Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Koncerty - na jakich byłam,-em lub będę :)

, moga byc też te widziane w tv ;)
> , moga byc też te widziane w tv ;)
Meggi
sob, 04 sie 2007 - 12:31
Jest temat dla tych co lubią czytac książki, oglądać filmy, więc i dla fanów atmosfery koncertów na żywo też cos będzie icon_wink.gif
Ostatni mój watek o dyskotekach zszedł troszkę na temat koncertów, więc widzę, ze jest sporo osób na tym forum co lubią tak spędzać wolny czas. Jesli mozecie wpisujcie nawet daty koncertów na które macie ochote pojechać w przyszłości, może akurat komus tez coś podpasuje icon_wink.gif

Ten post edytował Meggi śro, 08 sie 2007 - 14:14
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post sob, 04 sie 2007 - 12:31
Post #1

Jest temat dla tych co lubią czytac książki, oglądać filmy, więc i dla fanów atmosfery koncertów na żywo też cos będzie icon_wink.gif
Ostatni mój watek o dyskotekach zszedł troszkę na temat koncertów, więc widzę, ze jest sporo osób na tym forum co lubią tak spędzać wolny czas. Jesli mozecie wpisujcie nawet daty koncertów na które macie ochote pojechać w przyszłości, może akurat komus tez coś podpasuje icon_wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



hawah
nie, 05 sie 2007 - 22:09
Za miesiąc oczywiście we Wrocławiu dla melomanów
Wratislavia Cantans

hawah


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,279
Dołączył: nie, 23 sty 05 - 16:00
SkÄ…d: peryferie
Nr użytkownika: 2,570




post nie, 05 sie 2007 - 22:09
Post #2

Za miesiąc oczywiście we Wrocławiu dla melomanów
Wratislavia Cantans

Paula.
nie, 05 sie 2007 - 22:35
A jak ja napisałam na temat Festiwalu Open'er to prawie nikt się nie odezwał, myślałam, że koncerty nie są w stylu maluchowych mamuś.
No ale może nie o takie koncerty chodzi, wszak między Wratislavia Cantans a Open'erem przepaść ogromna icon_wink.gif.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post nie, 05 sie 2007 - 22:35
Post #3

A jak ja napisałam na temat Festiwalu Open'er to prawie nikt się nie odezwał, myślałam, że koncerty nie są w stylu maluchowych mamuś.
No ale może nie o takie koncerty chodzi, wszak między Wratislavia Cantans a Open'erem przepaść ogromna icon_wink.gif.

--------------------
Paula
Meggi
nie, 05 sie 2007 - 23:33
Paula twój watek też Mnie zainspirował do tego tu icon_wink.gif

Myślę, że każdy rodzaj koncertów tu ma tu dla siebie miejsce , jak najbardziej icon_wink.gif

Ja to najczęsciej bywam na koncertach metalowych, ostatnio black metalowych, rockowych, i progresiv rock.
Choć lubie też blues, i jazz taki smooth bardziej icon_wink.gif

W najbliższym czasie nie wybieram się na żaden koncert icon_sad.gif, ale w dorobku z takich większych mam Iron Maiden we Wrocławiu i w Chorzowie (W ramach Mystick festiwal) , Yes, Dream Theater, Arena, narazie tyle pamietam icon_wink.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post nie, 05 sie 2007 - 23:33
Post #4

Paula twój watek też Mnie zainspirował do tego tu icon_wink.gif

Myślę, że każdy rodzaj koncertów tu ma tu dla siebie miejsce , jak najbardziej icon_wink.gif

Ja to najczęsciej bywam na koncertach metalowych, ostatnio black metalowych, rockowych, i progresiv rock.
Choć lubie też blues, i jazz taki smooth bardziej icon_wink.gif

W najbliższym czasie nie wybieram się na żaden koncert icon_sad.gif, ale w dorobku z takich większych mam Iron Maiden we Wrocławiu i w Chorzowie (W ramach Mystick festiwal) , Yes, Dream Theater, Arena, narazie tyle pamietam icon_wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Paula.
nie, 05 sie 2007 - 23:54
CYTAT(Meggi @ nie, 05 sie 2007 - 23:33) *
Paula twój watek też Mnie zainspirował do tego tu icon_wink.gif

Miło mi niezmiernie icon_smile.gif.

Co do koncertów na których byłam, to od czasu jak jestem mamusią jest ich niewiele, nawet dosyć łatwo będzie mi je wymienić:
U2 w Chorzowie
Fish w Krakowie
Opener 2006 i 2007 w Gdyni

Kurcze marnie jak na 3 lata.

Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post nie, 05 sie 2007 - 23:54
Post #5

CYTAT(Meggi @ nie, 05 sie 2007 - 23:33) *
Paula twój watek też Mnie zainspirował do tego tu icon_wink.gif

Miło mi niezmiernie icon_smile.gif.

Co do koncertów na których byłam, to od czasu jak jestem mamusią jest ich niewiele, nawet dosyć łatwo będzie mi je wymienić:
U2 w Chorzowie
Fish w Krakowie
Opener 2006 i 2007 w Gdyni

Kurcze marnie jak na 3 lata.



--------------------
Paula
first_ladybird
pon, 06 sie 2007 - 21:49
Szykuję się na Ayo we wrześniu icon_biggrin.gif
first_ladybird


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 101
Dołączył: pon, 11 cze 07 - 19:30
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 14,868

GG:


post pon, 06 sie 2007 - 21:49
Post #6

Szykuję się na Ayo we wrześniu icon_biggrin.gif

--------------------









ewabi
pon, 06 sie 2007 - 22:12
Ja nie jestem już teraz wielką bywalczynią koncertów, poza tym to, co napiszę zalatuje lekką prehistorią 08.gif, ale koncerty, które najmilej wspominam i na których fantastycznie się bawiłam to Pearl Jam w Pradze w 1996 r. i U2 w Warszawie w roku chyba... następnym
ewabi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,860
Dołączył: wto, 13 lip 04 - 10:54
Nr użytkownika: 1,925




post pon, 06 sie 2007 - 22:12
Post #7

Ja nie jestem już teraz wielką bywalczynią koncertów, poza tym to, co napiszę zalatuje lekką prehistorią 08.gif, ale koncerty, które najmilej wspominam i na których fantastycznie się bawiłam to Pearl Jam w Pradze w 1996 r. i U2 w Warszawie w roku chyba... następnym

--------------------
mama_do_kwadratu
pon, 06 sie 2007 - 22:21
Metallica
Faith No More
Sting
Red Hoci

to te najlepsze

na Iron Maiden też bym poszła i jeszcze na U2, bo mi się nie udało i na Stonesów
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post pon, 06 sie 2007 - 22:21
Post #8

Metallica
Faith No More
Sting
Red Hoci

to te najlepsze

na Iron Maiden też bym poszła i jeszcze na U2, bo mi się nie udało i na Stonesów

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
AnkaSkikanka
pon, 06 sie 2007 - 23:18
Brecker Brothers (straszny czad)
John Scofield (chyba moja ulubiona gitara)
John Abercombie
Bela Fleck (niesamowity szoł i wirtuozeria)
koncerty Stańki (za czarowanie brzmieniem i klimatem)
Namysłowski
Steps Ahead
Hiram Bullock
Herbie Hancock
Gil Evans
Bob Berg
Billy Harper (chyba najlepszy koncert klubowy, na jakim byłem - gość odziany w zielony żarówiasty sweter, pomarańczowe dzwony, złoty saksofon - nie było babki, która by nie piszczała na tym koncercie jak na Beatlesach icon_wink.gif )
TOTO (warto choćby dla Steve'a Lukather'a)
Steve Vai - szoł nauczył go robić nie kto inny, jak Frank Zappa, a potem Lee Roth. No i powalająca technika.

To to, co mi do głowy przyszło na szybko. Było tego oczywiście więcej, ale te najlepiej pamiętam. Od jakiegoś czasu nie śmigamy po koncertach - brak wolnych chwil niestety. Ale będziemy odbijać sobie potem icon_wink.gif



Ten post edytował plombiusz pon, 06 sie 2007 - 23:26
AnkaSkikanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,705
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 07:56
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,456




post pon, 06 sie 2007 - 23:18
Post #9

Brecker Brothers (straszny czad)
John Scofield (chyba moja ulubiona gitara)
John Abercombie
Bela Fleck (niesamowity szoł i wirtuozeria)
koncerty Stańki (za czarowanie brzmieniem i klimatem)
Namysłowski
Steps Ahead
Hiram Bullock
Herbie Hancock
Gil Evans
Bob Berg
Billy Harper (chyba najlepszy koncert klubowy, na jakim byłem - gość odziany w zielony żarówiasty sweter, pomarańczowe dzwony, złoty saksofon - nie było babki, która by nie piszczała na tym koncercie jak na Beatlesach icon_wink.gif )
TOTO (warto choćby dla Steve'a Lukather'a)
Steve Vai - szoł nauczył go robić nie kto inny, jak Frank Zappa, a potem Lee Roth. No i powalająca technika.

To to, co mi do głowy przyszło na szybko. Było tego oczywiście więcej, ale te najlepiej pamiętam. Od jakiegoś czasu nie śmigamy po koncertach - brak wolnych chwil niestety. Ale będziemy odbijać sobie potem icon_wink.gif



--------------------
Wika (wrzesień1999), Antek (luty2001), Zuza (luty2004), Franek (luty2006) Michaś (*) (marzec2008) Misia i Maja (marzec2013)

Na granicy polsko-ukraińskiej w ciężarówce przewożącej 2 tony amfetaminy specjalnie szkolony młynarz wykrył kilo mąki
Meggi
pon, 06 sie 2007 - 23:31
Wczoraj dowiedziałam sie, ze prawdopodbnie pojedziemy z mężem na ten koncert

https://www.infomusic.pl/koncerty/koncerty1...;godzinak=18:00

Jeden utwór tego zespołu miałam możliwośc posłuchania i chyba mi sie spodoba, a mąż raczej posłucha od strony technicznej icon_wink.gif

Ten post edytował Meggi wto, 07 sie 2007 - 12:09
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 06 sie 2007 - 23:31
Post #10

Wczoraj dowiedziałam sie, ze prawdopodbnie pojedziemy z mężem na ten koncert

https://www.infomusic.pl/koncerty/koncerty1...;godzinak=18:00

Jeden utwór tego zespołu miałam możliwośc posłuchania i chyba mi sie spodoba, a mąż raczej posłucha od strony technicznej icon_wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



lena77
wto, 07 sie 2007 - 14:51
Grzegorz Ciechowski, krotko przed smiercia, jejku, to to juz 6 lat temu...
Stanko chyba 4 lata temu w torunskiej Od Nowie
Anathema w poznanskim Esculapie, bedzie ze 3 lata lata temu
Katarzyna Groniec w listopadzie 2006, u siebie
to chyba tyle jesli chodzi o koncerty za ktore placilam, poza tym liczne woodstockowe koncerty, i jakies darmowe biesiady ale to chyba sie nie liczy
biednie i na lepsze sie nie zanosi 13.gif
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post wto, 07 sie 2007 - 14:51
Post #11

Grzegorz Ciechowski, krotko przed smiercia, jejku, to to juz 6 lat temu...
Stanko chyba 4 lata temu w torunskiej Od Nowie
Anathema w poznanskim Esculapie, bedzie ze 3 lata lata temu
Katarzyna Groniec w listopadzie 2006, u siebie
to chyba tyle jesli chodzi o koncerty za ktore placilam, poza tym liczne woodstockowe koncerty, i jakies darmowe biesiady ale to chyba sie nie liczy
biednie i na lepsze sie nie zanosi 13.gif

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Meggi
wto, 07 sie 2007 - 18:00
Lena77 klimat Od Nowy jets mi bardzo dobrze znany icon_wink.gif, to w tym klubie zaczęłam odkrywac co to koncert. Chodziłam na wszystkie jakie tam były, Blues Metting,Tortilla- wtedy jeszcze z Gonzo, teraz gra w MGM, KULT (uwielbiam ich na zywo, pamiętam , ze kiedyś to był jedyny zespół , który grał koncert ponad trzy godzinny, i wiecie wcale nie miałam go dosyć icon_wink.gif ) , byłam nawet na Africa is Hungry , ale tylko raz i dośc szybko opuściałam go zdecydowanie nie moje klimaty 29.gif

Plombiuszu wiedziałam, ze ty też sie pochwalisz swoim dorobkiem, wcale nie tak mało icon_smile.gif

Mama_do_kwadratu co jakiś czas przeszukuję net czy czasami Iron Maiden nie przyjedzie do Polski, narazie niestety cisza, najbliżej mieli być wtym roku w Niemczech. Jakbym wpadła kiedyś na jakieś info to napewno dam znać .

Wczoraj na DVD obejrzałam z mężem koncert Johna Wettona, super nastrojowy koncert. Miałam okazje Johna juz widziec na zywo w Bydgoszczy, gdzie wystapił gościnnie przed Arena.

Ten post edytował Meggi wto, 07 sie 2007 - 18:20
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post wto, 07 sie 2007 - 18:00
Post #12

Lena77 klimat Od Nowy jets mi bardzo dobrze znany icon_wink.gif, to w tym klubie zaczęłam odkrywac co to koncert. Chodziłam na wszystkie jakie tam były, Blues Metting,Tortilla- wtedy jeszcze z Gonzo, teraz gra w MGM, KULT (uwielbiam ich na zywo, pamiętam , ze kiedyś to był jedyny zespół , który grał koncert ponad trzy godzinny, i wiecie wcale nie miałam go dosyć icon_wink.gif ) , byłam nawet na Africa is Hungry , ale tylko raz i dośc szybko opuściałam go zdecydowanie nie moje klimaty 29.gif

Plombiuszu wiedziałam, ze ty też sie pochwalisz swoim dorobkiem, wcale nie tak mało icon_smile.gif

Mama_do_kwadratu co jakiś czas przeszukuję net czy czasami Iron Maiden nie przyjedzie do Polski, narazie niestety cisza, najbliżej mieli być wtym roku w Niemczech. Jakbym wpadła kiedyś na jakieś info to napewno dam znać .

Wczoraj na DVD obejrzałam z mężem koncert Johna Wettona, super nastrojowy koncert. Miałam okazje Johna juz widziec na zywo w Bydgoszczy, gdzie wystapił gościnnie przed Arena.

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



mama_do_kwadratu
wto, 07 sie 2007 - 19:45
CYTAT(Meggi @ wto, 07 sie 2007 - 20:00) *
narazie niestety cisza

początkiem czerwca byli w Ostravie, ale przegapiłam
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post wto, 07 sie 2007 - 19:45
Post #13

CYTAT(Meggi @ wto, 07 sie 2007 - 20:00) *
narazie niestety cisza

początkiem czerwca byli w Ostravie, ale przegapiłam


--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Meggi
śro, 08 sie 2007 - 14:12
CYTAT(mama_do_kwadratu @ wto, 07 sie 2007 - 19:45) *
początkiem czerwca byli w Ostravie, ale przegapiłam



Dla mnie tylko, jak narazie w gre wchodzi ich koncert w Polsce icon_wink.gif

Wczoraj na Tvn oglądałam Stachurskiego 01.gif , tak dla odmiany 02.gif
Ten to juz wogóle sie nie rusza, garniturek i ino chodzi po scenie, pamietam, że kiedys troszke wywijał ,ale teraz sie chyba za stary zrobił icon_wink.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 08 sie 2007 - 14:12
Post #14

CYTAT(mama_do_kwadratu @ wto, 07 sie 2007 - 19:45) *
początkiem czerwca byli w Ostravie, ale przegapiłam



Dla mnie tylko, jak narazie w gre wchodzi ich koncert w Polsce icon_wink.gif

Wczoraj na Tvn oglądałam Stachurskiego 01.gif , tak dla odmiany 02.gif
Ten to juz wogóle sie nie rusza, garniturek i ino chodzi po scenie, pamietam, że kiedys troszke wywijał ,ale teraz sie chyba za stary zrobił icon_wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



lena77
śro, 08 sie 2007 - 16:03
CYTAT(Meggi @ wto, 07 sie 2007 - 20:00) *
Lena77 klimat Od Nowy jets mi bardzo dobrze znany icon_wink.gif, to w tym klubie zaczęłam odkrywac co to koncert. Chodziłam na wszystkie jakie tam były, Blues Metting,Tortilla- wtedy jeszcze z Gonzo, teraz gra w MGM, KULT (uwielbiam ich na zywo, pamiętam , ze kiedyś to był jedyny zespół , który grał koncert ponad trzy godzinny, i wiecie wcale nie miałam go dosyć icon_wink.gif ) , byłam nawet na Africa is Hungry , ale tylko raz i dośc szybko opuściałam go zdecydowanie nie moje klimaty 29.gif

[b


jejku jak moglam zapomniec o KULT??? Bylam wiele razy a ostatnio to poplakalam sie bo w maju na torunskich juwenaliach byli a nie moglam przyjechac w piatek, wiec na otarcie lez mialam Sydneya Pollaca. I na blues meetingach to bylam 3 lata pod rzad. Zupelnie o tym zapomnialam. Tortille tez pamietam, zwlaszcza Maurycego bo dzialal w Niebieskim Kocyku; no i Nocna Zmiane Bluesa, z tym wysokim i kudlatym. I jeszcze Doktor C, ktory bardzo mi sie spodobal (Meggi, czy Doktor C jeszcze istnieje???)Zupelnie mi tez z pamieci uciekla Kobranocka... To wszystko dzialo sie , kiedy bylam na studiach, dzieki Meggi, ze odswiezylas mi pamiec, ech jednak cos sie dzialo ciekawego w moim zyciu. calkiem o tym zapomnialam.

Ten post edytował lena77 śro, 08 sie 2007 - 17:19
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post śro, 08 sie 2007 - 16:03
Post #15

CYTAT(Meggi @ wto, 07 sie 2007 - 20:00) *
Lena77 klimat Od Nowy jets mi bardzo dobrze znany icon_wink.gif, to w tym klubie zaczęłam odkrywac co to koncert. Chodziłam na wszystkie jakie tam były, Blues Metting,Tortilla- wtedy jeszcze z Gonzo, teraz gra w MGM, KULT (uwielbiam ich na zywo, pamiętam , ze kiedyś to był jedyny zespół , który grał koncert ponad trzy godzinny, i wiecie wcale nie miałam go dosyć icon_wink.gif ) , byłam nawet na Africa is Hungry , ale tylko raz i dośc szybko opuściałam go zdecydowanie nie moje klimaty 29.gif

[b


jejku jak moglam zapomniec o KULT??? Bylam wiele razy a ostatnio to poplakalam sie bo w maju na torunskich juwenaliach byli a nie moglam przyjechac w piatek, wiec na otarcie lez mialam Sydneya Pollaca. I na blues meetingach to bylam 3 lata pod rzad. Zupelnie o tym zapomnialam. Tortille tez pamietam, zwlaszcza Maurycego bo dzialal w Niebieskim Kocyku; no i Nocna Zmiane Bluesa, z tym wysokim i kudlatym. I jeszcze Doktor C, ktory bardzo mi sie spodobal (Meggi, czy Doktor C jeszcze istnieje???)Zupelnie mi tez z pamieci uciekla Kobranocka... To wszystko dzialo sie , kiedy bylam na studiach, dzieki Meggi, ze odswiezylas mi pamiec, ech jednak cos sie dzialo ciekawego w moim zyciu. calkiem o tym zapomnialam.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Meggi
śro, 08 sie 2007 - 23:35
CYTAT(first_ladybird @ pon, 06 sie 2007 - 21:49) *
Szykuję się na Ayo we wrześniu icon_biggrin.gif



No widzisz ja nawet nie wiedziałam, że ktoś taki jest, juz w necie posłuchałam fragmentów piosenek z jej płyty i juz wiem, że mam ochotę posłuchać jej w całości 06.gif


lena77 nie ma za co dziekować icon_wink.gif, a zespół Doktor C tez znałam icon_smile.gif, chłopacy juz ze sobą od dawana nie graja na chwilę obecną chyba żaden z nich nigdzie nie gra.

Ten post edytował Meggi czw, 09 sie 2007 - 00:11
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 08 sie 2007 - 23:35
Post #16

CYTAT(first_ladybird @ pon, 06 sie 2007 - 21:49) *
Szykuję się na Ayo we wrześniu icon_biggrin.gif



No widzisz ja nawet nie wiedziałam, że ktoś taki jest, juz w necie posłuchałam fragmentów piosenek z jej płyty i juz wiem, że mam ochotę posłuchać jej w całości 06.gif


lena77 nie ma za co dziekować icon_wink.gif, a zespół Doktor C tez znałam icon_smile.gif, chłopacy juz ze sobą od dawana nie graja na chwilę obecną chyba żaden z nich nigdzie nie gra.

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Onika
czw, 09 sie 2007 - 17:11
Ostatnio Stanisław Soyka 1 lipca
I dość czynny udział w woodstokowych koncertach 06.gif
Na razie żadnych konkretnych planów.
Onika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: sob, 01 kwi 06 - 22:27
Nr użytkownika: 5,454




post czw, 09 sie 2007 - 17:11
Post #17

Ostatnio Stanisław Soyka 1 lipca
I dość czynny udział w woodstokowych koncertach 06.gif
Na razie żadnych konkretnych planów.

--------------------
PiotruÅ›-15.02.2005
Paula.
piÄ…, 10 sie 2007 - 09:00
Kult, Myslovitz, Hey - jak tylko mogę to na ich koncerty idę (niestety ostatni raz byłam jeszcze przed ciążą).
Teraz bardzo chciałabym się wybrać na Off festival, ale że będę tuż po artroskopii to raczej się nie wybieram icon_sad.gif.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post piÄ…, 10 sie 2007 - 09:00
Post #18

Kult, Myslovitz, Hey - jak tylko mogę to na ich koncerty idę (niestety ostatni raz byłam jeszcze przed ciążą).
Teraz bardzo chciałabym się wybrać na Off festival, ale że będę tuż po artroskopii to raczej się nie wybieram icon_sad.gif.

--------------------
Paula
Graz
piÄ…, 10 sie 2007 - 13:19
Lenny Kravitz na Wimbledonie ale to juz hohoho
US3 w Warszawie
Massive Attack
Nick Cave w Warszawie


bardzo bym chciała Myslovitz
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post piÄ…, 10 sie 2007 - 13:19
Post #19

Lenny Kravitz na Wimbledonie ale to juz hohoho
US3 w Warszawie
Massive Attack
Nick Cave w Warszawie


bardzo bym chciała Myslovitz

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Magenta
nie, 26 sie 2007 - 10:13
Sepultura w katowickim Spodku
Radiohead na sopockim molo

Wiele pomniejszych, z przewagą polskich kapel i solistów, ale te dwa powyższe są dla mnie najważniejsze 06.gif .

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post nie, 26 sie 2007 - 10:13
Post #20

Sepultura w katowickim Spodku
Radiohead na sopockim molo

Wiele pomniejszych, z przewagą polskich kapel i solistów, ale te dwa powyższe są dla mnie najważniejsze 06.gif .

Magenta

--------------------

> Koncerty - na jakich byÅ‚am,-em lub bÄ™dÄ™ :), moga byc też te widziane w tv ;)
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 12:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama