Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Seksowne majtki to nie wszystko :(

> 
Małgoś.dz
czw, 28 sie 2003 - 10:12
No setnie się uśmiałam! wink.gif
Zwłaszcza ta owieczka mnie rozbroiła. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ja tam nie wiem co z tymi chłopami jest... icon_rolleyes.gif I co im się tak naprawdę podoba...
Mój chłopina ciągle się pyta: "a po co ty te kondoniki ubierasz?" (mowa o nocnych kuszulkach sexy).
A już nie daj boszszszeeee, żebym próbowała się odchudzać! Zaraz wielka obraza majestatu... wink.gif
Ale za to jak ostatnimi czasy z wielkich gaci wskoczyłam sobie w fikuśne stringi - to i owszem... podobało się... wink.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post czw, 28 sie 2003 - 10:12
Post #21

No setnie się uśmiałam! wink.gif
Zwłaszcza ta owieczka mnie rozbroiła. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ja tam nie wiem co z tymi chłopami jest... icon_rolleyes.gif I co im się tak naprawdę podoba...
Mój chłopina ciągle się pyta: "a po co ty te kondoniki ubierasz?" (mowa o nocnych kuszulkach sexy).
A już nie daj boszszszeeee, żebym próbowała się odchudzać! Zaraz wielka obraza majestatu... wink.gif
Ale za to jak ostatnimi czasy z wielkich gaci wskoczyłam sobie w fikuśne stringi - to i owszem... podobało się... wink.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
jaga

Go??







post piÄ…, 29 sie 2003 - 10:57
Post #22

Olaart, słońce, to może jakąś sprzedaż wysyłkową tych owieczek zorganizuj, co? Możesz nawet jakieś marże ustalić... może mój na owieczkę zareaguje, bo ja goła czy w stringach, w koronkach czy w waciakach chyba żadnego wrażenia na mężu nie robię, buuu icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
anonimowy

Go??







post piÄ…, 29 sie 2003 - 11:37
Post #23

Podejrzewam, ze owieczki można spotkac na większości bazarków icon_lol.gif

Powiem Wam, że dzisiaj widziałm koszulkę nocną z ....ŻABĄ!!!
Jak bedę miała więcej pieniędzy to sobie ja kupię, ciekawe jaka będzie reakcja icon_question.gif

A wogóle to sobie dzisiaj pomyślałam, że to może być tylko i wyłącznie wpływ Marsa a nie koszulki icon_sad.gif
Potwora
piÄ…, 29 sie 2003 - 11:42
Ten powyższy gośc to ja icon_cool.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 29 sie 2003 - 11:42
Post #24

Ten powyższy gośc to ja icon_cool.gif
myszka
pon, 01 wrz 2003 - 12:06
Napady seksualizmu po żabach, owieczkach, misiach itd.?
O matko! Może to fetyszyzm? Może to zoofilia??????

Qrna, lecę dzisiaj do bieliźniarskiego. Może coś mają w tym guście. Choćby krówkę jakąś...

Potestujemy i damy znać. icon_wink.gif
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post pon, 01 wrz 2003 - 12:06
Post #25

Napady seksualizmu po żabach, owieczkach, misiach itd.?
O matko! Może to fetyszyzm? Może to zoofilia??????

Qrna, lecę dzisiaj do bieliźniarskiego. Może coś mają w tym guście. Choćby krówkę jakąś...

Potestujemy i damy znać. icon_wink.gif

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
Mika
pon, 01 wrz 2003 - 21:39
Chyba coś w tym jest wink.gif icon_lol.gif bo moja w psie łapki zadziałała na chłopa icon_lol.gif ,może za bardzo przypominałam dalmatynkę (biała w czarne) icon_lol.gif hehehehehe icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 01 wrz 2003 - 21:39
Post #26

Chyba coś w tym jest wink.gif icon_lol.gif bo moja w psie łapki zadziałała na chłopa icon_lol.gif ,może za bardzo przypominałam dalmatynkę (biała w czarne) icon_lol.gif hehehehehe icon_lol.gif
Anuk
śro, 03 wrz 2003 - 12:39
olaart - poprawiłaś mój humor skutecznie:

1) tym, że facet nie pozna się na cellulicie
2) owieczkÄ…
3) żabą

icon_smile.gif

Dobre, dobre ale coÅ› w tym jest
Anuk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 09:41
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 235




post śro, 03 wrz 2003 - 12:39
Post #27

olaart - poprawiłaś mój humor skutecznie:

1) tym, że facet nie pozna się na cellulicie
2) owieczkÄ…
3) żabą

icon_smile.gif

Dobre, dobre ale coÅ› w tym jest

--------------------
Anuk

(Tylko głupoty nie da się wyleczyć...)[font="Comic Sans MS"][/font][size="1"][/size]
Patunia009
piÄ…, 20 lip 2018 - 23:58
Najważniejsze to się akceptować. Jeśli jesteś szczęśliwa mamą i twój facet Cię akceptuje i kocha olej celulitis ( nie mówię, żeby nie dbać o zdrowię i figurę ale z doświadczenia wiem, ze pewne rzeczy ciężko przeskoczyć). A co do bielizny, jak najbardziej wybieraj tą seksowną, będziesz się czuła piękniejsza a i mąż pewnie zauważy i doceni XD Jednak polecam zainwestować w majteczki więcej niz 5 zł, bo to same włókna syntetyczne i to raj dla bakterii. Najlepsza będzie koronka bawełniana lub bambusowa takie majteczki "oddychają" i twoja pupa z pewnością je polubi icon_wink.gif
Patunia009


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 69
Dołączył: pią, 20 kwi 18 - 17:01
Nr użytkownika: 51,786




post piÄ…, 20 lip 2018 - 23:58
Post #28

Najważniejsze to się akceptować. Jeśli jesteś szczęśliwa mamą i twój facet Cię akceptuje i kocha olej celulitis ( nie mówię, żeby nie dbać o zdrowię i figurę ale z doświadczenia wiem, ze pewne rzeczy ciężko przeskoczyć). A co do bielizny, jak najbardziej wybieraj tą seksowną, będziesz się czuła piękniejsza a i mąż pewnie zauważy i doceni XD Jednak polecam zainwestować w majteczki więcej niz 5 zł, bo to same włókna syntetyczne i to raj dla bakterii. Najlepsza będzie koronka bawełniana lub bambusowa takie majteczki "oddychają" i twoja pupa z pewnością je polubi icon_wink.gif
Artur4421
wto, 20 lip 2021 - 10:04
Czu korzystacie z portali erotycznych? Na stronie https://samka.pl macie możliwość dodania własnych anonsów erotycznych lub skorzystania z innych ogłoszen towarzyskich dodawanych z całej Polski. Wszelkie informacje o portalu znajdziecie na stronie.
Artur4421


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 137
Dołączył: pią, 13 wrz 19 - 12:39
Nr użytkownika: 53,310




post wto, 20 lip 2021 - 10:04
Post #29

Czu korzystacie z portali erotycznych? Na stronie https://samka.pl macie możliwość dodania własnych anonsów erotycznych lub skorzystania z innych ogłoszen towarzyskich dodawanych z całej Polski. Wszelkie informacje o portalu znajdziecie na stronie.
> Seksowne majtki to nie wszystko :(
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama