za takie smae pieniądze trzeba pracowac 8 godzin od-do.
08.gif

Ale tak teraz zmieniając temet, wiecie co nerwowa sie zrobniłam. Praca mi nie służzy. Ale chodzi o fakt,że musze teraz pod dyktando wszystko robić. Nie mam już takiej dowolności czasowej,ze chcę to zrobię, nie chcę to jutro rano itd. Odbija sie to na MIłoszu, bo reaguję wybuchowo totalnie. Brak cierpliwosci. A chodzi konkretnie o wychodzenie z domu. Ubranie MIłosza graniczy z cudem w normalnym tempie. Obarac się , wierci, ucieka, wymyśla jak mam go ubierać, normalnie mnie trafia, nie spieszy się......Odjazd.
Tak poza tym to jets grzeczny.

A i mamy bal przebierańców w przedszkolu, a stroju brak. Dzisiaj byłam w Auchan,a le poprzebierane, śmieszne dla chłopaków. Księzniczki to owszem były. Jutro musze do makro skoczyć. A jak nie kupię to wypożyczalnie poodwiedzać.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
mamuśka.chłidz...
czw, 03 sty 2008 - 23:40
U nas też jest bal 18 stycznia. Moi dopiero poszli do przedszkola, więc licze, że się załapią. JAki strój chciałby Miłosz?

mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post czw, 03 sty 2008 - 23:40
Post #17

U nas też jest bal 18 stycznia. Moi dopiero poszli do przedszkola, więc licze, że się załapią. JAki strój chciałby Miłosz?



--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
alatanta

Go??







post piÄ…, 04 sty 2008 - 12:31
Post #18

przynajmniej ze stroje mam spokój w tym roku...
Karolina chce być baletnica, bo jakiś czas temu na "ciuchach" znalazła sobie spódniczkę baletnicy, wiec nie ma problemu bo do tego starczy obcisła koszulka i rajstopy a to w domu mam
Konrad koniecznie chce być "żołnierzem" a to tez nie problem- spodnie moro mam, i koszulkę tez gdzieś wygrzebię, nawet ostatnio naciągnął mnie na slipki moro icon_wink.gif szaleje chłopak
Kaśka dziś idzie w stroju śnieżynki

Jakby ktoś chciał to mogę pożyczyć spidermana i rycerza (ale to takie trochę większe- raczej na 5 lat choć Konrad trochę w nim po domu biegał ), gdzieś jest jeszcze pajac/clown na 3/4 lata
Mariola***
sob, 05 sty 2008 - 23:08
MIłosz chciał byc rycerzem:)
DZielnym rycerzem, jak to dzisiaj w Makro zaznaczył. Pani się śmiaął, bo przynosiłam mu stroje,żeby zobaczył co jets i sobie wybrał. Popatrzał tak na pierwszy i jak sie okazłao jedyny strój rycerza i mówi, nie o taki mi chodziło, ja chcę byc dzielnym rycerzem 08.gif
Ale wkońcu wróciłam po to ubranie, bo innych nie znalażłam. W Auchan, było do bani, raczej wybór dla dziewczynki, na mIłosza znalażłam dwa. W amkro był jeszcez dośc wzgledny muszkieter. Ceny po 60 zł. Mówię do mamy, chodź pojedziemy jeszce do reala zobaczyć. Tam były po 140 zł nawet. dziadostwo takie a tyle kasy. W przyszłym roku to mu chyba sama uszyję, powaznie.
Teraz myślałam o wypożyczalni, jak nie kupuię. Ale mamy. Problem zgłowy, musze tylko skrócić nogawki, bo jest na 116 cm.
Tak,że jak któraś bedzie chciała za rok, pożyczę. A i chętnie się wymienie ze starszakami.

Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post sob, 05 sty 2008 - 23:08
Post #19

MIłosz chciał byc rycerzem:)
DZielnym rycerzem, jak to dzisiaj w Makro zaznaczył. Pani się śmiaął, bo przynosiłam mu stroje,żeby zobaczył co jets i sobie wybrał. Popatrzał tak na pierwszy i jak sie okazłao jedyny strój rycerza i mówi, nie o taki mi chodziło, ja chcę byc dzielnym rycerzem 08.gif
Ale wkońcu wróciłam po to ubranie, bo innych nie znalażłam. W Auchan, było do bani, raczej wybór dla dziewczynki, na mIłosza znalażłam dwa. W amkro był jeszcez dośc wzgledny muszkieter. Ceny po 60 zł. Mówię do mamy, chodź pojedziemy jeszce do reala zobaczyć. Tam były po 140 zł nawet. dziadostwo takie a tyle kasy. W przyszłym roku to mu chyba sama uszyję, powaznie.
Teraz myślałam o wypożyczalni, jak nie kupuię. Ale mamy. Problem zgłowy, musze tylko skrócić nogawki, bo jest na 116 cm.
Tak,że jak któraś bedzie chciała za rok, pożyczę. A i chętnie się wymienie ze starszakami.



--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
Mariola***
sob, 05 sty 2008 - 23:09
Alatanta- w makro byli wojskowi, moro, US ARMY te sprawy..... 06.gif I to nawety pełna rozmairówka. A i więżniowie byli tez. Ludzie to mają fantazję. dziecko ma sie za więźnia przebrać.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post sob, 05 sty 2008 - 23:09
Post #20

Alatanta- w makro byli wojskowi, moro, US ARMY te sprawy..... 06.gif I to nawety pełna rozmairówka. A i więżniowie byli tez. Ludzie to mają fantazję. dziecko ma sie za więźnia przebrać.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
> Czerwiec / Lipiec 2004, cz 16, rok 2008/2009
Start new topic
Reply to this topic
50 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 22:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama