Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Wrześniowe Dzieciaczki cz. V

, czyli kolejne przygody naszych łobuziaków :)
> , czyli kolejne przygody naszych Å‚obuziaków :)
♫ agitusek ♫
piÄ…, 16 sty 2009 - 11:02
Kejti ja tez na zdjecie spiacego loczka czekam... 02.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post piÄ…, 16 sty 2009 - 11:02
Post #21

Kejti ja tez na zdjecie spiacego loczka czekam... 02.gif

--------------------


♫ agitusek ♫
piÄ…, 16 sty 2009 - 11:03
Ptasiu pozal sie boze z czego Ty sie chcesz odchudzac?????? mnie by sie przydalo, a zreszta dzis bylam na silowni, bo w szkole mialam tyko rozmowe z nauczycielem prowadzacym wiec smignelam potem pocwiczyc...i wi3cie ile wytrzymalam?! 20 minut a zadyszke jak stara baba dostalam... 21.gif icon_redface.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post piÄ…, 16 sty 2009 - 11:03
Post #22

Ptasiu pozal sie boze z czego Ty sie chcesz odchudzac?????? mnie by sie przydalo, a zreszta dzis bylam na silowni, bo w szkole mialam tyko rozmowe z nauczycielem prowadzacym wiec smignelam potem pocwiczyc...i wi3cie ile wytrzymalam?! 20 minut a zadyszke jak stara baba dostalam... 21.gif icon_redface.gif

--------------------


♫ agitusek ♫
piÄ…, 16 sty 2009 - 11:05
Mariola jak to masz spac na krzeselku....jejku jak ja bylam z Malena to dostalismy pokoj dla nas dwoch...i ja lozko i posciel i kolacje i obiad i sniadanie..... 37.gif Trzymam kciuki!!!! aby wszuystko poszlo dobrze... przytul.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post piÄ…, 16 sty 2009 - 11:05
Post #23

Mariola jak to masz spac na krzeselku....jejku jak ja bylam z Malena to dostalismy pokoj dla nas dwoch...i ja lozko i posciel i kolacje i obiad i sniadanie..... 37.gif Trzymam kciuki!!!! aby wszuystko poszlo dobrze... przytul.gif

--------------------


♫ agitusek ♫
piÄ…, 16 sty 2009 - 11:07
CYTAT(kejti_80 @ Fri, 16 Jan 2009 - 10:44) *
Mariola juz trzymam mocno kciuki zeby Was wypisali ... nie cierpiÄ™ szpitali 21.gif
Jeżeli chodzi o zabezpieczenia to my narazie tak celujemy w dni niepłodne, no chyba ze juz nie wytrzymamy to jest przerywany 43.gif
Pigułki bralam przed ciąża, i raczej po nich schudłam

Skoro kazda z nas marzy o wiośnie to niech szybciutko sie zjawia ... moze razem z zimą odejdzie depresja 29.gif



uchuchu-----kto wie kto wie co moze sie stac i niespodziewanka mala przyjsc... 03.gif

my tylko i z gumka, a nwet jak maz chce bez to ja...nieeeeeeeeee 37.gif tak sie boje drugiej ciazy, tylko z powodu ze ta pierwsza byla tak trudna....
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post piÄ…, 16 sty 2009 - 11:07
Post #24

CYTAT(kejti_80 @ Fri, 16 Jan 2009 - 10:44) *
Mariola juz trzymam mocno kciuki zeby Was wypisali ... nie cierpiÄ™ szpitali 21.gif
Jeżeli chodzi o zabezpieczenia to my narazie tak celujemy w dni niepłodne, no chyba ze juz nie wytrzymamy to jest przerywany 43.gif
Pigułki bralam przed ciąża, i raczej po nich schudłam

Skoro kazda z nas marzy o wiośnie to niech szybciutko sie zjawia ... moze razem z zimą odejdzie depresja 29.gif



uchuchu-----kto wie kto wie co moze sie stac i niespodziewanka mala przyjsc... 03.gif

my tylko i z gumka, a nwet jak maz chce bez to ja...nieeeeeeeeee 37.gif tak sie boje drugiej ciazy, tylko z powodu ze ta pierwsza byla tak trudna....

--------------------


kejti_80
piÄ…, 16 sty 2009 - 11:08
CYTAT(agitusek @ Fri, 16 Jan 2009 - 11:02) *
Kejti ja tez na zdjecie spiacego loczka czekam... 02.gif


wstawię jak tylko ze spaceru wrócimy. ... bo teraz porywam mojego łobuza i idziemy dupki wietrzyc 29.gif
Dzaga chyba cos jest w powietrzu bo Barti dzis tez nieznośny ... sam nie wie czego chce 21.gif

kala jak sie czujesz????
kejti_80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,755
Dołączył: śro, 10 sty 07 - 13:55
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 9,824

GG:


post piÄ…, 16 sty 2009 - 11:08
Post #25

CYTAT(agitusek @ Fri, 16 Jan 2009 - 11:02) *
Kejti ja tez na zdjecie spiacego loczka czekam... 02.gif


wstawię jak tylko ze spaceru wrócimy. ... bo teraz porywam mojego łobuza i idziemy dupki wietrzyc 29.gif
Dzaga chyba cos jest w powietrzu bo Barti dzis tez nieznośny ... sam nie wie czego chce 21.gif

kala jak sie czujesz????

--------------------



♫ agitusek ♫
piÄ…, 16 sty 2009 - 11:10
CYTAT(Dzaga @ Fri, 16 Jan 2009 - 10:52) *
ptasia a czytalas ten wątek o ciężarówce co tez nosiła wkladke i teraz czeka na maleństwo...??

tam jest opisane ze wkladki mogą sie przesuwac i wtedy nie stanowia żadnego zabezpieczenia 23.gif

madziara a kluski wczoraj zżarłam po ugotowaniu i tylko dla małej i A. zostaly, ja na obiad wyjełam sobei jakies zamrozone mamine pierogi
a po kawce to i ja czasem tak mam... na szczescie nie zawsze, ale raz to ledwo wrocilam z Paulina ze sklepu.... niezla awaria byla....

mariola czekamy na wiesci!!!!!!!!

magda no i wam zdrówka..!!! i te zdradliwe wirusy sio!!! i jak pomyslalam ze ty tyle tyg na krzesełku w szpitalu 23.gif jakas masakra.... bratowa (pracowala tez w szpitalu) opowiadala ze rodzice karimaty kupowali i spali pod łóżeczkami dzieci....

no i widze ze co do spacerkow ro kazdy ma COS.... szkoda ze moje dziecko wcale nie chce chodzc po sniegu... a jak sie przewroci to juz w ogole masakra.... echhhhhhhhhhh szkoda gadac... do wozka nei chce jej wkladac bo co to za frajda dla tak duzego dzecka... zreszta musi sie przyzwyczajac do chodzenia na nóżkach, bo pchac gondole i spacerowke jeszcze z Paulina to juz sobie nie wyobrażam!!!!!!!!
a dzis robie porzadki w szafie, tzn kombinujemy miejsce na dodatkowe ciuszki 29.gif
pzrynajmnije dopoki na góre sie nie przeniesiemy... czyli nie wczesniej niz maj/czerwiec....

aaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja dzis zwariuje, mała wczoraj preszła samą siebie ze spaniem, specerem i jedzeniem... niestety to byly moje zludne nadzieje... dzis jest jeszcze gorsza, sniadanie bleee.... na krzeselku nie chce siedziec bo sie przekreca bokiem i wstaje wiec musze ja zapinac w szelki, wtedy zaaczyna sie dzika awantura....
ja sprzatam, a ona mi 2x tyle bałagani, rzuca we mnie zabawkami, ktore przynosi zebym sie bawila z nia.... az dzis dostala po pieluszce ode mnie... bo to ze dostaje po łapkach nie dostaje.... juz mam DOSC!!!!
łazi i wyje..... niczym sie nie chce zajac - a jak cos sobie znajdzie to akurat tak zebym miala dodatkową robotę.... no i tak gdzie siada - kolo mnie - i przynosi zabawki to zostaje bałagan dla mnie.... wszystko co mozliwe porozrzucane........................
ZRÓBCIE COS BO OSZALEJE!!!!!!!!!!!!!!! obiadu nie gotuje 21.gif mam to w d............ tylko zupa dla mlodej sie gotuje, choc po wczorajszym nie wiem czy to ma sens.................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


yyyyyyyyyyy tak niesmialo sie wtrace u nas to na porzadku dziennym jest takie mniej wiecej zachowanie...Dzagus a moze sobie poprostu trzeba troche odpuscic i nie pakowac nas w ramy dobrej i doskonalej matki, bo dziecko wyczuwa ze jestesmy zestresowane i spiete.... icon_rolleyes.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post piÄ…, 16 sty 2009 - 11:10
Post #26

CYTAT(Dzaga @ Fri, 16 Jan 2009 - 10:52) *
ptasia a czytalas ten wątek o ciężarówce co tez nosiła wkladke i teraz czeka na maleństwo...??

tam jest opisane ze wkladki mogą sie przesuwac i wtedy nie stanowia żadnego zabezpieczenia 23.gif

madziara a kluski wczoraj zżarłam po ugotowaniu i tylko dla małej i A. zostaly, ja na obiad wyjełam sobei jakies zamrozone mamine pierogi
a po kawce to i ja czasem tak mam... na szczescie nie zawsze, ale raz to ledwo wrocilam z Paulina ze sklepu.... niezla awaria byla....

mariola czekamy na wiesci!!!!!!!!

magda no i wam zdrówka..!!! i te zdradliwe wirusy sio!!! i jak pomyslalam ze ty tyle tyg na krzesełku w szpitalu 23.gif jakas masakra.... bratowa (pracowala tez w szpitalu) opowiadala ze rodzice karimaty kupowali i spali pod łóżeczkami dzieci....

no i widze ze co do spacerkow ro kazdy ma COS.... szkoda ze moje dziecko wcale nie chce chodzc po sniegu... a jak sie przewroci to juz w ogole masakra.... echhhhhhhhhhh szkoda gadac... do wozka nei chce jej wkladac bo co to za frajda dla tak duzego dzecka... zreszta musi sie przyzwyczajac do chodzenia na nóżkach, bo pchac gondole i spacerowke jeszcze z Paulina to juz sobie nie wyobrażam!!!!!!!!
a dzis robie porzadki w szafie, tzn kombinujemy miejsce na dodatkowe ciuszki 29.gif
pzrynajmnije dopoki na góre sie nie przeniesiemy... czyli nie wczesniej niz maj/czerwiec....

aaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja dzis zwariuje, mała wczoraj preszła samą siebie ze spaniem, specerem i jedzeniem... niestety to byly moje zludne nadzieje... dzis jest jeszcze gorsza, sniadanie bleee.... na krzeselku nie chce siedziec bo sie przekreca bokiem i wstaje wiec musze ja zapinac w szelki, wtedy zaaczyna sie dzika awantura....
ja sprzatam, a ona mi 2x tyle bałagani, rzuca we mnie zabawkami, ktore przynosi zebym sie bawila z nia.... az dzis dostala po pieluszce ode mnie... bo to ze dostaje po łapkach nie dostaje.... juz mam DOSC!!!!
łazi i wyje..... niczym sie nie chce zajac - a jak cos sobie znajdzie to akurat tak zebym miala dodatkową robotę.... no i tak gdzie siada - kolo mnie - i przynosi zabawki to zostaje bałagan dla mnie.... wszystko co mozliwe porozrzucane........................
ZRÓBCIE COS BO OSZALEJE!!!!!!!!!!!!!!! obiadu nie gotuje 21.gif mam to w d............ tylko zupa dla mlodej sie gotuje, choc po wczorajszym nie wiem czy to ma sens.................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


yyyyyyyyyyy tak niesmialo sie wtrace u nas to na porzadku dziennym jest takie mniej wiecej zachowanie...Dzagus a moze sobie poprostu trzeba troche odpuscic i nie pakowac nas w ramy dobrej i doskonalej matki, bo dziecko wyczuwa ze jestesmy zestresowane i spiete.... icon_rolleyes.gif


--------------------


♫ agitusek ♫
piÄ…, 16 sty 2009 - 11:10
CYTAT(kejti_80 @ Fri, 16 Jan 2009 - 11:08) *
wstawię jak tylko ze spaceru wrócimy. ... bo teraz porywam mojego łobuza i idziemy dupki wietrzyc 29.gif
Dzaga chyba cos jest w powietrzu bo Barti dzis tez nieznośny ... sam nie wie czego chce 21.gif

kala jak sie czujesz????


milego spacerku i wietrzenia doopeczek 06.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post piÄ…, 16 sty 2009 - 11:10
Post #27

CYTAT(kejti_80 @ Fri, 16 Jan 2009 - 11:08) *
wstawię jak tylko ze spaceru wrócimy. ... bo teraz porywam mojego łobuza i idziemy dupki wietrzyc 29.gif
Dzaga chyba cos jest w powietrzu bo Barti dzis tez nieznośny ... sam nie wie czego chce 21.gif

kala jak sie czujesz????


milego spacerku i wietrzenia doopeczek 06.gif

--------------------


kala101
piÄ…, 16 sty 2009 - 11:31
Witam kochane

dzagus im częściej będziesz z nią wychodzić to się przyzwyczi tak jak natala teraz tylko njak zobaczy na butach śnieg to go strzepnie i idzie dalej. A paulinką sie nie przejmuj jak nie chce jesć to niech nie ja jak zgłodnieje sama przyjdzie nie ma sensu wciskać dziecku na chama, a to że zrobiła sie taka nieznośna to pewnie objaw buntu przed drugim dzieckiem któe się zbliża dużymi krokami do domu, i ona już czuje się zazdrosna, boi się że ją odtrącicie i że to nie ona będzie najważniejsza i nie będą się wszyscy z nią bawić i robić tago co chce

ptasiu z tym pudrem to napewno by było tak że miałabyś uczuklenie więc odpuść icon_smile.gif I gratuluje super udanego zakupu kurtki

mariola a powód to jakiś wirus czy uczulenie znowu???

Ja dziś na szczęśćie już troszke żyje, chodze i widze - nie zapeszając - mam jak narazie 37 i oby nic się nie zmieniło na wyżej bo mam już dość, ani się ruszyć ani zobaczyć coś ani nic, spać się nie da bo tak rozpala że masakra, nie życze nawet najgorszemu wrogowi 2 dni z rzędu po 40 stopni
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post piÄ…, 16 sty 2009 - 11:31
Post #28

Witam kochane

dzagus im częściej będziesz z nią wychodzić to się przyzwyczi tak jak natala teraz tylko njak zobaczy na butach śnieg to go strzepnie i idzie dalej. A paulinką sie nie przejmuj jak nie chce jesć to niech nie ja jak zgłodnieje sama przyjdzie nie ma sensu wciskać dziecku na chama, a to że zrobiła sie taka nieznośna to pewnie objaw buntu przed drugim dzieckiem któe się zbliża dużymi krokami do domu, i ona już czuje się zazdrosna, boi się że ją odtrącicie i że to nie ona będzie najważniejsza i nie będą się wszyscy z nią bawić i robić tago co chce

ptasiu z tym pudrem to napewno by było tak że miałabyś uczuklenie więc odpuść icon_smile.gif I gratuluje super udanego zakupu kurtki

mariola a powód to jakiś wirus czy uczulenie znowu???

Ja dziś na szczęśćie już troszke żyje, chodze i widze - nie zapeszając - mam jak narazie 37 i oby nic się nie zmieniło na wyżej bo mam już dość, ani się ruszyć ani zobaczyć coś ani nic, spać się nie da bo tak rozpala że masakra, nie życze nawet najgorszemu wrogowi 2 dni z rzędu po 40 stopni

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
ღ magda ღ
piÄ…, 16 sty 2009 - 12:38
ale się rozpisałyście.......ledwo nadążam
ღ magda ღ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,921
Dołączył: czw, 15 lut 07 - 17:07
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 11,086

GG:


post piÄ…, 16 sty 2009 - 12:38
Post #29

ale się rozpisałyście.......ledwo nadążam

--------------------


Ptasia
piÄ…, 16 sty 2009 - 12:53
Dzaga ja juz przestałam cały czas sprzatac bo to nie ma sensu, ja chowam ona wyciąga i tak w kółko. Oststnio odkurzałam a ona biegała po pokoju, przy doniczce znalazłam rozsypana ziemie wieć oberwało się kotu 04.gif ,obracam sie a Oliwka tąże ziemię własnie wsypuje do szuflady z moją bielizną 37.gif Tak wiec sama widzisz ze nie tylko ty tak masz. No i cały czas jęczy...o wszytsko.
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post piÄ…, 16 sty 2009 - 12:53
Post #30

Dzaga ja juz przestałam cały czas sprzatac bo to nie ma sensu, ja chowam ona wyciąga i tak w kółko. Oststnio odkurzałam a ona biegała po pokoju, przy doniczce znalazłam rozsypana ziemie wieć oberwało się kotu 04.gif ,obracam sie a Oliwka tąże ziemię własnie wsypuje do szuflady z moją bielizną 37.gif Tak wiec sama widzisz ze nie tylko ty tak masz. No i cały czas jęczy...o wszytsko.

--------------------

Dzaga
piÄ…, 16 sty 2009 - 13:17
CYTAT(agitusek @ Fri, 16 Jan 2009 - 10:58) *
no to imie bez koncowki linka jest jak widze 06.gif

walczyłam jak mogłam zeby tak było 04.gif 04.gif 04.gif
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post piÄ…, 16 sty 2009 - 13:17
Post #31

CYTAT(agitusek @ Fri, 16 Jan 2009 - 10:58) *
no to imie bez koncowki linka jest jak widze 06.gif

walczyłam jak mogłam zeby tak było 04.gif 04.gif 04.gif


--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
Dzaga
piÄ…, 16 sty 2009 - 13:20
ale pierwszy raz tak mnie wnerwila ze w pieluche dostała 21.gif

aaaa zapraszam na zupke warzywna i placki z jabłkami icon_smile.gif
młoda własnie wstała 21.gif
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post piÄ…, 16 sty 2009 - 13:20
Post #32

ale pierwszy raz tak mnie wnerwila ze w pieluche dostała 21.gif

aaaa zapraszam na zupke warzywna i placki z jabłkami icon_smile.gif
młoda własnie wstała 21.gif


--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
kejti_80
piÄ…, 16 sty 2009 - 13:53
zupełnie mnie nie interesuje ten bałwan 29.gif

jeszcze sie trzymam i nie śpię ..... ale nie długo 06.gif 29.gif



Ten post edytował kejti_80 pią, 16 sty 2009 - 14:01
kejti_80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,755
Dołączył: śro, 10 sty 07 - 13:55
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 9,824

GG:


post piÄ…, 16 sty 2009 - 13:53
Post #33

zupełnie mnie nie interesuje ten bałwan 29.gif

jeszcze sie trzymam i nie śpię ..... ale nie długo 06.gif 29.gif



--------------------



Ptasia
piÄ…, 16 sty 2009 - 14:28
Bartuś wygląda tak słodko na tych sankach 06.gif u nas juz nie ma śńiegu 32.gif a moze to i lepiej.

DZaga Oliwia tez kiedys dostała po łapkach jak ją złapałam ze macza parówkę w ziemi z kwiatka a potem wsadza ją do buzi, jak powiedziałam ze tak nie wolno to wsadziła sobie samą ziemie do buzi wiec dostała, nerwy mi pusciły 37.gif
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post piÄ…, 16 sty 2009 - 14:28
Post #34

Bartuś wygląda tak słodko na tych sankach 06.gif u nas juz nie ma śńiegu 32.gif a moze to i lepiej.

DZaga Oliwia tez kiedys dostała po łapkach jak ją złapałam ze macza parówkę w ziemi z kwiatka a potem wsadza ją do buzi, jak powiedziałam ze tak nie wolno to wsadziła sobie samą ziemie do buzi wiec dostała, nerwy mi pusciły 37.gif

--------------------

Dzaga
piÄ…, 16 sty 2009 - 14:43
bo dzieci chyba jeszzce bardziej psoca jak się na nie krzyczy.... i robia bardziej na zlość....

Bartolini widać dzielnie sie trzymał - chyba się pokapował ze mama chce mu fotki pstryknąć jak kimnie icon_smile.gif ale i tak słodziak się poddał icon_smile.gif
nikt nie chce zupki?? chyba dobra, bo Paulina wyjątkowo zjadla i nie pluła tylko groszek czasem oglądała, ale jak mowilam ze mniam mniam to zjadala... 03.gif
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post piÄ…, 16 sty 2009 - 14:43
Post #35

bo dzieci chyba jeszzce bardziej psoca jak się na nie krzyczy.... i robia bardziej na zlość....

Bartolini widać dzielnie sie trzymał - chyba się pokapował ze mama chce mu fotki pstryknąć jak kimnie icon_smile.gif ale i tak słodziak się poddał icon_smile.gif
nikt nie chce zupki?? chyba dobra, bo Paulina wyjątkowo zjadla i nie pluła tylko groszek czasem oglądała, ale jak mowilam ze mniam mniam to zjadala... 03.gif


--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
Dzaga
piÄ…, 16 sty 2009 - 15:38
to i ja Wam pokaże pobudkę mojego dziecka dziś... na szczęście wstala w lepszym nastroju icon_smile.gif

Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post piÄ…, 16 sty 2009 - 15:38
Post #36

to i ja Wam pokaże pobudkę mojego dziecka dziś... na szczęście wstala w lepszym nastroju icon_smile.gif



--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
#Margola
piÄ…, 16 sty 2009 - 16:09
Jaka ona sliczna... słodka minka...

#Margola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 20 kwi 07 - 11:30
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 13,129

GG:


post piÄ…, 16 sty 2009 - 16:09
Post #37

Jaka ona sliczna... słodka minka...



--------------------
Natalia (21.01.1998)
Julia   (06.09.2007)

Dzaga
piÄ…, 16 sty 2009 - 17:01
i jak Mariola?? skoro piszesz to chyba wrociliscie do domu co??
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post piÄ…, 16 sty 2009 - 17:01
Post #38

i jak Mariola?? skoro piszesz to chyba wrociliscie do domu co??


--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
♫ agitusek ♫
piÄ…, 16 sty 2009 - 17:54
CYTAT(kejti_80 @ Fri, 16 Jan 2009 - 13:53) *
url=https://imageshack.us][/url]



ale skodziak kochany 03.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post piÄ…, 16 sty 2009 - 17:54
Post #39

CYTAT(kejti_80 @ Fri, 16 Jan 2009 - 13:53) *
url=https://imageshack.us][/url]



ale skodziak kochany 03.gif


--------------------


♫ agitusek ♫
piÄ…, 16 sty 2009 - 17:55
CYTAT(Dzaga @ Fri, 16 Jan 2009 - 15:38) *
to i ja Wam pokaże pobudkę mojego dziecka dziś... na szczęście wstala w lepszym nastroju icon_smile.gif




...ale sie Paulinka zmienila,jejeku no sliczna jest i to spojrzenie a fryzurka pierwsza klasa!!!
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post piÄ…, 16 sty 2009 - 17:55
Post #40

CYTAT(Dzaga @ Fri, 16 Jan 2009 - 15:38) *
to i ja Wam pokaże pobudkę mojego dziecka dziś... na szczęście wstala w lepszym nastroju icon_smile.gif




...ale sie Paulinka zmienila,jejeku no sliczna jest i to spojrzenie a fryzurka pierwsza klasa!!!

--------------------


> WrzeÅ›niowe Dzieciaczki cz. V, czyli kolejne przygody naszych Å‚obuziaków :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 27 wrz 2024 - 04:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama