Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

kwiecień 2001

> 
Graz
piÄ…, 04 kwi 2003 - 00:42
Jutro, a właściwie już dziś są drugie urodziny mojego Szymka icon_razz.gif
Kto ma dziecko z 4 kwietnia> Kto w ogóle ma dziecko z kwietnia 2001?
Pozdrawiamy

Graz icon_wink.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post piÄ…, 04 kwi 2003 - 00:42
Post #1

Jutro, a właściwie już dziś są drugie urodziny mojego Szymka icon_razz.gif
Kto ma dziecko z 4 kwietnia> Kto w ogóle ma dziecko z kwietnia 2001?
Pozdrawiamy

Graz icon_wink.gif

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

lea

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 20:16
Post #2

Cześć Graż icon_smile.gif

u nas niedługo 2 urodziny - 16.04. kurcze zleciał ten drugi roczek szybciej od pierwszego... maluch się usamodzielnia coraz bardziej, gada jak przekupka na targu icon_wink.gif kocha czytanie ksiązeczek, ogladać Kubusia Puchatka, Toy Story, Boba Budowniczego...

kochane maluchy

pozdrawiam - lea
jackaplacka

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 20:33
Post #3

ja tez ma synka z kwietnia icon_smile.gif z 8 icon_smile.gif szybciej zlecial ten drugi roczek icon_smile.gif to chyba przez zywotnosc jacka icon_smile.gif ciagle gada i wogole icon_smile.gif no i wszedzie go pelno icon_smile.gif kocham go bardzo bardzo...
Yomama

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 20:44
Post #4

[color=blue][/color]witajcie Mamy Kwietniowe!!!!!!!!
Jutro wazny dzien w naszej rodzince..bo urodziny mojej Maryski......oj jak te 2 latka szybko minely...czlowiek ani sie nie obejrzal...a to malenstwo..co niedawno jeszcze na cycusiu wisialo..samo chodzi..biega...i madrzy sie..ojojojojo...
No i z kazdym dniem moja milosc i serducho rosna jak widze to moje szczescie:))))
A na dodatek dzisiaj rano..tzn. 04.04.2003 urodzila zdrowego Stasia moja znajoma:))))
Pozdrawiam Joaska_Yomaha..mam Marysi
Graz
piÄ…, 04 kwi 2003 - 23:17
Dla Marysi
i dla Bartusia

U nas już po urodzinach - dla mnie był to dzień wspomnień. Przypomniało mi się, jak położono mi na brzuchu grubą kluskę , która teraz zmieniła się w
skaczącą piłeczkę , rozgadaną jak katarynka.

Szybko ten czas mija....

Lea, jak się cieszę, że się spotkałyśmy!

Graz wink.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post piÄ…, 04 kwi 2003 - 23:17
Post #5

Dla Marysi
i dla Bartusia

U nas już po urodzinach - dla mnie był to dzień wspomnień. Przypomniało mi się, jak położono mi na brzuchu grubą kluskę , która teraz zmieniła się w
skaczącą piłeczkę , rozgadaną jak katarynka.

Szybko ten czas mija....

Lea, jak się cieszę, że się spotkałyśmy!

Graz wink.gif

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

mamanikoluni

Go??







post sob, 05 kwi 2003 - 16:11
Post #6

Witam:)
Moja córeczka tez jest z kwietnia, juz 2 urodzinki bedziemy obchodzić 25!!
Nie wiadomo kiedt ten czas zleciał!!
Straszny z niej łobuz ale widzimy w niej cały świat...
Całuski dla wszystkich kwietniowych dzieci i ich mam:)
lea

Go??







post sob, 05 kwi 2003 - 16:14
Post #7

Graż - skarbie i ja sie cieszę icon_smile.gif

fajne te nasze dwulatki są icon_wink.gif kochane , wypiesczone i wszędzie ich pełno !!!

mój Bartuś dziś skręcał swoje nowe łóżko z tatusiem ale nie wierze aby na nim zechciał spać hihi icon_smile.gif

pozdrawiam ciepło mamy kwietniowe - lea
kasia75
śro, 09 kwi 2003 - 07:35
Witam! I moja córcia Oliwia załapała się jeszcze do kwietniowych bączków, jest z 30 kwietnia. Tak więc do 2 urodzin jeszcze parę dni, ale plany już są co do prezentu i imprezy.Olisia uczy się dmuchać świeczki.
Córcia jest oczkiem w głowie całej rodzinki i doskonale wie jak to wykorzystać...
Pozdrawiam wszystkich rodziców i ich kwietniowe maluszki.
kasia75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 62
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 07:21
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 488

GG:


post śro, 09 kwi 2003 - 07:35
Post #8

Witam! I moja córcia Oliwia załapała się jeszcze do kwietniowych bączków, jest z 30 kwietnia. Tak więc do 2 urodzin jeszcze parę dni, ale plany już są co do prezentu i imprezy.Olisia uczy się dmuchać świeczki.
Córcia jest oczkiem w głowie całej rodzinki i doskonale wie jak to wykorzystać...
Pozdrawiam wszystkich rodziców i ich kwietniowe maluszki.
Graz
śro, 16 kwi 2003 - 15:07
Sto lat sto lat dla Bartusia lei!!!!!!!
Niech rośnie chłopina zdrowo, na pociechę rodzicom, niech wyrosnie na dobrego człowieka.

Wszystkiego dobrego jeszcze raz.
Buziaki od Szymka, starszego o dwa tygodnie!!

Graz icon_wink.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post śro, 16 kwi 2003 - 15:07
Post #9

Sto lat sto lat dla Bartusia lei!!!!!!!
Niech rośnie chłopina zdrowo, na pociechę rodzicom, niech wyrosnie na dobrego człowieka.

Wszystkiego dobrego jeszcze raz.
Buziaki od Szymka, starszego o dwa tygodnie!!

Graz icon_wink.gif

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Ariadna

Go??







post piÄ…, 02 maj 2003 - 15:35
Post #10

[color=green][/color] Witamy wszystkie mamusie i ich dzieciaczki icon_biggrin.gif
Moj synek,podobnie jak Bartus obchodzil swoje drugie urodzinki 16 kwietnia.
Nikolai ma 99 cm i wazy 20 kg.Ma piekne rude wloski i niebieskie oczy.Mowi po swojemu i bardzo wiele rzeczy pokazuje,rozumiec na szczescie rozumie wszystko.Bardzo lubi zwierzeta.Do wszystkich napotkanych po drodze psiakow podchodzi ,zabiera sie do przytulania i calowania...
i to na tyle narazie..moze i wy cos napiszecie o swoich dzieciach? icon_biggrin.gif
lea

Go??







post piÄ…, 09 maj 2003 - 19:00
Post #11

Witaj Ariadna icon_smile.gif

Czyli Ty również Święta Wielkanocne 2001r spędziłaś na porodówce ? icon_wink.gif
a czy mogę zapytać o której godz. urodził sie Twój synek ? Bartek o 9:58.
Twój synek jest wyższy od mojego. Batrus ma 93cm wzrostu i wazy 16kg. Mówi pełnymi zdaniami i bardzo wyraźnie - ależ się chwalę icon_wink.gif Chcielibyśmy teraz rozpocząć naukę sikania na nocnik ale nic na siłę.

Pozdrawiamy wiosennie i piszcie !!!

lea
Ariadna
pon, 12 maj 2003 - 21:53
Lea moj Minius przyszedl na swiat o 3.25 nad ranem.
Jak pisalam wyzej nie chce mu sie mowic ,skoro uzywajac slojego jezyka ,widzi ,ze i tak go mama rozumie.Szczerze mowiac nie moge sie doczekac kiedy zacznie ze mna rozmawiac.Jak narazie jego ulubionymi wyrazami sa mama ,nie i Ania(nie wiem dlaczego Ania,ale tak wola na swoja ciocie Marzenke).Jesli chodzi o siusianie do nocniczka to nie mamy z tym wiekszego problemu.Chociaz musze przyznac ,ze zakladam mu pieluszke na noc bo nie jest w stanie utrzymac siuskow.Zobacze czy uda mi sie wstawic zdjecia ,zebyscie mogly podziwiac mojego malego mezczyzne icon_wink.gif
Ariadna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 02 maj 03 - 15:41
SkÄ…d: Aarhus,Dania
Nr użytkownika: 676

GG:


post pon, 12 maj 2003 - 21:53
Post #12

Lea moj Minius przyszedl na swiat o 3.25 nad ranem.
Jak pisalam wyzej nie chce mu sie mowic ,skoro uzywajac slojego jezyka ,widzi ,ze i tak go mama rozumie.Szczerze mowiac nie moge sie doczekac kiedy zacznie ze mna rozmawiac.Jak narazie jego ulubionymi wyrazami sa mama ,nie i Ania(nie wiem dlaczego Ania,ale tak wola na swoja ciocie Marzenke).Jesli chodzi o siusianie do nocniczka to nie mamy z tym wiekszego problemu.Chociaz musze przyznac ,ze zakladam mu pieluszke na noc bo nie jest w stanie utrzymac siuskow.Zobacze czy uda mi sie wstawic zdjecia ,zebyscie mogly podziwiac mojego malego mezczyzne icon_wink.gif

--------------------
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
lea

Go??







post nie, 29 cze 2003 - 12:46
Post #13

co u nas taka cisza ??? chwalić mi sie postępami dzieciaczków !!!
my jestesmy na etapie nauki sikania w nocnik, dzis 3 dzień jak Bartek śmiga bez pieluszki, jestem taaaka dumna icon_smile.gif
bawimy sie plastelina, rysujemy, nadal czytami wierszyki- bajeczki jak narazie sa dla Bartka za długie, uczymy się tychże wierszyków, tańczymy i śpiewamy z Arką Noego.

obecnie Bartuś mierzy 95cm i waży 14kg. to narazie tyle nowin, a co u Was ??? czekamy i ciepło pozdrawiamy icon_smile.gif

lea z Bartusiem icon_smile.gif
Ari

Go??







post wto, 08 lip 2003 - 23:28
Post #14

Minius rowniez urusl ma 101 cm i wazy 22 kg.Siusia do sedesu (na nocniczek sadza pluszowego pieska, Manfreda).Rysuje,czyta a raczej oglada ksiazeczki.Pomaga przy pracy w ogrodzie,mama wyrywa chwasty a Minius kwiatuszki..;)Najbardziej jednak lubi podlewac kwiatki i oblewac wszystkich dookola...
Moj najukochanszy Minius ...mam nadzieje ,ze kiedys powie cos wiecej niz mama..
Graz
piÄ…, 11 lip 2003 - 21:54
Jejku, to wasze dzieciaczki są... dość... dobrze zbudowane wink.gif
Ariadna - 22 kg i ponad metr wzrostu....
Lea, Bartek 16 kilo...
Mój Szymek waży 13 kilo i wcale nie uważam, że to jakoś szczególnie mało. icon_biggrin.gif
Gada jak najęty, podobnie jak Bartuś - całymi zdaniami, wyraźnie, i z polotem wink.gif . Umie różne wierszyki, piosenki (fragmenty). Uwielbia auta, autka, auteczka, hilikoptery wink.gif oraz wszelkie przyczepy.
Kocha Kubusia Puchatka.
Kocha brykać i biegać.
Nauczył sie jeździć na rowerku.
Kocha ciastolinÄ™.
I od maja nie nosi pieluchy!!!!!!! Z czego wszyscy siÄ™ bardzo cieszymy.

Pozdrawiamy
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post piÄ…, 11 lip 2003 - 21:54
Post #15

Jejku, to wasze dzieciaczki są... dość... dobrze zbudowane wink.gif
Ariadna - 22 kg i ponad metr wzrostu....
Lea, Bartek 16 kilo...
Mój Szymek waży 13 kilo i wcale nie uważam, że to jakoś szczególnie mało. icon_biggrin.gif
Gada jak najęty, podobnie jak Bartuś - całymi zdaniami, wyraźnie, i z polotem wink.gif . Umie różne wierszyki, piosenki (fragmenty). Uwielbia auta, autka, auteczka, hilikoptery wink.gif oraz wszelkie przyczepy.
Kocha Kubusia Puchatka.
Kocha brykać i biegać.
Nauczył sie jeździć na rowerku.
Kocha ciastolinÄ™.
I od maja nie nosi pieluchy!!!!!!! Z czego wszyscy siÄ™ bardzo cieszymy.

Pozdrawiamy

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

wiola
śro, 04 lut 2004 - 10:58
wiecie co..ja zawsze myslałam ze dzieci z kwietnia na naszym forum jest bardzo duzo..a tu prosze taka cisza....uuuu szkoda..

Pozdrawiam.. mama Kwietniowej Nikoluni...
wiola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 228
Dołączył: wto, 15 kwi 03 - 21:42
Nr użytkownika: 587

GG:


post śro, 04 lut 2004 - 10:58
Post #16

wiecie co..ja zawsze myslałam ze dzieci z kwietnia na naszym forum jest bardzo duzo..a tu prosze taka cisza....uuuu szkoda..

Pozdrawiam.. mama Kwietniowej Nikoluni...
anonimowy

Go??







post śro, 11 lut 2004 - 17:38
Post #17

ano szkoda icon_smile.gif

no oki to ja się chwale postępami ;

Bartek mówi wszystko pieknie i baaardzo wyraźnie, zna bardzo duzo piosenek i wierszyków, zna już pojedyńcze słowa z jęz czeskiego. Jest bardziej samodzielny w zabawach, potrafi już posługiwac się nożyczkami, próbuje rysować, ulubione bajki to przygody Kubusia Puchatka, słoń beniami, lubi bardzo też programy poranne dla dzieci " Jedyneczka " i "Budzik"
urósł chłopaczyna , obecnie nosi rozmiar ubranek 110 a buta 27 icon_smile.gif

pozdrawiam mamusie i kwietniowe maluszki
lea

Go??







post śro, 11 lut 2004 - 17:39
Post #18

kurka wyżek to pisalam ja - lea ino mnie wylogowało
wiola
czw, 12 lut 2004 - 11:09
Lea..
jak bardzo sie ciesze ze dałas jakis znak zycia..w kwestii kwietniowych dzieciaczków z 01' ..a juz sie bałam ze wszystkich wywiało.. icon_biggrin.gif
Nikolunia też mówi pięknie, wyraznie i az za duzo.. wierszyki lubi..ale śpiwewaczka z niej iurodzona;) śpiewa wszyskto co w padnie jej w ucho..ostatnio usłyszała w radio.." Baśka miła fajny biust..i spiewa..Baśka miła fajny gust.." icon_biggrin.gif
a jakomaniaczka to z niej na punkcie Toma i Jerrego..a poza tym Bob , Krecik, Flinstonowie, no i wszystkie Dobranocki..

a wyrosła mam ze hej.. tez na 104-110 kupujemy ciuszki..ale wazy 13 kg..wiec to nie tak duzo na ten wzrost..a moze to ja tylko tak wiedze w niej chudzinke..

Pozdrawiam w ten piękny słoneczny dzionek.. icon_smile.gif

PS. LeuÅ› Ty jednak naprawde jesteÅ› niezawodna... icon_biggrin.gif
wiola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 228
Dołączył: wto, 15 kwi 03 - 21:42
Nr użytkownika: 587

GG:


post czw, 12 lut 2004 - 11:09
Post #19

Lea..
jak bardzo sie ciesze ze dałas jakis znak zycia..w kwestii kwietniowych dzieciaczków z 01' ..a juz sie bałam ze wszystkich wywiało.. icon_biggrin.gif
Nikolunia też mówi pięknie, wyraznie i az za duzo.. wierszyki lubi..ale śpiwewaczka z niej iurodzona;) śpiewa wszyskto co w padnie jej w ucho..ostatnio usłyszała w radio.." Baśka miła fajny biust..i spiewa..Baśka miła fajny gust.." icon_biggrin.gif
a jakomaniaczka to z niej na punkcie Toma i Jerrego..a poza tym Bob , Krecik, Flinstonowie, no i wszystkie Dobranocki..

a wyrosła mam ze hej.. tez na 104-110 kupujemy ciuszki..ale wazy 13 kg..wiec to nie tak duzo na ten wzrost..a moze to ja tylko tak wiedze w niej chudzinke..

Pozdrawiam w ten piękny słoneczny dzionek.. icon_smile.gif

PS. LeuÅ› Ty jednak naprawde jesteÅ› niezawodna... icon_biggrin.gif
lea

Go??







post śro, 25 lut 2004 - 15:03
Post #20

powiadasz niezawodna jestem icon_wink.gif ? no to miło słyszeć icon_smile.gif

niedługo 3 urodziny zastanawiamy się nad prezentem dla szkraba, marzy mu się piesek ( mnie zresztą też icon_wink.gif ) ale wiem, że narazie mąż się nie zgodzi więc kombinuję może by tak złotą rybkę kupić ?

Bartek jest coraz bardziej samodzielny icon_smile.gif lubi mi pomagać w pracach domowych, miesza ciasto, wyciąga pranie z pralki, podaje mi spinacze jak wieszam pranie itp icon_smile.gif
> kwiecieÅ„ 2001
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 16:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama