Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

LISTOPAD

> 
AANIA

Go??







post pon, 07 kwi 2003 - 22:08
Post #1

CZESC

MOJA PARTYCJA UR. 19/11/01 TO PRAWDZIWY ANIOŁEK,ŁADNIE JE I BARDZO ŁADNIE POWRTARZA NIEKTÓRE SŁOWA

pOZDRAWIAM
anIA
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 08 kwi 2003 - 09:30
Post #2

Witaj!
Moja Zosia urodziła się 5 listopada 2001 icon_smile.gif
Ostatnio nauczyła się sama wchodzić po schodach (przed półtora piętra) i uwielbia się wspinać; na Tatę, Mamę, sofę, zjeżdżalnię... Gada dużo, większość po swojemu, ale zacztynamy już ją rozumieć. Natomiast rozumie większość poleceń.
No i jest cudowna!

Pozdrawiam.
Paka
ANKA
wto, 08 kwi 2003 - 21:33
MOJEJ pATRYCJI DO WSPINANIA PO SCHODACH DALEKO ALE NA KRZESŁA I STOŁY JUŻ WŁAZI KU PRZERAŻENIU RODZICÓW.
NO I NADAL NA CYCUSIU!!! icon_biggrin.gif

pOZDRAWIAM
ania
ANKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 21:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 479




post wto, 08 kwi 2003 - 21:33
Post #3

MOJEJ pATRYCJI DO WSPINANIA PO SCHODACH DALEKO ALE NA KRZESŁA I STOŁY JUŻ WŁAZI KU PRZERAŻENIU RODZICÓW.
NO I NADAL NA CYCUSIU!!! icon_biggrin.gif

pOZDRAWIAM
ania

--------------------
MAMA NATKI I PATKI
user posted image
A_KA
czw, 10 kwi 2003 - 11:10
To ja też się podpiszę icon_smile.gif. Karolinka urodziła się 7.11.2001 o 6,45 icon_wink.gif). Mówi sporo - mama, tata, baba, dziadzia, dzidzia, dań (daj), chał, miał, pi (pić), am-am, pa ("papa" i czapka?), bam, aaa (spać), bu (but), ta (tak), nie... Ostatnio ulubionym słowem jest niestety - nie... Tak odpowiada na prawie każde pytanie icon_wink.gif. Gdy nie umie czegoś powiedzieć to pokazuje to na migi -np. "miś" - obejmuje się rączkami i pokazuje jak go tuli... Uwilbia czytanie książeczek (w każdej ilości) i oglądać teletubisie (ślicznie je naśladuje, jak biegają, jak śmieje się dzidzia, jak się tulą...). Mamy natomiast problem z jedzeniem. To znaczy ostatnio jest nieco lepiej, ale i tak... Karolka nigdy nie ma czasu, zawsze gdzieś biegnie, kręci się... Na kanapę, niższe krzesła wchodzi bez problemu. Schody pokonuje trzymana za rączkę lub dwie... Potrafi przejść naprawdę dużo na własnych nogach (nie zawsze chce mi się tachać wózek z naszego 4 piętra bez windy) a potem jeszcze biega po domu... Jeszcze cyca - najwięcej rano po obudzeniu, potem w ciągu dnia, ale to tylko tak na sekundkę. Raczej przytuli się, cycnie raz i leci dalej. Jest drobna i podobno ma małe stópki - rozm. 20 icon_wink.gif . Straszna z niej zazdrośnica, jeśli chodzi o tatusia. Nie mogę się do męża przytulić icon_wink.gif . Co prawda reakcja Karolinki z wiekiem słabnie, ale niezadowolenie widać... Jeśli chodzi o inne dzieci to nie mamy z tym problemu. Mogę wziąść na ręce, przytulić, Karolka tylko stoi i patrzy. Ją oczywiście też zaraz przytulam icon_smile.gif. Wogóle lubi dzieci. Zawsze się im bacznie przygląda. Jeśli chodzi o zabawy natomiast, to raczej jest to zabawa obok niż z dziećmi. Tak pewnie mają wszystkie dzieciaczki w tym wieku...
Trochę się rozpisałam, ale o mojej córeczce to mogłabym godzinami icon_biggrin.gif icon_razz.gif icon_wink.gif
Pozdrwiam.
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 10 kwi 2003 - 11:10
Post #4

To ja też się podpiszę icon_smile.gif. Karolinka urodziła się 7.11.2001 o 6,45 icon_wink.gif). Mówi sporo - mama, tata, baba, dziadzia, dzidzia, dań (daj), chał, miał, pi (pić), am-am, pa ("papa" i czapka?), bam, aaa (spać), bu (but), ta (tak), nie... Ostatnio ulubionym słowem jest niestety - nie... Tak odpowiada na prawie każde pytanie icon_wink.gif. Gdy nie umie czegoś powiedzieć to pokazuje to na migi -np. "miś" - obejmuje się rączkami i pokazuje jak go tuli... Uwilbia czytanie książeczek (w każdej ilości) i oglądać teletubisie (ślicznie je naśladuje, jak biegają, jak śmieje się dzidzia, jak się tulą...). Mamy natomiast problem z jedzeniem. To znaczy ostatnio jest nieco lepiej, ale i tak... Karolka nigdy nie ma czasu, zawsze gdzieś biegnie, kręci się... Na kanapę, niższe krzesła wchodzi bez problemu. Schody pokonuje trzymana za rączkę lub dwie... Potrafi przejść naprawdę dużo na własnych nogach (nie zawsze chce mi się tachać wózek z naszego 4 piętra bez windy) a potem jeszcze biega po domu... Jeszcze cyca - najwięcej rano po obudzeniu, potem w ciągu dnia, ale to tylko tak na sekundkę. Raczej przytuli się, cycnie raz i leci dalej. Jest drobna i podobno ma małe stópki - rozm. 20 icon_wink.gif . Straszna z niej zazdrośnica, jeśli chodzi o tatusia. Nie mogę się do męża przytulić icon_wink.gif . Co prawda reakcja Karolinki z wiekiem słabnie, ale niezadowolenie widać... Jeśli chodzi o inne dzieci to nie mamy z tym problemu. Mogę wziąść na ręce, przytulić, Karolka tylko stoi i patrzy. Ją oczywiście też zaraz przytulam icon_smile.gif. Wogóle lubi dzieci. Zawsze się im bacznie przygląda. Jeśli chodzi o zabawy natomiast, to raczej jest to zabawa obok niż z dziećmi. Tak pewnie mają wszystkie dzieciaczki w tym wieku...
Trochę się rozpisałam, ale o mojej córeczce to mogłabym godzinami icon_biggrin.gif icon_razz.gif icon_wink.gif
Pozdrwiam.

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
edyta.bujak
pią, 11 kwi 2003 - 11:57
No to jeszcze ja się dopiszę
Jestem mamą Filipka (14 listopad 2001)
Jest cudownym, malutkim blondaskiem, uwielbia Boba Budowniczego, Teletubisie, brumy, no i oczywiście nadal doi cyca
Pozdrawiamy!
edyta.bujak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 11:05
Skąd: Radom
Nr użytkownika: 557




post pią, 11 kwi 2003 - 11:57
Post #5

No to jeszcze ja się dopiszę
Jestem mamą Filipka (14 listopad 2001)
Jest cudownym, malutkim blondaskiem, uwielbia Boba Budowniczego, Teletubisie, brumy, no i oczywiście nadal doi cyca
Pozdrawiamy!

--------------------
EDYTA
edikzet

Go??







post pią, 25 kwi 2003 - 23:09
Post #6

Witam,
moja Ula urodziła się 2.11.2oo1 W Warszawie.
Jest przesłodka i ma duże, niebieskie oczka.
Ula ma braciszka, Igorka, który ma 4 miesiące.
icon_biggrin.gif
ANKA
sob, 26 kwi 2003 - 17:14
edikzet jak ty dajesz radę??? z dwójką maluchów?? icon_smile.gif
ANKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 21:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 479




post sob, 26 kwi 2003 - 17:14
Post #7

edikzet jak ty dajesz radę??? z dwójką maluchów?? icon_smile.gif

--------------------
MAMA NATKI I PATKI
user posted image
edyta.bujak
czw, 08 maj 2003 - 12:55
Dawno nikt tu nie zagladał, wiec ja daję przykład.
Co słychać u Waszych maluszków?
Mój Filipek (14 listopada 2001) rośnie jak na drożdzach, coraz wiecej potrafi i wogóle strasznie szybko staje sie dużym chłopcem. Czasami jest mi bardzo szkoda, że już nie jest niemowlaczkiem, ale jestem z niego bardzo dumna, że jest taki mądry.
Problem mamy tylko z jedzeniem, Filipek nie chce nic jeśc oprucz cyca.
Wprawdzie jest duzy i pulchniutki, ale przeciez musi jeść!!!
Poradżcie, co robić?
Może któraś z Was ma taki sam problem?
Pozdrawiam
Edyta
icon_lol.gif
edyta.bujak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 11:05
Skąd: Radom
Nr użytkownika: 557




post czw, 08 maj 2003 - 12:55
Post #8

Dawno nikt tu nie zagladał, wiec ja daję przykład.
Co słychać u Waszych maluszków?
Mój Filipek (14 listopada 2001) rośnie jak na drożdzach, coraz wiecej potrafi i wogóle strasznie szybko staje sie dużym chłopcem. Czasami jest mi bardzo szkoda, że już nie jest niemowlaczkiem, ale jestem z niego bardzo dumna, że jest taki mądry.
Problem mamy tylko z jedzeniem, Filipek nie chce nic jeśc oprucz cyca.
Wprawdzie jest duzy i pulchniutki, ale przeciez musi jeść!!!
Poradżcie, co robić?
Może któraś z Was ma taki sam problem?
Pozdrawiam
Edyta
icon_lol.gif

--------------------
EDYTA
Edi Zet :)
czw, 15 maj 2003 - 19:17
Aniu!
Bardzo pomaga mi moja mama (przyjeżdża często z Płocka) i mój mąż. Może pracować w domu (tłumacz), więc mi dzielnie pomaga.
Klucz tkwi w systemtyce, planowaniu dnia, oczywiście bez przesady...i nie przejmowaniu się "pierdułkami"!
To nie jest takie trudne..oczywiście zdarzają się dni, kiedy "padam na twarz", ale...czego się nie robi dla dzieci.
Moja Ula zaczyna teraz mówić. Umie powiedzieć "kuko", co oznacza kółko. Oczywiście mówi podstawowe wyrazy, ale teraz próbuje powtarzać wyrazy za "Teletubisiami".
Jest niezwykle ruchliwa, głośna, "całuśna", dziś trzy razy "napasła" Igorka chrupkami.....
Zapraszam do oglądania moich "Ogonków" na "nasze maluchy"....
A ja zacznę częściej zaglądać na "listopad 2001"! icon_razz.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post czw, 15 maj 2003 - 19:17
Post #9

Aniu!
Bardzo pomaga mi moja mama (przyjeżdża często z Płocka) i mój mąż. Może pracować w domu (tłumacz), więc mi dzielnie pomaga.
Klucz tkwi w systemtyce, planowaniu dnia, oczywiście bez przesady...i nie przejmowaniu się "pierdułkami"!
To nie jest takie trudne..oczywiście zdarzają się dni, kiedy "padam na twarz", ale...czego się nie robi dla dzieci.
Moja Ula zaczyna teraz mówić. Umie powiedzieć "kuko", co oznacza kółko. Oczywiście mówi podstawowe wyrazy, ale teraz próbuje powtarzać wyrazy za "Teletubisiami".
Jest niezwykle ruchliwa, głośna, "całuśna", dziś trzy razy "napasła" Igorka chrupkami.....
Zapraszam do oglądania moich "Ogonków" na "nasze maluchy"....
A ja zacznę częściej zaglądać na "listopad 2001"! icon_razz.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
ANKA
pon, 19 maj 2003 - 21:38
edyta jak tam u maluszka z jedzeniem? Bo u mnie kolejny bund i od tygodnia też tylko cycuś. A jak u ciebie zaczął Filipek jeść ?
a jak zaczął to poradź co ! bo ja ostatnio robię i wyrzucam jedzonko.
ANKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 21:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 479




post pon, 19 maj 2003 - 21:38
Post #10

edyta jak tam u maluszka z jedzeniem? Bo u mnie kolejny bund i od tygodnia też tylko cycuś. A jak u ciebie zaczął Filipek jeść ?
a jak zaczął to poradź co ! bo ja ostatnio robię i wyrzucam jedzonko.

--------------------
MAMA NATKI I PATKI
user posted image
edyta.bujak
wto, 03 cze 2003 - 22:37
Aniu, niestety nic sie nie zmieniło, mój Filipek nie je prawie nic. Cyca natomiast może doić non-stop. Mam nadzieje, ze to przez upały, w końcu dorosłemu tez sie nie chce jesc jak jest gorąco.
W każdym razie nie chce jeśc i nie da sie go namówic na jedzenie ani prośbą, ani grożbą.
Nie wiem jak długo to jeszcze potrwa, narazie czekam cierpliwie i karmie go cycuniem. A jak u Twojego maleństwa to wyglada teraz?
Pozdrawiam
Edyta, mama niejadka
edyta.bujak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 11:05
Skąd: Radom
Nr użytkownika: 557




post wto, 03 cze 2003 - 22:37
Post #11

Aniu, niestety nic sie nie zmieniło, mój Filipek nie je prawie nic. Cyca natomiast może doić non-stop. Mam nadzieje, ze to przez upały, w końcu dorosłemu tez sie nie chce jesc jak jest gorąco.
W każdym razie nie chce jeśc i nie da sie go namówic na jedzenie ani prośbą, ani grożbą.
Nie wiem jak długo to jeszcze potrwa, narazie czekam cierpliwie i karmie go cycuniem. A jak u Twojego maleństwa to wyglada teraz?
Pozdrawiam
Edyta, mama niejadka

--------------------
EDYTA
ANKA
śro, 04 cze 2003 - 20:58
A MY MAMY FAZY ZMIENNE 1-2 TYGODNIE JE POTEM ZNOWU 1-2 TYGODNIE TYLKO CYCUŚ. MOŻNA NERWY STRACIĆ Z TYM KARMIENIEM.
ALE TRZEBA PRZETRWAĆ icon_lol.gif dOBRZE ŻE JEST CYCUŚ icon_biggrin.gif
ALE ZUPKI JE TYLKO GERBERA A TWÓJ MALUSZEK ?
ANKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 21:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 479




post śro, 04 cze 2003 - 20:58
Post #12

A MY MAMY FAZY ZMIENNE 1-2 TYGODNIE JE POTEM ZNOWU 1-2 TYGODNIE TYLKO CYCUŚ. MOŻNA NERWY STRACIĆ Z TYM KARMIENIEM.
ALE TRZEBA PRZETRWAĆ icon_lol.gif dOBRZE ŻE JEST CYCUŚ icon_biggrin.gif
ALE ZUPKI JE TYLKO GERBERA A TWÓJ MALUSZEK ?

--------------------
MAMA NATKI I PATKI
user posted image
edyta.bujak
śro, 04 cze 2003 - 21:04
mój Filipek kiedyś sie zajadał zupkami ze słoiczków, ale od kilku miesięcy nie lubi żadnych "słoiczkowych" zupek. Dajemy mu normalne zupy, ale najczęściej zjada około 5 łyżek
edyta.bujak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 11:05
Skąd: Radom
Nr użytkownika: 557




post śro, 04 cze 2003 - 21:04
Post #13

mój Filipek kiedyś sie zajadał zupkami ze słoiczków, ale od kilku miesięcy nie lubi żadnych "słoiczkowych" zupek. Dajemy mu normalne zupy, ale najczęściej zjada około 5 łyżek

--------------------
EDYTA
Edi Zet :)
śro, 18 cze 2003 - 21:35
Natomiast Ula przerzuciła swoje kulinarne zainteresowania na ogórki kiszone, małosolne, oliwki, morlinki, chrupki, kubusie i jabłka....oczywiście nie gardzi jajkami i słodyczami...nic innego nie bierze do ust, no chyba, że jest to świeża kajzerka... icon_sad.gif
Wszelkie kotleciki, pulpeciki, zupki, naleśniki, serki itp, czyli to co jeść powinna ma w głębokim poważaniu.... icon_cry.gif
Ale mieści się "w granicach normy" i jest w "dobrej kondycji", jak to określiła p. doktor icon_razz.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 18 cze 2003 - 21:35
Post #14

Natomiast Ula przerzuciła swoje kulinarne zainteresowania na ogórki kiszone, małosolne, oliwki, morlinki, chrupki, kubusie i jabłka....oczywiście nie gardzi jajkami i słodyczami...nic innego nie bierze do ust, no chyba, że jest to świeża kajzerka... icon_sad.gif
Wszelkie kotleciki, pulpeciki, zupki, naleśniki, serki itp, czyli to co jeść powinna ma w głębokim poważaniu.... icon_cry.gif
Ale mieści się "w granicach normy" i jest w "dobrej kondycji", jak to określiła p. doktor icon_razz.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
Edi Zet :)
wto, 02 wrz 2003 - 21:35
Drogie emamy listopadowców wink.gif z 2001 roku....
Ciekawa jestem ile cm i jaką wagę mają wasze pociechy...
icon_question.gif
Może rozpoczniemy my:
Ula 89 cm, 11 930 g....
Czekamy na dalsze notowania.... wink.gif

Pozdr
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post wto, 02 wrz 2003 - 21:35
Post #15

Drogie emamy listopadowców wink.gif z 2001 roku....
Ciekawa jestem ile cm i jaką wagę mają wasze pociechy...
icon_question.gif
Może rozpoczniemy my:
Ula 89 cm, 11 930 g....
Czekamy na dalsze notowania.... wink.gif

Pozdr

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
grzałka
wto, 02 wrz 2003 - 21:40
Melduje się Ania z 17.11.2001. Trudno powiedzieć ile ma wzrostu, bo nie da się jej zmierzyć (ubranka 86-92), a waży 11 kg icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 02 wrz 2003 - 21:40
Post #16

Melduje się Ania z 17.11.2001. Trudno powiedzieć ile ma wzrostu, bo nie da się jej zmierzyć (ubranka 86-92), a waży 11 kg icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Edi Zet :)
pią, 12 wrz 2003 - 10:15
A jak u Waszych pociech z mówieniem....
Bo u Uli jakoś kiepsko, nie mówię już o nocnikowaniu.... icon_cry.gif

Pozdr
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post pią, 12 wrz 2003 - 10:15
Post #17

A jak u Waszych pociech z mówieniem....
Bo u Uli jakoś kiepsko, nie mówię już o nocnikowaniu.... icon_cry.gif

Pozdr

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
ANKA
sob, 13 wrz 2003 - 14:47
MOJA PATRYCJA 19 LISOPAD OK 86 WYSOKA I 12 KG WAGI.
PIELUCH POZBYŁYŚMY SIE 5 MIECHÓW TEMU icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Z CZEGO JESTEM DUMNA icon_lol.gif
A CZY WASZE DZIECI JEDZĄ ZUPY BO MOJA NIE CHCE I NIE JE BO NASIŁE MI SIĘ JUŻ NIE CHCE WALCZYĆ Z NIĄ TYM BARDZIEJ ŻE CHUDA NIE JEST.
DZIEWCZYNY NAPISZCIE MI CO JEDZĄ PRZEZ CAŁY DZIEŃ WASZE MALUCHY (MOJA JESZCZE KIEPSKO GRYZIE CO UTRUDNIA NAM JEDZENIE NORMALNYCH POSIŁKÓW)
JA TEŻ SIĘ POCHWALE CO JE MOJA MAŁA
RANO PRAWIE PÓŁ BUŁECZKI Z MASEŁKIEM I PARÓWKA
OBIAD KARTOFELKI I MNIEJ WIĘCEJ PÓŁ KOTLETA NORMALNEGO ALBO JAK NIE CHCE KOTLETA TO PARÓWKA (LUBI PARÓWKI WIĘC SIĘ NIMI POSIŁKUJE JAK NIE CHCE JEŚC) SAŁATKI NIE JE BO SOBIE NIE RADZI Z GRYZIENIEM
NA DESER PO DRZEMCE SEREK ALBO BANAN
KOLACJA ZNOWY NIESTETY PARÓWKA I PÓŁ BUŁECZKI
MAŁO UROZMAICONE ALE JAK WCISNE W NIĄ TAKIE JEDZENIE TO JESTEM ZADOWOLONA BO CHĘTNA NIE JEST DO JEDZENIE

POTRAFI GRAĆ W PROSTE GRY NA KOMPUTERZE icon_eek.gif OBSŁUGA MYSZKI JEST JEJ ZNANA, ZNA OK 10 LITEREK NO I SPORO MÓWI

NO TO NA TYLE WY TEZ NAPISZCIE CO WASZE DZIECIACZKI JEDZĄ I ROBIĄ

pOZDRAWIAM
ANKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 21:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 479




post sob, 13 wrz 2003 - 14:47
Post #18

MOJA PATRYCJA 19 LISOPAD OK 86 WYSOKA I 12 KG WAGI.
PIELUCH POZBYŁYŚMY SIE 5 MIECHÓW TEMU icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Z CZEGO JESTEM DUMNA icon_lol.gif
A CZY WASZE DZIECI JEDZĄ ZUPY BO MOJA NIE CHCE I NIE JE BO NASIŁE MI SIĘ JUŻ NIE CHCE WALCZYĆ Z NIĄ TYM BARDZIEJ ŻE CHUDA NIE JEST.
DZIEWCZYNY NAPISZCIE MI CO JEDZĄ PRZEZ CAŁY DZIEŃ WASZE MALUCHY (MOJA JESZCZE KIEPSKO GRYZIE CO UTRUDNIA NAM JEDZENIE NORMALNYCH POSIŁKÓW)
JA TEŻ SIĘ POCHWALE CO JE MOJA MAŁA
RANO PRAWIE PÓŁ BUŁECZKI Z MASEŁKIEM I PARÓWKA
OBIAD KARTOFELKI I MNIEJ WIĘCEJ PÓŁ KOTLETA NORMALNEGO ALBO JAK NIE CHCE KOTLETA TO PARÓWKA (LUBI PARÓWKI WIĘC SIĘ NIMI POSIŁKUJE JAK NIE CHCE JEŚC) SAŁATKI NIE JE BO SOBIE NIE RADZI Z GRYZIENIEM
NA DESER PO DRZEMCE SEREK ALBO BANAN
KOLACJA ZNOWY NIESTETY PARÓWKA I PÓŁ BUŁECZKI
MAŁO UROZMAICONE ALE JAK WCISNE W NIĄ TAKIE JEDZENIE TO JESTEM ZADOWOLONA BO CHĘTNA NIE JEST DO JEDZENIE

POTRAFI GRAĆ W PROSTE GRY NA KOMPUTERZE icon_eek.gif OBSŁUGA MYSZKI JEST JEJ ZNANA, ZNA OK 10 LITEREK NO I SPORO MÓWI

NO TO NA TYLE WY TEZ NAPISZCIE CO WASZE DZIECIACZKI JEDZĄ I ROBIĄ

pOZDRAWIAM

--------------------
MAMA NATKI I PATKI
user posted image
Edi Zet :)
nie, 14 wrz 2003 - 22:57
Anka,

Ula jada zupy, sama łyżeczką. Umie posługiwać się widelcem, dziarsko nabija sobie na niego kawałki jedzenia....Pija już z kubka ceramicznego i szklanek, ale te ostatnie jakoś "tłuką się same".... icon_wink.gif
Ulubionym jedzeniem jest rosołek, pulpecik z cielęciny, marchewka z groszkiem i sok jabłkowy. Ostatnio odmawia jedzenia parówek, ale do łask powracają "słoiczki" z racji wspólnego odżywiania się z ośmiomiesięcznym braciszkiem....Poza tym jabłka, ogórki kiszone, oliwki, banany, Bakusie i wiecznie na topie "ko-ko", czyli jajo....omlety, jajecznice....
Z nocnikiem jesteśmy na bakier, ale czasem sama wynosi nocnik z łazienki i prosi, żeby ją na nim posadzić....
Zaczęła interesować się bajkami, szczególnie te ze zwierzątkami ją interesują....
Ula lubi śpiewać icon_wink.gif , tańczyć, zna icon_wink.gif kilka wyliczanek, umie pokazywać czynności z tych wyliczanek. Interesuje się też komputerem, ale jak do tej pory nie pozwalamy jej bawić się przed ekranem....
Bawi się głównie lalą-bobasem, uwielbia gotować, sprzątać, rozmawiać przez komórkę-zabawkę....
Tylko ten nocniczek i mówienie nie bardzo..... icon_sad.gif

Pozdr
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post nie, 14 wrz 2003 - 22:57
Post #19

Anka,

Ula jada zupy, sama łyżeczką. Umie posługiwać się widelcem, dziarsko nabija sobie na niego kawałki jedzenia....Pija już z kubka ceramicznego i szklanek, ale te ostatnie jakoś "tłuką się same".... icon_wink.gif
Ulubionym jedzeniem jest rosołek, pulpecik z cielęciny, marchewka z groszkiem i sok jabłkowy. Ostatnio odmawia jedzenia parówek, ale do łask powracają "słoiczki" z racji wspólnego odżywiania się z ośmiomiesięcznym braciszkiem....Poza tym jabłka, ogórki kiszone, oliwki, banany, Bakusie i wiecznie na topie "ko-ko", czyli jajo....omlety, jajecznice....
Z nocnikiem jesteśmy na bakier, ale czasem sama wynosi nocnik z łazienki i prosi, żeby ją na nim posadzić....
Zaczęła interesować się bajkami, szczególnie te ze zwierzątkami ją interesują....
Ula lubi śpiewać icon_wink.gif , tańczyć, zna icon_wink.gif kilka wyliczanek, umie pokazywać czynności z tych wyliczanek. Interesuje się też komputerem, ale jak do tej pory nie pozwalamy jej bawić się przed ekranem....
Bawi się głównie lalą-bobasem, uwielbia gotować, sprzątać, rozmawiać przez komórkę-zabawkę....
Tylko ten nocniczek i mówienie nie bardzo..... icon_sad.gif

Pozdr

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
ANKA
pon, 15 wrz 2003 - 18:09
edi zazdroszcze ci że tak ładniew ci je moje obydwie córki kiepsko jedzą .
a pora jedzenia jest mordęgom icon_cry.gif
ale masz fajna różnice między maluchami icon_biggrin.gif ja narzekam ale ty masz napewno urawnie głowy z maluchami(pomijając jedzenie wink.gif )
ANKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 21:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 479




post pon, 15 wrz 2003 - 18:09
Post #20

edi zazdroszcze ci że tak ładniew ci je moje obydwie córki kiepsko jedzą .
a pora jedzenia jest mordęgom icon_cry.gif
ale masz fajna różnice między maluchami icon_biggrin.gif ja narzekam ale ty masz napewno urawnie głowy z maluchami(pomijając jedzenie wink.gif )

--------------------
MAMA NATKI I PATKI
user posted image
> LISTOPAD
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 12:16
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama