Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

juz niedlugo poltora roku!!!!!!!!

> 
Pecia
czw, 10 kwi 2003 - 13:27
Juz za kilka dni 18 kwietnia nasz Jasio skonczy poltora roczku.
W zwiazku z tym, ze wyjezdzamy na Swieta i nie bede miala dostepu do interntu chcialam juz teraz zlozyc mu zyczenia.

Kochany, najdrozszy nasz syneczku.
Jak ten czas leci. Wydaje mi sie, ze dopiero sie urodziles.
A juz jestes calkiem duzym chlopczykiem.
Tak wiele umiesz juz rzeczy, tak wiele rozumiesz.
Zadomowiles sie na dobre w naszej rodzince.

Zycze Ci przede wszystkim, zebys byl zdrowy, zeby ta paskudna alergia poszla sobie daleko i nigdy nie wracala.
Rosnij na pocieche rodzicom, badz wesoly i zawsze radosny jak do tej pory. Miej zawsze oparcie w nas rodzicach i kochajcie sie zawsze z Zuzia.

Kochamy Cie bardzo mocno
mama, tata i Zuzia

:love:
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post czw, 10 kwi 2003 - 13:27
Post #1

Juz za kilka dni 18 kwietnia nasz Jasio skonczy poltora roczku.
W zwiazku z tym, ze wyjezdzamy na Swieta i nie bede miala dostepu do interntu chcialam juz teraz zlozyc mu zyczenia.

Kochany, najdrozszy nasz syneczku.
Jak ten czas leci. Wydaje mi sie, ze dopiero sie urodziles.
A juz jestes calkiem duzym chlopczykiem.
Tak wiele umiesz juz rzeczy, tak wiele rozumiesz.
Zadomowiles sie na dobre w naszej rodzince.

Zycze Ci przede wszystkim, zebys byl zdrowy, zeby ta paskudna alergia poszla sobie daleko i nigdy nie wracala.
Rosnij na pocieche rodzicom, badz wesoly i zawsze radosny jak do tej pory. Miej zawsze oparcie w nas rodzicach i kochajcie sie zawsze z Zuzia.

Kochamy Cie bardzo mocno
mama, tata i Zuzia

:love:
Pecia
czw, 10 kwi 2003 - 13:32
ten post mial byc podlaczony pod " pazdziernik 2001"
ale cos pomieszalam i poszedl oddzielnie......... icon_redface.gif

Pozdrawiam Magda
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post czw, 10 kwi 2003 - 13:32
Post #2

ten post mial byc podlaczony pod " pazdziernik 2001"
ale cos pomieszalam i poszedl oddzielnie......... icon_redface.gif

Pozdrawiam Magda
Mika
śro, 03 sty 2007 - 14:52
tak sobie sentymentalnie przeczytałam... kurcze Pecia,kiedy te nasze dzieci dorosły? wink.gif
już za chwilę będą w zerówce
kto mi zabrał moje maleństwo ??!!!!! icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 03 sty 2007 - 14:52
Post #3

tak sobie sentymentalnie przeczytałam... kurcze Pecia,kiedy te nasze dzieci dorosły? wink.gif
już za chwilę będą w zerówce
kto mi zabrał moje maleństwo ??!!!!! icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
AnkaSkikanka
śro, 03 sty 2007 - 14:58
My z Sabiną Mika też mieliśmy taki kłopot. Dwa razy. I dwa razy udało nam się po Antku coś na ten kłopot zaradzić icon_lol.gif Nadal mamy maleństwa icon_wink.gif
AnkaSkikanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,705
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 07:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,456




post śro, 03 sty 2007 - 14:58
Post #4

My z Sabiną Mika też mieliśmy taki kłopot. Dwa razy. I dwa razy udało nam się po Antku coś na ten kłopot zaradzić icon_lol.gif Nadal mamy maleństwa icon_wink.gif

--------------------
Wika (wrzesień1999), Antek (luty2001), Zuza (luty2004), Franek (luty2006) Michaś (*) (marzec2008) Misia i Maja (marzec2013)

Na granicy polsko-ukraińskiej w ciężarówce przewożącej 2 tony amfetaminy specjalnie szkolony młynarz wykrył kilo mąki
Pecia
śro, 03 sty 2007 - 15:32
Mika , nie wiem, kiedy on dorósł icon_rolleyes.gif
ja dzis wlasnie Jaśka uswiadamialam ,ze po wakacjach idzie do szkoly, byl mocno zdziwiony
bo po 2 tygodniach w domu, stwierdzil,ze on nie chce isc do przedszkola, ze chce zostac ze mna w domu icon_cool.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post śro, 03 sty 2007 - 15:32
Post #5

Mika , nie wiem, kiedy on dorósł icon_rolleyes.gif
ja dzis wlasnie Jaśka uswiadamialam ,ze po wakacjach idzie do szkoly, byl mocno zdziwiony
bo po 2 tygodniach w domu, stwierdzil,ze on nie chce isc do przedszkola, ze chce zostac ze mna w domu icon_cool.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Mika
śro, 03 sty 2007 - 16:55
ha-to ja mam odwrotnie
2 tygodnie jęków kiedy wróci do przedszkola
dziecko mi usamodzielnili
nie potrzebuje już mamusi
mój synuś
mój maleńki
dobrze,że mam jeszcze Antosia icon_lol.gif
ale i tak mi trochę żal,że mój "pierworodny" syn tak mi się w tym przedszkolu w ciągu 3 miesięcy zestarzał wink.gif

boszzz jaka ja szurnięta jestem icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 03 sty 2007 - 16:55
Post #6

ha-to ja mam odwrotnie
2 tygodnie jęków kiedy wróci do przedszkola
dziecko mi usamodzielnili
nie potrzebuje już mamusi
mój synuś
mój maleńki
dobrze,że mam jeszcze Antosia icon_lol.gif
ale i tak mi trochę żal,że mój "pierworodny" syn tak mi się w tym przedszkolu w ciągu 3 miesięcy zestarzał wink.gif

boszzz jaka ja szurnięta jestem icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Pecia
śro, 03 sty 2007 - 20:06
no a ja nie wiem, co sie stalo z Jaśkiem icon_sad.gif
na wspomnienie o przedszkolu ma łzy w oczach icon_confused.gif
na razie robimy przerwe do poniedzialku i po wielkim zalu idzie , trzymajcie kciuki , bo od wrzesnia nie bylo ani jednego dnia ,zeby nie chcial isc icon_confused.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post śro, 03 sty 2007 - 20:06
Post #7

no a ja nie wiem, co sie stalo z Jaśkiem icon_sad.gif
na wspomnienie o przedszkolu ma łzy w oczach icon_confused.gif
na razie robimy przerwe do poniedzialku i po wielkim zalu idzie , trzymajcie kciuki , bo od wrzesnia nie bylo ani jednego dnia ,zeby nie chcial isc icon_confused.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Mika
śro, 03 sty 2007 - 20:11
Pecia-podpytaj,może się okazać że coś tam mu się nie spodobało i dlatego się zniechęcił
może ktoś powiedział mu coś przykrego? może pokłócił się z kolegą?

mój Jasiek też miewa takie loty
jak mi opowie co się stało-tłumaczę,trochę usprawiedliwię inne dzieci/panią,odwrócę kota ogonem,pożartuję i jest gut icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 03 sty 2007 - 20:11
Post #8

Pecia-podpytaj,może się okazać że coś tam mu się nie spodobało i dlatego się zniechęcił
może ktoś powiedział mu coś przykrego? może pokłócił się z kolegą?

mój Jasiek też miewa takie loty
jak mi opowie co się stało-tłumaczę,trochę usprawiedliwię inne dzieci/panią,odwrócę kota ogonem,pożartuję i jest gut icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Pecia
śro, 03 sty 2007 - 20:36
pytalam, nie chce powiedziec dlaczego, tzn mowi , ze przedszkole jest głupie icon_twisted.gif
najgorzej ,ze ostatnio byl dawno temu
bo 20 grudnia, zaraz po jasełakch, ktore super sie udaly i byl bardzo zadowolony
wtedy kilka razy w ciagu dnia ogladal nagranie i byl strasznie dumny
i potem przerwa, wyjechalismy a teraz od kilku dni na wiesc o pojsciu do przedszkola ,łzy w oczach icon_confused.gif

na poczatku myslalm ,ze nie chce isc , bo fajnie bylo na wyjezdzie, luz blus, zabawy,
pelno dzieci (bylismy u rodziny, ktora ma urocza trojeczke icon_wink.gif )
wiec przyjelam ,ze to to

poczatkowo, kategorycznie twierdzil ,zeby go wypisac icon_sad.gif
teraz zgodzil sie ale mam go odebrac zaraz po obiedzie icon_rolleyes.gif
pierwszy raz tak sie zachowuje icon_eek.gif

sprobuje z tym wczesniejszym opdbieraniem, mysle ,ze jak juz pojdzie to znow bedzie zadowolony
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post śro, 03 sty 2007 - 20:36
Post #9

pytalam, nie chce powiedziec dlaczego, tzn mowi , ze przedszkole jest głupie icon_twisted.gif
najgorzej ,ze ostatnio byl dawno temu
bo 20 grudnia, zaraz po jasełakch, ktore super sie udaly i byl bardzo zadowolony
wtedy kilka razy w ciagu dnia ogladal nagranie i byl strasznie dumny
i potem przerwa, wyjechalismy a teraz od kilku dni na wiesc o pojsciu do przedszkola ,łzy w oczach icon_confused.gif

na poczatku myslalm ,ze nie chce isc , bo fajnie bylo na wyjezdzie, luz blus, zabawy,
pelno dzieci (bylismy u rodziny, ktora ma urocza trojeczke icon_wink.gif )
wiec przyjelam ,ze to to

poczatkowo, kategorycznie twierdzil ,zeby go wypisac icon_sad.gif
teraz zgodzil sie ale mam go odebrac zaraz po obiedzie icon_rolleyes.gif
pierwszy raz tak sie zachowuje icon_eek.gif

sprobuje z tym wczesniejszym opdbieraniem, mysle ,ze jak juz pojdzie to znow bedzie zadowolony

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Mika
śro, 03 sty 2007 - 22:48
Pecia -nie luzuj,bo potem nie zmusisz go do zostania dłużej

Ja poszłam z Jaśkiem na układ,że zawsze (to powtarzam milion razy) po niego przyjdę,że zazwyczaj będzie to po podwieczorku żeby miał czas zjeść,odpocząć i się pobawić
że zdarzy się,że mogę przyjść wcześniej lub później ale zawsze przyjdę

dziś musiałam np. czekać na niego w szatni,bo powiedział,że jeszcze czegośtam nie skończył icon_cool.gif

Może poproś Jasia żeby coś ładnego dla Ciebie narysował,namalował,zbudował PO PODWIECZORKU icon_wink.gif
to "po podwieczorku" i "przecież wiesz,że zawsze po ciebie przyjdę" powinno się powtarzać do znudzenia do tego stopnia,że obudzony w nocy przez sen wyrecytuje icon_wink.gif
Potem zbieramy wszystkie dzieła do specjalnej domowej teczki (oczywiście wcześniej och ach ech bo się dziecię starało) i pytamy czy następnego dnia też coś dla nas zrobi

nadchodzi Dzień Babci -może będą się uczyli jakiś piosenek,robili niespodzianki-może by chciał zrobić niespodziankę swojej babci? a żeby zrobić musi się nauczyć,a żeby się nauczyć musi ćwiczyć w przedszkolu (to tajemnica przed babcią) a żeby ćwiczyć musi mieć czas,więc .. po podwieczorku zawsze po Niego będziesz przychodziła żeby mógł się nauczyć icon_wink.gif

u nas Jasiek zrobił z tego taaaką tajemnicę,że myślałam że padnę trupem kiedy oznajmił "pani powiedziała,że nie wolno w domu śpiewać i mówić wierszyków" icon_cool.gif icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 03 sty 2007 - 22:48
Post #10

Pecia -nie luzuj,bo potem nie zmusisz go do zostania dłużej

Ja poszłam z Jaśkiem na układ,że zawsze (to powtarzam milion razy) po niego przyjdę,że zazwyczaj będzie to po podwieczorku żeby miał czas zjeść,odpocząć i się pobawić
że zdarzy się,że mogę przyjść wcześniej lub później ale zawsze przyjdę

dziś musiałam np. czekać na niego w szatni,bo powiedział,że jeszcze czegośtam nie skończył icon_cool.gif

Może poproś Jasia żeby coś ładnego dla Ciebie narysował,namalował,zbudował PO PODWIECZORKU icon_wink.gif
to "po podwieczorku" i "przecież wiesz,że zawsze po ciebie przyjdę" powinno się powtarzać do znudzenia do tego stopnia,że obudzony w nocy przez sen wyrecytuje icon_wink.gif
Potem zbieramy wszystkie dzieła do specjalnej domowej teczki (oczywiście wcześniej och ach ech bo się dziecię starało) i pytamy czy następnego dnia też coś dla nas zrobi

nadchodzi Dzień Babci -może będą się uczyli jakiś piosenek,robili niespodzianki-może by chciał zrobić niespodziankę swojej babci? a żeby zrobić musi się nauczyć,a żeby się nauczyć musi ćwiczyć w przedszkolu (to tajemnica przed babcią) a żeby ćwiczyć musi mieć czas,więc .. po podwieczorku zawsze po Niego będziesz przychodziła żeby mógł się nauczyć icon_wink.gif

u nas Jasiek zrobił z tego taaaką tajemnicę,że myślałam że padnę trupem kiedy oznajmił "pani powiedziała,że nie wolno w domu śpiewać i mówić wierszyków" icon_cool.gif icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Maciejka
czw, 04 sty 2007 - 00:25
Pecia, u nas to samo. Maciek, który od początku września gnał do przedszkola na skrzydłach teraz urządza regularne histerie. już coraz słabsze, ale jednak. Pojawiły się bóle brzucha, niepokój, drażliwośc. No i np. całkowicie przestał w pewnym momencie jeśc w przedszkolu. W domu też są z tym problemy. Przyczyny? Np. to, że jedna z pań na niego nakrzyczała i zmuszała go do jedzenia. Sprawa już załatwiona. Nie radził sobie z otwieraniem patyczków do liczenia, a pani mu nie pomagała, więc stwierdził, ze matematyka jest głupia. Dają im czasem nóż do krojenia kotletów schabowych, a on nie umie kroić, bo ja, matka kwoka noza mu nie daje. Więc kotlet schabowy jest wstrętny i przedszkole głupie. Wstydzi się iśc zrobić kupe w przedszkolu, bo pani "nie pozwala tak długo siedzieć w toalecie", a poza tym on sobie - jak twierdzi dobrze nie wytrze pupy. No i przedszkole jest głupie. A poza tym on chce być z maaaamą w dddomuuu". Nie był zaraz po swiętach, ale potem już nie odpuszczałam. Zabieram nieco wcześniej niż dotychczas. Tak ok. pół godziny wcześniej. Zwykle trafiam na końcówkę podwieczorku. Jest coraz lepiej. Dziś rozmawiałam z panią. Ona mówi, ze to taki opóźniony kryzys. Jakoś to przetrwamy. Ale nie odpuszczaj za bardzo. Niech chodzi. Łączę się w bólu.
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post czw, 04 sty 2007 - 00:25
Post #11

Pecia, u nas to samo. Maciek, który od początku września gnał do przedszkola na skrzydłach teraz urządza regularne histerie. już coraz słabsze, ale jednak. Pojawiły się bóle brzucha, niepokój, drażliwośc. No i np. całkowicie przestał w pewnym momencie jeśc w przedszkolu. W domu też są z tym problemy. Przyczyny? Np. to, że jedna z pań na niego nakrzyczała i zmuszała go do jedzenia. Sprawa już załatwiona. Nie radził sobie z otwieraniem patyczków do liczenia, a pani mu nie pomagała, więc stwierdził, ze matematyka jest głupia. Dają im czasem nóż do krojenia kotletów schabowych, a on nie umie kroić, bo ja, matka kwoka noza mu nie daje. Więc kotlet schabowy jest wstrętny i przedszkole głupie. Wstydzi się iśc zrobić kupe w przedszkolu, bo pani "nie pozwala tak długo siedzieć w toalecie", a poza tym on sobie - jak twierdzi dobrze nie wytrze pupy. No i przedszkole jest głupie. A poza tym on chce być z maaaamą w dddomuuu". Nie był zaraz po swiętach, ale potem już nie odpuszczałam. Zabieram nieco wcześniej niż dotychczas. Tak ok. pół godziny wcześniej. Zwykle trafiam na końcówkę podwieczorku. Jest coraz lepiej. Dziś rozmawiałam z panią. Ona mówi, ze to taki opóźniony kryzys. Jakoś to przetrwamy. Ale nie odpuszczaj za bardzo. Niech chodzi. Łączę się w bólu.

--------------------
Maciejka


Pecia
czw, 04 sty 2007 - 10:14
u nas tez wyglada na opozniony kryzys
icon_confused.gif
chyba stwierdzil po 4 miesiacach ze jednak z tym przedszkolem to jedna wielka lipa icon_wink.gif

mam nadzieje,ze jak juz pojdzie to zapomni o swoich oporach


u nas tez 19 sty dzien babci, dziadkowie juz sie szykuja na przyjazd, wiec mowia Mika jak radzisz, ze sie beda uczyc itp itd
a on swoje icon_rolleyes.gif

pytalam czy przypadkiem pani nie krzyczala, czy dzieci sie bawia z nim, ale twierdzi ,ze nie pamieta icon_lol.gif w sumie byl dawno temu


wczoraj wieczorem maz wspomnia( szkoda ze dopiero teraz icon_rolleyes.gif ) ze slyszal rozmowe Jaśka z dziewczynami ( te wspomniane kuzynki, jedna prawie 8 druga 6 lat)
jak rozmawiali przed wyjazdem o przedszkolu
i Jasiek mowil ,ze lubi przedszkole i chce juz wracac
a one:
przedszkoleeeeee lubiiiiisz??????????
przedszkole jest glupie, u nas bylo glupio, w szkole to dopiero jest fajnie
icon_evil.gif


wiec juz wiem skad sie to wzielo, niezle go nakrecily icon_confused.gif icon_evil.gif

ale te 5 latki podatne na wplyw starszych kolegów
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post czw, 04 sty 2007 - 10:14
Post #12

u nas tez wyglada na opozniony kryzys
icon_confused.gif
chyba stwierdzil po 4 miesiacach ze jednak z tym przedszkolem to jedna wielka lipa icon_wink.gif

mam nadzieje,ze jak juz pojdzie to zapomni o swoich oporach


u nas tez 19 sty dzien babci, dziadkowie juz sie szykuja na przyjazd, wiec mowia Mika jak radzisz, ze sie beda uczyc itp itd
a on swoje icon_rolleyes.gif

pytalam czy przypadkiem pani nie krzyczala, czy dzieci sie bawia z nim, ale twierdzi ,ze nie pamieta icon_lol.gif w sumie byl dawno temu


wczoraj wieczorem maz wspomnia( szkoda ze dopiero teraz icon_rolleyes.gif ) ze slyszal rozmowe Jaśka z dziewczynami ( te wspomniane kuzynki, jedna prawie 8 druga 6 lat)
jak rozmawiali przed wyjazdem o przedszkolu
i Jasiek mowil ,ze lubi przedszkole i chce juz wracac
a one:
przedszkoleeeeee lubiiiiisz??????????
przedszkole jest glupie, u nas bylo glupio, w szkole to dopiero jest fajnie
icon_evil.gif


wiec juz wiem skad sie to wzielo, niezle go nakrecily icon_confused.gif icon_evil.gif

ale te 5 latki podatne na wplyw starszych kolegów

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
blaire
sob, 13 sty 2007 - 09:43
Pecia i jak? Minął kryzys? U nas po dłuższej nieobecności Kuba bardzo chce iść, ale wówczas jakoś zapomina, że pań też trzeba słuchać...
Ostatnio stwierdził, że nie pójdzie na dwór, bo nie ma ochoty i nikt nim rządził nie będzie...
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post sob, 13 sty 2007 - 09:43
Post #13

Pecia i jak? Minął kryzys? U nas po dłuższej nieobecności Kuba bardzo chce iść, ale wówczas jakoś zapomina, że pań też trzeba słuchać...
Ostatnio stwierdził, że nie pójdzie na dwór, bo nie ma ochoty i nikt nim rządził nie będzie...
Pecia
sob, 13 sty 2007 - 15:02
kryzys minal ...po pierwszym dniu w przedszkolu icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


odebralam go o 12ej, i juz w domu stwierdzil,zeby jutro przyjsc po podwieczorku, a teraz (po tygodniu) w ogole chce ,zeby go odbiarac ...po kolacji icon_twisted.gif ( musze to rozwazyc he he)

w piatek byla bal, dziecie zadowolone,
moze wstawie jutro zdjecia (jak Mika, bedzie taka dobra i pomoze icon_wink.gif )
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post sob, 13 sty 2007 - 15:02
Post #14

kryzys minal ...po pierwszym dniu w przedszkolu icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


odebralam go o 12ej, i juz w domu stwierdzil,zeby jutro przyjsc po podwieczorku, a teraz (po tygodniu) w ogole chce ,zeby go odbiarac ...po kolacji icon_twisted.gif ( musze to rozwazyc he he)

w piatek byla bal, dziecie zadowolone,
moze wstawie jutro zdjecia (jak Mika, bedzie taka dobra i pomoze icon_wink.gif )

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Pecia
pon, 15 sty 2007 - 12:34
a dzis znowu problem
icon_question.gif
jak doszlismy to za nic nie chcial zostac,zaczal plakac icon_cry.gif (pierwszy raz) pani musiala go siła ode mnie odrywac...

mam straszne wyrzuty sumienia, ze go zostawilam icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif


ciekawe jak sie zachowywal po moim wyjsciu? icon_sad.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post pon, 15 sty 2007 - 12:34
Post #15

a dzis znowu problem
icon_question.gif
jak doszlismy to za nic nie chcial zostac,zaczal plakac icon_cry.gif (pierwszy raz) pani musiala go siła ode mnie odrywac...

mam straszne wyrzuty sumienia, ze go zostawilam icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif


ciekawe jak sie zachowywal po moim wyjsciu? icon_sad.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Mika
pon, 15 sty 2007 - 19:47
Mika pomoże jak Pecia podeśle wink.gif

Kurcze dziwne z tym płaczem icon_confused.gif
nic nie mówił,że ktoś go źle potraktował?
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 15 sty 2007 - 19:47
Post #16

Mika pomoże jak Pecia podeśle wink.gif

Kurcze dziwne z tym płaczem icon_confused.gif
nic nie mówił,że ktoś go źle potraktował?

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Pecia
pon, 15 sty 2007 - 20:13
Mika, podesle

Jasiek wrocil zadowolony z przedszkola icon_rolleyes.gif
powiedzial ,ze zaraz jak wyszlam , przestal plakac

on sie boi tego wystepu na dzien babci w pt
przyznal sie w koncu, wydusialm z niego icon_cool.gif
chyba go te jaselka niezle zestresowaly, jak zobaczyl cala sale ludzi i teraz na sama mysl o kolejnym wystapie ( a mowi wierszyk) nie chce mu sie chodzic
ale juz dobrze, mysle icon_confused.gif
pani powiedzial, przy mnie ,zeby sie nie denerwowal, ze bedzie podpowiadala wszytskim

zle ,ze oni dopiero teraz sie ucza, maja malo czasu i Jasiek twierdzi ,ze jeszcze nie umie tego wierszyka
ale jak wracalismy, powiedzial( na moja prosbe ,ze moze przyniosl do domu)
:łatwizna, naucze sie, mam bardzi krotki
icon_rolleyes.gif


w ogole ostatnio jest strasznie płaczliwy, potrafi polozyc sie na podlodze i plakac:
ja chce do mamy, ja chce do mamy....
icon_eek.gif

(widac jak sie zmusza)
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post pon, 15 sty 2007 - 20:13
Post #17

Mika, podesle

Jasiek wrocil zadowolony z przedszkola icon_rolleyes.gif
powiedzial ,ze zaraz jak wyszlam , przestal plakac

on sie boi tego wystepu na dzien babci w pt
przyznal sie w koncu, wydusialm z niego icon_cool.gif
chyba go te jaselka niezle zestresowaly, jak zobaczyl cala sale ludzi i teraz na sama mysl o kolejnym wystapie ( a mowi wierszyk) nie chce mu sie chodzic
ale juz dobrze, mysle icon_confused.gif
pani powiedzial, przy mnie ,zeby sie nie denerwowal, ze bedzie podpowiadala wszytskim

zle ,ze oni dopiero teraz sie ucza, maja malo czasu i Jasiek twierdzi ,ze jeszcze nie umie tego wierszyka
ale jak wracalismy, powiedzial( na moja prosbe ,ze moze przyniosl do domu)
:łatwizna, naucze sie, mam bardzi krotki
icon_rolleyes.gif


w ogole ostatnio jest strasznie płaczliwy, potrafi polozyc sie na podlodze i plakac:
ja chce do mamy, ja chce do mamy....
icon_eek.gif

(widac jak sie zmusza)

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Mika
pon, 15 sty 2007 - 20:20
ha-Twój Jasiek przynajmniej chce się uczyć

mój bimba icon_lol.gif
znaczy siedzi w domu drugi tydzień (angina) i nawet nie myśli co go czeka
toż ja wiem,że on się nie nauczy a już napewno nie powie i nie zaśpiewa na forum icon_twisted.gif
prędzej zwieje,usiądzie w kącie i wyć będzie,że chce do mamy icon_twisted.gif


CYTAT
w ogole ostatnio jest strasznie płaczliwy, potrafi polozyc sie na podlodze i plakac:  
ja chce do mamy, ja chce do mamy....



jak widzisz-normalka
mój się tylko nie kładzie
ale opowiada czasami,że płakał w przedszkolu bo chciał do mamy icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 15 sty 2007 - 20:20
Post #18

ha-Twój Jasiek przynajmniej chce się uczyć

mój bimba icon_lol.gif
znaczy siedzi w domu drugi tydzień (angina) i nawet nie myśli co go czeka
toż ja wiem,że on się nie nauczy a już napewno nie powie i nie zaśpiewa na forum icon_twisted.gif
prędzej zwieje,usiądzie w kącie i wyć będzie,że chce do mamy icon_twisted.gif


CYTAT
w ogole ostatnio jest strasznie płaczliwy, potrafi polozyc sie na podlodze i plakac:  
ja chce do mamy, ja chce do mamy....



jak widzisz-normalka
mój się tylko nie kładzie
ale opowiada czasami,że płakał w przedszkolu bo chciał do mamy icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Pecia
pon, 15 sty 2007 - 20:26
Mika, napisz mi jeszcze raz maila icon_cool.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post pon, 15 sty 2007 - 20:26
Post #19

Mika, napisz mi jeszcze raz maila icon_cool.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Pecia
pon, 15 sty 2007 - 20:28
przed chwila powiedzial:
mamo, jak ty powiedzialas pani ,ze ja nie moge sie nauczyc, to pani mi zabrala jedna zwrotke i juz mam łatwy

ja: czyli co trzeba zrobic, jak ma sie problem wink.gif
J: przyjsc do mamy


icon_lol.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post pon, 15 sty 2007 - 20:28
Post #20

przed chwila powiedzial:
mamo, jak ty powiedzialas pani ,ze ja nie moge sie nauczyc, to pani mi zabrala jedna zwrotke i juz mam łatwy

ja: czyli co trzeba zrobic, jak ma sie problem wink.gif
J: przyjsc do mamy


icon_lol.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
> juz niedlugo poltora roku!!!!!!!!
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 22:47
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama