Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

przedszkole

> 
anetal34
czw, 24 sty 2008 - 18:59
Witam!Jestem tu nowa i nie wiem,czy piszę w odpowiednim m-scu.Szukam opinii o przedszkolach 71,106 124 i 130 we Wrocławiu.Może ktoś podzieli się ze mną swoimi wrażeniami na w/w temat.Z góry dziękuję za odpowiedz.
anetal34


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 24 sty 08 - 18:49
Nr użytkownika: 17,809

GG:


post czw, 24 sty 2008 - 18:59
Post #1

Witam!Jestem tu nowa i nie wiem,czy piszę w odpowiednim m-scu.Szukam opinii o przedszkolach 71,106 124 i 130 we Wrocławiu.Może ktoś podzieli się ze mną swoimi wrażeniami na w/w temat.Z góry dziękuję za odpowiedz.
alusiaa
wto, 29 sty 2008 - 17:29
Może napisz na jakich ulicach te przedszkola się znajdują- będzie łatwiej;)
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post wto, 29 sty 2008 - 17:29
Post #2

Może napisz na jakich ulicach te przedszkola się znajdują- będzie łatwiej;)

--------------------
user posted image
AISA
śro, 30 sty 2008 - 09:52
Witaj,
mój Michał chodzi do przedszkola nr 130. Mieści się ono w zespole szkolno-przedszkolnym. Jak weszłam tam pierwszy raz aby zostawic papiery rekrutacyjne nie poczułam atmosfery przedszkola. Bardziej to była szkoła. Ale teraz nie zamieniłabym tego przedszkola na żadne inne. Panie są REWELACYJNE. Jest tam wszystko co dziecku potrzeba. Są super imprezki z różnych okazji. Mój mały chodzi tam bardzo chętnie. Bez płaczu. Wręcz przeciwnie. Jeśli jest koniecznośc pozostania w domu robi małą awanturkę, że nie idzie do przedszkola. Może masz jakieś konkretne pytania? Chętnie służę pomocą. Pozdrawiam.
AISA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 151
Dołączył: pon, 19 gru 05 - 13:41
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,331




post śro, 30 sty 2008 - 09:52
Post #3

Witaj,
mój Michał chodzi do przedszkola nr 130. Mieści się ono w zespole szkolno-przedszkolnym. Jak weszłam tam pierwszy raz aby zostawic papiery rekrutacyjne nie poczułam atmosfery przedszkola. Bardziej to była szkoła. Ale teraz nie zamieniłabym tego przedszkola na żadne inne. Panie są REWELACYJNE. Jest tam wszystko co dziecku potrzeba. Są super imprezki z różnych okazji. Mój mały chodzi tam bardzo chętnie. Bez płaczu. Wręcz przeciwnie. Jeśli jest koniecznośc pozostania w domu robi małą awanturkę, że nie idzie do przedszkola. Może masz jakieś konkretne pytania? Chętnie służę pomocą. Pozdrawiam.

--------------------

> przedszkole
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 03:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama