Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

biegamy?

> 
ognistaplama
pon, 18 sty 2010 - 18:06
Zajrzalam na forum propozycje tematow i znalazlam moj wlasny postulat o zalozenie forum sportowego 29.gif No niestety rozleniwilam sie przez ostatnie pol roku, ale w weekend mam zamiar zaczac biegac. Ktos dolacza? Moze zalozymy wirtualny klub maluchowych biegaczek? Oj juz czuje, jakie te pierwsze dni beda ciezkie...
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post pon, 18 sty 2010 - 18:06
Post #1

Zajrzalam na forum propozycje tematow i znalazlam moj wlasny postulat o zalozenie forum sportowego 29.gif No niestety rozleniwilam sie przez ostatnie pol roku, ale w weekend mam zamiar zaczac biegac. Ktos dolacza? Moze zalozymy wirtualny klub maluchowych biegaczek? Oj juz czuje, jakie te pierwsze dni beda ciezkie...

--------------------
tyczka
pon, 18 sty 2010 - 19:32
Z chęcią bym się przyłączyła, ale.. jak miało by to funkcjonować..?
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
SkÄ…d: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post pon, 18 sty 2010 - 19:32
Post #2

Z chęcią bym się przyłączyła, ale.. jak miało by to funkcjonować..?

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 18 sty 2010 - 20:09
Post #3

Kurcze ja bym chętnie biegała, ale duszę się od razu. Za to chodzę od stycznia na latino dance icon_smile.gif
anita
pon, 18 sty 2010 - 20:57
a ja nie lubie biegać, nienawidzę, szybko się męczę i zipię jak emerytka icon_wink.gif
ale Tobie chetnie pokibicujÄ™ icon_smile.gif
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post pon, 18 sty 2010 - 20:57
Post #4

a ja nie lubie biegać, nienawidzę, szybko się męczę i zipię jak emerytka icon_wink.gif
ale Tobie chetnie pokibicujÄ™ icon_smile.gif
kociek
pon, 18 sty 2010 - 21:25
ooooo cos dla mnie

Tylko ja slomiany zapal mam 32.gif

O bieganiu mysle juz od bardzo dawna a jeszcze nie zaczelam ale jakbym zaczela to maz bylby ze mnie bardzo dumny 06.gif
tylko tak sobie mysle ze teraz jest bardzo slisko, wszystko zamarzniete i jak tu nie zaliczyc gleby w butach sportowych??
kociek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: sob, 10 sty 09 - 14:07
SkÄ…d: lubelskie
Nr użytkownika: 24,604




post pon, 18 sty 2010 - 21:25
Post #5

ooooo cos dla mnie

Tylko ja slomiany zapal mam 32.gif

O bieganiu mysle juz od bardzo dawna a jeszcze nie zaczelam ale jakbym zaczela to maz bylby ze mnie bardzo dumny 06.gif
tylko tak sobie mysle ze teraz jest bardzo slisko, wszystko zamarzniete i jak tu nie zaliczyc gleby w butach sportowych??

--------------------






Xenna
pon, 18 sty 2010 - 21:42
Ja biegałam latem,jesienią a teraz choćbym chciała to nic z tego nie będzie.Za duży śnieg,chyba,ze zamiast biegać będę wskakiwać w śnieg 06.gif 06.gif 06.gif
Xenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,617
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 10:40
SkÄ…d: Åšwiebodzice
Nr użytkownika: 15,654




post pon, 18 sty 2010 - 21:42
Post #6

Ja biegałam latem,jesienią a teraz choćbym chciała to nic z tego nie będzie.Za duży śnieg,chyba,ze zamiast biegać będę wskakiwać w śnieg 06.gif 06.gif 06.gif
kasiaaaaa
pon, 18 sty 2010 - 21:48
Oj były czasy, że w sezionie biegałam codziennie pół godziny i chętnie bym do tego zwyczaju powróciła, ale niestety mi nie wolno. 32.gif
Ale trzymam kciuki za wszystkie biegaczki, co by w swym postanowieniu wytrwały. 06.gif
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post pon, 18 sty 2010 - 21:48
Post #7

Oj były czasy, że w sezionie biegałam codziennie pół godziny i chętnie bym do tego zwyczaju powróciła, ale niestety mi nie wolno. 32.gif
Ale trzymam kciuki za wszystkie biegaczki, co by w swym postanowieniu wytrwały. 06.gif

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
ognistaplama
pon, 18 sty 2010 - 21:58
CYTAT(tyczka @ Mon, 18 Jan 2010 - 21:32) *
Z chęcią bym się przyłączyła, ale.. jak miało by to funkcjonować..?


No nie wiem icon_wink.gif mozemy sie pokrzepiac i opowiadac o swoich sukcesach 04.gif
Hmm, slisko, powiadacie? Bo ja chwilowo poza Polska, i jakos nie wzielam tego pod uwage, tutaj gdzie jestem wlasnie wszystko stopnialo... Jakas odwilz sie nie zapowiada?
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post pon, 18 sty 2010 - 21:58
Post #8

CYTAT(tyczka @ Mon, 18 Jan 2010 - 21:32) *
Z chęcią bym się przyłączyła, ale.. jak miało by to funkcjonować..?


No nie wiem icon_wink.gif mozemy sie pokrzepiac i opowiadac o swoich sukcesach 04.gif
Hmm, slisko, powiadacie? Bo ja chwilowo poza Polska, i jakos nie wzielam tego pod uwage, tutaj gdzie jestem wlasnie wszystko stopnialo... Jakas odwilz sie nie zapowiada?

--------------------
kasiaaaaa
pon, 18 sty 2010 - 22:02
CYTAT(wilga_kasia @ Mon, 18 Jan 2010 - 21:58) *
Jakas odwilz sie nie zapowiada?

W Polsce?? Nie ma szans. Zapowiadają śnieg i mróz.

Ps. A ja mam bieżnię do sprzedania. 04.gif
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post pon, 18 sty 2010 - 22:02
Post #9

CYTAT(wilga_kasia @ Mon, 18 Jan 2010 - 21:58) *
Jakas odwilz sie nie zapowiada?

W Polsce?? Nie ma szans. Zapowiadają śnieg i mróz.

Ps. A ja mam bieżnię do sprzedania. 04.gif

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
kociek
pon, 18 sty 2010 - 22:22
kasiaaa w jakiej cenie ta bieznia?? 06.gif
kociek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: sob, 10 sty 09 - 14:07
SkÄ…d: lubelskie
Nr użytkownika: 24,604




post pon, 18 sty 2010 - 22:22
Post #10

kasiaaa w jakiej cenie ta bieznia?? 06.gif

--------------------






kasiaaaaa
pon, 18 sty 2010 - 22:25
CYTAT(kociek @ Mon, 18 Jan 2010 - 22:22) *
kasiaaa w jakiej cenie ta bieznia?? 06.gif

Kupiłam ją za 800 zł, sprzedam za 500 zł. 29.gif
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post pon, 18 sty 2010 - 22:25
Post #11

CYTAT(kociek @ Mon, 18 Jan 2010 - 22:22) *
kasiaaa w jakiej cenie ta bieznia?? 06.gif

Kupiłam ją za 800 zł, sprzedam za 500 zł. 29.gif

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
pirania
wto, 19 sty 2010 - 06:35
CYTAT(wilga_kasia @ Mon, 18 Jan 2010 - 20:06) *
Zajrzalam na forum propozycje tematow i znalazlam moj wlasny postulat o zalozenie forum sportowego 29.gif No niestety rozleniwilam sie przez ostatnie pol roku, ale w weekend mam zamiar zaczac biegac. Ktos dolacza? Moze zalozymy wirtualny klub maluchowych biegaczek? Oj juz czuje, jakie te pierwsze dni beda ciezkie...



ja teraz zrobilam sobie przerwe bo snieg mi sie do butow sypie, ale na ferie zamierzam powrocic wszak Polmaraton jak co roku zaliczyc trzeba icon_smile.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 19 sty 2010 - 06:35
Post #12

CYTAT(wilga_kasia @ Mon, 18 Jan 2010 - 20:06) *
Zajrzalam na forum propozycje tematow i znalazlam moj wlasny postulat o zalozenie forum sportowego 29.gif No niestety rozleniwilam sie przez ostatnie pol roku, ale w weekend mam zamiar zaczac biegac. Ktos dolacza? Moze zalozymy wirtualny klub maluchowych biegaczek? Oj juz czuje, jakie te pierwsze dni beda ciezkie...



ja teraz zrobilam sobie przerwe bo snieg mi sie do butow sypie, ale na ferie zamierzam powrocic wszak Polmaraton jak co roku zaliczyc trzeba icon_smile.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

zilka
wto, 19 sty 2010 - 07:13
Kasia a dlaczego wirtualny? Warszawianki mogą zrobić rzeczywisty.
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post wto, 19 sty 2010 - 07:13
Post #13

Kasia a dlaczego wirtualny? Warszawianki mogą zrobić rzeczywisty.

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
ognistaplama
wto, 19 sty 2010 - 10:32
zilka, no tak, jesli mieszkaja nie za daleko. chyba ze mozemy urzadzic weekendowe bieganie np. na Polach, ale nie wiem, czy komus bedzie sie chcialo przyjezdzac. a Ty biegasz?
pirania, myslisz, ze w ferie nie bedzie juz tyle sniegu?
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post wto, 19 sty 2010 - 10:32
Post #14

zilka, no tak, jesli mieszkaja nie za daleko. chyba ze mozemy urzadzic weekendowe bieganie np. na Polach, ale nie wiem, czy komus bedzie sie chcialo przyjezdzac. a Ty biegasz?
pirania, myslisz, ze w ferie nie bedzie juz tyle sniegu?

--------------------
naples
wto, 19 sty 2010 - 19:24
ja chenie dolacze, tylko u mnie sneigu, ze wyjsc nie mozna z domu. chce juz wiosne, kupuje dres i lece pobiegac, bo poki co rosne, a nie chudne icon_sad.gif
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post wto, 19 sty 2010 - 19:24
Post #15

ja chenie dolacze, tylko u mnie sneigu, ze wyjsc nie mozna z domu. chce juz wiosne, kupuje dres i lece pobiegac, bo poki co rosne, a nie chudne icon_sad.gif

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
moko.
wto, 19 sty 2010 - 23:55
A co wy się śniegu boicie icon_wink.gif
Mój mąż biega regularnie - 3-4 razy w tygodniu, zawsze od 5 rano ! czy śnieg, czy błoto, czy deszcz on biega. A ja ciągle tego nie pojmuje jak można zrywać się w sobotę czy niedzielę tak wcześnie i tak się męczyć 37.gif
Ja jak zwykle mogę pokibicować!
p.s
Ooooo mój ciekawski mąż własnie komentuje, że jednak są kobiety, które biegają! i że skoro Wy mozecie, to dlaczego nie Ja (oczywiście nie teraz) ech nie cierpie się męczyć, pocić, wypluwać płuca, mieć stan pzredzawałowy - a to wszystko przy bieganiu mam. 21.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 19 sty 2010 - 23:55
Post #16

A co wy się śniegu boicie icon_wink.gif
Mój mąż biega regularnie - 3-4 razy w tygodniu, zawsze od 5 rano ! czy śnieg, czy błoto, czy deszcz on biega. A ja ciągle tego nie pojmuje jak można zrywać się w sobotę czy niedzielę tak wcześnie i tak się męczyć 37.gif
Ja jak zwykle mogę pokibicować!
p.s
Ooooo mój ciekawski mąż własnie komentuje, że jednak są kobiety, które biegają! i że skoro Wy mozecie, to dlaczego nie Ja (oczywiście nie teraz) ech nie cierpie się męczyć, pocić, wypluwać płuca, mieć stan pzredzawałowy - a to wszystko przy bieganiu mam. 21.gif


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Xenna
śro, 20 sty 2010 - 09:02
Moko i to jest postawa warta pochwały icon_wink.gif Oczywiście,chodzi mi o biegającego męża 06.gif
Najgorzej jest zacząć ale jak będziesz miała kilka,kilkanaście biegów za sobą(lub parę wyjść na siłownię lub zmusisz się wykonania ćwiczeń w domu) to zdecydowanie jest łatwiej iść w zaparte,dalej ćwiczyć,po prostu się chce.Tak jest w moim przypadku.Na siłownie chodziłam nawet w ciąży,oczywiście,ćwiczenia były ściśle dopasowane do mojego stanu i monitorowane przez zaufanego trenera,osobę z ogromnym doświadczeniem.Ja uwielbiam zmęczenie po wysiłku fizycznym icon_wink.gif Ot takie może małe skrzywienie 06.gif
Xenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,617
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 10:40
SkÄ…d: Åšwiebodzice
Nr użytkownika: 15,654




post śro, 20 sty 2010 - 09:02
Post #17

Moko i to jest postawa warta pochwały icon_wink.gif Oczywiście,chodzi mi o biegającego męża 06.gif
Najgorzej jest zacząć ale jak będziesz miała kilka,kilkanaście biegów za sobą(lub parę wyjść na siłownię lub zmusisz się wykonania ćwiczeń w domu) to zdecydowanie jest łatwiej iść w zaparte,dalej ćwiczyć,po prostu się chce.Tak jest w moim przypadku.Na siłownie chodziłam nawet w ciąży,oczywiście,ćwiczenia były ściśle dopasowane do mojego stanu i monitorowane przez zaufanego trenera,osobę z ogromnym doświadczeniem.Ja uwielbiam zmęczenie po wysiłku fizycznym icon_wink.gif Ot takie może małe skrzywienie 06.gif
tolala
śro, 20 sty 2010 - 10:03
Wilgo. biegajac po śniegu możesz się nabawić kontuzji, bo teren jest twardy i nie widać dokładnie czy jest to tylko śnieg i zmrożona ziemia czy też lód. Mój M. właśnie zrobił sobie przerwę, bo zaczęło go od tego ganiania po śniegu boleć kolano. Lepiej chyba po bieżni. A po Agrykoli nie można? Tam jest odśnieżone?

CO do biegania w Warszawie to ja, a raczej mój M. może dużo powiedzieć, bo jego eks biega ciągle. Jak nie biega to pływa a jak nie pływa to jeździ na rowerze. Założyła nawet grupę biegających po lesie kabackim.

Ja z przyjemnością dołączę do biegania, jesli mój M. nie będzie akurat biegał na jakiś zawodach albo jego dzieci nie będą biegać na jakiś zawodach.
Acha, muszę sobie wcześniej kupić jakiś specjalny strój, ale to da się zrobić.
tolala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,252
Dołączył: pią, 06 kwi 07 - 20:43
SkÄ…d: z domu
Nr użytkownika: 12,708




post śro, 20 sty 2010 - 10:03
Post #18

Wilgo. biegajac po śniegu możesz się nabawić kontuzji, bo teren jest twardy i nie widać dokładnie czy jest to tylko śnieg i zmrożona ziemia czy też lód. Mój M. właśnie zrobił sobie przerwę, bo zaczęło go od tego ganiania po śniegu boleć kolano. Lepiej chyba po bieżni. A po Agrykoli nie można? Tam jest odśnieżone?

CO do biegania w Warszawie to ja, a raczej mój M. może dużo powiedzieć, bo jego eks biega ciągle. Jak nie biega to pływa a jak nie pływa to jeździ na rowerze. Założyła nawet grupę biegających po lesie kabackim.

Ja z przyjemnością dołączę do biegania, jesli mój M. nie będzie akurat biegał na jakiś zawodach albo jego dzieci nie będą biegać na jakiś zawodach.
Acha, muszę sobie wcześniej kupić jakiś specjalny strój, ale to da się zrobić.
ognistaplama
śro, 20 sty 2010 - 14:26
Dzieki, dziewczyny, wszystkie Wasze uwagi czytam z uwaga. Ja naleze do tych, ktore zawsze uwazaly, ze bieganie nie jest dla mnie. W szkole dobiegalam ostatnia, z mega zadyszka, wf-u nie znosilam. Kilka lat temu zaczelam biegac, osmielona tym, ze wsrod biegaczy widzialam ludzi w roznym wieku, roznej wagi, itd., i okazala sie, ze daje rade, ze po dwoch tygodniach nie umieram po pieciu minutach, a moge przebiec 15 minut, a potem 30 itd. Dalo mi to ogromna satysfakcje chyba wlasnie dlatego, ze udalo mi sie cos, co uwazalam za przekraczajace moje mozliwosci. No i ten podziw mojego meza, bezcenny 29.gif gdy wracalam z porannego biegania icon_wink.gif
Ja chyba zrobie zatem tak, ze zaczne od porannych szybkich marszow przeplatanych krotkim biegiem, od czego i tak powinnam zaczac, i moze uda mi sie na razie chociaz wejsc w nawyk, a wtedy wiosna bede juz gotowa na dluzsze dystanse. Zobaczymy tylko, jak sie moje buty beda sprawowac na sniegu.
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post śro, 20 sty 2010 - 14:26
Post #19

Dzieki, dziewczyny, wszystkie Wasze uwagi czytam z uwaga. Ja naleze do tych, ktore zawsze uwazaly, ze bieganie nie jest dla mnie. W szkole dobiegalam ostatnia, z mega zadyszka, wf-u nie znosilam. Kilka lat temu zaczelam biegac, osmielona tym, ze wsrod biegaczy widzialam ludzi w roznym wieku, roznej wagi, itd., i okazala sie, ze daje rade, ze po dwoch tygodniach nie umieram po pieciu minutach, a moge przebiec 15 minut, a potem 30 itd. Dalo mi to ogromna satysfakcje chyba wlasnie dlatego, ze udalo mi sie cos, co uwazalam za przekraczajace moje mozliwosci. No i ten podziw mojego meza, bezcenny 29.gif gdy wracalam z porannego biegania icon_wink.gif
Ja chyba zrobie zatem tak, ze zaczne od porannych szybkich marszow przeplatanych krotkim biegiem, od czego i tak powinnam zaczac, i moze uda mi sie na razie chociaz wejsc w nawyk, a wtedy wiosna bede juz gotowa na dluzsze dystanse. Zobaczymy tylko, jak sie moje buty beda sprawowac na sniegu.


--------------------
Ika
śro, 20 sty 2010 - 14:53
Kasia, a jak ogarniasz rano bieganie i dzieci do szkoły?
Ja bym chętnie do Ciebie dołączyła - po porodzie icon_wink.gif ale obawiam się, że logistycznie nie dźwignę. Popołudniu albo w ciągu dnia, w godzinach szkolnych, to prędzej. No i ja na razie byłabym na etapie mega zadyszki po 5 minutach icon_biggrin.gif ale pocieszyło mnie, kiedy przeczytałam, że podobne były Twoje początki icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 20 sty 2010 - 14:53
Post #20

Kasia, a jak ogarniasz rano bieganie i dzieci do szkoły?
Ja bym chętnie do Ciebie dołączyła - po porodzie icon_wink.gif ale obawiam się, że logistycznie nie dźwignę. Popołudniu albo w ciągu dnia, w godzinach szkolnych, to prędzej. No i ja na razie byłabym na etapie mega zadyszki po 5 minutach icon_biggrin.gif ale pocieszyło mnie, kiedy przeczytałam, że podobne były Twoje początki icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
> biegamy?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 21:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama