Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
53 Stron V  « poprzednia 51 52 53  

Planowane na listopad 2005 :)

> 
kmw
pon, 12 mar 2007 - 13:59
CYTAT(ijaa_ijaa)
Z nowości to jakimś cudem niezwykłym znowu w ciąży jestem icon_exclaim.gif  :!:  :!: .


To już wiadomo, dlaczego tak długo cię nie było frajer.gif

[b]gratulacje!!
kmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,106
Dołączył: śro, 13 kwi 05 - 12:40
Nr użytkownika: 2,995




post pon, 12 mar 2007 - 13:59
Post #1041

CYTAT(ijaa_ijaa)
Z nowości to jakimś cudem niezwykłym znowu w ciąży jestem icon_exclaim.gif  :!:  :!: .


To już wiadomo, dlaczego tak długo cię nie było frajer.gif

[b]gratulacje!!
ijaa_ijaa
wto, 13 mar 2007 - 18:31
Dostałam pracę icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif brawo_bis.gif Szkoda, że nie mogę tego oblać impreza.gif

A z tą ciążą to poprostu metody naturalne nie zadziałały. Ciekawe czemu. 02.gif
ijaa_ijaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 553
Dołączył: sob, 19 lut 05 - 12:11
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 2,711




post wto, 13 mar 2007 - 18:31
Post #1042

Dostałam pracę icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif brawo_bis.gif Szkoda, że nie mogę tego oblać impreza.gif

A z tą ciążą to poprostu metody naturalne nie zadziałały. Ciekawe czemu. 02.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
kasiask
wto, 13 mar 2007 - 18:39
Gratulacje!
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post wto, 13 mar 2007 - 18:39
Post #1043

Gratulacje!

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

kmw
czw, 15 mar 2007 - 14:43
Najnowsze pomiary Witasynka: 13,2 kg i 84cm wzrostu, około, bo wystraszył się miarki i uciekł icon_wink.gif . Wychodzi na to, ze równo metr mniejszy od starszego brata icon_eek.gif
kmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,106
Dołączył: śro, 13 kwi 05 - 12:40
Nr użytkownika: 2,995




post czw, 15 mar 2007 - 14:43
Post #1044

Najnowsze pomiary Witasynka: 13,2 kg i 84cm wzrostu, około, bo wystraszył się miarki i uciekł icon_wink.gif . Wychodzi na to, ze równo metr mniejszy od starszego brata icon_eek.gif
ijaa_ijaa
pon, 19 mar 2007 - 20:51
Ufffff, pierwszy dzień w pracy za mną.

Straszne bidulki te dzieci w szpitalu.

Mati postanowił w nocy nie spać, bo miał zatkany nos i ataki kaszlu. A ja musiałam wstać o 6:00 icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Sto lat o tej porze z łóżka się nie zrywałam.
ijaa_ijaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 553
Dołączył: sob, 19 lut 05 - 12:11
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 2,711




post pon, 19 mar 2007 - 20:51
Post #1045

Ufffff, pierwszy dzień w pracy za mną.

Straszne bidulki te dzieci w szpitalu.

Mati postanowił w nocy nie spać, bo miał zatkany nos i ataki kaszlu. A ja musiałam wstać o 6:00 icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Sto lat o tej porze z łóżka się nie zrywałam.

--------------------
user posted imageuser posted image
adka75
pią, 27 kwi 2007 - 22:16
Jejku - dziewczyny, a co tu taka pustka. Myślałam, że gdzieś przegapiłam info o nowych wpisach, a tu okazuje się, że jest totalna pustka.

Jasiek rośnie, jesteśmy na etapie szukania niani, bo nareszcie znalazłam pracę.
adka75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 275
Dołączył: nie, 24 kwi 05 - 09:57
Skąd: Łęczna
Nr użytkownika: 3,037




post pią, 27 kwi 2007 - 22:16
Post #1046

Jejku - dziewczyny, a co tu taka pustka. Myślałam, że gdzieś przegapiłam info o nowych wpisach, a tu okazuje się, że jest totalna pustka.

Jasiek rośnie, jesteśmy na etapie szukania niani, bo nareszcie znalazłam pracę.

--------------------
user posted image
user posted image

[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
kmw
śro, 16 maj 2007 - 23:06
Orrrrrranyyyyyyy
co oni tu nawyprawiali!!!!! Zostawić forum na trochę odłogiem, i proszę jak się zmieniło icon_wink.gif
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
kmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,106
Dołączył: śro, 13 kwi 05 - 12:40
Nr użytkownika: 2,995




post śro, 16 maj 2007 - 23:06
Post #1047

Orrrrrranyyyyyyy
co oni tu nawyprawiali!!!!! Zostawić forum na trochę odłogiem, i proszę jak się zmieniło icon_wink.gif
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Trusia
nie, 10 cze 2007 - 20:19
Z placu boju: Olga mówi pełnymi zdaniami, najbardziej lubi rysować, lepić z plasteliny i jeździć "pociokiem" icon_smile.gif
Byliśmy w Krakowie we srodę, Młoda zniosła podróż z entuzjazmem i domaga się kolejnych, szczerze rozczarowana, że przejeżdżające autobusy jej nie zabierają ("Busiem jechać pjosie!")
W ogóle gada jak najęta. Najbardziej bawi nas mowa do kota babci: "Nie bój się, Pusia, nie bój się!" (Rzeczona Pusia wieje gdzie pieprz rośnie, choć Olga jest naprawdę delikatna icon_smile.gif )
Ulubione potrawy to:
wątróbka z jabłkami
pierogi ruskie
rosół z lanym ciastem
czekolada
sery dowolne



Taką mam dorosłą córkę icon_smile.gif

No, zeznawać, co tam u Was?

Ten post edytował Trusia pon, 11 cze 2007 - 07:05
Trusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: śro, 29 gru 04 - 10:05
Skąd: Białystok (kiedyś), Mielec (teraz)
Nr użytkownika: 2,462

GG:


post nie, 10 cze 2007 - 20:19
Post #1048

Z placu boju: Olga mówi pełnymi zdaniami, najbardziej lubi rysować, lepić z plasteliny i jeździć "pociokiem" icon_smile.gif
Byliśmy w Krakowie we srodę, Młoda zniosła podróż z entuzjazmem i domaga się kolejnych, szczerze rozczarowana, że przejeżdżające autobusy jej nie zabierają ("Busiem jechać pjosie!")
W ogóle gada jak najęta. Najbardziej bawi nas mowa do kota babci: "Nie bój się, Pusia, nie bój się!" (Rzeczona Pusia wieje gdzie pieprz rośnie, choć Olga jest naprawdę delikatna icon_smile.gif )
Ulubione potrawy to:
wątróbka z jabłkami
pierogi ruskie
rosół z lanym ciastem
czekolada
sery dowolne



Taką mam dorosłą córkę icon_smile.gif

No, zeznawać, co tam u Was?

--------------------
It might look like I'm doing nothing, but at the cellular level I'm really quite busy.
MałaGosia

Go??







post pon, 11 cze 2007 - 16:56
Post #1049

A u nas nadszedl okres butnu, rzycania sie na podloge i krzyczenia "nie chce". 21.gif
Poza tym papuguje wszystko po starszym bracie.
Jest maniakiem samochodów i tutaj akurat przeciwnie do brata, bo starszy kocha samoloty.
Co do jedzenia to doslownie pozera wszystko icon_smile.gif, a do tego jest chydy jak palec icon_smile.gif.

Trusia cały czas jestem pod wrazeniem rozwoju mowy twojej corki icon_smile.gif. Juz pelnymi zdaniami - super.
kmw
śro, 13 cze 2007 - 22:55
A Wito się rozgadał, do tego stopnia, że podczas ostatniej podróży samochodem słychać było jego a nie Naczelną_Gadułę_RP icon_eek.gif Większość słów to pochodne słowa "tato", czyli totoł - motor, tutoł -skuter (nie wiem jak on to rozróżnia), jest też szoń (z trąbą), Babu - brat starszy, dziadziuć, a-tu-tu, dadam! (jeden) oraz dwa-ci (więcej niż jeden).
Je wszystko, śpi coraz lepiej, teraz ma przekichane, bo rodzice dwa wesela mają w planach i generalnie rośnie szybko - za szybko
kmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,106
Dołączył: śro, 13 kwi 05 - 12:40
Nr użytkownika: 2,995




post śro, 13 cze 2007 - 22:55
Post #1050

A Wito się rozgadał, do tego stopnia, że podczas ostatniej podróży samochodem słychać było jego a nie Naczelną_Gadułę_RP icon_eek.gif Większość słów to pochodne słowa "tato", czyli totoł - motor, tutoł -skuter (nie wiem jak on to rozróżnia), jest też szoń (z trąbą), Babu - brat starszy, dziadziuć, a-tu-tu, dadam! (jeden) oraz dwa-ci (więcej niż jeden).
Je wszystko, śpi coraz lepiej, teraz ma przekichane, bo rodzice dwa wesela mają w planach i generalnie rośnie szybko - za szybko
Trusia
sob, 16 cze 2007 - 07:59
Wczoraj udałam się z dziecięciem do Babci (Olginalnej Prababci). W zasadzie na obiad, ale siedziałyśmy tam od rana praktycznie. Ponieważ niedaleko przed babcinym oknem jest cudny, zacieniony drzewami i okolony z 3 stron żywopłotem
trawnik, wzięłam koc, zabawki i potuptałyśmy na "pjazie". Chwilę później dołączyła do nas sąsiadka z 13-miesięczną wnuczką, Izą. Mała dziczyła się na nas przez całe dwie minuty, ale po chwili dojrzała Najważniejszą Zabawkę Olginalną, tj. duży wiklinowy koszyk zawierający ok. 500 spinaczy (klamerek) do bielizny. Nagle też okazało się, że wspólne układanie wzorków z tych spinaczy, przerzucanie ich do pustej plastikowej miski oraz wzajemne głaskanie się i uśmiechanie jest baaaardzo wciągające icon_wink.gif Dziewczynki bez jednej szczepy bawiły się godzinę - grzecznie, z uśmiechem, wykonując bezszmerowo polecenia, dając sobie nawzajem butelki z piciem (fakt o tyle zabawny, że Olga nie wiedziała, co zrobić ze smoczkiem, a Iza - jak się pije wodę ze zwykłej butelki) itepe. Najbardziej mi się podobało, że moja osobista córka zamiast zabierać dziecku coś, wyciągała rączkę i mówiła "Pjosie dać" a Iza (ku mojemu zdumieniu) bezstresowo to cos oddawała icon_smile.gif Zresztą całymi zdaniami informowała: "O, idzie dziadzio Edo" lub wołała kota "Oć Pusia, nie bój sie" (Pusia oczywiście na widok dwóch potworów wiała gdzie pieprz rośnie :DDD)
Wszystkie sąsiadki przylatywały zobaczyć prawnuczkę pani W. w osobie mego dziecka i tylko cmokały.

Normalnie pękam z dumy icon_smile.gif
Trusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: śro, 29 gru 04 - 10:05
Skąd: Białystok (kiedyś), Mielec (teraz)
Nr użytkownika: 2,462

GG:


post sob, 16 cze 2007 - 07:59
Post #1051

Wczoraj udałam się z dziecięciem do Babci (Olginalnej Prababci). W zasadzie na obiad, ale siedziałyśmy tam od rana praktycznie. Ponieważ niedaleko przed babcinym oknem jest cudny, zacieniony drzewami i okolony z 3 stron żywopłotem
trawnik, wzięłam koc, zabawki i potuptałyśmy na "pjazie". Chwilę później dołączyła do nas sąsiadka z 13-miesięczną wnuczką, Izą. Mała dziczyła się na nas przez całe dwie minuty, ale po chwili dojrzała Najważniejszą Zabawkę Olginalną, tj. duży wiklinowy koszyk zawierający ok. 500 spinaczy (klamerek) do bielizny. Nagle też okazało się, że wspólne układanie wzorków z tych spinaczy, przerzucanie ich do pustej plastikowej miski oraz wzajemne głaskanie się i uśmiechanie jest baaaardzo wciągające icon_wink.gif Dziewczynki bez jednej szczepy bawiły się godzinę - grzecznie, z uśmiechem, wykonując bezszmerowo polecenia, dając sobie nawzajem butelki z piciem (fakt o tyle zabawny, że Olga nie wiedziała, co zrobić ze smoczkiem, a Iza - jak się pije wodę ze zwykłej butelki) itepe. Najbardziej mi się podobało, że moja osobista córka zamiast zabierać dziecku coś, wyciągała rączkę i mówiła "Pjosie dać" a Iza (ku mojemu zdumieniu) bezstresowo to cos oddawała icon_smile.gif Zresztą całymi zdaniami informowała: "O, idzie dziadzio Edo" lub wołała kota "Oć Pusia, nie bój sie" (Pusia oczywiście na widok dwóch potworów wiała gdzie pieprz rośnie :DDD)
Wszystkie sąsiadki przylatywały zobaczyć prawnuczkę pani W. w osobie mego dziecka i tylko cmokały.

Normalnie pękam z dumy icon_smile.gif

--------------------
It might look like I'm doing nothing, but at the cellular level I'm really quite busy.
mordeczka
śro, 28 maj 2008 - 13:19
WITAMY
Dawno nas już tu nie było-a tu tyle zmian!!!!!!!!!!

Majunia ma już 2,5 roku-ładnie mówi,nawet wierszyki ,które chłonie dosłownie jak gąbka wode.Potrafi sie przymilac i tak czule mówic,że sama nie wiem skąd jej sie to bierze?!! 03.gif
Od miesiąca nie nosi pieluchy w dzień,ale trzeba ją wysadzać bo sama nie powie ,że chce siku czy kupke,dopiero jak popusci pare kropel w majtki biegnie i alarmuje ,że siki już są.

Nadal uwielbia czytac bajeczki a jeszcze bardziej,gdy ktos jej czyta " poczitasz mi mamo-tylko jedną".Wszystkie jej książeczki wykazują liczne ślady używalności-może to i lepiej.Najlepsze zabawki to te najmniejsze-małe laleczki,pileczki i oczywiście wszystko musi być koniecznie RÓŻOWE!!!! Masakra-sama o sobie mówi,że jest RÓŻOWĄ PANIENKĄ lub KRÓLEWNA.

Jej pasją są konie-ma ich juz mnóstwo i wciąż się domaga nowych.

Potrafi też pieknie jak na jej wiek kolorować-mieści się w liniach i prawie wcale nie wychodzi poza nie.

Od wrzesnia Maja idzie do przedszkola-ciekawe,czy je polubi jak dojdzie do niej,że mamy tam nie bedzie.Może fakt,że Adaśko jest w sali obok pomoże? Zobaczymy.

To tyle-jeszcze raz serdecznie pozdrawiamy

Dorota
mordeczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 13:04
Skąd: POZNAŃ
Nr użytkownika: 1,724




post śro, 28 maj 2008 - 13:19
Post #1052

WITAMY
Dawno nas już tu nie było-a tu tyle zmian!!!!!!!!!!

Majunia ma już 2,5 roku-ładnie mówi,nawet wierszyki ,które chłonie dosłownie jak gąbka wode.Potrafi sie przymilac i tak czule mówic,że sama nie wiem skąd jej sie to bierze?!! 03.gif
Od miesiąca nie nosi pieluchy w dzień,ale trzeba ją wysadzać bo sama nie powie ,że chce siku czy kupke,dopiero jak popusci pare kropel w majtki biegnie i alarmuje ,że siki już są.

Nadal uwielbia czytac bajeczki a jeszcze bardziej,gdy ktos jej czyta " poczitasz mi mamo-tylko jedną".Wszystkie jej książeczki wykazują liczne ślady używalności-może to i lepiej.Najlepsze zabawki to te najmniejsze-małe laleczki,pileczki i oczywiście wszystko musi być koniecznie RÓŻOWE!!!! Masakra-sama o sobie mówi,że jest RÓŻOWĄ PANIENKĄ lub KRÓLEWNA.

Jej pasją są konie-ma ich juz mnóstwo i wciąż się domaga nowych.

Potrafi też pieknie jak na jej wiek kolorować-mieści się w liniach i prawie wcale nie wychodzi poza nie.

Od wrzesnia Maja idzie do przedszkola-ciekawe,czy je polubi jak dojdzie do niej,że mamy tam nie bedzie.Może fakt,że Adaśko jest w sali obok pomoże? Zobaczymy.

To tyle-jeszcze raz serdecznie pozdrawiamy

Dorota


--------------------
DOROTA-MAMA ADASIA
15.04.2002 I MAJUNI 24.11.2005
Trusia
śro, 27 sie 2008 - 06:58
Ktoś tu jeszcze bywa z naszych listopadówek?
Trusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: śro, 29 gru 04 - 10:05
Skąd: Białystok (kiedyś), Mielec (teraz)
Nr użytkownika: 2,462

GG:


post śro, 27 sie 2008 - 06:58
Post #1053

Ktoś tu jeszcze bywa z naszych listopadówek?

--------------------
It might look like I'm doing nothing, but at the cellular level I'm really quite busy.
ijaa_ijaa
śro, 27 sie 2008 - 08:54
My żyjemy. Za 5 dni idziemy do przedszkola.
ijaa_ijaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 553
Dołączył: sob, 19 lut 05 - 12:11
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 2,711




post śro, 27 sie 2008 - 08:54
Post #1054

My żyjemy. Za 5 dni idziemy do przedszkola.

--------------------
user posted imageuser posted image
adka75
śro, 27 sie 2008 - 09:20
U nas też wszystko w jak najlepszym porządku. Od 1.09. też zaczynamy etap przedszkolny. Hm, zobaczymy co z tego wyniknie.
adka75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 275
Dołączył: nie, 24 kwi 05 - 09:57
Skąd: Łęczna
Nr użytkownika: 3,037




post śro, 27 sie 2008 - 09:20
Post #1055

U nas też wszystko w jak najlepszym porządku. Od 1.09. też zaczynamy etap przedszkolny. Hm, zobaczymy co z tego wyniknie.

--------------------
user posted image
user posted image

[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Trusia
śro, 27 sie 2008 - 10:04
Olga się strasznie rwie do przedszkola. I kazała mi obiecać, ze na pewno ją tam zostawię na cały dzień a nie na chwilkę icon_smile.gif
Trusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: śro, 29 gru 04 - 10:05
Skąd: Białystok (kiedyś), Mielec (teraz)
Nr użytkownika: 2,462

GG:


post śro, 27 sie 2008 - 10:04
Post #1056

Olga się strasznie rwie do przedszkola. I kazała mi obiecać, ze na pewno ją tam zostawię na cały dzień a nie na chwilkę icon_smile.gif

--------------------
It might look like I'm doing nothing, but at the cellular level I'm really quite busy.
MałaGosia

Go??







post pią, 29 sie 2008 - 11:31
Post #1057

U nas Kuba zaczal robic afere, bo Mateusz od 3 dni chodzi co szkoly i on tez chce. On nie chce do dzieci tylko tak jak Matys do szkoly icon_smile.gif.
mordeczka
śro, 03 gru 2008 - 11:05
NO-okres przedszkolny zaczęty!!!!!!!!!!! Raz juz powaznie chorowała-zapalenie oskrzeli.Majunia dosyc dobrze zniosła pierwsze rozstania-ale cały czas sie dopytywała,kiedy ja odbiore.Było troche płaczu-ale bez przesady.Najgorzej było z siusianiem-niestety często miała wpadki i niestety nawet na leżaczku-3 razy mokra pościel w tygodbiu to był sukces,że nie więcej.Teraz juz coraz lepiej,bawi sie z dziecmi,ładnie je/jest łasuchem/ i jest grzeczna-wszystkie panie ja lubią-nawet z innych grup. 06.gif
pozdrawiamy Dorota i
mordeczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 13:04
Skąd: POZNAŃ
Nr użytkownika: 1,724




post śro, 03 gru 2008 - 11:05
Post #1058

NO-okres przedszkolny zaczęty!!!!!!!!!!! Raz juz powaznie chorowała-zapalenie oskrzeli.Majunia dosyc dobrze zniosła pierwsze rozstania-ale cały czas sie dopytywała,kiedy ja odbiore.Było troche płaczu-ale bez przesady.Najgorzej było z siusianiem-niestety często miała wpadki i niestety nawet na leżaczku-3 razy mokra pościel w tygodbiu to był sukces,że nie więcej.Teraz juz coraz lepiej,bawi sie z dziecmi,ładnie je/jest łasuchem/ i jest grzeczna-wszystkie panie ja lubią-nawet z innych grup. 06.gif
pozdrawiamy Dorota i

--------------------
DOROTA-MAMA ADASIA
15.04.2002 I MAJUNI 24.11.2005
> Planowane na listopad 2005 :)
Start new topic
Reply to this topic
53 Stron V  « poprzednia 51 52 53
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 12:52
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama