Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jak z czytanie u waszych pociech???

> 
dori
śro, 23 mar 2005 - 08:14
Witajcie!!!!!!!!

Chciałabym zapytać jak idzie czytanie waszym pociechom. icon_wink.gif

Adrianek powoli zaczyna czytać icon_rolleyes.gif

Były problemy na początku,ale teraz sprawia mu to przyjemność i jest dobrze icon_wink.gif

nie czyta dwuznaków icon_confused.gif

nie wychylamy sie poza program nauczania w jego przedszkolu icon_rolleyes.gif
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
Skąd: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post śro, 23 mar 2005 - 08:14
Post #1

Witajcie!!!!!!!!

Chciałabym zapytać jak idzie czytanie waszym pociechom. icon_wink.gif

Adrianek powoli zaczyna czytać icon_rolleyes.gif

Były problemy na początku,ale teraz sprawia mu to przyjemność i jest dobrze icon_wink.gif

nie czyta dwuznaków icon_confused.gif

nie wychylamy sie poza program nauczania w jego przedszkolu icon_rolleyes.gif

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
Mika
śro, 23 mar 2005 - 08:49
Ola czyta co popadnie,dwuznaki również (pytała jak się je czyta i teraz już wie) Ulubionymi lekturami są encyklopedie icon_wink.gif i inne książki popularno- -naukowe,wszystko co dotyczy biologii i kosmosu icon_wink.gif

p.s
od początku była trochę do przodu-dziecko rządne wiedzy icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 23 mar 2005 - 08:49
Post #2

Ola czyta co popadnie,dwuznaki również (pytała jak się je czyta i teraz już wie) Ulubionymi lekturami są encyklopedie icon_wink.gif i inne książki popularno- -naukowe,wszystko co dotyczy biologii i kosmosu icon_wink.gif

p.s
od początku była trochę do przodu-dziecko rządne wiedzy icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Elak
pią, 22 kwi 2005 - 23:06
CYTAT(Mika)
Ola czyta co popadnie,dwuznaki również (pytała jak się je czyta i teraz już wie) Ulubionymi lekturami są encyklopedie  :wink: i inne książki popularno- -naukowe,wszystko co dotyczy biologii i kosmosu  :wink:  

p.s
od początku była trochę do przodu-dziecko rządne wiedzy  :lol:



Mika twoja córka trochę do przodu? To ja teraz wolę bajki czytać niż encyklopedie. Nieźle do tyłu jestem wink.gif
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post pią, 22 kwi 2005 - 23:06
Post #3

CYTAT(Mika)
Ola czyta co popadnie,dwuznaki również (pytała jak się je czyta i teraz już wie) Ulubionymi lekturami są encyklopedie  :wink: i inne książki popularno- -naukowe,wszystko co dotyczy biologii i kosmosu  :wink:  

p.s
od początku była trochę do przodu-dziecko rządne wiedzy  :lol:



Mika twoja córka trochę do przodu? To ja teraz wolę bajki czytać niż encyklopedie. Nieźle do tyłu jestem wink.gif

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

Mika
pią, 22 kwi 2005 - 23:18
Elak-ja mam obok maluchów otwartą zawsze stronę google żeby wiedzieć jaką odpowiedź Olce dać,bo aż mi wstyd,że nie znam odpowiedzi na jej dogłębne pytania icon_wink.gif
Teraz na fali jest geografia icon_lol.gif
Mam tylko nadzieję,że ten pęd do wiedz jej nie minie icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 22 kwi 2005 - 23:18
Post #4

Elak-ja mam obok maluchów otwartą zawsze stronę google żeby wiedzieć jaką odpowiedź Olce dać,bo aż mi wstyd,że nie znam odpowiedzi na jej dogłębne pytania icon_wink.gif
Teraz na fali jest geografia icon_lol.gif
Mam tylko nadzieję,że ten pęd do wiedz jej nie minie icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
sdw
pią, 22 kwi 2005 - 23:28
Kinga czyta dość dobrze (jak na szescioipółlatkę icon_wink.gif ). Dwuznaki czyta również. Co mnie cieszy to, ze jest wzokowcem. Ja nie wiem czy to powód do radości ale mnie moje wzrokostwo wiele korzysci przyniosło icon_wink.gif Dokładnie wygląda to tak, ze zapmiętuje wygląd słowa. Ze słowami znanymi sobie problemów nie ma czasem prosi by jej pomoc odszyfrować jakies nieznajome i długie slowo. Ale generalnie jest ok.

P.S. Geografie i kosmos ma w daszku, takoż inne wiedzy dziedziny. Za to wybitnie zainteresowana jest Barbie, randkami, miłostkami i strojami. Fryzurami również icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pią, 22 kwi 2005 - 23:28
Post #5

Kinga czyta dość dobrze (jak na szescioipółlatkę icon_wink.gif ). Dwuznaki czyta również. Co mnie cieszy to, ze jest wzokowcem. Ja nie wiem czy to powód do radości ale mnie moje wzrokostwo wiele korzysci przyniosło icon_wink.gif Dokładnie wygląda to tak, ze zapmiętuje wygląd słowa. Ze słowami znanymi sobie problemów nie ma czasem prosi by jej pomoc odszyfrować jakies nieznajome i długie slowo. Ale generalnie jest ok.

P.S. Geografie i kosmos ma w daszku, takoż inne wiedzy dziedziny. Za to wybitnie zainteresowana jest Barbie, randkami, miłostkami i strojami. Fryzurami również icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Monika ww
sob, 14 maj 2005 - 12:16
Mój Alek zaczął czytać 1,5 roku temu, a od poprzednich wakacji to czyta już bardzo płynnie, przeczytał już kilka dość grubych książek. Encyklopedia to jego ulubiona książka icon_biggrin.gif chyba większość dzieci tak ma icon_biggrin.gif
A główne zainteresowania to podobnie jak u Oli Geografia i Kosmos, a przede wszystkim Historia Polski icon_biggrin.gif ma taką książkę Historia Polski dla Piotrka.... i też mnie często zagina różnymi faktami, o których ja już zapomniałam.... icon_redface.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post sob, 14 maj 2005 - 12:16
Post #6

Mój Alek zaczął czytać 1,5 roku temu, a od poprzednich wakacji to czyta już bardzo płynnie, przeczytał już kilka dość grubych książek. Encyklopedia to jego ulubiona książka icon_biggrin.gif chyba większość dzieci tak ma icon_biggrin.gif
A główne zainteresowania to podobnie jak u Oli Geografia i Kosmos, a przede wszystkim Historia Polski icon_biggrin.gif ma taką książkę Historia Polski dla Piotrka.... i też mnie często zagina różnymi faktami, o których ja już zapomniałam.... icon_redface.gif
dori
pon, 16 maj 2005 - 17:22
Mojemu adriankowi czytanie idzie już dość dobrze,dwuznaków jeszcze nie czyta................pora zacząć icon_rolleyes.gif

Ale i tak jestem zadowolona z tego jak czyta,bo w pażdzierniku myślałam,że nigdy moje dziecię nie będzie czytać icon_lol.gif
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
Skąd: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post pon, 16 maj 2005 - 17:22
Post #7

Mojemu adriankowi czytanie idzie już dość dobrze,dwuznaków jeszcze nie czyta................pora zacząć icon_rolleyes.gif

Ale i tak jestem zadowolona z tego jak czyta,bo w pażdzierniku myślałam,że nigdy moje dziecię nie będzie czytać icon_lol.gif

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
Adasia
pon, 16 maj 2005 - 17:25
Witam
Kuba - kwietniowy.
Zaczął się etap czytania aktorskiego - z uwzględnieniem (przesadnym) znaków interpunkcyjnych.
Prześmieszne!!
Adasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,210
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 12:42
Skąd: z Łodzi
Nr użytkownika: 621

GG:


post pon, 16 maj 2005 - 17:25
Post #8

Witam
Kuba - kwietniowy.
Zaczął się etap czytania aktorskiego - z uwzględnieniem (przesadnym) znaków interpunkcyjnych.
Prześmieszne!!

--------------------
Jakub1998, Julia2000, Zofia2007, Bogumiła2009, Gabrysia2012, Całkiem Nowy Ktoś 05.2017
Latte_macchiato
wto, 29 wrz 2009 - 23:09
wiecie może jak zachęcić 11 latka do czytania ? Rozmowy, tłumaczenia, nakazy, kupowanie książek śmiesznych, komiksów nie skutkuje ... 41.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post wto, 29 wrz 2009 - 23:09
Post #9

wiecie może jak zachęcić 11 latka do czytania ? Rozmowy, tłumaczenia, nakazy, kupowanie książek śmiesznych, komiksów nie skutkuje ... 41.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
anetadr
śro, 30 wrz 2009 - 14:48
Prada, a próbowałaś z czasopismami (np. Victor Junior) lub jakimiś hobbystycznymi?

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post śro, 30 wrz 2009 - 14:48
Post #10

Prada, a próbowałaś z czasopismami (np. Victor Junior) lub jakimiś hobbystycznymi?

Aneta

--------------------
> Jak z czytanie u waszych pociech???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 16:52
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama