Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Kiedy przestawić dziecko z łóżeczka do normalnego łóżka

> 
malgosia0023
sob, 10 lis 2007 - 12:17
1 rok i 9 miesięcy jak Julcia przeniosła się do dużego łoża z barierka
malgosia0023


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 118
Dołączył: śro, 07 mar 07 - 13:47
Skąd: Łódz
Nr użytkownika: 11,724




post sob, 10 lis 2007 - 12:17
Post #21

1 rok i 9 miesięcy jak Julcia przeniosła się do dużego łoża z barierka

--------------------
Gosia-mama Julii(4.03.2005) i Ani(30.11.2006)pozdrawiam
nika82
śro, 11 mar 2009 - 09:47
nasz synek w wieku 2 lat, bez problemow i spadania icon_smile.gif . sofke kupiliśmy w sklepie abra
nika82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pon, 25 sie 08 - 13:18
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 21,365




post śro, 11 mar 2009 - 09:47
Post #22

nasz synek w wieku 2 lat, bez problemow i spadania icon_smile.gif . sofke kupiliśmy w sklepie abra
LilySnape
śro, 11 mar 2009 - 10:09
^ My też w Abrze. Mały miał wtedy rok i 8 mies. Nie spada icon_smile.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post śro, 11 mar 2009 - 10:09
Post #23

^ My też w Abrze. Mały miał wtedy rok i 8 mies. Nie spada icon_smile.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
LilySnape
śro, 11 mar 2009 - 10:13
CYTAT(wroc @ Sun, 04 Nov 2007 - 21:22) *
dziewczyny a opiszcie jakie to są łóżka? jak wyglądają? może jakieś fotki?

https://www.abra-meble.pl/sofa_smerfus,prod...,2,0,1,1,0.html
Sofa jest dostawiona jednym bokiem do naszego łóżka, drugi, węższy bok zastawiony krzesłami, nie ma szans na spadnięcie icon_smile.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post śro, 11 mar 2009 - 10:13
Post #24

CYTAT(wroc @ Sun, 04 Nov 2007 - 21:22) *
dziewczyny a opiszcie jakie to są łóżka? jak wyglądają? może jakieś fotki?

https://www.abra-meble.pl/sofa_smerfus,prod...,2,0,1,1,0.html
Sofa jest dostawiona jednym bokiem do naszego łóżka, drugi, węższy bok zastawiony krzesłami, nie ma szans na spadnięcie icon_smile.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
AniaEL
śro, 11 mar 2009 - 13:31
Kingę przenieśliśmy miesiąc temu, więc miała dwa lata.
Łóżko nie ma żadnego zabezpieczenia. Na początku koło łóżka były rozłożone poduszki i Młoda spadła dwa razy. Teraz już nie ma tego problemu, mimo że czasami urządza sobie niezłe "wędrówki ludów" na łóżku.
AniaEL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,077
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 20:14
Skąd: Tam gdzie rosną muchomory
Nr użytkownika: 6,793




post śro, 11 mar 2009 - 13:31
Post #25

Kingę przenieśliśmy miesiąc temu, więc miała dwa lata.
Łóżko nie ma żadnego zabezpieczenia. Na początku koło łóżka były rozłożone poduszki i Młoda spadła dwa razy. Teraz już nie ma tego problemu, mimo że czasami urządza sobie niezłe "wędrówki ludów" na łóżku.

--------------------
Mama Łobuza (26.02.2007)


Kinga i reszta
karolaijula
śro, 11 mar 2009 - 22:11
Moja Julka ma 2 latka i 4 miesiące, przesypia całą noc i nie urządza wędrówek po łóżeczku. Też myślę o zmianie łóżeczka na tapczan ale moja mam mówi że to za wcześnie i że dopóki nie ma swojego pokoiku to nie ma sensu zmieniać jej spania.
karolaijula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 21:57
Skąd: Międzyrzecz
Nr użytkownika: 18,214

GG:


post śro, 11 mar 2009 - 22:11
Post #26

Moja Julka ma 2 latka i 4 miesiące, przesypia całą noc i nie urządza wędrówek po łóżeczku. Też myślę o zmianie łóżeczka na tapczan ale moja mam mówi że to za wcześnie i że dopóki nie ma swojego pokoiku to nie ma sensu zmieniać jej spania.

--------------------




wiktore
śro, 11 mar 2009 - 22:16
2 latka i 3 m-ce- łózko z barierką, nie trzeba kombinowac z krzesłami - poduchy i tak rozkładalam bo mam małego akrobatę icon_smile.gif
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post śro, 11 mar 2009 - 22:16
Post #27

2 latka i 3 m-ce- łózko z barierką, nie trzeba kombinowac z krzesłami - poduchy i tak rozkładalam bo mam małego akrobatę icon_smile.gif
Cassie
pią, 20 mar 2009 - 16:19
My przenieślismy syna do młodzieżowego łóżka gdy opanował wychodzenie z łóżeczka górą (szczebelki w jego łóżeczku nie były wyjmowane tylko zamontowane na stałe). Miał 2 latka. Najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Łóżko ma wymiary 200/90, niczym nie podpierane, syn z niego nie spadł jeszcze ani raz.
Cassie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,719
Dołączył: śro, 23 lip 08 - 17:29
Skąd: ---
Nr użytkownika: 20,848




post pią, 20 mar 2009 - 16:19
Post #28

My przenieślismy syna do młodzieżowego łóżka gdy opanował wychodzenie z łóżeczka górą (szczebelki w jego łóżeczku nie były wyjmowane tylko zamontowane na stałe). Miał 2 latka. Najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Łóżko ma wymiary 200/90, niczym nie podpierane, syn z niego nie spadł jeszcze ani raz.

--------------------



Agulka 333
pią, 20 mar 2009 - 21:14
Dominisię przenieśliśmy miesiąc temu czyli jak miała 2 lata i 5 miesięcy i jest bardzo zadowolona z zamiany. Śpi na tapczaniku bez przedniego zabezpieczenia. Układam jej pod tapczanikiem poduszki. Spadła zaledwie raz i to w czasie dziennej drzemki. Justynkę będziemy przeprowadzać za dwa miesiące kiedy będziemy oddawać łóżeczko znajomym. Myślę że nie będzie problemu bo dziewczynki jak to na siostry przystało wymieniały się już łóżkami i problemów ze spaniem Justynki na kanapce nie było. icon_smile.gif Chociaż Justynka bardziej się wierci więc zastanawiamy się nad jakąś kanapką z zabezpieczeniem lub materacem.
Agulka 333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 23:38
Nr użytkownika: 202




post pią, 20 mar 2009 - 21:14
Post #29

Dominisię przenieśliśmy miesiąc temu czyli jak miała 2 lata i 5 miesięcy i jest bardzo zadowolona z zamiany. Śpi na tapczaniku bez przedniego zabezpieczenia. Układam jej pod tapczanikiem poduszki. Spadła zaledwie raz i to w czasie dziennej drzemki. Justynkę będziemy przeprowadzać za dwa miesiące kiedy będziemy oddawać łóżeczko znajomym. Myślę że nie będzie problemu bo dziewczynki jak to na siostry przystało wymieniały się już łóżkami i problemów ze spaniem Justynki na kanapce nie było. icon_smile.gif Chociaż Justynka bardziej się wierci więc zastanawiamy się nad jakąś kanapką z zabezpieczeniem lub materacem.

--------------------
Paweł 2001 r i siostrzyczki



Mama Piotrusia i Dominisi (MPDz) -urodzonych przedwcześnie 12.09.06 w 26 tygodniu ciąży
Piotruś dołączył do grona aniołków 13.09.2006

PODARUJ DOMINISI 1% PODATKU
Ewelinek
pią, 20 mar 2009 - 21:32
antek do nowego łóżka przeniósł się przedwczoraj. Byłoby wcześniej ale miałam upatrzone łóżko, na które potrzebowałam większej, jak dla mnie, ponadprogramowej gotówki icon_wink.gif W każdym razie przedwczoraj Antek (2,5roku) przeniósł się do łóżka firmy Piętrus. TAKIEGO, tyle, że nasze nie ma zjeżdżalni i dodatkowo zamówiliśmy uchwyty do drabinki i dodatkową deskę zabezpieczającą. Młody jest z łóżka MEGA zadowolony, ja z resztą też bo łóżko jest świetne - zarówno design icon_wink.gif jak i wykonanie. Teraz będę każdemu polecała tę firmę i ich łóżka icon_smile.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post pią, 20 mar 2009 - 21:32
Post #30

antek do nowego łóżka przeniósł się przedwczoraj. Byłoby wcześniej ale miałam upatrzone łóżko, na które potrzebowałam większej, jak dla mnie, ponadprogramowej gotówki icon_wink.gif W każdym razie przedwczoraj Antek (2,5roku) przeniósł się do łóżka firmy Piętrus. TAKIEGO, tyle, że nasze nie ma zjeżdżalni i dodatkowo zamówiliśmy uchwyty do drabinki i dodatkową deskę zabezpieczającą. Młody jest z łóżka MEGA zadowolony, ja z resztą też bo łóżko jest świetne - zarówno design icon_wink.gif jak i wykonanie. Teraz będę każdemu polecała tę firmę i ich łóżka icon_smile.gif
Mika
pią, 20 mar 2009 - 23:10
CYTAT(Ewelinek @ Fri, 20 Mar 2009 - 20:32) *
antek do nowego łóżka przeniósł się przedwczoraj. Byłoby wcześniej ale miałam upatrzone łóżko, na które potrzebowałam większej, jak dla mnie, ponadprogramowej gotówki icon_wink.gif W każdym razie przedwczoraj Antek (2,5roku) przeniósł się do łóżka firmy Piętrus. TAKIEGO, tyle, że nasze nie ma zjeżdżalni i dodatkowo zamówiliśmy uchwyty do drabinki i dodatkową deskę zabezpieczającą. Młody jest z łóżka MEGA zadowolony, ja z resztą też bo łóżko jest świetne - zarówno design icon_wink.gif jak i wykonanie. Teraz będę każdemu polecała tę firmę i ich łóżka icon_smile.gif


oo to Jasiek w tym samym wieku przeszedł na podobne icon_wink.gif
nie mamy zjeżdżalni,ale w tym miejscu spod łóżka wyjeżdża biurko,a od wewnątrz od strony drabinki są półki
i o jedną listwę zabezpieczającą więcej mamy -nie da rady wylecieć icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 20 mar 2009 - 23:10
Post #31

CYTAT(Ewelinek @ Fri, 20 Mar 2009 - 20:32) *
antek do nowego łóżka przeniósł się przedwczoraj. Byłoby wcześniej ale miałam upatrzone łóżko, na które potrzebowałam większej, jak dla mnie, ponadprogramowej gotówki icon_wink.gif W każdym razie przedwczoraj Antek (2,5roku) przeniósł się do łóżka firmy Piętrus. TAKIEGO, tyle, że nasze nie ma zjeżdżalni i dodatkowo zamówiliśmy uchwyty do drabinki i dodatkową deskę zabezpieczającą. Młody jest z łóżka MEGA zadowolony, ja z resztą też bo łóżko jest świetne - zarówno design icon_wink.gif jak i wykonanie. Teraz będę każdemu polecała tę firmę i ich łóżka icon_smile.gif


oo to Jasiek w tym samym wieku przeszedł na podobne icon_wink.gif
nie mamy zjeżdżalni,ale w tym miejscu spod łóżka wyjeżdża biurko,a od wewnątrz od strony drabinki są półki
i o jedną listwę zabezpieczającą więcej mamy -nie da rady wylecieć icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Ewelinek
sob, 21 mar 2009 - 19:54
CYTAT(Mika @ Fri, 20 Mar 2009 - 22:10) *
oo to Jasiek w tym samym wieku przeszedł na podobne icon_wink.gif
nie mamy zjeżdżalni,ale w tym miejscu spod łóżka wyjeżdża biurko,a od wewnątrz od strony drabinki są półki
i o jedną listwę zabezpieczającą więcej mamy -nie da rady wylecieć icon_wink.gif


Antek ma zrobiony taki swój kącik do spania. Ma wnękę w którą idealnie się łóżko zmieściło, od strony głowy ma postawiony regał (tyłem do łóżka), którego plecy zamierzam okleić tapetą - oczywiście z pociągami icon_wink.gif Ten regał pełni też dodatkową funkcję ochronną icon_wink.gif Pod spodem też chciałam jakoś zagospodarować ale jak na razie Antoś urządził tam sobie domek i uwielbia się tam bawić icon_wink.gif więc zostawię tak jak jest icon_smile.gif

Mika, nie mogę wyjść z podziwu ile nas łączy 03.gif 04.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post sob, 21 mar 2009 - 19:54
Post #32

CYTAT(Mika @ Fri, 20 Mar 2009 - 22:10) *
oo to Jasiek w tym samym wieku przeszedł na podobne icon_wink.gif
nie mamy zjeżdżalni,ale w tym miejscu spod łóżka wyjeżdża biurko,a od wewnątrz od strony drabinki są półki
i o jedną listwę zabezpieczającą więcej mamy -nie da rady wylecieć icon_wink.gif


Antek ma zrobiony taki swój kącik do spania. Ma wnękę w którą idealnie się łóżko zmieściło, od strony głowy ma postawiony regał (tyłem do łóżka), którego plecy zamierzam okleić tapetą - oczywiście z pociągami icon_wink.gif Ten regał pełni też dodatkową funkcję ochronną icon_wink.gif Pod spodem też chciałam jakoś zagospodarować ale jak na razie Antoś urządził tam sobie domek i uwielbia się tam bawić icon_wink.gif więc zostawię tak jak jest icon_smile.gif

Mika, nie mogę wyjść z podziwu ile nas łączy 03.gif 04.gif
Mika
sob, 21 mar 2009 - 19:58
CYTAT(Ewelinek @ Sat, 21 Mar 2009 - 18:54) *
Mika, nie mogę wyjść z podziwu ile nas łączy 03.gif 04.gif


to napewno nie zdziwi Cię,że Jasiek też ma "szafę za głową" icon_lol.gif
jak jeszcze wyjedziesz z liściem by ikea nad głową to pomyślę,że mam gdzieś kamerę on-line albo jesteś znajomą moich znajomych icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 21 mar 2009 - 19:58
Post #33

CYTAT(Ewelinek @ Sat, 21 Mar 2009 - 18:54) *
Mika, nie mogę wyjść z podziwu ile nas łączy 03.gif 04.gif


to napewno nie zdziwi Cię,że Jasiek też ma "szafę za głową" icon_lol.gif
jak jeszcze wyjedziesz z liściem by ikea nad głową to pomyślę,że mam gdzieś kamerę on-line albo jesteś znajomą moich znajomych icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
ania_411
czw, 23 cze 2011 - 13:48
a ja chce-nie, nie chce- ja musze sie pochwalic 06.gif nikolka wlasnie przesypia pierwsza drzemke w swoim nowym, doroslym lozku brawo_bis.gif . musielismy ja przeniesc, ze wzgledu na to ze za kilka miesiecy lozeczko bedzie potrzebne dla mlodszego brata. obawialam sie tej zmiany bardzo, nie wyjmowalismy szczebelek z lozeczka, wiec mala nigdy sama z niego nie wychodzila. wlasnie tego balam sie najbardziej, ze jak bedzie miala taka mozliwosc to bedzie wychodzic i ze spania nici.....jak dobrze, ze martwilam sie na zapas! zasnela bez problemu, nie wychodzac ani razu. mysle, ze pomogo to, ze postawilismy lozko na miejscu lozeczka. to jest po prostu jej miejsce do spania, czy to w lozeczku czy na lozku 02.gif
ania_411


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,631
Dołączył: pią, 26 gru 08 - 14:15
Skąd: Prümzurlay
Nr użytkownika: 24,317

GG:


post czw, 23 cze 2011 - 13:48
Post #34

a ja chce-nie, nie chce- ja musze sie pochwalic 06.gif nikolka wlasnie przesypia pierwsza drzemke w swoim nowym, doroslym lozku brawo_bis.gif . musielismy ja przeniesc, ze wzgledu na to ze za kilka miesiecy lozeczko bedzie potrzebne dla mlodszego brata. obawialam sie tej zmiany bardzo, nie wyjmowalismy szczebelek z lozeczka, wiec mala nigdy sama z niego nie wychodzila. wlasnie tego balam sie najbardziej, ze jak bedzie miala taka mozliwosc to bedzie wychodzic i ze spania nici.....jak dobrze, ze martwilam sie na zapas! zasnela bez problemu, nie wychodzac ani razu. mysle, ze pomogo to, ze postawilismy lozko na miejscu lozeczka. to jest po prostu jej miejsce do spania, czy to w lozeczku czy na lozku 02.gif

--------------------



Sali_M
czw, 23 cze 2011 - 20:23
Obydwie moje córki dostały na drugie urodziny łózka (takie same) "rosnące" z ikea:

Amelia ma już rozłożone, a Pauli na razie starcza ta wersja najmniejsza. Jak Amelia urośnie to jeszcze mogę łózko wydłużyć do 2 metrów.
Sali_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 360
Dołączył: sob, 12 lut 11 - 14:31
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 35,806




post czw, 23 cze 2011 - 20:23
Post #35

Obydwie moje córki dostały na drugie urodziny łózka (takie same) "rosnące" z ikea:

Amelia ma już rozłożone, a Pauli na razie starcza ta wersja najmniejsza. Jak Amelia urośnie to jeszcze mogę łózko wydłużyć do 2 metrów.

--------------------
Ulinka
czw, 23 cze 2011 - 22:27
Marcel miał 2 lata dokładnie miesiąc przed narodzinami Hanki.
Hanka miała chyba ok 3 lat
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
Skąd: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post czw, 23 cze 2011 - 22:27
Post #36

Marcel miał 2 lata dokładnie miesiąc przed narodzinami Hanki.
Hanka miała chyba ok 3 lat

--------------------


i



asiaad2
sob, 25 cze 2011 - 09:54
kupiliśmy mu łóżko jak skończył 3 lata, i tak spi z nami....
asiaad2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,368
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 12:40
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 8,058

GG:


post sob, 25 cze 2011 - 09:54
Post #37

kupiliśmy mu łóżko jak skończył 3 lata, i tak spi z nami....

--------------------


menenka

Go??







post pon, 27 cze 2011 - 10:28
Post #38

Ja wyciągnęłam całą jedną "ścianę" łóżeczka jak Piotruś miał dwa lata. A na łóżku - takim z półmetrową ramą śpi odkąd przyjechaliśmy do UK - czyli miał 2 lata i 5 miesięcy.
Gruszka
pon, 27 cze 2011 - 11:25
A Emila będzie spała w łóżeczku ze szczeblami jeszcze ze 2 lata icon_smile.gif a ma 4 icon_wink.gif łóżeczko jest trochę większe niz te standardowe - w tej chwili od nóg do końca ma jeszcze z 50 cm luzu
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 27 cze 2011 - 11:25
Post #39

A Emila będzie spała w łóżeczku ze szczeblami jeszcze ze 2 lata icon_smile.gif a ma 4 icon_wink.gif łóżeczko jest trochę większe niz te standardowe - w tej chwili od nóg do końca ma jeszcze z 50 cm luzu

--------------------
Kotelka
nie, 17 maj 2020 - 11:14
Co będzie lepsze do pokoju dziecka? Tapczan czy jednak rozkładana sofa?
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post nie, 17 maj 2020 - 11:14
Post #40

Co będzie lepsze do pokoju dziecka? Tapczan czy jednak rozkładana sofa?
> Kiedy przestawić dziecko z łóżeczka do normalnego łóżka
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 04:35
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama