Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

CZTERY (już) kwietniówki z uśmiechem powitały wiosne :)

, a gdzie pozostałe...
> , a gdzie pozostałe...
Dorotka
pią, 01 kwi 2011 - 18:08
Na dworze słonecznie, wiosennie, nie możemy się kisić w grudniowym wątku icon_wink.gif

Justin, Kacperek napisał chyba dobrze, na wyniki musimy poczekać. Wystarczyło mu czasu i zrobił zadania dodatkowe icon_smile.gif

Do lekarza z sobą i wynikami wybieram się w przyszłym tygodniu, nie chciało mi się dzisiaj icon_wink.gif

Kornela klasa bierze udział w programie finansowanym przez UE, w tygodniu mają dodatkowe trzy godziny zajęć rozwijających ich talenty. Motywem przewodnim zajęć jest nasze miasto i wycieczka była również tak ukierunkowana. Autokarem z przewodnikiem zwiedzali Łódź, poznawali najważniejsze zabytki i najciekawsze miejsca. Podobało mu się.

Co porobiłaś już w ogrodzie? Ja ostatnio poszalałam z sekatorem icon_wink.gif wszystko co ścięłam zostawiłam mężowi do sprzątnięcia icon_wink.gif

Ten post edytował Dorotka wto, 05 kwi 2011 - 20:04
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pią, 01 kwi 2011 - 18:08
Post #1

Na dworze słonecznie, wiosennie, nie możemy się kisić w grudniowym wątku icon_wink.gif

Justin, Kacperek napisał chyba dobrze, na wyniki musimy poczekać. Wystarczyło mu czasu i zrobił zadania dodatkowe icon_smile.gif

Do lekarza z sobą i wynikami wybieram się w przyszłym tygodniu, nie chciało mi się dzisiaj icon_wink.gif

Kornela klasa bierze udział w programie finansowanym przez UE, w tygodniu mają dodatkowe trzy godziny zajęć rozwijających ich talenty. Motywem przewodnim zajęć jest nasze miasto i wycieczka była również tak ukierunkowana. Autokarem z przewodnikiem zwiedzali Łódź, poznawali najważniejsze zabytki i najciekawsze miejsca. Podobało mu się.

Co porobiłaś już w ogrodzie? Ja ostatnio poszalałam z sekatorem icon_wink.gif wszystko co ścięłam zostawiłam mężowi do sprzątnięcia icon_wink.gif

--------------------
Mama Madzia
pią, 01 kwi 2011 - 19:45
Witam w nowym watku 06.gif

Dorotko, fajnie ze w szkołach realizuja projekty UE, mnie to sie bardzo podoba i uwazam ze duzo fajnych rzeczy jest robione dzieki temu.
My własnie przymierzamy sie do robienia ogrodka przydomowego i pracy co niemiara i nie wiadmo za co sie wziać 37.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pią, 01 kwi 2011 - 19:45
Post #2

Witam w nowym watku 06.gif

Dorotko, fajnie ze w szkołach realizuja projekty UE, mnie to sie bardzo podoba i uwazam ze duzo fajnych rzeczy jest robione dzieki temu.
My własnie przymierzamy sie do robienia ogrodka przydomowego i pracy co niemiara i nie wiadmo za co sie wziać 37.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Dorotka
pią, 01 kwi 2011 - 19:55
no proszę wystarczyło założyć nowy wątek icon_wink.gif Witaj Madziu icon_smile.gif
W tym projekcie biorą podobno udział jedynie dwie szkoły z Łodzi, u nas dotację otrzymały tylko dwie pierwsze klasy, więc uważamy się za szczęśliwców icon_smile.gif
co u Ciebie słychać? Opowiadaj i zaglądaj jak czas pozwoli icon_smile.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pią, 01 kwi 2011 - 19:55
Post #3

no proszę wystarczyło założyć nowy wątek icon_wink.gif Witaj Madziu icon_smile.gif
W tym projekcie biorą podobno udział jedynie dwie szkoły z Łodzi, u nas dotację otrzymały tylko dwie pierwsze klasy, więc uważamy się za szczęśliwców icon_smile.gif
co u Ciebie słychać? Opowiadaj i zaglądaj jak czas pozwoli icon_smile.gif

--------------------
justin
pią, 01 kwi 2011 - 21:27
Madziu witaj, Dorotko tak dziwnie było patrzeć na ten grudzień w nazwie wątku, cieszę się, że założyłaś nowy, czym jednocześnie przywołałaś jedną z kwietniówek icon_smile.gif
Dziewczyny pewnie podczytują tylko pisać nie mają czasu.

W ogrodzie trochę odświeżyłam wokół truskawek.
Różom dałam nawozu.
Wsadziłam dzisiaj niedźwiedzi czosnek i parę kwiatów, które dostałam od dobrej cioteczki. Między innymi ciemierniki https://www.domowyogrod.com/ciemierniki-pie...wiaty-ogrodowe/
Jutro jeśli pogoda pozwoli chcemy posadzić troszkę ziemniaków i muszę maliny przyciąć/skosić icon_smile.gif
Krokusy kwitną pięknie, tulipany, żonkile, hiacynty nieśmiało wychodzą. Tawuła się zieleni. Floksy wybijają.
Nie wiem jeszcze jak wrzosy, ale są bardzo suche, nie wiem czy odżyją.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 01 kwi 2011 - 21:27
Post #4

Madziu witaj, Dorotko tak dziwnie było patrzeć na ten grudzień w nazwie wątku, cieszę się, że założyłaś nowy, czym jednocześnie przywołałaś jedną z kwietniówek icon_smile.gif
Dziewczyny pewnie podczytują tylko pisać nie mają czasu.

W ogrodzie trochę odświeżyłam wokół truskawek.
Różom dałam nawozu.
Wsadziłam dzisiaj niedźwiedzi czosnek i parę kwiatów, które dostałam od dobrej cioteczki. Między innymi ciemierniki https://www.domowyogrod.com/ciemierniki-pie...wiaty-ogrodowe/
Jutro jeśli pogoda pozwoli chcemy posadzić troszkę ziemniaków i muszę maliny przyciąć/skosić icon_smile.gif
Krokusy kwitną pięknie, tulipany, żonkile, hiacynty nieśmiało wychodzą. Tawuła się zieleni. Floksy wybijają.
Nie wiem jeszcze jak wrzosy, ale są bardzo suche, nie wiem czy odżyją.


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
justin
pią, 01 kwi 2011 - 21:27
...

Ten post edytował justin pią, 01 kwi 2011 - 21:29
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 01 kwi 2011 - 21:27
Post #5

...

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
sob, 02 kwi 2011 - 09:26
Justin ja w ogrodzie nadal stawiam pierwsze kroki icon_wink.gif
U mnie kwitną krokusy i wychodzi mnóstwo tulipanów, już nie mogę się doczekać aż zakwitną, bo pokupowałam min czarne icon_smile.gif
Piękne te ciemierniki :)jaką masz odmianę? Muszę o nich poczytać...
U mnie chyba lawenda zimy nie przetrwała icon_sad.gif i kilka młodziutkich cyprysów, ale to nasza wina bo niczym ich przed chłodem nie zabezpieczaliśmy icon_sad.gif

Hodujesz również warzywka? Ja w zeszłym roku miałam trochę pomidorków i dyni ozdobnych. Pomidory nie bardzo się udały pod gołym niebem, dopadła ja jakaś choroba, ale dynie były cudne 03.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post sob, 02 kwi 2011 - 09:26
Post #6

Justin ja w ogrodzie nadal stawiam pierwsze kroki icon_wink.gif
U mnie kwitną krokusy i wychodzi mnóstwo tulipanów, już nie mogę się doczekać aż zakwitną, bo pokupowałam min czarne icon_smile.gif
Piękne te ciemierniki :)jaką masz odmianę? Muszę o nich poczytać...
U mnie chyba lawenda zimy nie przetrwała icon_sad.gif i kilka młodziutkich cyprysów, ale to nasza wina bo niczym ich przed chłodem nie zabezpieczaliśmy icon_sad.gif

Hodujesz również warzywka? Ja w zeszłym roku miałam trochę pomidorków i dyni ozdobnych. Pomidory nie bardzo się udały pod gołym niebem, dopadła ja jakaś choroba, ale dynie były cudne 03.gif

--------------------
madziarex
pon, 04 kwi 2011 - 21:37
Witam i ja... czas skurczony do minimum , ale postaram się w weekend kliknąć coś więcej icon_smile.gif
Dorotko kciuki trzymam za brzusio 06.gif , a resztę pań pozdrawiam ciepło 06.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 04 kwi 2011 - 21:37
Post #7

Witam i ja... czas skurczony do minimum , ale postaram się w weekend kliknąć coś więcej icon_smile.gif
Dorotko kciuki trzymam za brzusio 06.gif , a resztę pań pozdrawiam ciepło 06.gif

--------------------
Dorotka
wto, 05 kwi 2011 - 20:03
hihi i kolejna się znalazła icon_wink.gif zapraszamy częściej icon_smile.gif
co u Ciebie? Jak Kubuś?
Kornel świetny jest z matematyki, pani bardzo go chwali z czytaniem troszkę gorzej, ale podobno dlatego, że walczymy jeszcze z wadą wymowy.
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 05 kwi 2011 - 20:03
Post #8

hihi i kolejna się znalazła icon_wink.gif zapraszamy częściej icon_smile.gif
co u Ciebie? Jak Kubuś?
Kornel świetny jest z matematyki, pani bardzo go chwali z czytaniem troszkę gorzej, ale podobno dlatego, że walczymy jeszcze z wadą wymowy.

--------------------
justin
wto, 05 kwi 2011 - 22:47
Madziarex, cześć.
Trzymam za słowo icon_smile.gif

Dorotko, mam zdecydowanie za mało czasu na ogród.
Warzywnika uczę się dopiero.
Miałam ostatnio krzak pomidorów bezpalikowych u musze powiedzieć, że byłam zadowolona. Krzaczek oficie nam obsypał sie małymi pomidorami.
Wychodzi mi pieknie czosnek, który wsadziłam w listopadzie.
Poza tym mam trochę truskawek.
U mnie są piaski, więc zawsze jest problem z podlewaniem. Marchewki, buraczki raczej się nie opłaca, bo albrobaczywe, albo takie jakieś rachityczne.
Wsadzam też cebulkę dymkę, bo przynajmniej szczypior jest, a i trochę cebuli czasem icon_smile.gif
Zapewniam Cię, że czosnek z ogródka jest mega ostry, a cebula to pachnie cudnie.
Do tego mam jeszcze oregano, tymianek, miętę, melisę. Ale, to to rozrasta się jak chwast i wręcz trzeba usuwać icon_smile.gif

Ten post edytował justin wto, 05 kwi 2011 - 22:48
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 05 kwi 2011 - 22:47
Post #9

Madziarex, cześć.
Trzymam za słowo icon_smile.gif

Dorotko, mam zdecydowanie za mało czasu na ogród.
Warzywnika uczę się dopiero.
Miałam ostatnio krzak pomidorów bezpalikowych u musze powiedzieć, że byłam zadowolona. Krzaczek oficie nam obsypał sie małymi pomidorami.
Wychodzi mi pieknie czosnek, który wsadziłam w listopadzie.
Poza tym mam trochę truskawek.
U mnie są piaski, więc zawsze jest problem z podlewaniem. Marchewki, buraczki raczej się nie opłaca, bo albrobaczywe, albo takie jakieś rachityczne.
Wsadzam też cebulkę dymkę, bo przynajmniej szczypior jest, a i trochę cebuli czasem icon_smile.gif
Zapewniam Cię, że czosnek z ogródka jest mega ostry, a cebula to pachnie cudnie.
Do tego mam jeszcze oregano, tymianek, miętę, melisę. Ale, to to rozrasta się jak chwast i wręcz trzeba usuwać icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
śro, 06 kwi 2011 - 13:29
Najlepiej to rozrasta się męta, dostałam małą sadzonkę a teraz jest jej pełno icon_twisted.gif aż się boje jak zacznie wschodzić.
Mówisz czosnek, może faktycznie warto posadzić, ale czemu Ty sadziłaś w listopadzie jak teraz go wsadzę to kiedy mi wzejdzie i będzie się nadawał do spożycia?
My mamy jeszcze poziomki ozdobne, które rosną razem z iglakami tez rozłażą się błyskawicznie, według mnie tylko interesująco wyglądają a smak byle jaki mają, ale chłopaki pożerają. Pamiętam, że moja babcia miała takie pyszne poziomki jakie w lesie można czasami spotkać, to był smak icon_razz.gif

Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post śro, 06 kwi 2011 - 13:29
Post #10

Najlepiej to rozrasta się męta, dostałam małą sadzonkę a teraz jest jej pełno icon_twisted.gif aż się boje jak zacznie wschodzić.
Mówisz czosnek, może faktycznie warto posadzić, ale czemu Ty sadziłaś w listopadzie jak teraz go wsadzę to kiedy mi wzejdzie i będzie się nadawał do spożycia?
My mamy jeszcze poziomki ozdobne, które rosną razem z iglakami tez rozłażą się błyskawicznie, według mnie tylko interesująco wyglądają a smak byle jaki mają, ale chłopaki pożerają. Pamiętam, że moja babcia miała takie pyszne poziomki jakie w lesie można czasami spotkać, to był smak icon_razz.gif



--------------------
justin
śro, 06 kwi 2011 - 20:17
Dorotko, no właśnie z czosnkiem to tak jest. Musisz wsadzić do ziemi jesienią, najlepiej tak w listopadzie i na wiosnę to on juz ładnie z ziemi wychodzi. Kiedyś wsadziłam ten chiński, co go pełno w sklepach i nic mi nie wyszło. W końcu nabyłam prawdziwy czosnek, z naszej polskiej ziemi, no i to jest czosnek icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 06 kwi 2011 - 20:17
Post #11

Dorotko, no właśnie z czosnkiem to tak jest. Musisz wsadzić do ziemi jesienią, najlepiej tak w listopadzie i na wiosnę to on juz ładnie z ziemi wychodzi. Kiedyś wsadziłam ten chiński, co go pełno w sklepach i nic mi nie wyszło. W końcu nabyłam prawdziwy czosnek, z naszej polskiej ziemi, no i to jest czosnek icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Ewaaa
sob, 16 kwi 2011 - 12:15
ja tez sie melduje
tak sie wiele dzieje ostatnio ze ........szok
obiecuje poprawe i zagladac bede czesciej
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post sob, 16 kwi 2011 - 12:15
Post #12

ja tez sie melduje
tak sie wiele dzieje ostatnio ze ........szok
obiecuje poprawe i zagladac bede czesciej


--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Dorotka
sob, 16 kwi 2011 - 15:10
Witaj Ewa icon_smile.gif
Madziarex mamy kolejny weekend a Twojego klikania nie widać icon_sad.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post sob, 16 kwi 2011 - 15:10
Post #13

Witaj Ewa icon_smile.gif
Madziarex mamy kolejny weekend a Twojego klikania nie widać icon_sad.gif

--------------------
Mama Madzia
sob, 16 kwi 2011 - 20:57
Wreszcie mam chwilkę by cos naklikać. Wczoraj moj synalek skończył 7 latek 06.gif urodziny mial w sali zabaw "Hipcio" zaproszonych było 7 kolegów, w tym 4 chłopców i 3 dziewczynki. Niestety imprezka do udanych nie należała icon_sad.gif po ok. 40 min zabawy jedna z dziewczynek z naszej grupki niefortunnie upadła i zlamala rekę. Zlamanie naprawdę poważne z przemieszczeniami, operowana bala w Matce Polce w Lodzi. Dzis rozmawialam z jej mamą i operacja sie powiodla jednakże dziecko miło równiez zerwane jakieś tkanki wskutek tego monitorowane ciagle jet jej krażenie w raczce. dziewczyny czuje sie z tym strasznie, czuje sie winnna chcoc zdaje sobie sprawe , ze mogło to sie przydażyć kazdemu i wszedzie , ale jakies taki dól mam , ze to akurat sie stało na imprezce Kacperka i ona jednak wtedy byla pod moja i mego męza opieką. jutro jedziemy ja odwiedzić do szpitala.
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 16 kwi 2011 - 20:57
Post #14

Wreszcie mam chwilkę by cos naklikać. Wczoraj moj synalek skończył 7 latek 06.gif urodziny mial w sali zabaw "Hipcio" zaproszonych było 7 kolegów, w tym 4 chłopców i 3 dziewczynki. Niestety imprezka do udanych nie należała icon_sad.gif po ok. 40 min zabawy jedna z dziewczynek z naszej grupki niefortunnie upadła i zlamala rekę. Zlamanie naprawdę poważne z przemieszczeniami, operowana bala w Matce Polce w Lodzi. Dzis rozmawialam z jej mamą i operacja sie powiodla jednakże dziecko miło równiez zerwane jakieś tkanki wskutek tego monitorowane ciagle jet jej krażenie w raczce. dziewczyny czuje sie z tym strasznie, czuje sie winnna chcoc zdaje sobie sprawe , ze mogło to sie przydażyć kazdemu i wszedzie , ale jakies taki dól mam , ze to akurat sie stało na imprezce Kacperka i ona jednak wtedy byla pod moja i mego męza opieką. jutro jedziemy ja odwiedzić do szpitala.

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Dorotka
sob, 16 kwi 2011 - 21:45
Madzia nie czuj się winna, mogło stać się wszędzie i przy opiece każdego przytul.gif Straszne nieszczęście, pech.
Swoją drogą wydawało mi się, że te sale zabaw są w miarę bezpieczne icon_rolleyes.gif
Teraz najważniejsze, aby mała doszła szybko do siebie i odzyskała pełna sprawność rączki. Myślę, że jej mama nie ma żalu do Ciebie, ani nie wini Cie za to co się stało. Gdyby tak robiła byłaby bardzo nierozsądną osoba. Poza tym na tego typu imprezach rodzice zawsze mogą zostawać i opiekować się swoim dzieckiem. Ja zostaję bardzo rzadko, zawsze natomiast zostawiam numer telefonu gdyby coś się wydarzyło.
Trzymaj się przytul.gif musi być dobrze z małą

A dla Kacperka najserdeczniejsze życzenia samych radosnych dni
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post sob, 16 kwi 2011 - 21:45
Post #15

Madzia nie czuj się winna, mogło stać się wszędzie i przy opiece każdego przytul.gif Straszne nieszczęście, pech.
Swoją drogą wydawało mi się, że te sale zabaw są w miarę bezpieczne icon_rolleyes.gif
Teraz najważniejsze, aby mała doszła szybko do siebie i odzyskała pełna sprawność rączki. Myślę, że jej mama nie ma żalu do Ciebie, ani nie wini Cie za to co się stało. Gdyby tak robiła byłaby bardzo nierozsądną osoba. Poza tym na tego typu imprezach rodzice zawsze mogą zostawać i opiekować się swoim dzieckiem. Ja zostaję bardzo rzadko, zawsze natomiast zostawiam numer telefonu gdyby coś się wydarzyło.
Trzymaj się przytul.gif musi być dobrze z małą

A dla Kacperka najserdeczniejsze życzenia samych radosnych dni


--------------------
madziarex
wto, 19 kwi 2011 - 21:31
Wszystkim , którzy mieli i będą mieli urodzinki życzę STU LAT , a pisać mi się nie chce , bo Kuba od 2 tyg. jest chory , niby leczony przez super alergologa , a od wczoraj po wizycie na RTG , wiemy , że ma zap. płuc i zastrzyki w domu ;( Nie mam weny na nic , rzygać mi się chce wszystkim icon_sad.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 19 kwi 2011 - 21:31
Post #16

Wszystkim , którzy mieli i będą mieli urodzinki życzę STU LAT , a pisać mi się nie chce , bo Kuba od 2 tyg. jest chory , niby leczony przez super alergologa , a od wczoraj po wizycie na RTG , wiemy , że ma zap. płuc i zastrzyki w domu ;( Nie mam weny na nic , rzygać mi się chce wszystkim icon_sad.gif

--------------------
Dorotka
pią, 22 kwi 2011 - 14:07
Madziarex mam nadzieję, że z Kubusiem już znacznie lepiej i będziecie mogli w pełni korzystać z uroków wiosny w święta.

Mamo Madziu co z malutka i jej rączką?

Dziewczyny życzę wam radosnych i zdrowych świąt
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pią, 22 kwi 2011 - 14:07
Post #17

Madziarex mam nadzieję, że z Kubusiem już znacznie lepiej i będziecie mogli w pełni korzystać z uroków wiosny w święta.

Mamo Madziu co z malutka i jej rączką?

Dziewczyny życzę wam radosnych i zdrowych świąt

--------------------
madziarex
sob, 23 kwi 2011 - 20:52
Życzę Wam zdrowych , rodzinnych , pogodnych Świąt !
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post sob, 23 kwi 2011 - 20:52
Post #18

Życzę Wam zdrowych , rodzinnych , pogodnych Świąt !

--------------------
dawidek2
pon, 02 maj 2011 - 10:05
Cześć baby! icon_smile.gif

Kuuuuupę lat!
Zaglądnęłam na nasz wątek i widzę, że jeszcze coś się dzieje. Fajnie was znowu usłyszeć. icon_smile.gif

Święta, święta i po świętach...
U nas pomalutku. Dzieciaki rosną, rozrabiają, do przedszkola dzielnie chodzą.
Ja pracowa ale tylko do sierpnia- zwolnienia grupowe 21.gif
W najbliższą sobotę robimy ogródkową imprezkę urodzinową dla Julci.
Będzie pani animatorka i mnóstwo konkursów. Mam tylko nadzieję, że pogoda się uda. 29.gif

Pozdrawiam was cieplutko i piszcie coś kochane! icon_smile.gif
dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
Skąd: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post pon, 02 maj 2011 - 10:05
Post #19

Cześć baby! icon_smile.gif

Kuuuuupę lat!
Zaglądnęłam na nasz wątek i widzę, że jeszcze coś się dzieje. Fajnie was znowu usłyszeć. icon_smile.gif

Święta, święta i po świętach...
U nas pomalutku. Dzieciaki rosną, rozrabiają, do przedszkola dzielnie chodzą.
Ja pracowa ale tylko do sierpnia- zwolnienia grupowe 21.gif
W najbliższą sobotę robimy ogródkową imprezkę urodzinową dla Julci.
Będzie pani animatorka i mnóstwo konkursów. Mam tylko nadzieję, że pogoda się uda. 29.gif

Pozdrawiam was cieplutko i piszcie coś kochane! icon_smile.gif

--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
madziarex
wto, 03 maj 2011 - 17:55
Hej icon_smile.gif
My po urodzinkach , pogoda w sobotę na szczęście dopisała , więc imprezka udana icon_smile.gif Julci stu lat życzymy i temat urodzin 7-latków tym samym mamy zamknięty icon_smile.gif Matko jedyna siedmiolatki.................................. icon_biggrin.gif icon_cool.gif icon_eek.gif

Buziaki dla wszystkich -jak znajdę chwilę , kliknę , ale może z tym być ciężko , bo to co mam w pracy od 2 tyg , przechodzi wszelkie wyobrażenia -aż mi smutno , że jutro muszę iść do roboty icon_sad.gif

Ewa jakiś bocian Ci się pojawił w pasku- GRATULACJE icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 03 maj 2011 - 17:55
Post #20

Hej icon_smile.gif
My po urodzinkach , pogoda w sobotę na szczęście dopisała , więc imprezka udana icon_smile.gif Julci stu lat życzymy i temat urodzin 7-latków tym samym mamy zamknięty icon_smile.gif Matko jedyna siedmiolatki.................................. icon_biggrin.gif icon_cool.gif icon_eek.gif

Buziaki dla wszystkich -jak znajdę chwilę , kliknę , ale może z tym być ciężko , bo to co mam w pracy od 2 tyg , przechodzi wszelkie wyobrażenia -aż mi smutno , że jutro muszę iść do roboty icon_sad.gif

Ewa jakiś bocian Ci się pojawił w pasku- GRATULACJE icon_biggrin.gif

--------------------
> CZTERY (już) kwietniówki z uśmiechem powitały wiosne :), a gdzie pozostałe...
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 03:00
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama