Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Wiosssssna na Kwietniakach 2004

> 
Patison
piÄ…, 02 kwi 2010 - 19:21
No to laski kochane, zapraszam icon_smile.gif

dla oczyszczenia atmosfery na Wielkanoc, na powitanie wiosny, na kolejne urdziny naszych 6latkow, na wiele stron pisania...i takie tam 06.gif 06.gif

u mnie w domu juz lepiej icon_wink.gif promyczki slonka sie pokazaly i na dworze i u nas....bedzie dobrze, musi prawda? icon_smile.gif

aa dziewczyny, nie sadze by Ptysi chodzilo o to zeby kazda pisala do kazdej icon_wink.gif bo wiadomo ze pisac tak sie nie da i nikt tego nie wymaga icon_wink.gif takze luzzzz



no to raz jeszcze, wszystkiego kolorowego na te Pisankowe Swieta icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 19:21
Post #1

No to laski kochane, zapraszam icon_smile.gif

dla oczyszczenia atmosfery na Wielkanoc, na powitanie wiosny, na kolejne urdziny naszych 6latkow, na wiele stron pisania...i takie tam 06.gif 06.gif

u mnie w domu juz lepiej icon_wink.gif promyczki slonka sie pokazaly i na dworze i u nas....bedzie dobrze, musi prawda? icon_smile.gif

aa dziewczyny, nie sadze by Ptysi chodzilo o to zeby kazda pisala do kazdej icon_wink.gif bo wiadomo ze pisac tak sie nie da i nikt tego nie wymaga icon_wink.gif takze luzzzz



no to raz jeszcze, wszystkiego kolorowego na te Pisankowe Swieta icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif



--------------------


Ptysiak
piÄ…, 02 kwi 2010 - 20:05
Kot nie musi miec imienia na konkretna litere ani z niczym konkretnym zeby sie kojarzylo icon_smile.gif
Po prostu musi byc fajne, z jajem i krotkie icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 20:05
Post #2

Kot nie musi miec imienia na konkretna litere ani z niczym konkretnym zeby sie kojarzylo icon_smile.gif
Po prostu musi byc fajne, z jajem i krotkie icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


Ptysiak
piÄ…, 02 kwi 2010 - 20:48
mamy imie dla kota icon_smile.gif FRODO icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 20:48
Post #3

mamy imie dla kota icon_smile.gif FRODO icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


Mama Madzia
piÄ…, 02 kwi 2010 - 21:37
Frodo, super imie i takie inne 06.gif moi chlopcy dzis wymyslili imie dla psa dziadka-Dingo 06.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 21:37
Post #4

Frodo, super imie i takie inne 06.gif moi chlopcy dzis wymyslili imie dla psa dziadka-Dingo 06.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Patison
piÄ…, 02 kwi 2010 - 21:40
Madzia a jak podroz???
wogole to od zimy chyba uciekliscie co??? icon_wink.gif hehe, choc u nas tez pogoda nie rozpieszcza na Swieta a zaraz po oczywiscie ladnie...ale Wy to sie jeszcze zalapiecie bo chyba troszke dluzej niz sama Wielkanoc? icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 21:40
Post #5

Madzia a jak podroz???
wogole to od zimy chyba uciekliscie co??? icon_wink.gif hehe, choc u nas tez pogoda nie rozpieszcza na Swieta a zaraz po oczywiscie ladnie...ale Wy to sie jeszcze zalapiecie bo chyba troszke dluzej niz sama Wielkanoc? icon_smile.gif

--------------------


Ewaaa
sob, 03 kwi 2010 - 08:28
Wielkanocnych pisanek
uśmiechu cały ranek
jajek na twardo
królika z kokardą
mokrego Dyngusa
fajnego psikusa
rzeżuchy po pachy
i smacznej kiełbachy!
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
SkÄ…d: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post sob, 03 kwi 2010 - 08:28
Post #6

Wielkanocnych pisanek
uśmiechu cały ranek
jajek na twardo
królika z kokardą
mokrego Dyngusa
fajnego psikusa
rzeżuchy po pachy
i smacznej kiełbachy!


--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Mama Madzia
sob, 03 kwi 2010 - 13:36
Pati, podroz spokojne, lot oki 06.gif tak, tak my zostajemy do 14-go kwietnia. Zima w Uk chyba tylko na polnocy i w Szkocji, Walie to zazwyczaj snieg omija 06.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 03 kwi 2010 - 13:36
Post #7

Pati, podroz spokojne, lot oki 06.gif tak, tak my zostajemy do 14-go kwietnia. Zima w Uk chyba tylko na polnocy i w Szkocji, Walie to zazwyczaj snieg omija 06.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




dawidek2
wto, 06 kwi 2010 - 11:09
Witam cie Ptysiu również, witam.
Pozwól, że to czy przesadzam czy nie pozostanie w mojej gestii...
A może kotka nazwać Julia?

Madzia. Zaraz pogmeram w avatarze i wkleję obrobione przez ciebie fotki. Jeszcze raz dzięki icon_smile.gif

Pati. Cudnaś w profilu. Fryz, okular, no miodzio. icon_smile.gif Ja też zapodałam nowe okulary do pracy przy kompie i próbuję sie przyzwyczaić, bo nigdy wcześniej nie nosiłam.

MamaMadzia. Miłego pobytu z rodziną ci życzę. Mam nadzieję, że potem zasypiesz nas fotkami z tej wizyty icon_smile.gif

My poświąteczni.icon_smile.gif Fajnie było, pojedliśmy pyszności, pogadaliśmy miło, pospacerowaliśmy i pobyczyliśmy się w ogródku. Pomimo organizacji świąt o dziwo czuje się wypoczęta icon_wink.gif. Teraz rzucam się w wir pracy, bo zamieszanie duże mam.
Franio ma jutro o 18:00 zabieg. 41.gif . Kurcze, boję się o niego, bo będzie usypiany w znieczuleniu ogólnym. Od wczoraj zaczął mi troche kaszleć ale oprócz tego żadnych innych objawów nie ma. Będę go obserwować, bo do zabiegu musi być całkiem zdrowy.
dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
SkÄ…d: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post wto, 06 kwi 2010 - 11:09
Post #8

Witam cie Ptysiu również, witam.
Pozwól, że to czy przesadzam czy nie pozostanie w mojej gestii...
A może kotka nazwać Julia?

Madzia. Zaraz pogmeram w avatarze i wkleję obrobione przez ciebie fotki. Jeszcze raz dzięki icon_smile.gif

Pati. Cudnaś w profilu. Fryz, okular, no miodzio. icon_smile.gif Ja też zapodałam nowe okulary do pracy przy kompie i próbuję sie przyzwyczaić, bo nigdy wcześniej nie nosiłam.

MamaMadzia. Miłego pobytu z rodziną ci życzę. Mam nadzieję, że potem zasypiesz nas fotkami z tej wizyty icon_smile.gif

My poświąteczni.icon_smile.gif Fajnie było, pojedliśmy pyszności, pogadaliśmy miło, pospacerowaliśmy i pobyczyliśmy się w ogródku. Pomimo organizacji świąt o dziwo czuje się wypoczęta icon_wink.gif. Teraz rzucam się w wir pracy, bo zamieszanie duże mam.
Franio ma jutro o 18:00 zabieg. 41.gif . Kurcze, boję się o niego, bo będzie usypiany w znieczuleniu ogólnym. Od wczoraj zaczął mi troche kaszleć ale oprócz tego żadnych innych objawów nie ma. Będę go obserwować, bo do zabiegu musi być całkiem zdrowy.

--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
madziarex
wto, 06 kwi 2010 - 14:19
To i ja witam icon_smile.gif

Święta , święta i po - ufff icon_wink.gif

Dawidek trzymam kciuki i tulam Was. Napisz jutro jak dasz radę. Będzie dobrze !!!!

Wszystkie panie pozdrawiam i zmykam , bo czuję się dziś fatalnie.Wzięłam po godzinie pracy UŻ i chwała , bo w domu... 450[1].gif Nie wiem o co chodzi , oby minęło.

Ten post edytował madziarex wto, 06 kwi 2010 - 14:20
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 06 kwi 2010 - 14:19
Post #9

To i ja witam icon_smile.gif

Święta , święta i po - ufff icon_wink.gif

Dawidek trzymam kciuki i tulam Was. Napisz jutro jak dasz radę. Będzie dobrze !!!!

Wszystkie panie pozdrawiam i zmykam , bo czuję się dziś fatalnie.Wzięłam po godzinie pracy UŻ i chwała , bo w domu... 450[1].gif Nie wiem o co chodzi , oby minęło.

--------------------
aj80
śro, 07 kwi 2010 - 14:20
Hej, witam i ja po świętach. Znów pranie, sprzątanie, i cały ten powyjazdowy majdan.
Kasia nie wróciła do żłobka, babcia powiedziała, że przyjedzie na ten tydzień i nie ma innej opcji.
Kasia kaszle i smarka mało, ale kaszle naprawdę brzydko, wciąż ciągniemy inhalacje. Dziś znów idę na osłuchanie.
Chodzę z nią na spacery jak jest ciepło i nie chcę jej tego ograniczać. Wczoraj odkryłam dwa nowe zęby. Razem 10.
Święta takie jakieś nudne, u teściów byliśmy. Grześ znów zrobił się okropny, a wczoraj jak przyjechali mój tato z żoną, to już dał kompletny popis. Próbujemy go jakoś ogarnąć. Zrobiłam kalendarz jak kiedyś i mam nadzieję, że będą rezultaty, bo nie wyrabiam.
Ja w pracy zostałam przerzucona do nowego projektu i tak sobie czekam teraz aż wezmę się za prawdziwą robotę.

A urodziny robimy 17.04. Grześ po raz pierwszy zaprasza swoich kolegów i koleżanki z przedszkola, bo do tej pory to były dzieci moich znajomych, no i po raz pierwszy nie robimy w domu.











Dawidku trzymam kciuki. Będzie dobrze. Coś ci się chyba z paseczkiem pogmerało, bo chyba Julkę widzę przy pasku Franka, chyba, że to on ma tak długie włosy icon_smile.gif

Ptyśka Frodo fajne imię icon_smile.gif
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post śro, 07 kwi 2010 - 14:20
Post #10

Hej, witam i ja po świętach. Znów pranie, sprzątanie, i cały ten powyjazdowy majdan.
Kasia nie wróciła do żłobka, babcia powiedziała, że przyjedzie na ten tydzień i nie ma innej opcji.
Kasia kaszle i smarka mało, ale kaszle naprawdę brzydko, wciąż ciągniemy inhalacje. Dziś znów idę na osłuchanie.
Chodzę z nią na spacery jak jest ciepło i nie chcę jej tego ograniczać. Wczoraj odkryłam dwa nowe zęby. Razem 10.
Święta takie jakieś nudne, u teściów byliśmy. Grześ znów zrobił się okropny, a wczoraj jak przyjechali mój tato z żoną, to już dał kompletny popis. Próbujemy go jakoś ogarnąć. Zrobiłam kalendarz jak kiedyś i mam nadzieję, że będą rezultaty, bo nie wyrabiam.
Ja w pracy zostałam przerzucona do nowego projektu i tak sobie czekam teraz aż wezmę się za prawdziwą robotę.

A urodziny robimy 17.04. Grześ po raz pierwszy zaprasza swoich kolegów i koleżanki z przedszkola, bo do tej pory to były dzieci moich znajomych, no i po raz pierwszy nie robimy w domu.











Dawidku trzymam kciuki. Będzie dobrze. Coś ci się chyba z paseczkiem pogmerało, bo chyba Julkę widzę przy pasku Franka, chyba, że to on ma tak długie włosy icon_smile.gif

Ptyśka Frodo fajne imię icon_smile.gif

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Dorotka
czw, 08 kwi 2010 - 18:00
Dawidku daj znać co u Was można puścić już kciuki?
I błagam nie zaczynajcie z Pysią znowu wojny 2pliz.gif rozumiem, że mogłaś się bardzo źle z tym czuć, ale nie trzeba chyba rozdrapywać starych ran...

Aniu cudne zdjęcia, zwłaszcza rodzeństwo razem bardzo mi się podoba icon_smile.gif Powodzenia z nowym projektem icon_smile.gif

Kornel ma zarezerwowaną salę zabaw na urodziny na 24 kwietnia, 22 pójdzie do przedszkola z czekoladkami dla wszystkich dzieci.

Madziarex jak się czujesz? Co Cię znów dopadło? przytul.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post czw, 08 kwi 2010 - 18:00
Post #11

Dawidku daj znać co u Was można puścić już kciuki?
I błagam nie zaczynajcie z Pysią znowu wojny 2pliz.gif rozumiem, że mogłaś się bardzo źle z tym czuć, ale nie trzeba chyba rozdrapywać starych ran...

Aniu cudne zdjęcia, zwłaszcza rodzeństwo razem bardzo mi się podoba icon_smile.gif Powodzenia z nowym projektem icon_smile.gif

Kornel ma zarezerwowaną salę zabaw na urodziny na 24 kwietnia, 22 pójdzie do przedszkola z czekoladkami dla wszystkich dzieci.

Madziarex jak się czujesz? Co Cię znów dopadło? przytul.gif

--------------------
madziarex
czw, 08 kwi 2010 - 18:33
Dobry icon_smile.gif

Dorotko- co mnie dopadło? Nie wiem , sypię się jak próchno icon_wink.gif Na szczęście jest ok. Wkurza mnie tylko , że nie mogę się dodzwonić do lekarza dermatologa , a miał mi dzisiaj powiedzieć czy są wyniki. Nie odbiera drań icon_twisted.gif

Aniu fotki śliczne ,a dzieci jeszcze ładniejsze icon_smile.gif Gratulacje dla Kasi z okazji kolejnych zęborków icon_smile.gif

Dawidek napisz cuÅ›- plisssss blagam.gif blagam.gif

Madzia jeśli dojedziemy do Konopnicy w weekend , to może na działce się spotkamy ???? icon_biggrin.gif

Patison co to za opis z wczoraj o przedszkolaczku??? Czyżby Oktis już szedł???? 10.gif

Ptyśka imię dla kota oki icon_smile.gif


Kuba cały czas chrżaka- jaby nerwowo -chorobliwie.Nie wiem już co z nim robić , M staje się agresywny jak to słyszy , bo to jakaś paranoja. Coś musi być w tym cholernym mieszkaniu nie tak , bo tylko wejdzie i od razu hrmmm ... 13.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 08 kwi 2010 - 18:33
Post #12

Dobry icon_smile.gif

Dorotko- co mnie dopadło? Nie wiem , sypię się jak próchno icon_wink.gif Na szczęście jest ok. Wkurza mnie tylko , że nie mogę się dodzwonić do lekarza dermatologa , a miał mi dzisiaj powiedzieć czy są wyniki. Nie odbiera drań icon_twisted.gif

Aniu fotki śliczne ,a dzieci jeszcze ładniejsze icon_smile.gif Gratulacje dla Kasi z okazji kolejnych zęborków icon_smile.gif

Dawidek napisz cuÅ›- plisssss blagam.gif blagam.gif

Madzia jeśli dojedziemy do Konopnicy w weekend , to może na działce się spotkamy ???? icon_biggrin.gif

Patison co to za opis z wczoraj o przedszkolaczku??? Czyżby Oktis już szedł???? 10.gif

Ptyśka imię dla kota oki icon_smile.gif


Kuba cały czas chrżaka- jaby nerwowo -chorobliwie.Nie wiem już co z nim robić , M staje się agresywny jak to słyszy , bo to jakaś paranoja. Coś musi być w tym cholernym mieszkaniu nie tak , bo tylko wejdzie i od razu hrmmm ... 13.gif

--------------------
justin
piÄ…, 09 kwi 2010 - 11:20
dawidku, jak po zabiegu, odezwij siÄ™, bo sie martwiÄ™.

Wybieramy siÄ™ na zakupy urodzinowe dla 11-latka i 9-latki.
Nie mam pojęcia, co???????
Dla dziewczynki pewnie Little Pet Shop - ale jakie to ceny sÄ…, horror!
Dla chłopaka nic mi do głowy nie przychodzi , może w sklepie doznam olśnienia.

Pogoda znowu się sfajfczyła, po wczorajszym pieknym dniu. Beee.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 09 kwi 2010 - 11:20
Post #13

dawidku, jak po zabiegu, odezwij siÄ™, bo sie martwiÄ™.

Wybieramy siÄ™ na zakupy urodzinowe dla 11-latka i 9-latki.
Nie mam pojęcia, co???????
Dla dziewczynki pewnie Little Pet Shop - ale jakie to ceny sÄ…, horror!
Dla chłopaka nic mi do głowy nie przychodzi , może w sklepie doznam olśnienia.

Pogoda znowu się sfajfczyła, po wczorajszym pieknym dniu. Beee.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
dawidek2
piÄ…, 09 kwi 2010 - 15:59
Dorotka. Dla mnie ten temat jest zamknięty od dawna. Zostałam wezwana do tablicy, więc grzecznie odpowiedziałam...

Co do Frania. Jesteśmy po zabiegu, trwał pół godziny. Po narkozie był nieswój, płakał że chce już iść do domu i nie mógł sobie znaleść miejsca, bo go bolało ale po dawce przeciwbólaka do "motylka" na nodze było już lepiej. W szpitalu zostaliśmy przez niecałe 4 godziny i jak się dobrze poczuł, to wyszliśmy do domu. Pierwsza nocka była ciężka, bo ból się utzrymywał, więc co parę godzin podawałam nurofen. Przez dwa dni ma mieć założony opatrunek podtrzymujący, dziś go sciągamy i może wziąść prysznic. W przyszłym tygodniu mamy się zgłosić ponownie do chirurga na sciągnięcie szwów. Dzięki wam kochane za trzymanie kciuków, teraz już będzie z górki icon_smile.gif
dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
SkÄ…d: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post piÄ…, 09 kwi 2010 - 15:59
Post #14

Dorotka. Dla mnie ten temat jest zamknięty od dawna. Zostałam wezwana do tablicy, więc grzecznie odpowiedziałam...

Co do Frania. Jesteśmy po zabiegu, trwał pół godziny. Po narkozie był nieswój, płakał że chce już iść do domu i nie mógł sobie znaleść miejsca, bo go bolało ale po dawce przeciwbólaka do "motylka" na nodze było już lepiej. W szpitalu zostaliśmy przez niecałe 4 godziny i jak się dobrze poczuł, to wyszliśmy do domu. Pierwsza nocka była ciężka, bo ból się utzrymywał, więc co parę godzin podawałam nurofen. Przez dwa dni ma mieć założony opatrunek podtrzymujący, dziś go sciągamy i może wziąść prysznic. W przyszłym tygodniu mamy się zgłosić ponownie do chirurga na sciągnięcie szwów. Dzięki wam kochane za trzymanie kciuków, teraz już będzie z górki icon_smile.gif

--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
justin
piÄ…, 09 kwi 2010 - 21:39
uff,
dawidku napisz proszę jeszcze raz jaki to był zabieg, bo gdzies mi umknęło.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 09 kwi 2010 - 21:39
Post #15

uff,
dawidku napisz proszę jeszcze raz jaki to był zabieg, bo gdzies mi umknęło.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
nie, 11 kwi 2010 - 10:50
Dawidek cieszę się , że wszystko jest oki- wiedziałam , że tak będzie icon_smile.gif

Jak macie się po wczorajszym dniu??? Ja jestem oszołomiona do dziś icon_sad.gif U nas w ogóle ostatnie 3 dni to jakaś masakra. W czwartek koleżanka z pracy miła wypadek-zawracała na zakazie i wjechała pod tramwaj- ledwo uszła z życiem, samochód do kasacji ( nowe firmowe seicento) . W piątek był u nas kierowca na zastępstwie i po 2 h pracy zadzwonił z drżącym głosem , że miał wypadek.... Rozbił kupione m-c temu drugie seicento. Pierwszy samochód jest do kasacji , drugi bez mała też. A wczoraj jeszcze ta wiadomość... Szokoza icon_sad.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 11 kwi 2010 - 10:50
Post #16

Dawidek cieszę się , że wszystko jest oki- wiedziałam , że tak będzie icon_smile.gif

Jak macie się po wczorajszym dniu??? Ja jestem oszołomiona do dziś icon_sad.gif U nas w ogóle ostatnie 3 dni to jakaś masakra. W czwartek koleżanka z pracy miła wypadek-zawracała na zakazie i wjechała pod tramwaj- ledwo uszła z życiem, samochód do kasacji ( nowe firmowe seicento) . W piątek był u nas kierowca na zastępstwie i po 2 h pracy zadzwonił z drżącym głosem , że miał wypadek.... Rozbił kupione m-c temu drugie seicento. Pierwszy samochód jest do kasacji , drugi bez mała też. A wczoraj jeszcze ta wiadomość... Szokoza icon_sad.gif

--------------------
justin
nie, 11 kwi 2010 - 14:34
madziarex, ogromna tragedia.
Ja przeżywam to bardzo.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 11 kwi 2010 - 14:34
Post #17

madziarex, ogromna tragedia.
Ja przeżywam to bardzo.


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
nie, 11 kwi 2010 - 20:24
Szok... 32.gif 37.gif 48.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 11 kwi 2010 - 20:24
Post #18

Szok... 32.gif 37.gif 48.gif

--------------------
Mama Madzia
pon, 12 kwi 2010 - 10:28
Ja dotad nie moge uwierzyc w to co sie stało 37.gif icon_cry.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 12 kwi 2010 - 10:28
Post #19

Ja dotad nie moge uwierzyc w to co sie stało 37.gif icon_cry.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Dorotka
pon, 12 kwi 2010 - 10:34
Ja byłam w pracy, mój telefon dzwonił jak oszalały, cały czas ktoś chciał mnie poinformować o tych tragicznych wydarzeniach icon_sad.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 12 kwi 2010 - 10:34
Post #20

Ja byłam w pracy, mój telefon dzwonił jak oszalały, cały czas ktoś chciał mnie poinformować o tych tragicznych wydarzeniach icon_sad.gif

--------------------
> Wiosssssna na Kwietniakach 2004
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama