Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

KWIETNIAKI 2011 :)

, Pierwsze kroki na świecie
> , Pierwsze kroki na świecie
aniakuleczka
wto, 12 kwi 2011 - 19:10
Witajcie na nowym wątku przeznaczonym dla mam
dzieci urodzonych w kwietniu 2011 i w okolicach

Pewnie większość z nas zna się już z wątku ciążowego,
ale gdyby znalazły się kwietniowe mamy,
które nie dzieliły z nami ciążowych nowin,
to proponuję, żeby każda z nas się przedstawiła
i przedstawiła swoje dziecko icon_smile.gif

wtedy będę uzupełniać na bieżąco pierwszy post.



agawhite - wbrew pozorom nazywa się Agata,
34 lata, trzecie dziecko - Wojtek zwany Królikiem urodzony 3.01.2011

Annad - też Ania
30 lat, pierwsze dziecko - Zosia urodzona 10.03.2011

jully - jak łatwo się domyślić Julia
27 lat, drugie dziecko - Leo urodzony 21.03.2011

mikkowska - właściwie to Daria
23 lata, pierwsze dziecko - Aleksander urodzony 22.03.2011

Aniakuleczka - właściwie to Ania,
30 lat, pierwsze dziecko - Helenka Uma urodzona 5.04.2011

wenua - absolutnie nie weim jak ma na imię icon_smile.gif
jej drugie dziecko - Emil urodzony 6.04.2011

agnieszka 1108 - Agnieszka
32 lata, druga córka - Hania urodzona 06.04.2011

megan011 - to tak naprawdę Magda
30 lat, pierwsze dziecko - córka urodzona 09.04.2011

MiE - właściwie to Marta
27 lat, drugie dziecko - Mikołaj urodzony 12.04.2011

Ciepła - na pewno jakoś ciepło się nazywa, ale nie wiem jak icon_smile.gif
drugie dziecko - Jagoda urodzona 13.04.2011

Olencja - jak pewnie zgadniecie - Ola
25 lat, pierwsze dziecko - Zosia urodzona 16.04.2011

doroonia - czyli Dorota
23 lata, drugie dziecko - Joanna urodzona 18.04.2011

Maksima - okazuje się, że jednak Natalia
31 lat, drugie dziecko - Timur Mateusz urodzony 20.04.2011

Asia_6 - Asia a jakże icon_smile.gif
lat więcej niż 6, pierwsze? dziecko - Tadzio urodzony 20.04.2011

corti - znana jako Paulina
24 lata, drugie dziecko - Maja urodzona 27.04.2011

kasiaaa82 - to Kasia
28 lat, pierwsze dziecko, Szymon urodzony 27.04.2011



Ten post edytował aniakuleczka pią, 27 maj 2011 - 17:35
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post wto, 12 kwi 2011 - 19:10
Post #1

Witajcie na nowym wątku przeznaczonym dla mam
dzieci urodzonych w kwietniu 2011 i w okolicach

Pewnie większość z nas zna się już z wątku ciążowego,
ale gdyby znalazły się kwietniowe mamy,
które nie dzieliły z nami ciążowych nowin,
to proponuję, żeby każda z nas się przedstawiła
i przedstawiła swoje dziecko icon_smile.gif

wtedy będę uzupełniać na bieżąco pierwszy post.



agawhite - wbrew pozorom nazywa się Agata,
34 lata, trzecie dziecko - Wojtek zwany Królikiem urodzony 3.01.2011

Annad - też Ania
30 lat, pierwsze dziecko - Zosia urodzona 10.03.2011

jully - jak łatwo się domyślić Julia
27 lat, drugie dziecko - Leo urodzony 21.03.2011

mikkowska - właściwie to Daria
23 lata, pierwsze dziecko - Aleksander urodzony 22.03.2011

Aniakuleczka - właściwie to Ania,
30 lat, pierwsze dziecko - Helenka Uma urodzona 5.04.2011

wenua - absolutnie nie weim jak ma na imię icon_smile.gif
jej drugie dziecko - Emil urodzony 6.04.2011

agnieszka 1108 - Agnieszka
32 lata, druga córka - Hania urodzona 06.04.2011

megan011 - to tak naprawdę Magda
30 lat, pierwsze dziecko - córka urodzona 09.04.2011

MiE - właściwie to Marta
27 lat, drugie dziecko - Mikołaj urodzony 12.04.2011

Ciepła - na pewno jakoś ciepło się nazywa, ale nie wiem jak icon_smile.gif
drugie dziecko - Jagoda urodzona 13.04.2011

Olencja - jak pewnie zgadniecie - Ola
25 lat, pierwsze dziecko - Zosia urodzona 16.04.2011

doroonia - czyli Dorota
23 lata, drugie dziecko - Joanna urodzona 18.04.2011

Maksima - okazuje się, że jednak Natalia
31 lat, drugie dziecko - Timur Mateusz urodzony 20.04.2011

Asia_6 - Asia a jakże icon_smile.gif
lat więcej niż 6, pierwsze? dziecko - Tadzio urodzony 20.04.2011

corti - znana jako Paulina
24 lata, drugie dziecko - Maja urodzona 27.04.2011

kasiaaa82 - to Kasia
28 lat, pierwsze dziecko, Szymon urodzony 27.04.2011



--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
aniakuleczka
wto, 12 kwi 2011 - 19:15
ja się przedstawie w osobnym poście, bo pierwszy będzie ulegał wielokrotnym modyfikacjom

Aniakuleczka - właściwie to Ania, ale kształt kuleczki no ........ bliski jest memu ciału
30 lat, pierwsze dziecko - Helenka Uma urodzona 5.04.2011

lubię:
truskawki, dużo mówić, to forum internetowe,
kocham moje dziecko i męża
i Bieszczady też, ale ostatnio to jakoś nam nie po drodze

obiecywałam sobie urodzić przed 30tką
i udało się - dwa tygodnie przed

mieszkam w Warszawie w bardzo starym domu, w którym jest nieustanny remont

o pracy napiszę, jak się zmieni

aha.... jeżeli wydaje Ci się, że czasem jestem niemiła, to źle Ci się wydaje, przeczytaj sobie to jeszcze raz z założeniem, że jestem miła icon_smile.gif
no czasem potrafię tak formułować zdania, że ludzie myślą, że ich nie lubię icon_smile.gif
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post wto, 12 kwi 2011 - 19:15
Post #2

ja się przedstawie w osobnym poście, bo pierwszy będzie ulegał wielokrotnym modyfikacjom

Aniakuleczka - właściwie to Ania, ale kształt kuleczki no ........ bliski jest memu ciału
30 lat, pierwsze dziecko - Helenka Uma urodzona 5.04.2011

lubię:
truskawki, dużo mówić, to forum internetowe,
kocham moje dziecko i męża
i Bieszczady też, ale ostatnio to jakoś nam nie po drodze

obiecywałam sobie urodzić przed 30tką
i udało się - dwa tygodnie przed

mieszkam w Warszawie w bardzo starym domu, w którym jest nieustanny remont

o pracy napiszę, jak się zmieni

aha.... jeżeli wydaje Ci się, że czasem jestem niemiła, to źle Ci się wydaje, przeczytaj sobie to jeszcze raz z założeniem, że jestem miła icon_smile.gif
no czasem potrafię tak formułować zdania, że ludzie myślą, że ich nie lubię icon_smile.gif


--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
annad
wto, 12 kwi 2011 - 21:15
No to melduję się na watku rówiesniczym icon_smile.gif Ciesze się Aniu, że podjęłaś sie tego wyzwania jakim jest prowadzenie naszego kwietniowego forum icon_smile.gif Póki co pewnie będziemy pisac na ciążowych kwietniusiach póki wszystkie się nie rozpakują icon_smile.gif
W wolnej chwili tez napisze taka charakterystykę mojej ossoby jak Ania icon_smile.gif Póki co lece spac póki moja Zosieńka chrapie icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post wto, 12 kwi 2011 - 21:15
Post #3

No to melduję się na watku rówiesniczym icon_smile.gif Ciesze się Aniu, że podjęłaś sie tego wyzwania jakim jest prowadzenie naszego kwietniowego forum icon_smile.gif Póki co pewnie będziemy pisac na ciążowych kwietniusiach póki wszystkie się nie rozpakują icon_smile.gif
W wolnej chwili tez napisze taka charakterystykę mojej ossoby jak Ania icon_smile.gif Póki co lece spac póki moja Zosieńka chrapie icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
mikkowska
śro, 13 kwi 2011 - 16:55
To ja też napiszę icon_smile.gif

Daria lat 23,5 jestem z Kwidzyna z woj. pomorskiego (ale nie znad morza). Męża poznałam w Toruniui (tam z nim zamieszkałam), który jest z Ukrainy zameldowany w Wieliczce icon_razz.gif Przy okazji jeździłam na studia do Bydgoszczy. Także światowo. Zawsze marzyłam, żeby mieszkać w mieście większym od mojego rodzinnego a mieszkam na gorszym zadooopiu niż Kwidzyn - Wieliczka.

Syn Aleksander zwany Lolkiem urodzony 22-03-11, imię miało być takie które tłumaczy się na wiele języków, nie poznałam jeszcze chińskiej pisowni icon_biggrin.gif Dziecię było planowane w momencie poznania męża, ale skusić się nie chciał icon_razz.gif Po 3 latach jednak dał się namówić,po roku starań udało nam się ujrzeć dwie kreski, które obecnie śpią w łóżeczku. Cel osiągnięty chciałam urodzić przed 25rokiem icon_smile.gif

lubię:
* Harlana Cobena,
* gotować dla męża i spędzać czas z rodziną
* Disneyland,
* Leo di Caprio w Titanicu,
* naleśniki z dżemem

nie lubię:
* swojego rodzinnego miasta, choć cholernie za nim tęsknię...
* odległości jaka dzieli mnie do moich rodziców i znajomych.

kocham:
* rodzinę, bo dla nich warto żyć

Gdyby ktoś rok temu powiedział mi: Daria za rok o tej samej porze - będziesz mieszkała w Wieliczce, będziesz mężatką i urodzisz cudownego syna (małego naczelnika poczty - tak nazywa Go mąż) to kazałabym mu się puknąć ostro w głowę icon_smile.gif Człowiek sam nie wie co przyniesie mu kolejny dzień!
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post śro, 13 kwi 2011 - 16:55
Post #4

To ja też napiszę icon_smile.gif

Daria lat 23,5 jestem z Kwidzyna z woj. pomorskiego (ale nie znad morza). Męża poznałam w Toruniui (tam z nim zamieszkałam), który jest z Ukrainy zameldowany w Wieliczce icon_razz.gif Przy okazji jeździłam na studia do Bydgoszczy. Także światowo. Zawsze marzyłam, żeby mieszkać w mieście większym od mojego rodzinnego a mieszkam na gorszym zadooopiu niż Kwidzyn - Wieliczka.

Syn Aleksander zwany Lolkiem urodzony 22-03-11, imię miało być takie które tłumaczy się na wiele języków, nie poznałam jeszcze chińskiej pisowni icon_biggrin.gif Dziecię było planowane w momencie poznania męża, ale skusić się nie chciał icon_razz.gif Po 3 latach jednak dał się namówić,po roku starań udało nam się ujrzeć dwie kreski, które obecnie śpią w łóżeczku. Cel osiągnięty chciałam urodzić przed 25rokiem icon_smile.gif

lubię:
* Harlana Cobena,
* gotować dla męża i spędzać czas z rodziną
* Disneyland,
* Leo di Caprio w Titanicu,
* naleśniki z dżemem

nie lubię:
* swojego rodzinnego miasta, choć cholernie za nim tęsknię...
* odległości jaka dzieli mnie do moich rodziców i znajomych.

kocham:
* rodzinę, bo dla nich warto żyć

Gdyby ktoś rok temu powiedział mi: Daria za rok o tej samej porze - będziesz mieszkała w Wieliczce, będziesz mężatką i urodzisz cudownego syna (małego naczelnika poczty - tak nazywa Go mąż) to kazałabym mu się puknąć ostro w głowę icon_smile.gif Człowiek sam nie wie co przyniesie mu kolejny dzień!

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
sensymilia
czw, 14 kwi 2011 - 09:09
mikkowska ja tak się wtrącę - Wieliczka jest bardzo urokliwym miasteczkiem icon_smile.gif fakt, nie wiem jak tam się mieszka ale jak byłam tam w zeszłym roku zrobiła na mnie miłe wrażenie ... a piwo w podziemnej restauracji smakuję elegancko i ogórki z tamtejszej soli wychodzą boskie icon_smile.gif

ja to dopiero mieszkam na zadupiu 21.gif
sensymilia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: wto, 06 cze 06 - 14:50
Skąd: Kołczewo/Międzyzdroje/Stargard Szczeciński
Nr użytkownika: 6,165

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 09:09
Post #5

mikkowska ja tak się wtrącę - Wieliczka jest bardzo urokliwym miasteczkiem icon_smile.gif fakt, nie wiem jak tam się mieszka ale jak byłam tam w zeszłym roku zrobiła na mnie miłe wrażenie ... a piwo w podziemnej restauracji smakuję elegancko i ogórki z tamtejszej soli wychodzą boskie icon_smile.gif

ja to dopiero mieszkam na zadupiu 21.gif

--------------------


wenua
czw, 14 kwi 2011 - 12:05
Hej

to i ja z Emilkiem witamy sie na watku icon_smile.gif
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
Skąd: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post czw, 14 kwi 2011 - 12:05
Post #6

Hej

to i ja z Emilkiem witamy sie na watku icon_smile.gif

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
annad
pią, 15 kwi 2011 - 12:37
No to jak obiecałam wrzucę pare groszy na swój temat icon_smile.gif

No to tak 30 lat temu rodzice nadali mi imię Ania...ładne czy nie musze z nim żyć 06.gif Podpisuje się obiema kończynami dolnymi i górnymi pod tym co napisała Daria zwana mikkowską...swoją droga dlaczego mikkowska?? 06.gif Rok temu nie śmiałabym myśleć o posiadaniu rodziny, dziecka i tego całego szczęśliwego życia jakie obecnie wiodę w moim 3 osobowym gospodarstwie icon_smile.gif Gdy rok temu jechaliśmy nad morze powiedzałam do męża, że fajnie byłoby w 2011 pojechac nad morze w 3... z malutkim dzieciątkiem. Maż odetchnął bo myślał, że ja chce poczekać z dzieckiem, że praca, kariera itp. Postanowiliśmy na tych wakacjach zabrać się do rzeczy 06.gif Po powrocie z wakacji kupiłam test ciążowy...nie wiem dlaczego ale wynik jego mnie zaskoczył POZYTYWNIE!!! Byłam już 7tc jadąc na wakacje. Dziś zaglądamy do łóżeczka gdzie leży nasze SZCZĘŚCIE i NAJWIĘKSZA MIŁOŚĆ...ZOSIA urodzona 10 marca 2011 o g.23.53 icon_smile.gif

Dziewczyny pisały co kochaja, lubią i czego nie trawią no to ja też icon_smile.gif
Pierwsze miejsce w moim życiu mają mąż Tomek i córeczka Zosia bez których żyć juz nie dałabym rady. Kocham tych 2 ludzi miłością jakiej nigdy wcześniej nie znałam. Uwelbiam spędzać z nimi każdą sekundę!
Uwielbiam oglądac filmy...wszystkie jakie sie pojawiają. Samo kino mniej za okropny zapach popcornu i hałas nachosów podczas seansów icon_smile.gif
Lubię słońce, morze, relaks....wszystko co kojarzy mi się z wakacjami icon_smile.gif Zimę lubię przez pierwszy jej miesiąc potem jest mi zimno icon_smile.gif
Lubie wycieczki do ciepłych krajów ale nie cierpię latać icon_smile.gif Lubię eksperymentowac w kuchni ale nie znosze zmywania.
uwielbiam być szczupła (nigdy to chyba nie nastąpi) ale diety mnie nie uwielbiają...bardziej kochają mnie słodycze icon_smile.gif
W tajemnicy przed mężem powiem, że czas lubię tracic na dr.Housa 06.gif oraz książki Robina Cooka icon_smile.gif Mogłabym tak pisac i pisać bo ja znana z długich postów jestem icon_smile.gif

W razie jakis pytań walic jak w dym icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post pią, 15 kwi 2011 - 12:37
Post #7

No to jak obiecałam wrzucę pare groszy na swój temat icon_smile.gif

No to tak 30 lat temu rodzice nadali mi imię Ania...ładne czy nie musze z nim żyć 06.gif Podpisuje się obiema kończynami dolnymi i górnymi pod tym co napisała Daria zwana mikkowską...swoją droga dlaczego mikkowska?? 06.gif Rok temu nie śmiałabym myśleć o posiadaniu rodziny, dziecka i tego całego szczęśliwego życia jakie obecnie wiodę w moim 3 osobowym gospodarstwie icon_smile.gif Gdy rok temu jechaliśmy nad morze powiedzałam do męża, że fajnie byłoby w 2011 pojechac nad morze w 3... z malutkim dzieciątkiem. Maż odetchnął bo myślał, że ja chce poczekać z dzieckiem, że praca, kariera itp. Postanowiliśmy na tych wakacjach zabrać się do rzeczy 06.gif Po powrocie z wakacji kupiłam test ciążowy...nie wiem dlaczego ale wynik jego mnie zaskoczył POZYTYWNIE!!! Byłam już 7tc jadąc na wakacje. Dziś zaglądamy do łóżeczka gdzie leży nasze SZCZĘŚCIE i NAJWIĘKSZA MIŁOŚĆ...ZOSIA urodzona 10 marca 2011 o g.23.53 icon_smile.gif

Dziewczyny pisały co kochaja, lubią i czego nie trawią no to ja też icon_smile.gif
Pierwsze miejsce w moim życiu mają mąż Tomek i córeczka Zosia bez których żyć juz nie dałabym rady. Kocham tych 2 ludzi miłością jakiej nigdy wcześniej nie znałam. Uwelbiam spędzać z nimi każdą sekundę!
Uwielbiam oglądac filmy...wszystkie jakie sie pojawiają. Samo kino mniej za okropny zapach popcornu i hałas nachosów podczas seansów icon_smile.gif
Lubię słońce, morze, relaks....wszystko co kojarzy mi się z wakacjami icon_smile.gif Zimę lubię przez pierwszy jej miesiąc potem jest mi zimno icon_smile.gif
Lubie wycieczki do ciepłych krajów ale nie cierpię latać icon_smile.gif Lubię eksperymentowac w kuchni ale nie znosze zmywania.
uwielbiam być szczupła (nigdy to chyba nie nastąpi) ale diety mnie nie uwielbiają...bardziej kochają mnie słodycze icon_smile.gif
W tajemnicy przed mężem powiem, że czas lubię tracic na dr.Housa 06.gif oraz książki Robina Cooka icon_smile.gif Mogłabym tak pisac i pisać bo ja znana z długich postów jestem icon_smile.gif

W razie jakis pytań walic jak w dym icon_smile.gif


--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
mikkowska
pią, 15 kwi 2011 - 19:34
sensymilia no cóż, dla odwiedzających to miasteczko może robić dobre wrażenie, ale mieszka się średnio icon_razz.gif

Aniu odpowiadając na Twoje pytanie czemu mikkowska...otóż mikka to mój stary nick z innych portali a, że pomysłu nie miałam na nick a akurat byłam po filmie euro trip (Aniu powinna znać jeśli jesteś kinomanką) jedna z bohaterek miała takie imię...a że na maluchach jakaś istota zalogowała się już na mikkę no to mikkowska mi zostało icon_razz.gif
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post pią, 15 kwi 2011 - 19:34
Post #8

sensymilia no cóż, dla odwiedzających to miasteczko może robić dobre wrażenie, ale mieszka się średnio icon_razz.gif

Aniu odpowiadając na Twoje pytanie czemu mikkowska...otóż mikka to mój stary nick z innych portali a, że pomysłu nie miałam na nick a akurat byłam po filmie euro trip (Aniu powinna znać jeśli jesteś kinomanką) jedna z bohaterek miała takie imię...a że na maluchach jakaś istota zalogowała się już na mikkę no to mikkowska mi zostało icon_razz.gif

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
annad
sob, 16 kwi 2011 - 10:20
Daria teraz już wszystko rozumiem...wyczerpująco udzieliłaś mi odpowiedzi icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post sob, 16 kwi 2011 - 10:20
Post #9

Daria teraz już wszystko rozumiem...wyczerpująco udzieliłaś mi odpowiedzi icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
agnieszka 1108
pon, 18 kwi 2011 - 12:52
No to i ja witam na wątku rówieśniczym

Myśl że nie muszę się specjalnie przedstwiać, ale w rama przypomnienie
Mam na imię Agnieszka mam 32 lata no i niedawno bo 06.04.2011 urodziła się moja druga córka Hanna i jestem najszczęśliwszą podwójną mamą na świcie.
agnieszka 1108


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 913
Dołączył: śro, 04 sty 06 - 18:39
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 4,465




post pon, 18 kwi 2011 - 12:52
Post #10

No to i ja witam na wątku rówieśniczym

Myśl że nie muszę się specjalnie przedstwiać, ale w rama przypomnienie
Mam na imię Agnieszka mam 32 lata no i niedawno bo 06.04.2011 urodziła się moja druga córka Hanna i jestem najszczęśliwszą podwójną mamą na świcie.

--------------------




(*) Nasz skarb Michałek 15t 08.07.2014
Aga H
wto, 19 kwi 2011 - 19:28
Kuleczko - sto lat icon_biggrin.gif
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post wto, 19 kwi 2011 - 19:28
Post #11

Kuleczko - sto lat icon_biggrin.gif

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
aniakuleczka
śro, 20 kwi 2011 - 22:46
O, dziękuję icon_smile.gif
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post śro, 20 kwi 2011 - 22:46
Post #12

O, dziękuję icon_smile.gif


--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
MiE
czw, 21 kwi 2011 - 09:45
i ja sie witam na watku icon_smile.gif
poki mam chwilke napisze cos o sobie...

Mam na imie Marta i 27 lat, niedawno bo 12.04 zostalam kolejny raz mamusia, mimo ze rok temu o tej porze nie sadzilam ze bedzie mi to jeszcze dane po tym jak stracilam ukochana coreczke Hanie. W tej chwili mieszkam w Poznaniu z moimi trzema wielkimi Skarbami: mezem, coreczka i synkiem icon_smile.gif

Co lubie:? hmm duzo tego jest i nie da radyu wszystkiego wymienic, podobnie jak Ania uwilbiam morze i sloneczko, lubie tez wyjazdy za miasto tam gdzie cisza i mozna uciec od rzeczywistosci.
Kocham: spedzac czas z dziecmi i mezem-to sa chwile najwazniejsze w moim zyciu i dla nich jestem gotowa na wszelakie poswiecenia.
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post czw, 21 kwi 2011 - 09:45
Post #13

i ja sie witam na watku icon_smile.gif
poki mam chwilke napisze cos o sobie...

Mam na imie Marta i 27 lat, niedawno bo 12.04 zostalam kolejny raz mamusia, mimo ze rok temu o tej porze nie sadzilam ze bedzie mi to jeszcze dane po tym jak stracilam ukochana coreczke Hanie. W tej chwili mieszkam w Poznaniu z moimi trzema wielkimi Skarbami: mezem, coreczka i synkiem icon_smile.gif

Co lubie:? hmm duzo tego jest i nie da radyu wszystkiego wymienic, podobnie jak Ania uwilbiam morze i sloneczko, lubie tez wyjazdy za miasto tam gdzie cisza i mozna uciec od rzeczywistosci.
Kocham: spedzac czas z dziecmi i mezem-to sa chwile najwazniejsze w moim zyciu i dla nich jestem gotowa na wszelakie poswiecenia.

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
Olencja
nie, 24 kwi 2011 - 19:35
To i ja się melduję.

Ola, 25 lat, pierwsze dziecko- Zosia, ur. 16.04.2011

póki co, próbuję odnaleźć się w nowej roli i przestawić na inny tryb życia. nie jest łatwo.
Olencja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 383
Dołączył: wto, 11 maj 10 - 13:06
Nr użytkownika: 32,914




post nie, 24 kwi 2011 - 19:35
Post #14

To i ja się melduję.

Ola, 25 lat, pierwsze dziecko- Zosia, ur. 16.04.2011

póki co, próbuję odnaleźć się w nowej roli i przestawić na inny tryb życia. nie jest łatwo.

--------------------

megan011
czw, 28 kwi 2011 - 20:50
No to i ja się melduję
Jestem Magda tego roku stukneła mi 30 od prawie 4 lat jestem szczęśliwą żoną i od 19 dni szczęśliwą mamą i na tą chwilę czekałam 5 lat i 7 miesięcy i udało się icon_smile.gif trzeba wierzyć w swoje pragnienia i marzenia.
Co lubię a czego nie to długo by wymieniać. Napewno uwielbiam Polskie góry gdzie jak co roku tam przebywamy na przełomie stycznia i lutego. No i nie obyło by się bez urlopu latem nad naszym Bałtykiem. Natomiast najbardziej nienawidze jednej żeczy ludzi fałszywych.

megan011


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: sob, 29 sty 11 - 14:00
Skąd: Police
Nr użytkownika: 35,642

GG:


post czw, 28 kwi 2011 - 20:50
Post #15

No to i ja się melduję
Jestem Magda tego roku stukneła mi 30 od prawie 4 lat jestem szczęśliwą żoną i od 19 dni szczęśliwą mamą i na tą chwilę czekałam 5 lat i 7 miesięcy i udało się icon_smile.gif trzeba wierzyć w swoje pragnienia i marzenia.
Co lubię a czego nie to długo by wymieniać. Napewno uwielbiam Polskie góry gdzie jak co roku tam przebywamy na przełomie stycznia i lutego. No i nie obyło by się bez urlopu latem nad naszym Bałtykiem. Natomiast najbardziej nienawidze jednej żeczy ludzi fałszywych.



--------------------



mama aniołka 9tc (09.2013)
annad
pią, 29 kwi 2011 - 09:46
Dziwczyny czas przestawić się na pisanie na rówieśniczym...ale jakoś smutno, że czas zamknąć kwietniówki na ciążowym icon_sad.gif Ja zawsze do dobrego szybko się przyzwyczajam icon_sad.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post pią, 29 kwi 2011 - 09:46
Post #16

Dziwczyny czas przestawić się na pisanie na rówieśniczym...ale jakoś smutno, że czas zamknąć kwietniówki na ciążowym icon_sad.gif Ja zawsze do dobrego szybko się przyzwyczajam icon_sad.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
mikkowska
pią, 29 kwi 2011 - 10:22
Ja mam urwanie głowy, bo jutro chrzciny. Do ostatniej chwili nie wiedziałam czy będzie moja mama, bo jedzie do pracy na Węgry 3.
Powiem Wam, że padam na pysk. Mało tego, wczoraj mój mąż na mnie naskoczył, że nic nie robię...to aż mi piana poszła. Faceci - oni myslą, że przy takim dziecku jak marudzi to można leżeć i pachnieć. Jak mnie cholera nie przeprosi to się będziemy długo gniewać. Pojechałabym na 3 dni i go zostawiła z Olkiem, ale dlaczego dziecko ma cierpieć, bo ojciec nie rozumie tego, że taki maluch na tym etapie potrzebuje dużo uwagi. Za bardzo męża rozpieściłam, za badzo koło niego skałam, a jak teraz podszedł w odstawkę to ma pretensje.
Tak więc latam po domu w chwilach kiedy powinnam choć raz pospać sprzątam, gotuję itp. Odezwę się do Was po długim weekendzie. Mieliśmy z mężem pojechać w poniedziałek do Zakopanego, ale w takim wypadku chyba nici z wycieczki.
Jutro wielki dzień Olka. Czas wyprasowaćmu garniturek na jutrzejsze święto.

Miłego długiego weekendu babki!
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post pią, 29 kwi 2011 - 10:22
Post #17

Ja mam urwanie głowy, bo jutro chrzciny. Do ostatniej chwili nie wiedziałam czy będzie moja mama, bo jedzie do pracy na Węgry 3.
Powiem Wam, że padam na pysk. Mało tego, wczoraj mój mąż na mnie naskoczył, że nic nie robię...to aż mi piana poszła. Faceci - oni myslą, że przy takim dziecku jak marudzi to można leżeć i pachnieć. Jak mnie cholera nie przeprosi to się będziemy długo gniewać. Pojechałabym na 3 dni i go zostawiła z Olkiem, ale dlaczego dziecko ma cierpieć, bo ojciec nie rozumie tego, że taki maluch na tym etapie potrzebuje dużo uwagi. Za bardzo męża rozpieściłam, za badzo koło niego skałam, a jak teraz podszedł w odstawkę to ma pretensje.
Tak więc latam po domu w chwilach kiedy powinnam choć raz pospać sprzątam, gotuję itp. Odezwę się do Was po długim weekendzie. Mieliśmy z mężem pojechać w poniedziałek do Zakopanego, ale w takim wypadku chyba nici z wycieczki.
Jutro wielki dzień Olka. Czas wyprasowaćmu garniturek na jutrzejsze święto.

Miłego długiego weekendu babki!

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
aniakuleczka
pią, 29 kwi 2011 - 10:51
Trzymam kciuki za te chrzciny.
ja tez nie mam czasu nic zrobić w domu bo dziecko coraz więcej leżakuje zamiast spac.
ale chwała bogu ostatnio się w miarę wysypiam (tzn od dwóch dni).

Annad - kwestia zmiany linka domyślnego, towarzystwo to samo będzie a na ciażowe forum będziemy pewnie jeszcze zaglądać czasem icon_smile.gif
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pią, 29 kwi 2011 - 10:51
Post #18

Trzymam kciuki za te chrzciny.
ja tez nie mam czasu nic zrobić w domu bo dziecko coraz więcej leżakuje zamiast spac.
ale chwała bogu ostatnio się w miarę wysypiam (tzn od dwóch dni).

Annad - kwestia zmiany linka domyślnego, towarzystwo to samo będzie a na ciażowe forum będziemy pewnie jeszcze zaglądać czasem icon_smile.gif


--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
corti
pią, 29 kwi 2011 - 11:52
No to się witam, jednak jako kwietniowa mama (wpychaczka 29.gif ), ponieważ jestem tu pewnie najmniej znana, no to się przedstawię. Nazywam się Paulina, mam już pięknego szkraba dwulatka Oliwierka ( za którym obecnie bardzo tęsknie 41.gif ) i Mai dwu dniowej ( z którą też nie mam kontaktu). Poza tym posiadam dwa szalone psy, które bardzo kocham, choć czasem bym je rozniosła 29.gif Obecnie studiuję sobie i wychowuję dzieciaczki i wchodzę w etap, którego bardzo się boję, czyli znów pieluszkowanie:) Ale co tam damy rade. To może pochwalę się moim synkiem jeszcze bo córę już widziałyście.


Odpowiadając na pytanie Annad mała 3600g i 58cm nie ma jednak oznak wcześniactwa, mimo, że urodziła się przed terminem i gdyby nie opryszczka byłybyśmy cały czas razem.
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post pią, 29 kwi 2011 - 11:52
Post #19

No to się witam, jednak jako kwietniowa mama (wpychaczka 29.gif ), ponieważ jestem tu pewnie najmniej znana, no to się przedstawię. Nazywam się Paulina, mam już pięknego szkraba dwulatka Oliwierka ( za którym obecnie bardzo tęsknie 41.gif ) i Mai dwu dniowej ( z którą też nie mam kontaktu). Poza tym posiadam dwa szalone psy, które bardzo kocham, choć czasem bym je rozniosła 29.gif Obecnie studiuję sobie i wychowuję dzieciaczki i wchodzę w etap, którego bardzo się boję, czyli znów pieluszkowanie:) Ale co tam damy rade. To może pochwalę się moim synkiem jeszcze bo córę już widziałyście.


Odpowiadając na pytanie Annad mała 3600g i 58cm nie ma jednak oznak wcześniactwa, mimo, że urodziła się przed terminem i gdyby nie opryszczka byłybyśmy cały czas razem.

--------------------


aniakuleczka
pią, 29 kwi 2011 - 12:03
Corti - Oliwier super.
a co studiujesz?
i ile czasu jeszcze będą Cię separować?
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pią, 29 kwi 2011 - 12:03
Post #20

Corti - Oliwier super.
a co studiujesz?
i ile czasu jeszcze będą Cię separować?


--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
> KWIETNIAKI 2011 :), Pierwsze kroki na świecie
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 07:43
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama