Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Meble tradycyjne czy nowoczesne?

> 
A.L.

Go??







post czw, 19 sty 2006 - 19:30
Post #1

Jakie lubicie?
Ja lubie takie w stylu Picassa wink.gif , wiecie powykrzywiane, im bardziej dziwne tym lepiej.
Nie lubie ciezkich antycznych mebli, w ogole jestem minimalistka.
Im mniej tym lepiej.
A juz idealnie jest kiedy salon ma 30 m2 i znajduja sie tam tylko rzeczy niezbedne.
Nienawidze mebloscianek. 450[1].gif

A podobaja sie wam takie meble? Znalazlam wlasnie przegladajac ebay.
Jak dla mnie super, ale moglyby byc czerwone albo niebieskie (chociaz widzial kto niebieska zebre? )

Ksztalt mnie zachwycil.

https://cgi.ebay.de/Design-Ledergarnitur-3-...1QQcmdZViewItem
agabr
czw, 19 sty 2006 - 19:45
Akurat te mi sie nie podobaja bo wygladaja jak moje etui na okulary .Hm , jakie lubie jesli stare to stare a nie robione na stare , jesli stare to bez zarowek energooszczednych , i zadnych Ludwikow na pietnastym pietrze wiezowca.Jesli nowe to tez juz bez dzierganych serwetek i kilimkow .Wnetrz faktycznie dobrze zrobionych eklektycznych widzialam kilka .
Sama posiadam koszmarne meble BRW ktorymi mam nadzieje urzadze sobie niebawem piwnice.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 19 sty 2006 - 19:45
Post #2

Akurat te mi sie nie podobaja bo wygladaja jak moje etui na okulary .Hm , jakie lubie jesli stare to stare a nie robione na stare , jesli stare to bez zarowek energooszczednych , i zadnych Ludwikow na pietnastym pietrze wiezowca.Jesli nowe to tez juz bez dzierganych serwetek i kilimkow .Wnetrz faktycznie dobrze zrobionych eklektycznych widzialam kilka .
Sama posiadam koszmarne meble BRW ktorymi mam nadzieje urzadze sobie niebawem piwnice.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
mama_do_kwadratu
czw, 19 sty 2006 - 19:50
Lubię stare szafy, komody, malowane skrzynie- tylko nie ciemne, wszystkie, które mam, są oczyszczone do jasnego drewna i zawoskowane.
Odpowiada mi styl rustykalno- etniczno- klimatyczny icon_wink.gif dużo ciepłych kolorów, patchworki, obrazy/zdjęcia w fajnych ramkach.
Meblościankom i różnym wieżyczkom (takim witrynkom) ze sklejki mówię nie nie nie.
Ikeowski plastik tak, ale z umiarem i tam, gdzie pasuje (np. pokój dzieciaków).
Marzę o pięknym komplecie wyp. ze skóry, ale na razie muszę się wstrzymać.

Co do mebli w stylu Picasso- podobają mi się jako ekscentryczny dodatek do wnętrza w moim stylu- nie umeblowałabym całego mieszkania w ten sposób.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 19 sty 2006 - 19:50
Post #3

Lubię stare szafy, komody, malowane skrzynie- tylko nie ciemne, wszystkie, które mam, są oczyszczone do jasnego drewna i zawoskowane.
Odpowiada mi styl rustykalno- etniczno- klimatyczny icon_wink.gif dużo ciepłych kolorów, patchworki, obrazy/zdjęcia w fajnych ramkach.
Meblościankom i różnym wieżyczkom (takim witrynkom) ze sklejki mówię nie nie nie.
Ikeowski plastik tak, ale z umiarem i tam, gdzie pasuje (np. pokój dzieciaków).
Marzę o pięknym komplecie wyp. ze skóry, ale na razie muszę się wstrzymać.

Co do mebli w stylu Picasso- podobają mi się jako ekscentryczny dodatek do wnętrza w moim stylu- nie umeblowałabym całego mieszkania w ten sposób.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
A.L.

Go??







post czw, 19 sty 2006 - 19:50
Post #4

A mi sie podobaja, bo moje etui na okulary jest plaskie i w zaden sposob tych mebli nie przypomina. icon_wink.gif

Sama sie zdziwilam ze mi sie podobaja, bo ja lubie takie kanciaste.Im bardziej tym lepiej.

Ja tez nie lubie ludwikow w wiezowcach, chociazby z wzgledow praktycznych. Znam taka jedna co tak ma-skrawka podlogi u niej nie uswiadczysz, haha.
Pieknoty mebla tez nie widac, bo wygladaja one jakby staly w jakims magazynie. Koszmar.

Ale gdybyscie mialy nieograniczony metraz, to jakie meble wchodzily by w rachube?
Ludwiki czy etui?
Tunia
czw, 19 sty 2006 - 19:57
Nie lubię takich nowoczesnych. Dla mnie meble mają mieć duszę i zapach.
Tunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 139
Dołączył: pon, 04 kwi 05 - 22:24
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 2,953

GG:


post czw, 19 sty 2006 - 19:57
Post #5

Nie lubię takich nowoczesnych. Dla mnie meble mają mieć duszę i zapach.
Potwora
czw, 19 sty 2006 - 20:05
Ja lubię wnętrza ciepłe i przytulne, meble oczywiście drewniane, dość proste, ważniejszy jest kolor drewna icon_wink.gif Kanapa nie może być ze skóry bo nie da się w nią wtulić, dywan musi być miękki, podobnie jak ulubiony kocyk, światło ma koić i uspokajać. W sumie to mało wymagająca jestem icon_wink.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 19 sty 2006 - 20:05
Post #6

Ja lubię wnętrza ciepłe i przytulne, meble oczywiście drewniane, dość proste, ważniejszy jest kolor drewna icon_wink.gif Kanapa nie może być ze skóry bo nie da się w nią wtulić, dywan musi być miękki, podobnie jak ulubiony kocyk, światło ma koić i uspokajać. W sumie to mało wymagająca jestem icon_wink.gif
Doruśka
czw, 19 sty 2006 - 20:53
A ja bym najchętniej w skansenie zamieszkała icon_smile.gif)
a tak serio,to ja mam wizję mojego mieszkania,teraz jest tragedia i bedzie niestety styl- ikeowski-prosty,bo ja jak pisała agnieszka, mieszkam na 9 piętrze wierzowca i raczej głupio by ludwik 16 wyglądał .tym bardziej,że na oryginały mnei nei stać,a podróby to ja spodnie moge nosić icon_smile.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post czw, 19 sty 2006 - 20:53
Post #7

A ja bym najchętniej w skansenie zamieszkała icon_smile.gif)
a tak serio,to ja mam wizję mojego mieszkania,teraz jest tragedia i bedzie niestety styl- ikeowski-prosty,bo ja jak pisała agnieszka, mieszkam na 9 piętrze wierzowca i raczej głupio by ludwik 16 wyglądał .tym bardziej,że na oryginały mnei nei stać,a podróby to ja spodnie moge nosić icon_smile.gif
Coffee
czw, 19 sty 2006 - 20:57
przykro mi sie te meble nie podobaja do domku
ja sie podpisuje pod Ola Fisia

lubie cieple rpzytulne domowe wnetrza...
te melbe wybralabym do...gabinetu , gdybym takowy otwierala
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post czw, 19 sty 2006 - 20:57
Post #8

przykro mi sie te meble nie podobaja do domku
ja sie podpisuje pod Ola Fisia

lubie cieple rpzytulne domowe wnetrza...
te melbe wybralabym do...gabinetu , gdybym takowy otwierala

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
A.L.

Go??







post czw, 19 sty 2006 - 22:09
Post #9

Eeeee tam, nie znacie sie icon_lol.gif
Tobatka
czw, 19 sty 2006 - 22:15
Lubię tradycyjne jednak.. Doszłam do tego oglądają setki stron z meblami, setki katalogów...

I to zarówno w kuchni, jak w pokoju... Najchętniej drewniane. No i nie lubię kantów, muszą być wykończone łagodnymi liniami, jakimiś łukami (półokrągłe narożne szafki, nie ostre).. Może dlatego, że się notorycznie na coś nadziewam i wieszam? icon_evil.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 19 sty 2006 - 22:15
Post #10

Lubię tradycyjne jednak.. Doszłam do tego oglądają setki stron z meblami, setki katalogów...

I to zarówno w kuchni, jak w pokoju... Najchętniej drewniane. No i nie lubię kantów, muszą być wykończone łagodnymi liniami, jakimiś łukami (półokrągłe narożne szafki, nie ostre).. Może dlatego, że się notorycznie na coś nadziewam i wieszam? icon_evil.gif
Jaco
czw, 19 sty 2006 - 22:58
Słońce Toskanii... to moje klimaty icon_smile.gif.





Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post czw, 19 sty 2006 - 22:58
Post #11

Słońce Toskanii... to moje klimaty icon_smile.gif.







--------------------
Jacobina - mama Kuby






Jaco
czw, 19 sty 2006 - 23:00
Moja łazienka wygląda tak jak ta na pierwszym zdjęciu icon_smile.gif No prawie tak samo, bo w mojej nie ma okna i kafelki sa jaśniejsze (keidyś je wklejałam chyba..) z racji metrażu... Ale jest taka murowana i obkladana gresem komoda, stylizowane krany...

Kocham ten styl... choć do czyszczenia jest upiorny icon_twisted.gif . Fuga w lazience ma szerokość 1 cm...

No i do kompletu taki domek.... bez mrugnięcia okiem oddałabym za niego własne mieszkanie icon_wink.gif Wprawdzie to Prowansja, ale to teź lubię, pod warunkiem, że bez lazuru.
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post czw, 19 sty 2006 - 23:00
Post #12

Moja łazienka wygląda tak jak ta na pierwszym zdjęciu icon_smile.gif No prawie tak samo, bo w mojej nie ma okna i kafelki sa jaśniejsze (keidyś je wklejałam chyba..) z racji metrażu... Ale jest taka murowana i obkladana gresem komoda, stylizowane krany...

Kocham ten styl... choć do czyszczenia jest upiorny icon_twisted.gif . Fuga w lazience ma szerokość 1 cm...

No i do kompletu taki domek.... bez mrugnięcia okiem oddałabym za niego własne mieszkanie icon_wink.gif Wprawdzie to Prowansja, ale to teź lubię, pod warunkiem, że bez lazuru.


--------------------
Jacobina - mama Kuby






marghe.
piÄ…, 20 sty 2006 - 11:10
to ja sie jednoznacznie nie wypowiem

może tak
antyków raczej nei lubię
super nowowczesnych chromowano szklano skórzanych mebli też nie

lubię.. harmonię i spokój
lubię mieć meble, które, wiem ,ze za lat 20 nie będą przestarzałe i niemodne.
czyli raczej klasyka ciut unowocześniona

Klimaty toskańskie lubię
ale w toskanii a nie w praskim bloku icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post piÄ…, 20 sty 2006 - 11:10
Post #13

to ja sie jednoznacznie nie wypowiem

może tak
antyków raczej nei lubię
super nowowczesnych chromowano szklano skórzanych mebli też nie

lubię.. harmonię i spokój
lubię mieć meble, które, wiem ,ze za lat 20 nie będą przestarzałe i niemodne.
czyli raczej klasyka ciut unowocześniona

Klimaty toskańskie lubię
ale w toskanii a nie w praskim bloku icon_smile.gif
agabr
piÄ…, 20 sty 2006 - 14:46
CYTAT(marg.)
Klimaty toskańskie lubię
ale w toskanii a nie w praskim bloku icon_smile.gif
No i to jest wlasnie to.
Uwielbiam wnetrza kolonialne , ale kijowo wygladaja kolonialne meble na 70 metrach w srodku zimy;)podobaja mi sie meble bo concept w mieszkaniu mojego samotnego kolegi ale juz przy dzieciach , plackach ziemniaczanych i porozrzucanych skarpetkach juz mniej .Takze wszystko zalezy , gdzie , na ilu metrach i z kim sie mieszka:).b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post piÄ…, 20 sty 2006 - 14:46
Post #14

CYTAT(marg.)
Klimaty toskańskie lubię
ale w toskanii a nie w praskim bloku icon_smile.gif
No i to jest wlasnie to.
Uwielbiam wnetrza kolonialne , ale kijowo wygladaja kolonialne meble na 70 metrach w srodku zimy;)podobaja mi sie meble bo concept w mieszkaniu mojego samotnego kolegi ale juz przy dzieciach , plackach ziemniaczanych i porozrzucanych skarpetkach juz mniej .Takze wszystko zalezy , gdzie , na ilu metrach i z kim sie mieszka:).b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Mama Mojzesza
piÄ…, 20 sty 2006 - 23:47
ja bede miala kolonialne icon_cool.gif
zastanawiam sie tylko: hebanowe, czy raczej tekowe icon_lol.gif ?
Mama Mojzesza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,565
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 16:00
Nr użytkownika: 1,325

GG:


post piÄ…, 20 sty 2006 - 23:47
Post #15

ja bede miala kolonialne icon_cool.gif
zastanawiam sie tylko: hebanowe, czy raczej tekowe icon_lol.gif ?
mama_do_kwadratu
sob, 21 sty 2006 - 07:59
CYTAT(marg.)
Klimaty toskańskie lubię
ale w toskanii a nie w praskim bloku icon_smile.gif

Czyli w praskim bloku raczej wczesny Gierek. ewentualnie późny Gomułka?
Meblościanka, sklejka, Rubin ipt.??? icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_mrgreen.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post sob, 21 sty 2006 - 07:59
Post #16

CYTAT(marg.)
Klimaty toskańskie lubię
ale w toskanii a nie w praskim bloku icon_smile.gif

Czyli w praskim bloku raczej wczesny Gierek. ewentualnie późny Gomułka?
Meblościanka, sklejka, Rubin ipt.??? icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_mrgreen.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Maciejka
sob, 21 sty 2006 - 09:19
A ja jestem skrzywiona jesli chodzi o meble, bo moje meble muszą być funkcjonalne, tanie, lekkie. Ale to dlatego, że ja ciągle jeszcze żyje z groźbą przeprowadzki jednej lub tysiąca. Dlatego wszystko co, kupuję jest - mam wrazenie - takie przypadkowe. Króluje sklejka i płyta pilśniowa. I wiecie co, obawiam sie, ze mogę nie umieć w przyszłości się przestawić. Szkoda.
Ale podobaja mi się generalnie meble proste, bez udziwnień, wywinieć. Wnętrza jasne i niezbyt zapchane. Skansen i muzeum zachwyca mnie u innych, sama bym nie chciała mieć, bo...za słabo dbam o porządek. icon_redface.gif A zatem dla mnie meble maja być łatwe do czyszczenia. Więc wszelki zagięcia, nacięcia mnie doprowadzają do rozpaczy. Kiedyś uważałam, ze musze mieć dywany. Teraz nie mam i cenię sobie gołe podłogi.
O rany! Zdoowałam się, ze tak naprawdęto ja nie wiem co ja lubię i czego chcę. Chyba mój dom, to taka zbieranina różnych stylów i form. Nie wiem na ile jest to eklektyzm, a na ile bezguście. icon_sad.gif icon_redface.gif
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post sob, 21 sty 2006 - 09:19
Post #17

A ja jestem skrzywiona jesli chodzi o meble, bo moje meble muszą być funkcjonalne, tanie, lekkie. Ale to dlatego, że ja ciągle jeszcze żyje z groźbą przeprowadzki jednej lub tysiąca. Dlatego wszystko co, kupuję jest - mam wrazenie - takie przypadkowe. Króluje sklejka i płyta pilśniowa. I wiecie co, obawiam sie, ze mogę nie umieć w przyszłości się przestawić. Szkoda.
Ale podobaja mi się generalnie meble proste, bez udziwnień, wywinieć. Wnętrza jasne i niezbyt zapchane. Skansen i muzeum zachwyca mnie u innych, sama bym nie chciała mieć, bo...za słabo dbam o porządek. icon_redface.gif A zatem dla mnie meble maja być łatwe do czyszczenia. Więc wszelki zagięcia, nacięcia mnie doprowadzają do rozpaczy. Kiedyś uważałam, ze musze mieć dywany. Teraz nie mam i cenię sobie gołe podłogi.
O rany! Zdoowałam się, ze tak naprawdęto ja nie wiem co ja lubię i czego chcę. Chyba mój dom, to taka zbieranina różnych stylów i form. Nie wiem na ile jest to eklektyzm, a na ile bezguście. icon_sad.gif icon_redface.gif


--------------------
Maciejka


Jaco
sob, 21 sty 2006 - 12:00
CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(marg.)
Klimaty toskańskie lubię
ale w toskanii a nie w praskim bloku icon_smile.gif

Czyli w praskim bloku raczej wczesny Gierek. ewentualnie późny Gomułka?
Meblościanka, sklejka, Rubin ipt.??? icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_mrgreen.gif


Mi w "praskim bloku" przeszkadzłby Ludwik i szafy gdańskie. nie do końca też podoba mi się do bloku styl holenderski - za ciężki poprostu. Ale cała reszta, lekko uproszczona, optycznie lekka może być moim zdaniem super.

Moja koleżanka ze studiów urządziła swoje mieszkanie bardzo nowocześnie. Tak nowocześnie, ze pokazywali jej mieszkanie w telewizji w jakimś programie designerskim. Kuchnia to metalowe szafki kombajny i szkło. Szklany stól, metalowe krzesła, brak szafek wiszących - zamiast tego na ścianie dwie proste szklane półki. Cala reszta ciut cieplejsza w odbiorze ale też do bólu prosta. Piękne jest to jej mieszkanie. Śliczne poprostu. Do popatrzenia. Po godzinie spędzonej u niej w domu jest mi zimno i nie wiem na którym półdupku mam siedzieć. Ona w tym wnętrzu czuje się doskonale. Co kto lubi poprostu icon_wink.gif
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post sob, 21 sty 2006 - 12:00
Post #18

CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(marg.)
Klimaty toskańskie lubię
ale w toskanii a nie w praskim bloku icon_smile.gif

Czyli w praskim bloku raczej wczesny Gierek. ewentualnie późny Gomułka?
Meblościanka, sklejka, Rubin ipt.??? icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_mrgreen.gif


Mi w "praskim bloku" przeszkadzłby Ludwik i szafy gdańskie. nie do końca też podoba mi się do bloku styl holenderski - za ciężki poprostu. Ale cała reszta, lekko uproszczona, optycznie lekka może być moim zdaniem super.

Moja koleżanka ze studiów urządziła swoje mieszkanie bardzo nowocześnie. Tak nowocześnie, ze pokazywali jej mieszkanie w telewizji w jakimś programie designerskim. Kuchnia to metalowe szafki kombajny i szkło. Szklany stól, metalowe krzesła, brak szafek wiszących - zamiast tego na ścianie dwie proste szklane półki. Cala reszta ciut cieplejsza w odbiorze ale też do bólu prosta. Piękne jest to jej mieszkanie. Śliczne poprostu. Do popatrzenia. Po godzinie spędzonej u niej w domu jest mi zimno i nie wiem na którym półdupku mam siedzieć. Ona w tym wnętrzu czuje się doskonale. Co kto lubi poprostu icon_wink.gif

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Kulkaprzemulka
sob, 21 sty 2006 - 22:34
Nie powiem, meble A. L. całkiem interecujące, ale mnie bardziej podobają się takie:

https://www.meblewoskowane.pl/


https://www.meblezdusza.pl/
Kulkaprzemulka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 325
Dołączył: nie, 28 sie 05 - 13:26
SkÄ…d: Legnica
Nr użytkownika: 3,560

GG:


post sob, 21 sty 2006 - 22:34
Post #19

Nie powiem, meble A. L. całkiem interecujące, ale mnie bardziej podobają się takie:

https://www.meblewoskowane.pl/


https://www.meblezdusza.pl/

--------------------
Magda

Jaco
sob, 21 sty 2006 - 23:00
Podoba mi się również takie wnętrze. Monochromatyczne ale dzięki temu bardzo spójne. No i dzięki przepięknemu usłojeniu drewna (dąb szczotkowany i olejowany na biało) wcale nie bezbarwne i nie nudne icon_smile.gif




[img]https://www.stolarnia.szczecin.pl/kuchnia/k3/duze/5.jpg[img]


[/img]
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post sob, 21 sty 2006 - 23:00
Post #20

Podoba mi się również takie wnętrze. Monochromatyczne ale dzięki temu bardzo spójne. No i dzięki przepięknemu usłojeniu drewna (dąb szczotkowany i olejowany na biało) wcale nie bezbarwne i nie nudne icon_smile.gif




[img]https://www.stolarnia.szczecin.pl/kuchnia/k3/duze/5.jpg[img]


[/img]

--------------------
Jacobina - mama Kuby






> Meble tradycyjne czy nowoczesne?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama