Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Chwilówki i firma windykacyjna

-
punsh
post Sat, 13 Jan 2018 - 12:19
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 51,285

Prosze o poradę… Mam kilka chwilówek, brałam je po urodzeniu dziecka bo wydatki oczywiście wzrosły mi o 100%, byłam na urlopie, mąż zarabia przeciętnie. Powoli staramy się wychodzić na prostą az tu dzisiaj dostałam pismo od firmy windykacyjnej. Jak to teraz rozwiązać?
Go to the top of the page PM

Quote Post
wual
post Tue, 13 Feb 2018 - 14:46
Post #2

Nr użytkownika: 51,287

Najlepiej po prostu skonsultuj się z tą firmą, dopytaj co i jak. Tak z ciekawości, co to za windykator? Tez kiedyś miałem takie problemy i spłacałem w Kruku wszystko, poszli mi na rękę i rozłożyli na raty całość a też się bałem. Zobacz sobie ich stronę: https://pl.kruk.eu/klienci mają rozpisane jak działają takie firmy i ogólnie jak sobie poradzić z długiem.

Quote Post
Stella25
post Fri, 16 Feb 2018 - 18:52
Post #3

Nr użytkownika: 50,460

Lepiej nie ignorować pisma od windykatora, bo konsekwencje mogą być bardzo nieciekawe, poczytaje sobie do czego to może prowadzić: https://pozyczasz.pl/poradnik/konsekwencje-...cenia-chwilowki Pamiętaj, że po drugiej stronie też są ludzie i często idą na rękę jeśli widzą, że klient nie ignoruje sprawy tylko stara sie rozwiązać problem.
Powodzenia !

Quote Post
rowan_berry
post Fri, 23 Mar 2018 - 19:22
Post #4

Nr użytkownika: 17,535

Czy próbowaliście refinansować lub konsolidować pożyczki? To zawsze lepsze wyjście niż spłata na raz, bo rozkłada się zadłużenie na wygodniejsze raty. Takie opcje ma w ofercie np. recredit.

--------------------

Quote Post
pelonik
post Mon, 28 May 2018 - 11:52
Post #5

Nr użytkownika: 51,570

Witam, uważam że w takiej sytuacji powininnaś się zainteresować skorzystaniem z pomocy prawnika. Kancelaria prawna z Lublina pomoże Ci uporządkować wszystkie sprawy i wynegocjuje z wierzycielami nowe warunki spłaty, które powinny być dla Ciebie o wiele bardziej przystępne. Pamiętaj tylko żeby skorzystać z usług kancelarii która ma doświadczenie w takich sprawach

Quote Post
krysia1
post Mon, 11 Jun 2018 - 09:08
Post #6

Nr użytkownika: 50,655

Firmy windykacyjne są skuteczne - wiem to na przykładzie Kancelarii Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum z Warszawy. Kiedy byłam pewna, że już nigdy nie odzyskam swoich pieniędzy, koleżanka poleciła mi właśnie ich. Faktycznie był to strzał w dziesiątkę. Działają na terenie całej Polski więc można śmiało się do nich zgłaszać nawet jeśli mieszkacie w innych miastach.

Quote Post
saltybirdpanda
post Wed, 04 Jul 2018 - 11:09
Post #7

Nr użytkownika: 50,789

Hej, jeśli dobrze kojarzę, to firma Jeżak zajmuje się usługami podatkowymi. Ja bym się z nimi skontaktowała. Znajdziesz ich pod hasłem Jeżak services albo różnymi innymi.

Quote Post
> Chwilówki i firma windykacyjna

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 26 Sep 2018 - 03:10
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe