Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Leżaczek dla dziecka, Fisher Price Rainforest?

, potrzebujÄ™ pilnej porady konsumenckiej :)
> , potrzebujÄ™ pilnej porady konsumenckiej :)
Ika
pon, 30 sie 2010 - 19:58
Dziewczyny, moja Nutka właśnie dostała od moich koleżanek kasę na leżaczek icon_biggrin.gif Chciałam jej kupić jakiś z wibracjami i melodiami Fisher Price, myślałam o Rainforest. Znacie? Napiszcie, co o nim sądzicie i czy warto ten, czy może inny i dlaczego? Pilnie, bo jutro chcemy kupić icon_biggrin.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 30 sie 2010 - 19:58
Post #1

Dziewczyny, moja Nutka właśnie dostała od moich koleżanek kasę na leżaczek icon_biggrin.gif Chciałam jej kupić jakiś z wibracjami i melodiami Fisher Price, myślałam o Rainforest. Znacie? Napiszcie, co o nim sądzicie i czy warto ten, czy może inny i dlaczego? Pilnie, bo jutro chcemy kupić icon_biggrin.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Inkusia
pon, 30 sie 2010 - 20:21
My chyba mieliśmy taki, jeżeli to taki z imitacją wodospadu, ruszającymi się małpkami itp.
U nas się sprawdził w 100%
Kornelka była zachwycona, na początku tylko się wpatrywała, z upływem czasu nauczyła się uderzać w zabawki icon_smile.gif Długo z niego korzystaliśmy. Służył też jako krzesełko do karmienia icon_wink.gif
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post pon, 30 sie 2010 - 20:21
Post #2

My chyba mieliśmy taki, jeżeli to taki z imitacją wodospadu, ruszającymi się małpkami itp.
U nas się sprawdził w 100%
Kornelka była zachwycona, na początku tylko się wpatrywała, z upływem czasu nauczyła się uderzać w zabawki icon_smile.gif Długo z niego korzystaliśmy. Służył też jako krzesełko do karmienia icon_wink.gif

--------------------

Ika
pon, 30 sie 2010 - 20:43
Inkusia, taki: https://allegro.pl/salon-fisher-price-lezac...1196505046.html
Chyba o tym piszesz, sÄ…dzÄ…c po "imitacji wodospadu" icon_smile.gif
A powiedz, od jakiego momentu Kornelka używała leżaczka? Używaliście wibracji? Sprawdzała się ta opcja?
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 30 sie 2010 - 20:43
Post #3

Inkusia, taki: https://allegro.pl/salon-fisher-price-lezac...1196505046.html
Chyba o tym piszesz, sÄ…dzÄ…c po "imitacji wodospadu" icon_smile.gif
A powiedz, od jakiego momentu Kornelka używała leżaczka? Używaliście wibracji? Sprawdzała się ta opcja?

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Dirty Diana
pon, 30 sie 2010 - 21:03
My mamy taki.
Jestem bardzo zadowolona, jest solidny, stabilny, bez problemu można wyprać materiał, nie zostają na nim żadne plamy. Ma funkcję wibracji, ale na Jaremie nie robiła żadnego wrażenia. Za to uwielbia grającego kota-zabawkę pozytywką na pałąku. Nasz leżaczek ma podobno wystarczyć na długo, bo później robi się z niego krzesełko. Jest do 18 kg. Tu masz pełen opis.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post pon, 30 sie 2010 - 21:03
Post #4

My mamy taki.
Jestem bardzo zadowolona, jest solidny, stabilny, bez problemu można wyprać materiał, nie zostają na nim żadne plamy. Ma funkcję wibracji, ale na Jaremie nie robiła żadnego wrażenia. Za to uwielbia grającego kota-zabawkę pozytywką na pałąku. Nasz leżaczek ma podobno wystarczyć na długo, bo później robi się z niego krzesełko. Jest do 18 kg. Tu masz pełen opis.

--------------------
agnese
pon, 30 sie 2010 - 21:24
ja mam taki tzn inny kolor

jestem bardzo zadowolona z zakupu, bo Filip korzysta do dziś, w prawdzie sa sprzeczne informacje, bo na leżeaczku pisze ze do 9 kg a na aukacjach wszędzie ze do 18, no ale my korzystamy i nic sie nie dzieje, on ma poziom właśnie dla maluszka tylko leżący i późnij opcje Bujaczka

ten co pokazałaś fajny tylko własnie na krótko, choć to tez zalezy jak szybko bedzie przybierać na wadze Nutka

a u nas wibracje sprawdzały sie, bo młody zasypiał icon_smile.gif

Ten post edytował agnese pon, 30 sie 2010 - 21:29
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post pon, 30 sie 2010 - 21:24
Post #5

ja mam taki tzn inny kolor

jestem bardzo zadowolona z zakupu, bo Filip korzysta do dziś, w prawdzie sa sprzeczne informacje, bo na leżeaczku pisze ze do 9 kg a na aukacjach wszędzie ze do 18, no ale my korzystamy i nic sie nie dzieje, on ma poziom właśnie dla maluszka tylko leżący i późnij opcje Bujaczka

ten co pokazałaś fajny tylko własnie na krótko, choć to tez zalezy jak szybko bedzie przybierać na wadze Nutka

a u nas wibracje sprawdzały sie, bo młody zasypiał icon_smile.gif

--------------------
F. 2008
A. 2011
Ika
pon, 30 sie 2010 - 21:32
O, widzisz, Kaelsa, zwróciłaś mi uwagę na ważną rzecz - do ilu kg jest leżaczek... Rainforest jest do 9 kilo - to sobie chyba odpuszczę, bo jeśli Nutka ma teraz 5 kilo, to na ile jej to wystarczy...? icon_sad.gif Na 4 miesiące, 5?
No i zauważyłam, że wasze się bujają, a Rainforest nie. Czyli szukam innej opcji niż Rainforest icon_biggrin.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 30 sie 2010 - 21:32
Post #6

O, widzisz, Kaelsa, zwróciłaś mi uwagę na ważną rzecz - do ilu kg jest leżaczek... Rainforest jest do 9 kilo - to sobie chyba odpuszczę, bo jeśli Nutka ma teraz 5 kilo, to na ile jej to wystarczy...? icon_sad.gif Na 4 miesiące, 5?
No i zauważyłam, że wasze się bujają, a Rainforest nie. Czyli szukam innej opcji niż Rainforest icon_biggrin.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Ika
pon, 30 sie 2010 - 21:33
CYTAT(agnese @ Mon, 30 Aug 2010 - 20:24) *
a u nas wibracje sprawdzały sie, bo młody zasypiał icon_smile.gif


Na to liczÄ™ icon_biggrin.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 30 sie 2010 - 21:33
Post #7

CYTAT(agnese @ Mon, 30 Aug 2010 - 20:24) *
a u nas wibracje sprawdzały sie, bo młody zasypiał icon_smile.gif


Na to liczÄ™ icon_biggrin.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
renata19750702
pon, 30 sie 2010 - 22:01
Ika, my mieliśmy z Fisher Price z wibracjami, morskie akwarium, czy coś koło tego. Ostatnio oglądałam u koleżanki inny, ale dokładnie z tymi samymi opcjami. U nas wibracje Jaśka nie usypiały, ale uspakajały (wyciszały) na tyle, że mogłam się zająć czymś innym niż niańczenie. Poza tym one mają jeszcze ustawienie pochylenia siedziska, blokadę kołysania, dzięki czemu można w nich dziecko nakarmić. Nasze było do 18 kg. Służyło nam do 3-go roku życia, no może trochę dłużej (po ściągnięciu pałąka z zabawkami - stało się zwykłym bujanym fotelikiem, służącym do siedzenia podczas czytania bajek, czy oglądania bajki w telewizji). I najważniejsze - te leżaczki (co ważne w przypadku starszych dzieci) nie są wywrotne.
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post pon, 30 sie 2010 - 22:01
Post #8

Ika, my mieliśmy z Fisher Price z wibracjami, morskie akwarium, czy coś koło tego. Ostatnio oglądałam u koleżanki inny, ale dokładnie z tymi samymi opcjami. U nas wibracje Jaśka nie usypiały, ale uspakajały (wyciszały) na tyle, że mogłam się zająć czymś innym niż niańczenie. Poza tym one mają jeszcze ustawienie pochylenia siedziska, blokadę kołysania, dzięki czemu można w nich dziecko nakarmić. Nasze było do 18 kg. Służyło nam do 3-go roku życia, no może trochę dłużej (po ściągnięciu pałąka z zabawkami - stało się zwykłym bujanym fotelikiem, służącym do siedzenia podczas czytania bajek, czy oglądania bajki w telewizji). I najważniejsze - te leżaczki (co ważne w przypadku starszych dzieci) nie są wywrotne.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 30 sie 2010 - 22:33
Post #9

My mieliśmy bujawkę (teraz służy już 3 dziecku) Korzysta się z niego do roku i u nas sprawdzał się fantastycznie. Leżaczki moim zdaniem mniej fajne, bo na krócej starczają, poza tym młody na krótko się w nim uspokajał a po 5 minutach mu się nudziło. My mieliśmy taką, nie wiem czy są jeszcze w sprzedaży https://allegro.pl/hustawka-fisher-price-aq...1195713961.html
Ika
pon, 30 sie 2010 - 23:54
Jully, marzyła mi się huśtawka, ale są dwa razy droższe od leżaczków icon_sad.gif
Przeglądam teraz na allegro różne leżaczki Fisher Price i nie mogę się zdecydować. Dodatkowo wkurza mnie fakt, że zdjęcia są kiepskie i nie ma możliwości powiększenia,w związku z czym nie widać dobrze np. zabawek na pałąkach. A nie wiem, gdzie w Wawie mają duży asortyment FP żeby podjechać i pooglądać...
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 30 sie 2010 - 23:54
Post #10

Jully, marzyła mi się huśtawka, ale są dwa razy droższe od leżaczków icon_sad.gif
Przeglądam teraz na allegro różne leżaczki Fisher Price i nie mogę się zdecydować. Dodatkowo wkurza mnie fakt, że zdjęcia są kiepskie i nie ma możliwości powiększenia,w związku z czym nie widać dobrze np. zabawek na pałąkach. A nie wiem, gdzie w Wawie mają duży asortyment FP żeby podjechać i pooglądać...

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
rysa154
wto, 31 sie 2010 - 00:06
my mielismy tego typu...był super...tyle,ze dla mnie wibracje są zbędne,ale fajnie było,że był do 18kg, dzieci długo używały....tyle,ze potem to już wyprawiali na tym takie wygibasy 37.gif ,że sprzedałam...
https://allegro.pl/fisher-price-3w1-lezacze...1210024664.html
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post wto, 31 sie 2010 - 00:06
Post #11

my mielismy tego typu...był super...tyle,ze dla mnie wibracje są zbędne,ale fajnie było,że był do 18kg, dzieci długo używały....tyle,ze potem to już wyprawiali na tym takie wygibasy 37.gif ,że sprzedałam...
https://allegro.pl/fisher-price-3w1-lezacze...1210024664.html

--------------------


Tusia8
wto, 31 sie 2010 - 08:14
My mieliśmy taki:

https://allegro.pl/fisher-price-t4145-lezac...1196482671.html
Trochę inna kolorystyka ino icon_wink.gif Sprawdził się, szczerze mówiąc to stoi nadal, Emilka czasem jeszcze w nim siedzi icon_smile.gif

Co do wibracji-nie używałam, twierdzi się, że to niezdrowe dla dzieciaków (Zawitkowski np.)
A kupiłam go właśnie dlatego, że jest do 18 kg, a moja teraz waży 15, więc ma jeszcze spory zapas icon_wink.gif

Aha, pamiętam, że jak mieliśmy go kupić, to zastanawialiśmy się również nad tym, który ryba154 podała w linku, ale ze względu na grubsze "nóżki" padło na ten drugi.

Ten post edytował Tusia8 wto, 31 sie 2010 - 08:16
Tusia8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,128
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 14:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 5,466




post wto, 31 sie 2010 - 08:14
Post #12

My mieliśmy taki:

https://allegro.pl/fisher-price-t4145-lezac...1196482671.html
Trochę inna kolorystyka ino icon_wink.gif Sprawdził się, szczerze mówiąc to stoi nadal, Emilka czasem jeszcze w nim siedzi icon_smile.gif

Co do wibracji-nie używałam, twierdzi się, że to niezdrowe dla dzieciaków (Zawitkowski np.)
A kupiłam go właśnie dlatego, że jest do 18 kg, a moja teraz waży 15, więc ma jeszcze spory zapas icon_wink.gif

Aha, pamiętam, że jak mieliśmy go kupić, to zastanawialiśmy się również nad tym, który ryba154 podała w linku, ale ze względu na grubsze "nóżki" padło na ten drugi.

--------------------


gunia86
wto, 31 sie 2010 - 10:30
CYTAT(ryba154 @ Tue, 31 Aug 2010 - 00:06) *


i my mieliśmy i mamy taki, u nas też sprawdził się dobrze icon_smile.gif
pierwsze co to patrzyłam do ilu kilo jest, zwłaszcza ze nasz malutki był spory.

Ten post edytował gunia86 wto, 31 sie 2010 - 10:32
gunia86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 728
Dołączył: śro, 21 sty 09 - 09:55
SkÄ…d: Wlkp :)
Nr użytkownika: 24,879




post wto, 31 sie 2010 - 10:30
Post #13

CYTAT(ryba154 @ Tue, 31 Aug 2010 - 00:06) *


i my mieliśmy i mamy taki, u nas też sprawdził się dobrze icon_smile.gif
pierwsze co to patrzyłam do ilu kilo jest, zwłaszcza ze nasz malutki był spory.

--------------------
Razem od 30.08.2003r. i Na Zawsze!! :*




https://www.facebook.com/dudkowska
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 31 sie 2010 - 11:05
Post #14

Ika to może używany kup na allegro. One są nie do zdarcia (nasze już 3 dziecko buja a mam jeszcze zamiar i 4 w niej huśtać icon_smile.gif )
Inkusia
wto, 31 sie 2010 - 11:33
Ika my mieliśmy ten co pokazałaś w linku icon_smile.gif Kornelka leżała na nim dosyć wcześnie zawinięta w rożek icon_smile.gif Wibracji często nie używaliśmy bo pożerały zbyt szybko baterie icon_wink.gif
Kupiliśmy używany na allegro, wtedy za dosyć niską cenę w porównaniu z ceną nowego leżaczka.
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post wto, 31 sie 2010 - 11:33
Post #15

Ika my mieliśmy ten co pokazałaś w linku icon_smile.gif Kornelka leżała na nim dosyć wcześnie zawinięta w rożek icon_smile.gif Wibracji często nie używaliśmy bo pożerały zbyt szybko baterie icon_wink.gif
Kupiliśmy używany na allegro, wtedy za dosyć niską cenę w porównaniu z ceną nowego leżaczka.

--------------------

Ika
wto, 31 sie 2010 - 12:28
Jully, to by było rozwiązanie, tylko problem z tym, że ja używane sprzęty mogę kupić tylko od znajomych osób 37.gif Jakby na maluchach ktoś sprzedawał, to bym pewnie poważnie rozważyła zakup icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 31 sie 2010 - 12:28
Post #16

Jully, to by było rozwiązanie, tylko problem z tym, że ja używane sprzęty mogę kupić tylko od znajomych osób 37.gif Jakby na maluchach ktoś sprzedawał, to bym pewnie poważnie rozważyła zakup icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Monika ww
wto, 31 sie 2010 - 12:43
Ika, tu masz nową huśtawkę za 210zł https://allegro.pl/fisher-price-hustawka-tu...1199199197.html

Ja miałam identyczną dla Niny i byłam bardzo zadowolona, to była jedyna zabawką, która zajmowała ją na tyle, że mogłam spokojnie zjeść obiad icon_biggrin.gif Huśtawkę kupiłam jak Nina miała około 2 miesięcy i służyła nam około pół roku, ogólnie jak dziecko staje się mobilne to wszelkie leżaczki idą w odstawkę, więc tak bardzo tą dopuszczalną wagą się nie sugeruj.

Jeżeli chodzi o bujaczek, to koleżanka ma ten do 18 kg i już dawno go nie może używać, mimo że dziecko ma rok, ale jest bardzo ruchliwe i niestety mimo zapiętych pasów wywróciło się razem z bujaczkiem do przodu ( dodam, że było zablokowane bujanie, więc niby nie powinien się przechylić )

edit: znalazłam jeszcze jeden nowy w dobrej cenie https://allegro.pl/hustawka-fisher-price-pr...1212049613.html

Ten post edytował Monika ww wto, 31 sie 2010 - 12:47
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post wto, 31 sie 2010 - 12:43
Post #17

Ika, tu masz nową huśtawkę za 210zł https://allegro.pl/fisher-price-hustawka-tu...1199199197.html

Ja miałam identyczną dla Niny i byłam bardzo zadowolona, to była jedyna zabawką, która zajmowała ją na tyle, że mogłam spokojnie zjeść obiad icon_biggrin.gif Huśtawkę kupiłam jak Nina miała około 2 miesięcy i służyła nam około pół roku, ogólnie jak dziecko staje się mobilne to wszelkie leżaczki idą w odstawkę, więc tak bardzo tą dopuszczalną wagą się nie sugeruj.

Jeżeli chodzi o bujaczek, to koleżanka ma ten do 18 kg i już dawno go nie może używać, mimo że dziecko ma rok, ale jest bardzo ruchliwe i niestety mimo zapiętych pasów wywróciło się razem z bujaczkiem do przodu ( dodam, że było zablokowane bujanie, więc niby nie powinien się przechylić )

edit: znalazłam jeszcze jeden nowy w dobrej cenie https://allegro.pl/hustawka-fisher-price-pr...1212049613.html
Ika
wto, 31 sie 2010 - 13:04
No to teraz mam zagwozdkę... Na pół roku nie wywalę 2 stów, założenie było takie, że jednak posłuży dłużej (choćby jako krzesełko później, do stolika małego, do rysowania na przykład...). Dziecia cięższego niż 9 kilo bałabym się posadzić - obawiałabym się, że spadnie... Leżaczki jednak do 18 kilo są, a nuż będzie lubiła leżaczek potem jako krzesełko i się przyda...? Huśtawka już nie da rady...
Z drugiej strony bardzo dobra cena jak za huśtawkę i to nową!
Najlepiej byłoby mieć kasę na jedno i drugie icon_evil.gif to by człowiek takich dylematów kurna nie miał icon_evil.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 31 sie 2010 - 13:04
Post #18

No to teraz mam zagwozdkę... Na pół roku nie wywalę 2 stów, założenie było takie, że jednak posłuży dłużej (choćby jako krzesełko później, do stolika małego, do rysowania na przykład...). Dziecia cięższego niż 9 kilo bałabym się posadzić - obawiałabym się, że spadnie... Leżaczki jednak do 18 kilo są, a nuż będzie lubiła leżaczek potem jako krzesełko i się przyda...? Huśtawka już nie da rady...
Z drugiej strony bardzo dobra cena jak za huśtawkę i to nową!
Najlepiej byłoby mieć kasę na jedno i drugie icon_evil.gif to by człowiek takich dylematów kurna nie miał icon_evil.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Monika ww
wto, 31 sie 2010 - 13:06
Ika, przecież za pół roku możesz sprzedać niewiele tracąc, tak na to spójrz i wtedy kupić krzesełko.

Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post wto, 31 sie 2010 - 13:06
Post #19

Ika, przecież za pół roku możesz sprzedać niewiele tracąc, tak na to spójrz i wtedy kupić krzesełko.

użytkownik usunięty

Go??







post wto, 31 sie 2010 - 15:03
Post #20

My używaliśmy do roku (a Hugo przypominam był dużym dzieckiem. Cały czas się bujała ba byłam pewna, że ta huśtawka do 13 kg.
Ika chętnie bym podarowała, ale obecnie jest u mojego brata, a potem pewnie znów do nas trafi icon_smile.gif
> Leżaczek dla dziecka, Fisher Price Rainforest?, potrzebujÄ™ pilnej porady konsumenckiej :)
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama