Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
9 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Podkład idealny istnieje taki?

, teraz o kremach bb pogadajmy
> , teraz o kremach bb pogadajmy
Mafia
śro, 15 lut 2012 - 12:30
Z tego co wyczytałam to właśnie 03 się nadaje dla mnie.

Kaszanko, a będziesz może niedługo kupować? Podpięłabym się z zamówieniem. icon_smile.gif szkoda, że nie można tego pomacać przed zakupem.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 15 lut 2012 - 12:30
Post #21

Z tego co wyczytałam to właśnie 03 się nadaje dla mnie.

Kaszanko, a będziesz może niedługo kupować? Podpięłabym się z zamówieniem. icon_smile.gif szkoda, że nie można tego pomacać przed zakupem.

--------------------
Mafia
Macio

Go??







post śro, 15 lut 2012 - 12:34
Post #22

Ale Mafia jest. Ja kupuję w drogeri Lesmax czy jakoś tak. Skąd jesteś?
Dirty Diana
śro, 15 lut 2012 - 12:39
CYTAT(Macio @ Wed, 15 Feb 2012 - 11:19) *
Większość ju z przerabiałam.
Revlon za bardzo mi wysusza, soraya uczula, bourjois zbyt małe krycie.
Graz a ten Maxfactor do jakiej cery?
Kaelsa a La Roche który?

Ten-Unifiance creme satin
Mam cerę wrażliwą i przesuszoną i nie ma lepszego dla mojej.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post śro, 15 lut 2012 - 12:39
Post #23

CYTAT(Macio @ Wed, 15 Feb 2012 - 11:19) *
Większość ju z przerabiałam.
Revlon za bardzo mi wysusza, soraya uczula, bourjois zbyt małe krycie.
Graz a ten Maxfactor do jakiej cery?
Kaelsa a La Roche który?

Ten-Unifiance creme satin
Mam cerę wrażliwą i przesuszoną i nie ma lepszego dla mojej.

--------------------
Mafia
śro, 15 lut 2012 - 12:45
CYTAT(Macio)
Ale Mafia jest. Ja kupuję w drogeri Lesmax czy jakoś tak. Skąd jesteś?


Ja z prowincji. Takiej nazwy drogerii nie znam nawet.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 15 lut 2012 - 12:45
Post #24

CYTAT(Macio)
Ale Mafia jest. Ja kupuję w drogeri Lesmax czy jakoś tak. Skąd jesteś?


Ja z prowincji. Takiej nazwy drogerii nie znam nawet.

--------------------
Mafia
Macio

Go??







post śro, 15 lut 2012 - 13:29
Post #25

Ale mogę Ci wyslać mój, spróbujesz i zobaczysz. W zimie go nie używam. Mam nr 2
Macio

Go??







post śro, 15 lut 2012 - 13:31
Post #26

CYTAT(Kaelsa @ Wed, 15 Feb 2012 - 12:39) *
Ten-Unifiance creme satin
Mam cerę wrażliwą i przesuszoną i nie ma lepszego dla mojej.



Kupuję.
Zastanawiałam się jeszcze nas Vichy tym nawilżającym. Aktualnie mam dermablend ale taki on sobie. ładne ma kolory ale bardzo bardzo mocno kryje.
Dirty Diana
śro, 15 lut 2012 - 14:06
CYTAT(Macio @ Wed, 15 Feb 2012 - 13:31) *
Kupuję.
Zastanawiałam się jeszcze nas Vichy tym nawilżającym. Aktualnie mam dermablend ale taki on sobie. ładne ma kolory ale bardzo bardzo mocno kryje.

Próbowałam podkładów Vichy, moim zdaniem, nie są tak dobre jak la roche posay dla takiej cery jak moja. La roche mam już 4 czy 5 opakowanie. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Dobre apteki powinny mieć próbki. Może od nich zacznij? W końcu cena podkładu nie jest mała, sprawdź, czy dla Ciebie będzie on dobry.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post śro, 15 lut 2012 - 14:06
Post #27

CYTAT(Macio @ Wed, 15 Feb 2012 - 13:31) *
Kupuję.
Zastanawiałam się jeszcze nas Vichy tym nawilżającym. Aktualnie mam dermablend ale taki on sobie. ładne ma kolory ale bardzo bardzo mocno kryje.

Próbowałam podkładów Vichy, moim zdaniem, nie są tak dobre jak la roche posay dla takiej cery jak moja. La roche mam już 4 czy 5 opakowanie. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Dobre apteki powinny mieć próbki. Może od nich zacznij? W końcu cena podkładu nie jest mała, sprawdź, czy dla Ciebie będzie on dobry.

--------------------
dorsim
śro, 15 lut 2012 - 14:17
CYTAT(Kaelsa @ Wed, 15 Feb 2012 - 12:39) *
Ten-Unifiance creme satin
Mam cerę wrażliwą i przesuszoną i nie ma lepszego dla mojej.


ja też już od dawna szukam idealnego podkładu, a tego nie miałam okazji sprawdzić. Chyba wybiorę się do apteki icon_smile.gif w sobotę idę na bal, więc by mi się przydał icon_smile.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post śro, 15 lut 2012 - 14:17
Post #28

CYTAT(Kaelsa @ Wed, 15 Feb 2012 - 12:39) *
Ten-Unifiance creme satin
Mam cerę wrażliwą i przesuszoną i nie ma lepszego dla mojej.


ja też już od dawna szukam idealnego podkładu, a tego nie miałam okazji sprawdzić. Chyba wybiorę się do apteki icon_smile.gif w sobotę idę na bal, więc by mi się przydał icon_smile.gif

--------------------




-1910- WfcA
Potwora
śro, 15 lut 2012 - 14:26
To tak jak ja icon_sad.gif

Ponieważ cera szwankuje i w dodatku jest co ukrywać to moja kolekcja nietrafionych lub aktualnie nie pasujących stale rośnie.

Ja próbowałam chyba wszystkich tu wymienionych, najlepszy był Vichy Dermablend i Bourjois Healthy Mix ale na pewno nie idealne.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post śro, 15 lut 2012 - 14:26
Post #29

To tak jak ja icon_sad.gif

Ponieważ cera szwankuje i w dodatku jest co ukrywać to moja kolekcja nietrafionych lub aktualnie nie pasujących stale rośnie.

Ja próbowałam chyba wszystkich tu wymienionych, najlepszy był Vichy Dermablend i Bourjois Healthy Mix ale na pewno nie idealne.
Ksiwik
śro, 15 lut 2012 - 14:39
Od trzech lat używam Vichy i jak dla mnie jest idealny, nie wysusza i ładnie kryje a przy moich pieguskach jest to ważne .
Ksiwik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: pon, 28 lis 05 - 11:04
Skąd: TM
Nr użytkownika: 4,155




post śro, 15 lut 2012 - 14:39
Post #30

Od trzech lat używam Vichy i jak dla mnie jest idealny, nie wysusza i ładnie kryje a przy moich pieguskach jest to ważne .

--------------------
Mama Młodej 06.06.2003
Żona Obrączkowego 02.02.2013

Mafia
śro, 15 lut 2012 - 14:42
Miałam raz genialny podkład - Pier Auge. To jakaś francuska marka. Kupiłam u kosmetyczki, był po prostu niewidoczny, pięknie wyrównywał kolor. Co prawda teraz mam starszą skórę i wiecej problemów (trądzik różowaty), więc nie wiem czy nadal byłabym zadowolona, ale wtedy był idealny. Nigdy później nie trafiłam na niego.

Macio, dziękuję Ci bardzo. Kupię sobie raczej 03.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 15 lut 2012 - 14:42
Post #31

Miałam raz genialny podkład - Pier Auge. To jakaś francuska marka. Kupiłam u kosmetyczki, był po prostu niewidoczny, pięknie wyrównywał kolor. Co prawda teraz mam starszą skórę i wiecej problemów (trądzik różowaty), więc nie wiem czy nadal byłabym zadowolona, ale wtedy był idealny. Nigdy później nie trafiłam na niego.

Macio, dziękuję Ci bardzo. Kupię sobie raczej 03.

--------------------
Mafia
lena77
śro, 15 lut 2012 - 16:35
ja juz nie uzywam podkladow, tylko azjatyckie cremy bb. uzywalam chyba wszystkiego od gornej polki. krotko przed 30-tka uzywalam Lirene i bylo swietnie, przeszlam przez diory, chanele, na krotko zatrzymalam sie przy Clarinsie. teraz juz cera nie ta i potrzeba mi czegos przeciwzmarszczkowego i do tego cremy bb sie swietnie nadaja. uzywam misha perfect cover 21, jest srednio kryjacy, jasny i daje dosc matowy efekt, ale nie ma mowy o tynku.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
Skąd: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post śro, 15 lut 2012 - 16:35
Post #32

ja juz nie uzywam podkladow, tylko azjatyckie cremy bb. uzywalam chyba wszystkiego od gornej polki. krotko przed 30-tka uzywalam Lirene i bylo swietnie, przeszlam przez diory, chanele, na krotko zatrzymalam sie przy Clarinsie. teraz juz cera nie ta i potrzeba mi czegos przeciwzmarszczkowego i do tego cremy bb sie swietnie nadaja. uzywam misha perfect cover 21, jest srednio kryjacy, jasny i daje dosc matowy efekt, ale nie ma mowy o tynku.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Lilopi
śro, 15 lut 2012 - 16:51
Ja nie używałam podkładu właśnie ze względu na brzydko wyglądające łuski, które pojawiały się po jego nałożeniu. Nie mam takiego problemu z podkładem revlona do cery suchej - mi tam nie wysusza skóry. Idealnie gładko paszcza wygląda po wcześniejszym nałożeniu bazy pod podkład z sephory, ale ona z kolei wysusza strasznie, więc rzadko używam
Lilopi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 415
Dołączył: sob, 20 cze 09 - 18:18
Nr użytkownika: 27,889




post śro, 15 lut 2012 - 16:51
Post #33

Ja nie używałam podkładu właśnie ze względu na brzydko wyglądające łuski, które pojawiały się po jego nałożeniu. Nie mam takiego problemu z podkładem revlona do cery suchej - mi tam nie wysusza skóry. Idealnie gładko paszcza wygląda po wcześniejszym nałożeniu bazy pod podkład z sephory, ale ona z kolei wysusza strasznie, więc rzadko używam

--------------------
2002 D
2012 P
ewabi
śro, 15 lut 2012 - 23:03
Bardzo długo na szczycie mojego rankingu był clinique even better. Ostatni raz kupiłam go jeszcze dokładnie rok temu w Holandii (za znacznie przyjemniejszą cenę niż u nas). Potem odkryłam Bourjois Healthy Mix i Netrogenę Healthy Skin. NIe są idealne, ale bardzo bardzo zadowalające. Latem zdecydowanie wolę Bourjois, teraz Neutrogenę. Wrażenie na skórze dają bardzo podobne, są bardzo lekkie, jednak Netrogena odrobinę gęściejsza i mocniej kryjąca. Na dłużej też zostawia skórę matową.
ewabi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,860
Dołączył: wto, 13 lip 04 - 10:54
Nr użytkownika: 1,925




post śro, 15 lut 2012 - 23:03
Post #34

Bardzo długo na szczycie mojego rankingu był clinique even better. Ostatni raz kupiłam go jeszcze dokładnie rok temu w Holandii (za znacznie przyjemniejszą cenę niż u nas). Potem odkryłam Bourjois Healthy Mix i Netrogenę Healthy Skin. NIe są idealne, ale bardzo bardzo zadowalające. Latem zdecydowanie wolę Bourjois, teraz Neutrogenę. Wrażenie na skórze dają bardzo podobne, są bardzo lekkie, jednak Netrogena odrobinę gęściejsza i mocniej kryjąca. Na dłużej też zostawia skórę matową.

--------------------
Fiefiora
czw, 16 lut 2012 - 07:35
Mam dokładnie ten sam podkład co Kaelsa z La Roche i też jestem zadowolona. Tyle, że ja nie maluję sie codziennie i nie wiem jak by na coś takiego moja skóra zareagowała.
Ostatnio wpadła mi w ręce próbka Lancome i to jest rewelacja.
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post czw, 16 lut 2012 - 07:35
Post #35

Mam dokładnie ten sam podkład co Kaelsa z La Roche i też jestem zadowolona. Tyle, że ja nie maluję sie codziennie i nie wiem jak by na coś takiego moja skóra zareagowała.
Ostatnio wpadła mi w ręce próbka Lancome i to jest rewelacja.

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
anax
czw, 16 lut 2012 - 07:39
CYTAT(Graz @ Wed, 15 Feb 2012 - 02:26) *
max factor Lasting Performance jednak - ostatnio na zdjęciach sie tak sobie przyglądałam, że taką mam gładką facjate icon_smile.gif tylko trzeba wybierać jak najjaśniejszy odcien, bo się utlenia i ciemnieje. Ja teraz kupiłam sobie najjasniejszy 101.

tak on jest super ale też miałam ingrid w czarnym opakowaniu z dolnej półki.Też byłam zadowolona.Soraja jakoś mi ni pasowała bo była jakaś różowa.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post czw, 16 lut 2012 - 07:39
Post #36

CYTAT(Graz @ Wed, 15 Feb 2012 - 02:26) *
max factor Lasting Performance jednak - ostatnio na zdjęciach sie tak sobie przyglądałam, że taką mam gładką facjate icon_smile.gif tylko trzeba wybierać jak najjaśniejszy odcien, bo się utlenia i ciemnieje. Ja teraz kupiłam sobie najjasniejszy 101.

tak on jest super ale też miałam ingrid w czarnym opakowaniu z dolnej półki.Też byłam zadowolona.Soraja jakoś mi ni pasowała bo była jakaś różowa.

--------------------


Potwora
czw, 16 lut 2012 - 10:04
CYTAT(lena77 @ Wed, 15 Feb 2012 - 16:35) *
ja juz nie uzywam podkladow, tylko azjatyckie cremy bb. uzywalam chyba wszystkiego od gornej polki. krotko przed 30-tka uzywalam Lirene i bylo swietnie, przeszlam przez diory, chanele, na krotko zatrzymalam sie przy Clarinsie. teraz juz cera nie ta i potrzeba mi czegos przeciwzmarszczkowego i do tego cremy bb sie swietnie nadaja. uzywam misha perfect cover 21, jest srednio kryjacy, jasny i daje dosc matowy efekt, ale nie ma mowy o tynku.


Właśnie kremy BB, są super alternatywą dla podkładów ale:
- mają dość ograniczoną kolorystykę, zwykle są bardzo jasne albo szare, bez ich powszechnej dostępności w sklepach ciężko dobrać odpowiedni odcień
- mają sporo silikonów w składzie stąd ten efekt wygładzonej cery jaką dają bazy pod podkład - dla problematycznych cer może być problem bo silikony często zapychają i powodują powstawanie wyprysków.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 16 lut 2012 - 10:04
Post #37

CYTAT(lena77 @ Wed, 15 Feb 2012 - 16:35) *
ja juz nie uzywam podkladow, tylko azjatyckie cremy bb. uzywalam chyba wszystkiego od gornej polki. krotko przed 30-tka uzywalam Lirene i bylo swietnie, przeszlam przez diory, chanele, na krotko zatrzymalam sie przy Clarinsie. teraz juz cera nie ta i potrzeba mi czegos przeciwzmarszczkowego i do tego cremy bb sie swietnie nadaja. uzywam misha perfect cover 21, jest srednio kryjacy, jasny i daje dosc matowy efekt, ale nie ma mowy o tynku.


Właśnie kremy BB, są super alternatywą dla podkładów ale:
- mają dość ograniczoną kolorystykę, zwykle są bardzo jasne albo szare, bez ich powszechnej dostępności w sklepach ciężko dobrać odpowiedni odcień
- mają sporo silikonów w składzie stąd ten efekt wygładzonej cery jaką dają bazy pod podkład - dla problematycznych cer może być problem bo silikony często zapychają i powodują powstawanie wyprysków.
Mafia
czw, 16 lut 2012 - 10:19
Jak tak czytam, to jestem w szoku. Ilu rzeczy nie wiem. 37.gif W ogóle nie mam pojęcia co to kremy bb.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post czw, 16 lut 2012 - 10:19
Post #38

Jak tak czytam, to jestem w szoku. Ilu rzeczy nie wiem. 37.gif W ogóle nie mam pojęcia co to kremy bb.

--------------------
Mafia
chaton
czw, 16 lut 2012 - 10:43
Mafia; ale wszystko zalezy od tego, czego oczekujesz odpodkladu i jaka masz cere. Idealny podklad dla wszystkich nie istnieje.
Z la Roche Posay ja probowalam wszystkiego i to sa moim zdaniem najlepsze i najlagodniejsze kosmetyki, nawet dermatolog mi je przepisuje.
Natomiast ja ma skore mieszna i dosc zdrowa, ale bardzo jasna i cienka, praktycznie przezroczysta. Dla mnie podklady sa za ciezkie, mam wrazenie rozmazanego ciastka na ryju.
Od lat uzywam kolorowanych kremow, obecnie Shisiedo i to zastepuje mi podklad. Jak gdzies wychodze i chce uniknac swieceia, to dodaje jakis przezroczysty puder (z la RP wlasnie).
Napisz, czego oczekujesz od podkladu i jaka masz cere.
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post czw, 16 lut 2012 - 10:43
Post #39

Mafia; ale wszystko zalezy od tego, czego oczekujesz odpodkladu i jaka masz cere. Idealny podklad dla wszystkich nie istnieje.
Z la Roche Posay ja probowalam wszystkiego i to sa moim zdaniem najlepsze i najlagodniejsze kosmetyki, nawet dermatolog mi je przepisuje.
Natomiast ja ma skore mieszna i dosc zdrowa, ale bardzo jasna i cienka, praktycznie przezroczysta. Dla mnie podklady sa za ciezkie, mam wrazenie rozmazanego ciastka na ryju.
Od lat uzywam kolorowanych kremow, obecnie Shisiedo i to zastepuje mi podklad. Jak gdzies wychodze i chce uniknac swieceia, to dodaje jakis przezroczysty puder (z la RP wlasnie).
Napisz, czego oczekujesz od podkladu i jaka masz cere.

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
chaton
czw, 16 lut 2012 - 10:45
Znalazlam ten Pier Auge, mozesz kupic na stronie, ale drogi jest:
https://www.pierauge.com/fiche_produit.php?...amp;soin=VISAGE
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post czw, 16 lut 2012 - 10:45
Post #40

Znalazlam ten Pier Auge, mozesz kupic na stronie, ale drogi jest:
https://www.pierauge.com/fiche_produit.php?...amp;soin=VISAGE

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
> Podkład idealny istnieje taki?, teraz o kremach bb pogadajmy
Start new topic
Reply to this topic
9 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 15:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama