Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Komuniści jak żywi

, fotorelacje
> , fotorelacje
Mika
wto, 29 maj 2007 - 11:54
Beatta-a Ty wiesz jak trudno taką skromną kieckę zdobyć? wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 29 maj 2007 - 11:54
Post #21

Beatta-a Ty wiesz jak trudno taką skromną kieckę zdobyć? wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
anetadr
wto, 29 maj 2007 - 21:53
Dzięki dziewczyny! Warto było trochę zmienić image, żeby tyle miłych słów poczytać. icon_smile.gif

Ale muszę się przyznać, że komunia jednak bardzo stresuje. Przynajmniej mnie. Nie myślałam, że mnie to tak ruszy, a jednak w noc poprzedzającą mało co spałam. To nerwy dawały znać o sobie. Na szczęście już po.

A jeśli chodzi o sukienki, to tylko jedna była taka "ślubna", a cała reszta to były bardzo ładne dziewczece sukienki.

Pozdrawiam

A.

Ten post edytował anetadr wto, 29 maj 2007 - 21:55
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post wto, 29 maj 2007 - 21:53
Post #22

Dzięki dziewczyny! Warto było trochę zmienić image, żeby tyle miłych słów poczytać. icon_smile.gif

Ale muszę się przyznać, że komunia jednak bardzo stresuje. Przynajmniej mnie. Nie myślałam, że mnie to tak ruszy, a jednak w noc poprzedzającą mało co spałam. To nerwy dawały znać o sobie. Na szczęście już po.

A jeśli chodzi o sukienki, to tylko jedna była taka "ślubna", a cała reszta to były bardzo ładne dziewczece sukienki.

Pozdrawiam

A.

--------------------
beattta
śro, 30 maj 2007 - 00:02
CYTAT(Mika @ wto, 29 maj 2007 - 11:54) *
Beatta-a Ty wiesz jak trudno taką skromną kieckę zdobyć? wink.gif


Podejrzewam, że łatwo nie jest i tym bardziej doceniam icon_smile.gif
beattta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,461
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 18:13
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 217

GG:


post śro, 30 maj 2007 - 00:02
Post #23

CYTAT(Mika @ wto, 29 maj 2007 - 11:54) *
Beatta-a Ty wiesz jak trudno taką skromną kieckę zdobyć? wink.gif


Podejrzewam, że łatwo nie jest i tym bardziej doceniam icon_smile.gif

--------------------
Beata (mama Julki)

Magduś
wto, 26 cze 2007 - 16:17
,

Ten post edytował Magduś śro, 05 cze 2013 - 11:27
Magduś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post wto, 26 cze 2007 - 16:17
Post #24

,

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



anetadr
wto, 26 cze 2007 - 19:00
Ale elegancki mężczyzna!

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post wto, 26 cze 2007 - 19:00
Post #25

Ale elegancki mężczyzna!

Aneta

--------------------
Dorotka
śro, 27 cze 2007 - 08:54
Piękne te Wasze dzieciaki, pomyśleć że wkrótce to przede mną icon_wink.gif

Najbardziej urzekło mnie zdjęcie Karolinki z koleżanką i Kingi z lustrzanym odbiciem, suuper.

Ja komunistów jeszcze nie posiadam, ale w maju byliśmy na komunii córeczki mojej kuzynki. Klaudia z moimi synkami wyglądała tak icon_smile.gif

a tak z samym Kacerkiem icon_smile.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post śro, 27 cze 2007 - 08:54
Post #26

Piękne te Wasze dzieciaki, pomyśleć że wkrótce to przede mną icon_wink.gif

Najbardziej urzekło mnie zdjęcie Karolinki z koleżanką i Kingi z lustrzanym odbiciem, suuper.

Ja komunistów jeszcze nie posiadam, ale w maju byliśmy na komunii córeczki mojej kuzynki. Klaudia z moimi synkami wyglądała tak icon_smile.gif

a tak z samym Kacerkiem icon_smile.gif

--------------------
Magduś
śro, 27 cze 2007 - 10:07
A tu jeszcze dodaje zdjęcie z mamusią i tatusiem icon_smile.gif

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-06-27


Dorotka chłopcy śliczni, Kacperek przepiękny

Ten post edytował Magduś śro, 27 cze 2007 - 13:31
Magduś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post śro, 27 cze 2007 - 10:07
Post #27

A tu jeszcze dodaje zdjęcie z mamusią i tatusiem icon_smile.gif

Shot with Canon PowerShot A610 at 2007-06-27


Dorotka chłopcy śliczni, Kacperek przepiękny

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



Adasia
nie, 28 paź 2007 - 08:02
Oj, spóźniłam się mocno, ale właśnie prawie nauczyłam się robić albumy i, co więcej, wklejać do nich linki.
Skusiłyście mnie swoimi zdjęciami uroczystych pociech icon_smile.gif

tutaj jest fotorelacja z komunii Kuby.

W kolejnym maju kolejna komunia, już żyję następną uroczystością.
Adasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,210
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 12:42
Skąd: z Łodzi
Nr użytkownika: 621

GG:


post nie, 28 paź 2007 - 08:02
Post #28

Oj, spóźniłam się mocno, ale właśnie prawie nauczyłam się robić albumy i, co więcej, wklejać do nich linki.
Skusiłyście mnie swoimi zdjęciami uroczystych pociech icon_smile.gif

tutaj jest fotorelacja z komunii Kuby.

W kolejnym maju kolejna komunia, już żyję następną uroczystością.

--------------------
Jakub1998, Julia2000, Zofia2007, Bogumiła2009, Gabrysia2012, Całkiem Nowy Ktoś 05.2017
anetadr
nie, 28 paź 2007 - 09:47
Adasia, przepiękna relacja. Widać, że dla Kuby to było wielkie wydarzenie. "Tort" przecudny. icon_smile.gif

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post nie, 28 paź 2007 - 09:47
Post #29

Adasia, przepiękna relacja. Widać, że dla Kuby to było wielkie wydarzenie. "Tort" przecudny. icon_smile.gif

Aneta

--------------------
moko.
sob, 10 maj 2008 - 22:40
Oskar jutro ma I rocznicę komunii świętej. Msza jest o 12.45...
ja mam jutro zajecia na uczelni, musze urwać się z połowy zajeć, teście sie zapowiedzieli - masakra.
Nie kupiłam Oskarowi koszuli białej i ta stara chyba lekko za mała jest - masakra
Alby komunijnej nie mamy, dalismy komuś, a przydałaby się !
Wy kiedy macie rocznicę w kościele?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post sob, 10 maj 2008 - 22:40
Post #30

Oskar jutro ma I rocznicę komunii świętej. Msza jest o 12.45...
ja mam jutro zajecia na uczelni, musze urwać się z połowy zajeć, teście sie zapowiedzieli - masakra.
Nie kupiłam Oskarowi koszuli białej i ta stara chyba lekko za mała jest - masakra
Alby komunijnej nie mamy, dalismy komuś, a przydałaby się !
Wy kiedy macie rocznicę w kościele?


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Mika
sob, 10 maj 2008 - 22:43
u nas rocznica 8 czerwca
muszę sukienkę uprać,bagatela -50zł icon_wink.gif
jeszcze nie miałam odwagi Olce przymierzyć, od zeszłego roku urosła 10 cm
o butach nie wspominając ,najwyżej będzie musiała palce podkurczyć icon_wink.gif
toż na jeden raz kolejnych nie kupię
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 10 maj 2008 - 22:43
Post #31

u nas rocznica 8 czerwca
muszę sukienkę uprać,bagatela -50zł icon_wink.gif
jeszcze nie miałam odwagi Olce przymierzyć, od zeszłego roku urosła 10 cm
o butach nie wspominając ,najwyżej będzie musiała palce podkurczyć icon_wink.gif
toż na jeden raz kolejnych nie kupię

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
anetadr
sob, 10 maj 2008 - 23:20
U nas rocznica jutro (11 maja). Sukienkę uprałam sama, szkoda mi pieniędzy na pralnię. Ale jej nie przymierzyłyśmy, mam nadzieję że będzie dobra. No i buty troche obdarte, ale co tam.

Bardzo się cieszę, że już za chwilę impreza pod tytułem "komunia" za nami. Nawet sypanie kwiatków w tym roku też ją ominie, bo jedzie na zieloną szkołę. Ufffff...

Jeszcze tylko wesele i koniec imprez.... icon_wink.gif

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post sob, 10 maj 2008 - 23:20
Post #32

U nas rocznica jutro (11 maja). Sukienkę uprałam sama, szkoda mi pieniędzy na pralnię. Ale jej nie przymierzyłyśmy, mam nadzieję że będzie dobra. No i buty troche obdarte, ale co tam.

Bardzo się cieszę, że już za chwilę impreza pod tytułem "komunia" za nami. Nawet sypanie kwiatków w tym roku też ją ominie, bo jedzie na zieloną szkołę. Ufffff...

Jeszcze tylko wesele i koniec imprez.... icon_wink.gif

Aneta

--------------------
Adasia
nie, 11 maj 2008 - 00:04
U nas rocznica za tydzień, ale jutro (ojej, wlaściwie już dziś) uroczyste przyjęcie do ministrantów.
Kupiłam Kubie pierwszy w życiu garnitur. Wygląda... śmiesznie icon_wink.gif
Wieczorem późnym zapytał, jakie do garnituru pasują buty. Zamarłam, bo do głowy mi nie przyszło, żeby i buty kupić albo chociaż zeszłoroczne komunijne przymierzyć.
Wcisnął, ale będzie ciasno.

A za dwa tygodnie mam chrzest Zosi i komunię Julii.

Denerwuję się...
Adasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,210
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 12:42
Skąd: z Łodzi
Nr użytkownika: 621

GG:


post nie, 11 maj 2008 - 00:04
Post #33

U nas rocznica za tydzień, ale jutro (ojej, wlaściwie już dziś) uroczyste przyjęcie do ministrantów.
Kupiłam Kubie pierwszy w życiu garnitur. Wygląda... śmiesznie icon_wink.gif
Wieczorem późnym zapytał, jakie do garnituru pasują buty. Zamarłam, bo do głowy mi nie przyszło, żeby i buty kupić albo chociaż zeszłoroczne komunijne przymierzyć.
Wcisnął, ale będzie ciasno.

A za dwa tygodnie mam chrzest Zosi i komunię Julii.

Denerwuję się...

--------------------
Jakub1998, Julia2000, Zofia2007, Bogumiła2009, Gabrysia2012, Całkiem Nowy Ktoś 05.2017
Magduś
nie, 11 maj 2008 - 10:44
U nas rocznica 1 czerwca. Garnituru jeszcze nie mierzyłam, wisi uprany w pokrowcu od zeszłego roku. Buty na pewno będą małe ale też nie zamierzam kupowac nowych. Przeżyje ten jeden raz w przymałych. Spodnie od garnituru miały tzw. zapas na dole więc nie powinno byc problemu, gorzej będzie z marynarką i koszulą.
A ja chciałam spytać czy robicie jakieś uroczyste przyjęcie z okazji rocznicy (no oczywiście nie takie jak komunijne) ?
Magduś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post nie, 11 maj 2008 - 10:44
Post #34

U nas rocznica 1 czerwca. Garnituru jeszcze nie mierzyłam, wisi uprany w pokrowcu od zeszłego roku. Buty na pewno będą małe ale też nie zamierzam kupowac nowych. Przeżyje ten jeden raz w przymałych. Spodnie od garnituru miały tzw. zapas na dole więc nie powinno byc problemu, gorzej będzie z marynarką i koszulą.
A ja chciałam spytać czy robicie jakieś uroczyste przyjęcie z okazji rocznicy (no oczywiście nie takie jak komunijne) ?

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



Mika
nie, 11 maj 2008 - 10:47
CYTAT(Magduś @ Sun, 11 May 2008 - 09:44) *
A ja chciałam spytać czy robicie jakieś uroczyste przyjęcie z okazji rocznicy (no oczywiście nie takie jak komunijne) ?


ani mi się śni 31.gif

sukienka okazała się dobra jak wyjełam koło
buty jeszcze w miarę -palców obcinać nie trzeba icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 11 maj 2008 - 10:47
Post #35

CYTAT(Magduś @ Sun, 11 May 2008 - 09:44) *
A ja chciałam spytać czy robicie jakieś uroczyste przyjęcie z okazji rocznicy (no oczywiście nie takie jak komunijne) ?


ani mi się śni 31.gif

sukienka okazała się dobra jak wyjełam koło
buty jeszcze w miarę -palców obcinać nie trzeba icon_wink.gif


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
sdw
nie, 11 maj 2008 - 18:07
Ja sobie w ogóle nie potrafię wyobrazić tej rocznicy :/

Po pierwsze primo w piatek "przed" będę w Osiecku. Po drugie primo w sobotę "przed" będę" mieć jeden z egzaminów kończacych podyplomówkę, który od faktycznej obrony różni sie tylko tym,\iż nią nie jest :/ Po trzecie primo dokładnie w czasie, w którym rozpocznie się Msza św. rocznicowa winnam być na egzaminie właściwym czyli tak zwanej obronie icon_confused.gif Po czwarte primo dziecko w towarzystwie babć, dziadków i rodzeństwa nie wyobraża sobie tego dnia bez rodzinnego spedu z uroczystym obiadem na czele, rodzinnym spacerem po deserze i kinem na podwieczorek. Wszak to właśnie bedzie dzień dziecka a matka obiecali Opowieści z Narnii w ramach umilania dzieciecego świeta. Po piąte primo akuratnie jak na złość przełożono termin szkolenia, na którym byc muszę na dzień.... Nosz oczywiście - pierwszy`czerwca. Czyli dzień mojej obrony, rocznicy córki, rodzinnego spedu z obiadem, spacerem i kinem 21.gif 21.gif 21.gif


Wezmę i sie pochlastam
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 11 maj 2008 - 18:07
Post #36

Ja sobie w ogóle nie potrafię wyobrazić tej rocznicy :/

Po pierwsze primo w piatek "przed" będę w Osiecku. Po drugie primo w sobotę "przed" będę" mieć jeden z egzaminów kończacych podyplomówkę, który od faktycznej obrony różni sie tylko tym,\iż nią nie jest :/ Po trzecie primo dokładnie w czasie, w którym rozpocznie się Msza św. rocznicowa winnam być na egzaminie właściwym czyli tak zwanej obronie icon_confused.gif Po czwarte primo dziecko w towarzystwie babć, dziadków i rodzeństwa nie wyobraża sobie tego dnia bez rodzinnego spedu z uroczystym obiadem na czele, rodzinnym spacerem po deserze i kinem na podwieczorek. Wszak to właśnie bedzie dzień dziecka a matka obiecali Opowieści z Narnii w ramach umilania dzieciecego świeta. Po piąte primo akuratnie jak na złość przełożono termin szkolenia, na którym byc muszę na dzień.... Nosz oczywiście - pierwszy`czerwca. Czyli dzień mojej obrony, rocznicy córki, rodzinnego spedu z obiadem, spacerem i kinem 21.gif 21.gif 21.gif


Wezmę i sie pochlastam

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
sdw
nie, 11 maj 2008 - 18:08
Ja sobie w ogóle nie potrafię wyobrazić tej rocznicy :/

Po pierwsze primo w piatek "przed" będę w Osiecku. Po drugie primo w sobotę "przed" będę" mieć jeden z egzaminów kończacych podyplomówkę, który od faktycznej obrony różni sie tylko tym,\iż nią nie jest :/ Po trzecie primo dokładnie w czasie, w którym rozpocznie się Msza św. rocznicowa winnam być na egzaminie właściwym czyli tak zwanej obronie icon_confused.gif Po czwarte primo dziecko w towarzystwie babć, dziadków i rodzeństwa nie wyobraża sobie tego dnia bez rodzinnego spedu z uroczystym obiadem na czele, rodzinnym spacerem po deserze i kinem na podwieczorek. Wszak to właśnie bedzie dzień dziecka a matka obiecali Opowieści z Narnii w ramach umilania dzieciecego świeta. Po piąte primo akuratnie jak na złość przełożono termin szkolenia, na którym byc muszę na dzień.... Nosz oczywiście - pierwszy`czerwca. Czyli dzień mojej obrony, rocznicy córki, rodzinnego spedu z obiadem, spacerem i kinem 21.gif 21.gif 21.gif


Wezmę i sie pochlasam
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 11 maj 2008 - 18:08
Post #37

Ja sobie w ogóle nie potrafię wyobrazić tej rocznicy :/

Po pierwsze primo w piatek "przed" będę w Osiecku. Po drugie primo w sobotę "przed" będę" mieć jeden z egzaminów kończacych podyplomówkę, który od faktycznej obrony różni sie tylko tym,\iż nią nie jest :/ Po trzecie primo dokładnie w czasie, w którym rozpocznie się Msza św. rocznicowa winnam być na egzaminie właściwym czyli tak zwanej obronie icon_confused.gif Po czwarte primo dziecko w towarzystwie babć, dziadków i rodzeństwa nie wyobraża sobie tego dnia bez rodzinnego spedu z uroczystym obiadem na czele, rodzinnym spacerem po deserze i kinem na podwieczorek. Wszak to właśnie bedzie dzień dziecka a matka obiecali Opowieści z Narnii w ramach umilania dzieciecego świeta. Po piąte primo akuratnie jak na złość przełożono termin szkolenia, na którym byc muszę na dzień.... Nosz oczywiście - pierwszy`czerwca. Czyli dzień mojej obrony, rocznicy córki, rodzinnego spedu z obiadem, spacerem i kinem 21.gif 21.gif 21.gif


Wezmę i sie pochlasam

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
sdw
nie, 11 maj 2008 - 18:10
A no i bym prawie zapomniała. Do powyższych dochodzi jeszcze`zjazd na drugich studiach, pierwsze`spotkanie z promotorem i jedynie dwa głupie egzaminki. A własciwie jeden i jedno zaliczenie.


WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



P.S. Tak, tak, spęd bedzie, oobiad bedzie i kino będzie. Ewentualnie matki nie będzie icon_mrgreen.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 11 maj 2008 - 18:10
Post #38

A no i bym prawie zapomniała. Do powyższych dochodzi jeszcze`zjazd na drugich studiach, pierwsze`spotkanie z promotorem i jedynie dwa głupie egzaminki. A własciwie jeden i jedno zaliczenie.


WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



P.S. Tak, tak, spęd bedzie, oobiad bedzie i kino będzie. Ewentualnie matki nie będzie icon_mrgreen.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
anetadr
nie, 11 maj 2008 - 19:35
U nas nie było żadnego przyjęcia. Nawet spacer po kościele się nie udał, bo lunął deszcz, więc trzeba było szybko uciekać do domu.

Mam do opchnięcia 2 sukienki na 146 cm. Jeśli znacie kogoś, kogo nie stać na kupno sukienki, to chętnie darmo oddam (w przypadku sukienki Karoliny dam cały komplet - sukienkę, torebkę, wianek, rękawiczki i nowy okapnik do świecy). Sukienki wymagają odświeżenia i drobnych napraw (np. lekko odklejone kwiatki z sukienki). Doszłam do wniosku, że nie ma sensu sprzedawać, a może komuś się jeszcze przyda.

Wiola, współczuję takiego nagromadzenia ważnych zajęć.

Aneta

Ten post edytował anetadr nie, 11 maj 2008 - 19:39
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post nie, 11 maj 2008 - 19:35
Post #39

U nas nie było żadnego przyjęcia. Nawet spacer po kościele się nie udał, bo lunął deszcz, więc trzeba było szybko uciekać do domu.

Mam do opchnięcia 2 sukienki na 146 cm. Jeśli znacie kogoś, kogo nie stać na kupno sukienki, to chętnie darmo oddam (w przypadku sukienki Karoliny dam cały komplet - sukienkę, torebkę, wianek, rękawiczki i nowy okapnik do świecy). Sukienki wymagają odświeżenia i drobnych napraw (np. lekko odklejone kwiatki z sukienki). Doszłam do wniosku, że nie ma sensu sprzedawać, a może komuś się jeszcze przyda.

Wiola, współczuję takiego nagromadzenia ważnych zajęć.

Aneta

--------------------
moko.
nie, 11 maj 2008 - 19:42
My własnie wróciliśmy icon_smile.gif
Oskar poszedł w czarnych spodniach, koszuli niebieskiej i ciemnym swetrze i czarnych adidasach 32.gif
Bo zeszłoroczne buty okazały sie za małe!!!! załozone je miał 8 razy !!!!!
Na rocznicy byłam ja, mąż i teście. Poszliśmy na uroczysty obiad do restauracji a potem na ciasto do nas do domu, pózniej spacerowaliśmy w naszym pięknym parku. Póżniej teście pojechali do domu. A my poszlismy na rowery. Teraz siedzimy sobie w domu popijając winko. Było bardzo miło, tesciówka nonstop zdjęcia robiła !!!! Oskar zachwycony, mąż zadowolony a ja zmęczona(po 5 dniowym tygodniu pracy i zajęć wczprajszych od 8-20 i dzisiejszych od 8-12 ! ) Ufff chyba teraz to tylko nas bedzie czakało bierzmowanie nie?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post nie, 11 maj 2008 - 19:42
Post #40

My własnie wróciliśmy icon_smile.gif
Oskar poszedł w czarnych spodniach, koszuli niebieskiej i ciemnym swetrze i czarnych adidasach 32.gif
Bo zeszłoroczne buty okazały sie za małe!!!! załozone je miał 8 razy !!!!!
Na rocznicy byłam ja, mąż i teście. Poszliśmy na uroczysty obiad do restauracji a potem na ciasto do nas do domu, pózniej spacerowaliśmy w naszym pięknym parku. Póżniej teście pojechali do domu. A my poszlismy na rowery. Teraz siedzimy sobie w domu popijając winko. Było bardzo miło, tesciówka nonstop zdjęcia robiła !!!! Oskar zachwycony, mąż zadowolony a ja zmęczona(po 5 dniowym tygodniu pracy i zajęć wczprajszych od 8-20 i dzisiejszych od 8-12 ! ) Ufff chyba teraz to tylko nas bedzie czakało bierzmowanie nie?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
> Komuniści jak żywi, fotorelacje
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 07:09
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama