Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

precz z tym brzuchem

> 


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 02 sty 2018 - 08:53
Post #61

Osobiście nie polecam kremów na wyszczuplanie Nie potrafię tutaj napisać ile tego przetestowałam, ale było tego sporo Żaden z tego typu kosmetyków nie sprawil,że od razu stalam sie szczupła i gibka.
O wiele skuteczniejsze są ćwiczenia. I to właśnie one pomagają.

Jestem ciekawa czy którakolwiek z Was zdecydowała się na ten zabieg?
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabieg...zczowej-krakow/
Konkretnie na kriolipolizę? Po jakim czasie widziałyscie efekty? I po ilu zabiegach konkretnie?
śrubka
śro, 10 sty 2018 - 09:44
Nie, nie zdecydowałabym się.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post śro, 10 sty 2018 - 09:44
Post #62

Nie, nie zdecydowałabym się.
Bertolaa
wto, 16 sty 2018 - 07:30
To prawda, jakoś tak to już jest, że na brzuchu zbiera się bardzo dużo tłuszczu i trudno sobie z tym wszystkim poradzić. Kiedyś miałam taki problem, ale wzięłam się ostro za siebie. Najważniejsze jest to, żeby zmienić swoje nawyki. Istotne jest zdrowe odżywianie. Trzeba zdecydować się na produkty zdrowe i zastąpić je elementami, które do tej pory jadłyśmy, takimi jak chipsy, orzeszki ziemne. Może te produkty są dobre, ale na pewno nie pomagają schudnąć i pozbyć się tkanki z okolicy brzucha. Nie obejdzie się też bez ćwiczeń. Zapisałam się na fitness, Często też po pracy zamiast jechać autobusem szłam do domu na nogach i po kilku miesiącach uzyskałam naprawdę dobre efekty, ale pamiętajcie, że samo się nie zrobi
Bertolaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 16 sty 18 - 07:21
Nr użytkownika: 51,322




post wto, 16 sty 2018 - 07:30
Post #63

To prawda, jakoś tak to już jest, że na brzuchu zbiera się bardzo dużo tłuszczu i trudno sobie z tym wszystkim poradzić. Kiedyś miałam taki problem, ale wzięłam się ostro za siebie. Najważniejsze jest to, żeby zmienić swoje nawyki. Istotne jest zdrowe odżywianie. Trzeba zdecydować się na produkty zdrowe i zastąpić je elementami, które do tej pory jadłyśmy, takimi jak chipsy, orzeszki ziemne. Może te produkty są dobre, ale na pewno nie pomagają schudnąć i pozbyć się tkanki z okolicy brzucha. Nie obejdzie się też bez ćwiczeń. Zapisałam się na fitness, Często też po pracy zamiast jechać autobusem szłam do domu na nogach i po kilku miesiącach uzyskałam naprawdę dobre efekty, ale pamiętajcie, że samo się nie zrobi
alka25
śro, 07 lut 2018 - 15:01
Najlepiej regularnie chodzić na siłownię i zdrowo się odżywiać.
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post śro, 07 lut 2018 - 15:01
Post #64

Najlepiej regularnie chodzić na siłownię i zdrowo się odżywiać.
Joannica
piÄ…, 17 sie 2018 - 12:17
Najwięcej daje przede wszystkim trening cardio, który pozwoli zrzucić nadprogramowe kilogramy o oponkę. Ale ważne są też ćwiczenia na brzuch, aby mięśnie się ładnie zarysowywały. Jedno z lepszych ćwiczeń to plank, allahy i kółko https://xn--sprzt-fitness-l0b.pl/a/awam,kol...-miesni-brzucha

Ten post edytował Joannica pią, 17 sie 2018 - 12:18
Joannica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 05 lut 18 - 13:33
Nr użytkownika: 51,457




post piÄ…, 17 sie 2018 - 12:17
Post #65

Najwięcej daje przede wszystkim trening cardio, który pozwoli zrzucić nadprogramowe kilogramy o oponkę. Ale ważne są też ćwiczenia na brzuch, aby mięśnie się ładnie zarysowywały. Jedno z lepszych ćwiczeń to plank, allahy i kółko https://xn--sprzt-fitness-l0b.pl/a/awam,kol...-miesni-brzucha
Patunia009
nie, 19 sie 2018 - 14:29
MOja siostra ma tak samo, próbowała już wszystkiego ale to właśnie nie tłuszcz tylko skóra wiec tu chyba tylko skalpel icon_sad.gif
Patunia009


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 69
Dołączył: pią, 20 kwi 18 - 17:01
Nr użytkownika: 51,786




post nie, 19 sie 2018 - 14:29
Post #66

MOja siostra ma tak samo, próbowała już wszystkiego ale to właśnie nie tłuszcz tylko skóra wiec tu chyba tylko skalpel icon_sad.gif
> precz z tym brzuchem
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 02:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama