Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

czy chodzicie do kosmetyczki?

> 
Bianka
czw, 13 lis 2008 - 16:25
Zblizaja sie swieta potem Sylwester czy dbacie jakos szczegolnie o skore w tym okresie.Jak czesto odwiedzacie gabinet kosmetyczny? Czy macie zaufanie do kosmetyczek?
Slyszalam że peeling kawitacyjny jest bardzo dobry,czy ktos go wyprobowal czy dziala?slyszalam, ze jest skuteczniejszy niz klasyczne oczyszczanie skory.

A moze nie warto chodzic do kosmetyczki?

pozdrawiam
Bianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,481
Dołączył: śro, 15 mar 06 - 20:25
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,246




post czw, 13 lis 2008 - 16:25
Post #1

Zblizaja sie swieta potem Sylwester czy dbacie jakos szczegolnie o skore w tym okresie.Jak czesto odwiedzacie gabinet kosmetyczny? Czy macie zaufanie do kosmetyczek?
Slyszalam że peeling kawitacyjny jest bardzo dobry,czy ktos go wyprobowal czy dziala?slyszalam, ze jest skuteczniejszy niz klasyczne oczyszczanie skory.

A moze nie warto chodzic do kosmetyczki?

pozdrawiam
anax
czw, 13 lis 2008 - 16:48
Ja u kosmetyczki byłam tylko raz na oczyszczeniu z wągrów i syfków.Chętnie sie dowiem co polecacie u kosmetyczki czyt.jaki zabieg.bo powiem że ostatnio mnie nachodzi ochota na taką wyprawę.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 16:48
Post #2

Ja u kosmetyczki byłam tylko raz na oczyszczeniu z wągrów i syfków.Chętnie sie dowiem co polecacie u kosmetyczki czyt.jaki zabieg.bo powiem że ostatnio mnie nachodzi ochota na taką wyprawę.

--------------------


Inana

Go??







post czw, 13 lis 2008 - 17:10
Post #3

Mnie też co jakiś czas nachodzi taka chęć a potem żałuję. Moja skóra zwykle długo się potem nie może pozbierać. Kiedyś dawno temu w moim rodzinnym mieście miałam dobrą kosmetyczkę - ale to było przed ślubem. Po serii zabiegów wyglądałam świetnie, ale to były zabiegi dwa razy w tygodniu (każdy kosztował ok. 100zł). Poza tym jednym przypadkiem nie mam dobrych doświadczeń z kosmetyczkami, podobnie jak z drogimi kosmetykami. Raz na jakiś czas nachodzi mnie potrzeba kupienia czegoś za kilkaset złotych a potem zaczynam wyglądać jak upstrzony syfami upiór.
aluc

Go??







post czw, 13 lis 2008 - 18:44
Post #4

chodzÄ™ regularnie, znaczy co miesiÄ…c (a przynajmniej siÄ™ staram)
lubię piling kwasem migdałowym - jest łagodny, a na moją skórę działa rewelacyjnie
no i mam jedną i tą samą kosmetyczkę od ośmiu lat chyba, która sama do mnie dzwoni, jak ma coś nowego na składzie
olatola
czw, 13 lis 2008 - 22:17
Ja wpadam czasem na czyszczenie twarzy no i częściej nabrwi, bo sama się nie moge uporać, a może mi się nie chce...
Aha, w ciąży chodziłam też na pedicure, bo nie sięgałam icon_redface.gif
olatola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,032
Dołączył: wto, 25 kwi 06 - 12:04
Nr użytkownika: 5,663




post czw, 13 lis 2008 - 22:17
Post #5

Ja wpadam czasem na czyszczenie twarzy no i częściej nabrwi, bo sama się nie moge uporać, a może mi się nie chce...
Aha, w ciąży chodziłam też na pedicure, bo nie sięgałam icon_redface.gif

--------------------



"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, żeby czuć. Kiedy rozum jest zdolny pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głebokie."

https://www.zlotarybka.pl/
Pogoda
czw, 13 lis 2008 - 22:37
A ja próbowałam chodzić, bo mam "od zawsze" problemy z cerą trądzikową. Niestety - ani oczyszczanie manualne, ani kwasowe, ani mikro dermabrazja, ani żadne inne kosmetyczne wynalazki nie powodują nawet minimalnej, chwilowej poprawy. Z resztą w ogóle jakoś żaden z zabiegów kosmetycznych jakich próbowałam nie dał nigdy widocznych rezultatów. Mimo, że próbowałam u polecanych kosmetyczek w polecanych, dobrych salonach... :-/. Generalnie to na moją skórę chyba szkoda kasy... icon_wink.gif
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post czw, 13 lis 2008 - 22:37
Post #6

A ja próbowałam chodzić, bo mam "od zawsze" problemy z cerą trądzikową. Niestety - ani oczyszczanie manualne, ani kwasowe, ani mikro dermabrazja, ani żadne inne kosmetyczne wynalazki nie powodują nawet minimalnej, chwilowej poprawy. Z resztą w ogóle jakoś żaden z zabiegów kosmetycznych jakich próbowałam nie dał nigdy widocznych rezultatów. Mimo, że próbowałam u polecanych kosmetyczek w polecanych, dobrych salonach... :-/. Generalnie to na moją skórę chyba szkoda kasy... icon_wink.gif
MagduÅ›
piÄ…, 14 lis 2008 - 08:39
Chodzę regularnie. Dwa razy w roku robię sobie oczyszczanie, potem jeszcze staram się choć parę razy zrobic mikrodermabrazję. Piling kawitacyjny niestety nie dla mnie bo posiadam w organiźmie "części metalowe". Jesli chodzi o wyższośc pilingu kawitacyjnego nad oczyszczaniem mechanicznym to opinie są różne. Niektóre kosmetyczki twierdzą, że tradycyjne oczyszczanie to już relikt minionej epoki, a inne, że nic tak dobrze nie oczyści skóry i żaden piling tego nie zastąpi.
Wpadam też niekiedy na maskę algowa z masażem twarzy do tego jeszcze jakaś ampułeczka i musze powiedzieć, że to najbardziej lubię - totalny relaks.
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post piÄ…, 14 lis 2008 - 08:39
Post #7

Chodzę regularnie. Dwa razy w roku robię sobie oczyszczanie, potem jeszcze staram się choć parę razy zrobic mikrodermabrazję. Piling kawitacyjny niestety nie dla mnie bo posiadam w organiźmie "części metalowe". Jesli chodzi o wyższośc pilingu kawitacyjnego nad oczyszczaniem mechanicznym to opinie są różne. Niektóre kosmetyczki twierdzą, że tradycyjne oczyszczanie to już relikt minionej epoki, a inne, że nic tak dobrze nie oczyści skóry i żaden piling tego nie zastąpi.
Wpadam też niekiedy na maskę algowa z masażem twarzy do tego jeszcze jakaś ampułeczka i musze powiedzieć, że to najbardziej lubię - totalny relaks.


--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



oliweczkas
piÄ…, 14 lis 2008 - 19:31
Chodzę na oczyszczanie (ostatnio na peeling kawitacyjny), na regulację brwi i hennę, na manicure i pedicure. Czuję się po wizycie zrelaksowana. Mam stałą kosmetyczkę.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post piÄ…, 14 lis 2008 - 19:31
Post #8

Chodzę na oczyszczanie (ostatnio na peeling kawitacyjny), na regulację brwi i hennę, na manicure i pedicure. Czuję się po wizycie zrelaksowana. Mam stałą kosmetyczkę.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
barbie33
piÄ…, 14 lis 2008 - 19:52
Ja też mam stałą kosmetyczkę... i chociaz nie potrafi wyleczyć mojego trądziku ( zreszta nikt nie potrafi) to bardzo polecami pilling kawitacyjny ... skóra jest gładka i nie ma takich podrażnien jak po zwykłym oczyszczaniu... a Zwykłe zabiegi typu henne zamieniłam rok temu na makijaż permamentny i jestem bardzo zadowolona... Polecam również zabieg na twarz GREENS... super sprawa tylko uwaga!!! przez 4 dni buzia wygląda nie za ciekawie... ale warto bo wszystkie drobne zmarszczki znikaja... efekt bomba..
barbie33


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 133
Dołączył: czw, 09 paź 08 - 21:39
Skąd: gorzów wlkp
Nr użytkownika: 22,423




post piÄ…, 14 lis 2008 - 19:52
Post #9

Ja też mam stałą kosmetyczkę... i chociaz nie potrafi wyleczyć mojego trądziku ( zreszta nikt nie potrafi) to bardzo polecami pilling kawitacyjny ... skóra jest gładka i nie ma takich podrażnien jak po zwykłym oczyszczaniu... a Zwykłe zabiegi typu henne zamieniłam rok temu na makijaż permamentny i jestem bardzo zadowolona... Polecam również zabieg na twarz GREENS... super sprawa tylko uwaga!!! przez 4 dni buzia wygląda nie za ciekawie... ale warto bo wszystkie drobne zmarszczki znikaja... efekt bomba..

--------------------

lena77
nie, 16 lis 2008 - 20:54
Ja chodze od wielkiego swieta, na oczyszczaniu bylam 2 lata temu. Ale chyba zaczne chodzic regularnie, a zima to chyba musowo, bo mimo, ze mam urode typu Zima, strasznie brzydne o tej porze roku. icon_biggrin.gif
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post nie, 16 lis 2008 - 20:54
Post #10

Ja chodze od wielkiego swieta, na oczyszczaniu bylam 2 lata temu. Ale chyba zaczne chodzic regularnie, a zima to chyba musowo, bo mimo, ze mam urode typu Zima, strasznie brzydne o tej porze roku. icon_biggrin.gif

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Choco.
nie, 16 lis 2008 - 21:18
Ja studenckie lata prawie całe przemieszkałam ze studentami kosmetologii więc teraz nie wybaczyły by mi, jakbym do nich nie chodziła. Mam dwie, chodzę regularnie- na depilację bikini woskiem, pilingi różnej maści, maski, masaże twarzy i dekoltu, zabiegi na ciało i na makijaż (na wyjątkowe okazje). Latem kładę żel na paznokciach u stóp, w ciąży chodziłam na pedicure (zazwyczaj robię sama tak jak manicure). Lubię jak się ktoś mną pozajmuje...mogę poleniuchować i się zrelaksować.
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post nie, 16 lis 2008 - 21:18
Post #11

Ja studenckie lata prawie całe przemieszkałam ze studentami kosmetologii więc teraz nie wybaczyły by mi, jakbym do nich nie chodziła. Mam dwie, chodzę regularnie- na depilację bikini woskiem, pilingi różnej maści, maski, masaże twarzy i dekoltu, zabiegi na ciało i na makijaż (na wyjątkowe okazje). Latem kładę żel na paznokciach u stóp, w ciąży chodziłam na pedicure (zazwyczaj robię sama tak jak manicure). Lubię jak się ktoś mną pozajmuje...mogę poleniuchować i się zrelaksować.

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
bibiczek
wto, 18 lis 2008 - 23:57
Ale mi ochoty narobiłyście. Dawno temu chodziłam na oczyszczanie twarzy, potem przez pewien czas na algi i woskowanie a teraz ...
Chyba też sobie coś 'strzelę'. Siostra chodziła na kawitacyjny i bardzo sobie chwaliła. Zawsze miała problem z świecącą buzią i mówi że po takim zabiegu skóra się tak nie świeci, podkład się ładniej trzymam i wogóle same plusy.

Ten post edytował bibiczek wto, 18 lis 2008 - 23:58
bibiczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 12:43
SkÄ…d: okolice Krakowa
Nr użytkownika: 14,286




post wto, 18 lis 2008 - 23:57
Post #12

Ale mi ochoty narobiłyście. Dawno temu chodziłam na oczyszczanie twarzy, potem przez pewien czas na algi i woskowanie a teraz ...
Chyba też sobie coś 'strzelę'. Siostra chodziła na kawitacyjny i bardzo sobie chwaliła. Zawsze miała problem z świecącą buzią i mówi że po takim zabiegu skóra się tak nie świeci, podkład się ładniej trzymam i wogóle same plusy.
niewidzialna
śro, 19 lis 2008 - 00:20
dawno temu, znaczy przed drugą ciążą chodziłam na depilacje bikini, raz córa dowiedziała się, że byłam to do wieczora za mną chodziła i sie przyglądała, wreszcie nie wytrzymała i powiedziała " ale beznadziejna ta kosmetyczka, oszukała cię, wcale lepiej na twarzy nie wyglądasz" 08.gif
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
SkÄ…d: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post śro, 19 lis 2008 - 00:20
Post #13

dawno temu, znaczy przed drugą ciążą chodziłam na depilacje bikini, raz córa dowiedziała się, że byłam to do wieczora za mną chodziła i sie przyglądała, wreszcie nie wytrzymała i powiedziała " ale beznadziejna ta kosmetyczka, oszukała cię, wcale lepiej na twarzy nie wyglądasz" 08.gif

--------------------
TakaSobieJedna



lulla
śro, 17 cze 2009 - 15:40
pewnie, ze tak nawet dzis ide;)
lulla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: pią, 20 mar 09 - 13:09
SkÄ…d: wawa
Nr użytkownika: 26,220




post śro, 17 cze 2009 - 15:40
Post #14

pewnie, ze tak nawet dzis ide;)
justin
czw, 18 cze 2009 - 03:25
a ja idÄ™ w czwartek na pedicure icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 18 cze 2009 - 03:25
Post #15

a ja idÄ™ w czwartek na pedicure icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
lena77
czw, 18 cze 2009 - 15:11
ja bylam 3 razy na peelingu kawitacyjnym i nie wiem, czy nie szkoda kasy, bo efekt jest b. krotkotrwaly. poza tym czekam na wizyte u dermatologa, ktora mam wyznaczona na 1 pol.lipca i jesli nie bedzie widzial przeciwskazan to zdecyduje sie na jakis mocniejszy zabieg.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post czw, 18 cze 2009 - 15:11
Post #16

ja bylam 3 razy na peelingu kawitacyjnym i nie wiem, czy nie szkoda kasy, bo efekt jest b. krotkotrwaly. poza tym czekam na wizyte u dermatologa, ktora mam wyznaczona na 1 pol.lipca i jesli nie bedzie widzial przeciwskazan to zdecyduje sie na jakis mocniejszy zabieg.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
naples
piÄ…, 19 cze 2009 - 00:54
Bylam raz na hennie, a tak to regularnie chodze na pazurki icon_smile.gif
Musze sie kiedys wybrac na oczyszczanie twarzy jeszcze icon_razz.gif
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post piÄ…, 19 cze 2009 - 00:54
Post #17

Bylam raz na hennie, a tak to regularnie chodze na pazurki icon_smile.gif
Musze sie kiedys wybrac na oczyszczanie twarzy jeszcze icon_razz.gif

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
Naz
piÄ…, 19 cze 2009 - 01:08
ja w życiu byłam tylko trzy razy, się zakolczykować
a tak szkoda mi kasy icon_wink.gif
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post piÄ…, 19 cze 2009 - 01:08
Post #18

ja w życiu byłam tylko trzy razy, się zakolczykować
a tak szkoda mi kasy icon_wink.gif

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
cilla
śro, 01 lip 2009 - 21:40
Na regulację brwi. I to nie zawsze, tylko raz na pół roku mniej więcej, potem sobie sama reguluję przez jakiś czas i znów do kosmetyczki. icon_smile.gif Własnie chcę się wybrać w tygodniu, bo ostatnio byłam w sierpniu. icon_surprised.gif
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post śro, 01 lip 2009 - 21:40
Post #19

Na regulację brwi. I to nie zawsze, tylko raz na pół roku mniej więcej, potem sobie sama reguluję przez jakiś czas i znów do kosmetyczki. icon_smile.gif Własnie chcę się wybrać w tygodniu, bo ostatnio byłam w sierpniu. icon_surprised.gif

--------------------

lalalala
czw, 02 lip 2009 - 20:07
Raz się chciałam wybrać na regulację brwi, ale po trzech podejściach (raz "tej" pani akurat nie było, raz mieli za dużo ludzi, a raz to w ogóle zamknięte było), stwierdziłam, że sama sobie wyreguluję no i regularnie dopuszczam się tego masochizmu.

Czyli właściwie nie byłam nigdy. Ale ja raczej z tych niewierzących.
lalalala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,376
Dołączył: pon, 23 sty 06 - 12:57
Nr użytkownika: 4,679




post czw, 02 lip 2009 - 20:07
Post #20

Raz się chciałam wybrać na regulację brwi, ale po trzech podejściach (raz "tej" pani akurat nie było, raz mieli za dużo ludzi, a raz to w ogóle zamknięte było), stwierdziłam, że sama sobie wyreguluję no i regularnie dopuszczam się tego masochizmu.

Czyli właściwie nie byłam nigdy. Ale ja raczej z tych niewierzących.
> czy chodzicie do kosmetyczki?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 11:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama