Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

MAJ 2005 -o rany, to już CZWARTY rok:)

> 
Tuni
wto, 10 cze 2008 - 16:19
No i siup, kolejny rok za nami.
Wszyscy już po trzecich urodzinach.
Należy nam się więc nowy wątek 03.gif , mam nadzieję że frekwencja będzie większa.

MAJOWE DZIECI 2005:

5 maja Martusia (agarad)
21 maja Amelka (AdusiaR)
21 maja Zuzia (iha)
22 maja Marek (Tunisiek)


Lista okrojona,maleńko nas się tutaj odzywa.


Gdyby ktoś chciał powspominać, to zawsze można zajrzeć do
poprzedniego majowego wÄ…tku
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post wto, 10 cze 2008 - 16:19
Post #1

No i siup, kolejny rok za nami.
Wszyscy już po trzecich urodzinach.
Należy nam się więc nowy wątek 03.gif , mam nadzieję że frekwencja będzie większa.

MAJOWE DZIECI 2005:

5 maja Martusia (agarad)
21 maja Amelka (AdusiaR)
21 maja Zuzia (iha)
22 maja Marek (Tunisiek)


Lista okrojona,maleńko nas się tutaj odzywa.


Gdyby ktoś chciał powspominać, to zawsze można zajrzeć do
poprzedniego majowego wÄ…tku
Tuni
sob, 14 cze 2008 - 23:43
No i fajnie, że sobie wąteczek nowy otworzyłam 03.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post sob, 14 cze 2008 - 23:43
Post #2

No i fajnie, że sobie wąteczek nowy otworzyłam 03.gif
Jania
nie, 15 cze 2008 - 18:43
nio 06.gif
a może by tak jakiś wspólny rocznikowy hmmm
only nie mam pomysłu na tytuł 02.gif
Jania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,401
Dołączył: śro, 08 sie 07 - 13:52
Skąd: pewien Gród
Nr użytkownika: 15,718

GG:


post nie, 15 cze 2008 - 18:43
Post #3

nio 06.gif
a może by tak jakiś wspólny rocznikowy hmmm
only nie mam pomysłu na tytuł 02.gif

--------------------
z nami Julia (26.09.2005r) i od 14.03.2012 Gwiazdka :) (19.10.2010r)
w niebie Wiktorek (28.07.2009r+06.08.2009r) znicz dla W.

Tuni
nie, 15 cze 2008 - 23:55
Wspólny już jest, ale nasz majowy to tak bardziej dla podtrzymania tradycji 08.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post nie, 15 cze 2008 - 23:55
Post #4

Wspólny już jest, ale nasz majowy to tak bardziej dla podtrzymania tradycji 08.gif
Tuni
piÄ…, 20 cze 2008 - 14:52
Ale tu ruuuuuch 21.gif
Nie nadążam z czytaniem 04.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post piÄ…, 20 cze 2008 - 14:52
Post #5

Ale tu ruuuuuch 21.gif
Nie nadążam z czytaniem 04.gif
agarad
sob, 21 cze 2008 - 00:05
Oj Tuni, niemalże monolog prowadzisz to nikt Ci nie chce przeszkadzaćicon_wink.gif

W takim razie , coby troszkę wątek rozkręcić, hasło - plany wakacyjne... co kto i dokąd:-)

agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post sob, 21 cze 2008 - 00:05
Post #6

Oj Tuni, niemalże monolog prowadzisz to nikt Ci nie chce przeszkadzaćicon_wink.gif

W takim razie , coby troszkę wątek rozkręcić, hasło - plany wakacyjne... co kto i dokąd:-)



--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Tuni
nie, 22 cze 2008 - 22:40
Agarad 03.gif

My tym razem w góry, chociaż może wstąpimy na chwilę nad morze.

A i jeszcze zaległość mam, wprawdzie miesiąc po czasie ale co mi tam 08.gif pochwalę się torcikiem .
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post nie, 22 cze 2008 - 22:40
Post #7

Agarad 03.gif

My tym razem w góry, chociaż może wstąpimy na chwilę nad morze.

A i jeszcze zaległość mam, wprawdzie miesiąc po czasie ale co mi tam 08.gif pochwalę się torcikiem .
iha
nie, 29 cze 2008 - 23:12
Witajcie Majóweczki icon_smile.gif

My już po wczasach, byliśmy nad naszym polskim morzem w Sianożętach (1,5 km do Ustronia Morskiego i 10 km do Kołobrzegu), było super, pogoda też nam dopisała, a tego się bałam najbardziej. Jedyny feler to to, że stanowczo za krótko bo tylko na tydzień i tak we wtorek szara rzeczywistość i powrót do pracy. Byliśmy przed sezonem i plusy takie , że nie ma tak strasznie tłoczno a po dwa, że super ceny za noclegi icon_smile.gif

Pozdrawiam gorÄ…co icon_smile.gif
iha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 508
Dołączył: pią, 01 paź 04 - 10:25
Nr użytkownika: 2,142




post nie, 29 cze 2008 - 23:12
Post #8

Witajcie Majóweczki icon_smile.gif

My już po wczasach, byliśmy nad naszym polskim morzem w Sianożętach (1,5 km do Ustronia Morskiego i 10 km do Kołobrzegu), było super, pogoda też nam dopisała, a tego się bałam najbardziej. Jedyny feler to to, że stanowczo za krótko bo tylko na tydzień i tak we wtorek szara rzeczywistość i powrót do pracy. Byliśmy przed sezonem i plusy takie , że nie ma tak strasznie tłoczno a po dwa, że super ceny za noclegi icon_smile.gif

Pozdrawiam gorÄ…co icon_smile.gif

--------------------


Tuni
piÄ…, 04 lip 2008 - 12:19
Iha, lata całe jeździłam do Ustronia, Kołobrzeg i Sianożęty znam dobrze, to piękne rejony. Faktycznie szkoda, że nie udało Wam się być dłużej ale i tak super. Jak się Zuzi podobało morze?

Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post piÄ…, 04 lip 2008 - 12:19
Post #9

Iha, lata całe jeździłam do Ustronia, Kołobrzeg i Sianożęty znam dobrze, to piękne rejony. Faktycznie szkoda, że nie udało Wam się być dłużej ale i tak super. Jak się Zuzi podobało morze?

iha
wto, 08 lip 2008 - 17:11
oj podobało, ale z daleka icon_smile.gif, za nic nie chciała wejść do wody, nawet zamoczyć małego paluszka, za to na plaży bawiła się wyśmienicie i w ogóle cały czas była zadowolona, bardzo podobał jej się rejs statkiem. Rano o 7:00 pobudka i od razu na dwór i tak do 21:00 aż padała. Była w swoim żywiole, do tego pyszne lody każdego dnia i co więcej trzeba ? icon_smile.gif

iha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 508
Dołączył: pią, 01 paź 04 - 10:25
Nr użytkownika: 2,142




post wto, 08 lip 2008 - 17:11
Post #10

oj podobało, ale z daleka icon_smile.gif, za nic nie chciała wejść do wody, nawet zamoczyć małego paluszka, za to na plaży bawiła się wyśmienicie i w ogóle cały czas była zadowolona, bardzo podobał jej się rejs statkiem. Rano o 7:00 pobudka i od razu na dwór i tak do 21:00 aż padała. Była w swoim żywiole, do tego pyszne lody każdego dnia i co więcej trzeba ? icon_smile.gif



--------------------


agarad
wto, 08 lip 2008 - 17:25
Dziewczyny a kojarzycie może ośrodek WRZOS w Sianożętach? Koleżanka mnie namawia abyśmy pojechały ale wiedzę nt. ośrodka mamy tylko ze stron www, a wiadomo zdjęcia w necie nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość.

Aktualnie moje dzieci "wakac[użytkownik x]ą się" z Dziadkami a ja mam labę icon_smile.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 08 lip 2008 - 17:25
Post #11

Dziewczyny a kojarzycie może ośrodek WRZOS w Sianożętach? Koleżanka mnie namawia abyśmy pojechały ale wiedzę nt. ośrodka mamy tylko ze stron www, a wiadomo zdjęcia w necie nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość.

Aktualnie moje dzieci "wakac[użytkownik x]ą się" z Dziadkami a ja mam labę icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

iha
wto, 08 lip 2008 - 23:14
niestety nie kojarzÄ™.
agarad ale Ci dobrze icon_smile.gif, ja mam labę jednodniową dzisiaj Zuzia śpi u dziadków , już wykorzystałam ten czas i przeczytałam połowę książki i poprasowałam, szkoda tylko, że jutro nie sobota icon_wink.gif
iha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 508
Dołączył: pią, 01 paź 04 - 10:25
Nr użytkownika: 2,142




post wto, 08 lip 2008 - 23:14
Post #12

niestety nie kojarzÄ™.
agarad ale Ci dobrze icon_smile.gif, ja mam labę jednodniową dzisiaj Zuzia śpi u dziadków , już wykorzystałam ten czas i przeczytałam połowę książki i poprasowałam, szkoda tylko, że jutro nie sobota icon_wink.gif

--------------------


AdusiaR
pon, 28 lip 2008 - 13:19
no ładnie, ładnie - nawet nie wiedziałam, że nowy watek majowy załozony icon_biggrin.gif
poprostu wpadłam zobaczyc , a tutaj cosik sie ruszyło icon_biggrin.gif
teraz to juz na 4-roczek idziemy

moja Amelka od wrzesnia do przedszkola idzie - narazie duzo o tym rozmawiamy, z mowa teraz juz lepiej więc chyba sie dogada z przedszkolankami icon_biggrin.gif
wogóle to fajna ta moja młodsza córeczka się zrobiła

no widze, że co niektórzy juz po wczasach icon_biggrin.gif
my jak sie uda to w sierpniu na parę dni wyskoczymy nad morze, zobaczymy jak to bedzie bno mąż zmienia prace i troszke nam sie plany zmieniły
iha - moja Amelka tez raczej z tych co wode lubia, ale w wannie - koło domu mamy taki duzy basen, Letycja codziennie moczy sie na maxa, a Amelka chodzi wokół i tylko wchodzi razem ze mną, ale pupy nie chce zamoczyc - jest raczej z tych delikatnych, ostroznych, jak ma kropke na bluzeczkce od wody to zaraz musze ja przebierac bo "mokre" icon_biggrin.gif

ja dzisiaj pierwszy dzien po urlopie, potem jeszcze tydzien w sierpniu
pozdrawiam Was cieplutko i piszcie, piszcie
lista rzeczywiście nam sie skurczyła icon_sad.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post pon, 28 lip 2008 - 13:19
Post #13

no ładnie, ładnie - nawet nie wiedziałam, że nowy watek majowy załozony icon_biggrin.gif
poprostu wpadłam zobaczyc , a tutaj cosik sie ruszyło icon_biggrin.gif
teraz to juz na 4-roczek idziemy

moja Amelka od wrzesnia do przedszkola idzie - narazie duzo o tym rozmawiamy, z mowa teraz juz lepiej więc chyba sie dogada z przedszkolankami icon_biggrin.gif
wogóle to fajna ta moja młodsza córeczka się zrobiła

no widze, że co niektórzy juz po wczasach icon_biggrin.gif
my jak sie uda to w sierpniu na parę dni wyskoczymy nad morze, zobaczymy jak to bedzie bno mąż zmienia prace i troszke nam sie plany zmieniły
iha - moja Amelka tez raczej z tych co wode lubia, ale w wannie - koło domu mamy taki duzy basen, Letycja codziennie moczy sie na maxa, a Amelka chodzi wokół i tylko wchodzi razem ze mną, ale pupy nie chce zamoczyc - jest raczej z tych delikatnych, ostroznych, jak ma kropke na bluzeczkce od wody to zaraz musze ja przebierac bo "mokre" icon_biggrin.gif

ja dzisiaj pierwszy dzien po urlopie, potem jeszcze tydzien w sierpniu
pozdrawiam Was cieplutko i piszcie, piszcie
lista rzeczywiście nam sie skurczyła icon_sad.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
agarad
piÄ…, 29 sie 2008 - 15:21
Hej dziewczyny,

My też juz niestety po wypoczynku, byliśmy na Mazurach i nad morzem zgodnie z planem w Sianożętach. Urlop nam się udał, dzieci zadowolone i teraz czekamy z utęsknieniem na zimowe ferie.

Wakacje dobiegają końca i pewnie większoość naszych "maluchów" rozpocznie karierę przedszkolaka icon_smile.gif. Godzina zero już tuż tuż, ja jak narazie bez nerwów icon_smile.gif Marta już nie może się doczekać przedszkola, zobaczymy czy aklimatyzacja pójdzie nam gładko.

Tuni czy Ty w końcu zdecydowalaś się na przedszkole?

P.S. Zachęcam do aktywności w naszym wątku;-)

Ten post edytował agarad pią, 29 sie 2008 - 15:21
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post piÄ…, 29 sie 2008 - 15:21
Post #14

Hej dziewczyny,

My też juz niestety po wypoczynku, byliśmy na Mazurach i nad morzem zgodnie z planem w Sianożętach. Urlop nam się udał, dzieci zadowolone i teraz czekamy z utęsknieniem na zimowe ferie.

Wakacje dobiegają końca i pewnie większoość naszych "maluchów" rozpocznie karierę przedszkolaka icon_smile.gif. Godzina zero już tuż tuż, ja jak narazie bez nerwów icon_smile.gif Marta już nie może się doczekać przedszkola, zobaczymy czy aklimatyzacja pójdzie nam gładko.

Tuni czy Ty w końcu zdecydowalaś się na przedszkole?

P.S. Zachęcam do aktywności w naszym wątku;-)

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Tuni
piÄ…, 29 sie 2008 - 22:26
Podobny post zamierzałam wystosować icon_smile.gif

My też po urlopie. Udany był.

Do przedszkola zapisałam i niby od poniedziałku się wybieramy. No właśnie nie "my" teraz już nie będziemy stale razem, buuu.

Wybieramy się, tzn staram się tak mysleć i dziecko pozytywnie nastawiam, ale obaw mam całe mnóstwo.
Mam jednak nadzieję, że damy radę.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post piÄ…, 29 sie 2008 - 22:26
Post #15

Podobny post zamierzałam wystosować icon_smile.gif

My też po urlopie. Udany był.

Do przedszkola zapisałam i niby od poniedziałku się wybieramy. No właśnie nie "my" teraz już nie będziemy stale razem, buuu.

Wybieramy się, tzn staram się tak mysleć i dziecko pozytywnie nastawiam, ale obaw mam całe mnóstwo.
Mam jednak nadzieję, że damy radę.
iha
sob, 30 sie 2008 - 11:39
My byłyśmy na spotkaniu organizacyjnym i integracyjnym w przedszkolu w środę icon_smile.gif
Ojoj ale się działo icon_smile.gif. Wszyscy byliśmy w sali gimnastycznej, przedszkolanki podchodziły do dzieciaków, pytały o imię i naklejały im naklejki z imionami na ubranka, a potem zrobiły pociąg, zamieszały, zamieszały icon_wink.gif i wszystkie dzieci wyprowadzono do sali na piętro, a tam czekały je niespodzianki - wyklejanki icon_smile.gif ojoj jaki był płacz i pisk , myślałam że się rozryczę bo ja z tych płaczących jestem, ale jak się wszystkie drzwi pozamykały to zrobiło się cicho. Pani dyrektorka opowiadała z pół godzinki, po czym wszyscy poszliśmy na górę zobaczyć jak się bawią dzieci i co ?? prawie wszystkie w płacz i ryk, Zuza jak mnie objęła i ścisła to myślałam że udusi .... potem się fajnie bawiła, no ale ja musiałam być obok. Cały czas jest świadoma i wie, że idzie do przedszkola, nawet robiłyśmy zakupy potrzebne do przedszkola, ale bez płaczu się nie obędzie, już to wiem, troszkę się boję to znaczy żal mi będzie jak będę widzieć ją taką płaczącą, ale póki co nadal obstaję przy swoim, chce żeby chodziła i musi tam zostać 8h. No chyba że będą jakieś straszne histerie to będziemy myśleć potem co z tym fantem zrobić, ale staram się nie dopuszczać takich myśli...
Cieszę się, że takie spotkanie było, przynajmniej Zuzia wie dokąd pójdzie, jak wygląda jej salka, jak wygląda jej pani przedszkolanka, mam nadzieję, że przez to przynajmniej troszkę będzie jej raźniej, że nie prowadzę jej w nieznane.
Ale się napisałam, aż się zmęczyłam icon_wink.gif 03.gif
pozdrawiam majowe mamusie i ich dzieciaki przedszkolaki 06.gif
iha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 508
Dołączył: pią, 01 paź 04 - 10:25
Nr użytkownika: 2,142




post sob, 30 sie 2008 - 11:39
Post #16

My byłyśmy na spotkaniu organizacyjnym i integracyjnym w przedszkolu w środę icon_smile.gif
Ojoj ale się działo icon_smile.gif. Wszyscy byliśmy w sali gimnastycznej, przedszkolanki podchodziły do dzieciaków, pytały o imię i naklejały im naklejki z imionami na ubranka, a potem zrobiły pociąg, zamieszały, zamieszały icon_wink.gif i wszystkie dzieci wyprowadzono do sali na piętro, a tam czekały je niespodzianki - wyklejanki icon_smile.gif ojoj jaki był płacz i pisk , myślałam że się rozryczę bo ja z tych płaczących jestem, ale jak się wszystkie drzwi pozamykały to zrobiło się cicho. Pani dyrektorka opowiadała z pół godzinki, po czym wszyscy poszliśmy na górę zobaczyć jak się bawią dzieci i co ?? prawie wszystkie w płacz i ryk, Zuza jak mnie objęła i ścisła to myślałam że udusi .... potem się fajnie bawiła, no ale ja musiałam być obok. Cały czas jest świadoma i wie, że idzie do przedszkola, nawet robiłyśmy zakupy potrzebne do przedszkola, ale bez płaczu się nie obędzie, już to wiem, troszkę się boję to znaczy żal mi będzie jak będę widzieć ją taką płaczącą, ale póki co nadal obstaję przy swoim, chce żeby chodziła i musi tam zostać 8h. No chyba że będą jakieś straszne histerie to będziemy myśleć potem co z tym fantem zrobić, ale staram się nie dopuszczać takich myśli...
Cieszę się, że takie spotkanie było, przynajmniej Zuzia wie dokąd pójdzie, jak wygląda jej salka, jak wygląda jej pani przedszkolanka, mam nadzieję, że przez to przynajmniej troszkę będzie jej raźniej, że nie prowadzę jej w nieznane.
Ale się napisałam, aż się zmęczyłam icon_wink.gif 03.gif
pozdrawiam majowe mamusie i ich dzieciaki przedszkolaki 06.gif

--------------------


AdusiaR
nie, 31 sie 2008 - 16:27
wpadłam na chwilkę icon_biggrin.gif
Amelka tez jutro debiutuje w przedszkolu, zaraz ide spakowac wszystko co musimy zabrac, podpisałam juz to co sie dało, tez jestem pełna obaw, ale Amelka ma bardzo dobre nastawienie do przedszkola, duzo sama o tym mówi, uczy sie sama siadac na ubikacji, ale ma z tym kłopoty, jednak w przedszkolu ubikacje są niższe (widziałam) więc mysle, że da rade, tylko czy ona wytrzyma tam te 8 godzin ??? no nic zobaczymy -musimy dac rade, troche zmian nas czeka, bo mąz zmiena prace i troche będziemy go mieli mniej w domu, a Letycja w II klasie idzie do komunii i zaczna sie przygotowania

my na wakacjacvh nie bylismy, no tylko niecałe 3 dni nad morzem (chcielismy pokazac Amelce morze) i na pogode dobra nie trafilismy niestety, ale może za rok sobie odbijemy

pozdrawiam Was serdecznie i mysle, że teraz bedziemy miały o czym pisac jak nasze dzieci zaczna przedszkolne zycie icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post nie, 31 sie 2008 - 16:27
Post #17

wpadłam na chwilkę icon_biggrin.gif
Amelka tez jutro debiutuje w przedszkolu, zaraz ide spakowac wszystko co musimy zabrac, podpisałam juz to co sie dało, tez jestem pełna obaw, ale Amelka ma bardzo dobre nastawienie do przedszkola, duzo sama o tym mówi, uczy sie sama siadac na ubikacji, ale ma z tym kłopoty, jednak w przedszkolu ubikacje są niższe (widziałam) więc mysle, że da rade, tylko czy ona wytrzyma tam te 8 godzin ??? no nic zobaczymy -musimy dac rade, troche zmian nas czeka, bo mąz zmiena prace i troche będziemy go mieli mniej w domu, a Letycja w II klasie idzie do komunii i zaczna sie przygotowania

my na wakacjacvh nie bylismy, no tylko niecałe 3 dni nad morzem (chcielismy pokazac Amelce morze) i na pogode dobra nie trafilismy niestety, ale może za rok sobie odbijemy

pozdrawiam Was serdecznie i mysle, że teraz bedziemy miały o czym pisac jak nasze dzieci zaczna przedszkolne zycie icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
agarad
nie, 31 sie 2008 - 21:56
Z wrażenia przed jutrzejszym dniem aż spać nie mogę icon_wink.gif
Dziecię poszło wyluzowane spać, naszykowało sobie jakąś zabawkę do zabrania jutro rano i wydawało się byc mocno wyluzowane icon_smile.gif - zobaczymy jak jutro minie dzień (jutro zaostawię Marcię do obiadku, bez spania).

Buziaki i mam nadzieję , żejutro tu będziemy wszystkie icon_smile.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post nie, 31 sie 2008 - 21:56
Post #18

Z wrażenia przed jutrzejszym dniem aż spać nie mogę icon_wink.gif
Dziecię poszło wyluzowane spać, naszykowało sobie jakąś zabawkę do zabrania jutro rano i wydawało się byc mocno wyluzowane icon_smile.gif - zobaczymy jak jutro minie dzień (jutro zaostawię Marcię do obiadku, bez spania).

Buziaki i mam nadzieję , żejutro tu będziemy wszystkie icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

laila
pon, 01 wrz 2008 - 08:00
my też jesteśmy z Waszej drużyny icon_smile.gif mam dzis dylemat zapisac małego do przedszkola czy nie icon_smile.gif jest ejeszcze miejsce ale mam obawy przed tym chorowaniem osz nie wiem chyba odpuszczę do wiosny icon_smile.gif
laila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: śro, 20 lip 05 - 08:15
Nr użytkownika: 3,404




post pon, 01 wrz 2008 - 08:00
Post #19

my też jesteśmy z Waszej drużyny icon_smile.gif mam dzis dylemat zapisac małego do przedszkola czy nie icon_smile.gif jest ejeszcze miejsce ale mam obawy przed tym chorowaniem osz nie wiem chyba odpuszczę do wiosny icon_smile.gif

--------------------
mamy alergików łączmy sie !!!!
user posted image
Tuni
pon, 01 wrz 2008 - 17:03
No i zostałam mamą przedszkolaka icon_smile.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post pon, 01 wrz 2008 - 17:03
Post #20

No i zostałam mamą przedszkolaka icon_smile.gif
> MAJ 2005 -o rany, to już CZWARTY rok:)
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 21:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama