Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
9 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

igrzyska smierci

> 
Edzia77
pią, 09 mar 2012 - 22:11
Bardzo dobrze to ujęłaś Kocurku icon_smile.gif Ja połknęłam wszystkie trzy tomy. Gwarantuję, ze przy trzecim nieźle się wkurzysz, przynajmniej ja byłam zła... Ale nic więcej nie mówię. 43.gif
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post pią, 09 mar 2012 - 22:11
Post #41

Bardzo dobrze to ujęłaś Kocurku icon_smile.gif Ja połknęłam wszystkie trzy tomy. Gwarantuję, ze przy trzecim nieźle się wkurzysz, przynajmniej ja byłam zła... Ale nic więcej nie mówię. 43.gif

--------------------
Edzia
MamaStokrotki
pon, 12 mar 2012 - 10:19
Nie lubię się wkurzać...

Jestem ciekawa tej premiery w Londynie. Widzieliście, że na Esce był konkurs z wyjazdem jako wygraną? Niezła gratka... Ja nawet nie próbowałam, bo przecież nie zostawię dziecka, ale gdyby nie to... icon_wink.gif
MamaStokrotki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:02
Skąd: mazowsze
Nr użytkownika: 37,611




post pon, 12 mar 2012 - 10:19
Post #42

Nie lubię się wkurzać...

Jestem ciekawa tej premiery w Londynie. Widzieliście, że na Esce był konkurs z wyjazdem jako wygraną? Niezła gratka... Ja nawet nie próbowałam, bo przecież nie zostawię dziecka, ale gdyby nie to... icon_wink.gif
ruda_kasia
pon, 12 mar 2012 - 10:22
Przeczytałam już 3 tom i uważam, że jeśli ja jako 11 latka czytałam krystynę córkę lavranssa, to moja prawie 12 latka zrozumie, o co w igrzyskach chodzi.
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post pon, 12 mar 2012 - 10:22
Post #43

Przeczytałam już 3 tom i uważam, że jeśli ja jako 11 latka czytałam krystynę córkę lavranssa, to moja prawie 12 latka zrozumie, o co w igrzyskach chodzi.
MamaStokrotki
czw, 15 mar 2012 - 10:45
Pewnie tak, co nie znaczy, że każda jej rówieśnica. Szczególnie jeśli nie ma tak oczytanych rodziców, bo nie oszukujmy się, to my kształtujemy nasze latorośle i nawet takie sprawy są w jakiejś mniejszej czy większej czesci naszym udziałem.

Pomysł gry miejskiej interesujący, ciekawe czy dzieciaki w to wejdą. Dla mnie dość skomplikowane jest to dodawanie znalezionych znaków na mapie itp., ale chyba stara jestem...
MamaStokrotki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:02
Skąd: mazowsze
Nr użytkownika: 37,611




post czw, 15 mar 2012 - 10:45
Post #44

Pewnie tak, co nie znaczy, że każda jej rówieśnica. Szczególnie jeśli nie ma tak oczytanych rodziców, bo nie oszukujmy się, to my kształtujemy nasze latorośle i nawet takie sprawy są w jakiejś mniejszej czy większej czesci naszym udziałem.

Pomysł gry miejskiej interesujący, ciekawe czy dzieciaki w to wejdą. Dla mnie dość skomplikowane jest to dodawanie znalezionych znaków na mapie itp., ale chyba stara jestem...
Maracuja
czw, 15 mar 2012 - 18:11
Ej, no co ty, to może być świetna sprawa icon_smile.gif A to musi być trochę wymagająca zabawa, bo inaczej szybko by się nudziła. W grach miejskich chodzi o to, aby trzeba było się wysilić icon_biggrin.gif
Maracuja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pią, 13 sty 12 - 17:05
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 39,054




post czw, 15 mar 2012 - 18:11
Post #45

Ej, no co ty, to może być świetna sprawa icon_smile.gif A to musi być trochę wymagająca zabawa, bo inaczej szybko by się nudziła. W grach miejskich chodzi o to, aby trzeba było się wysilić icon_biggrin.gif
iff
pią, 16 mar 2012 - 09:45
to juz za tydzien jupi!
zastanawiam sie czy nie isc na premiere minute po polnocy z czwartku na piatek
a jak u Wy, jakie macie plany ?
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pią, 16 mar 2012 - 09:45
Post #46

to juz za tydzien jupi!
zastanawiam sie czy nie isc na premiere minute po polnocy z czwartku na piatek
a jak u Wy, jakie macie plany ?
MamaStokrotki
pon, 19 mar 2012 - 14:28
Jeśli uda mi się załatwić nocleg małej z teściami, to owszem icon_biggrin.gif
pewnie mimo wszystko będzie luźniej iż w piątek czy sobotę wieczorem, a w pracy jakoś zrozumieją icon_wink.gif
MamaStokrotki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:02
Skąd: mazowsze
Nr użytkownika: 37,611




post pon, 19 mar 2012 - 14:28
Post #47

Jeśli uda mi się załatwić nocleg małej z teściami, to owszem icon_biggrin.gif
pewnie mimo wszystko będzie luźniej iż w piątek czy sobotę wieczorem, a w pracy jakoś zrozumieją icon_wink.gif
Edzia77
pon, 19 mar 2012 - 22:22
Nie, nie, nie.... Ja na premierę nie idę! Wytrzymam i pójdę jakiś tydzień później. Może będzie mniej szeleszczenia, skrobania w pudełko z popcornem i komentowania... Poczekam troszkę icon_smile.gif
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post pon, 19 mar 2012 - 22:22
Post #48

Nie, nie, nie.... Ja na premierę nie idę! Wytrzymam i pójdę jakiś tydzień później. Może będzie mniej szeleszczenia, skrobania w pudełko z popcornem i komentowania... Poczekam troszkę icon_smile.gif

--------------------
Edzia
Kocurek
wto, 20 mar 2012 - 10:46
Mój syn się zabrał za czytanie. Obiecałam mu film, ale jak przeczyta całą książkę. Zatem realnie obejrzę film za tydzień - dwa.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 20 mar 2012 - 10:46
Post #49

Mój syn się zabrał za czytanie. Obiecałam mu film, ale jak przeczyta całą książkę. Zatem realnie obejrzę film za tydzień - dwa.

--------------------
operetka
wto, 20 mar 2012 - 13:17
ostatnio jak byłam w kinie to widziałam zwiastun filmu Igrzyska śmierci. koleżanka coś tam do mnie gadała a ja im więcej scen z filmu widziałam tym mniej jej słuchałam 06.gif w pierwszej chwili myślałam, że to jakiś film typu sf a takich nie lubię ale szybko zorientowałam się, że to może być fajna historia. więc dołączam do fanów 06.gif książki nie czytałam i nie wiem czy zdążę przed premierą 32.gif
operetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,171
Dołączył: śro, 25 maj 11 - 01:52
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 36,740

GG:


post wto, 20 mar 2012 - 13:17
Post #50

ostatnio jak byłam w kinie to widziałam zwiastun filmu Igrzyska śmierci. koleżanka coś tam do mnie gadała a ja im więcej scen z filmu widziałam tym mniej jej słuchałam 06.gif w pierwszej chwili myślałam, że to jakiś film typu sf a takich nie lubię ale szybko zorientowałam się, że to może być fajna historia. więc dołączam do fanów 06.gif książki nie czytałam i nie wiem czy zdążę przed premierą 32.gif

--------------------

Edzia77
pią, 23 mar 2012 - 23:10
Własnie czytam opinie ludzi, którzy są po premierze i chyba jednak pójdę wcześniej niż planowałam. Ogólnie, ponoć jeśli komuś książka przypadła do gustu, to i z ekranizacji będzie zadowolony, mimo kilku różniących się elementów.
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post pią, 23 mar 2012 - 23:10
Post #51

Własnie czytam opinie ludzi, którzy są po premierze i chyba jednak pójdę wcześniej niż planowałam. Ogólnie, ponoć jeśli komuś książka przypadła do gustu, to i z ekranizacji będzie zadowolony, mimo kilku różniących się elementów.

--------------------
Edzia
Silije
sob, 24 mar 2012 - 19:17
Byłam już w kinie, z Julią.
Mimo że znam, naprawdę się bałam i wzruszałam.
Dobra ekranizacja.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post sob, 24 mar 2012 - 19:17
Post #52

Byłam już w kinie, z Julią.
Mimo że znam, naprawdę się bałam i wzruszałam.
Dobra ekranizacja.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
minka.
sob, 24 mar 2012 - 23:33
Wlasnie wracamy z kina. Dawno nie widzialam tak dobrego filmu.
minka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,622
Dołączył: wto, 30 maj 06 - 01:03
Skąd: Szwecja
Nr użytkownika: 6,069

GG:


post sob, 24 mar 2012 - 23:33
Post #53

Wlasnie wracamy z kina. Dawno nie widzialam tak dobrego filmu.

--------------------

I HAVE THE BODY OF A GOD. (Unfortunately it's Buddha)
semi
nie, 25 mar 2012 - 21:45
a ktos by mi moze ksiazke pozyczył?obiecuje szybko oddac, oczywiscie zaplace za pprzesyłke.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post nie, 25 mar 2012 - 21:45
Post #54

a ktos by mi moze ksiazke pozyczył?obiecuje szybko oddac, oczywiscie zaplace za pprzesyłke.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

iff
wto, 27 mar 2012 - 08:39
ja bylam w piatek, ale nadal mam mieszane uczucia, oprocz trzymania sie fabuly ksiazkowej, zabraklo czegos w filmie, nie poruszyl mnie, za malo emocji, mam zal za splycenie symbolu kosoglosa, broszke o matko znaleziono na targu przez przypadek, umniejszono jej role, to przeciez dzieki temu Rue zaufala Katniss
za malo szorstkeigo Heymitcha, muzyka to nieporozumienie w tym filmie, za malo, w decydujacych momentach powinna brzmiec i wprowadzac w nastroj, a tu tego nie bylo

szybkie ujecia rozkolysana kamera nie pomogly dostrzec strzegolow
no i okrucienstwo igrzysk nie ukazane, jakos tak lajtowo, to nie o to chodzi zeby fontanna krwi tryskala na lewo i prawo, ale matko jedyna to byl horro, czasem tylko zwierzecy instynkt ratowal zycie

Peeta nogi nie stracil, nie to ze tesknie za proteza ale to pewne niedomowienie

ale duzy plus dla postaci Seneki, swietne ukazanie manipulacji arena, zaleznosci szczeblowej icon_wink.gif bardzo dobra gra aktorska Katmiss i Peeta'y
generalnie nie jest zle, ale mogloby byc lepiej, film dla mnie zdecydowanie dla fanow, zeby wylapac cala fabule, trzeba ja wczesniej znac icon_wink.gif
Snow w ogrodzie rozanym, tlumaczacy Senece zasady "gry" - dobre ujecie

wiecej nie pamietam, choc na pewno bylo tego wiecej icon_wink.gif
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post wto, 27 mar 2012 - 08:39
Post #55

ja bylam w piatek, ale nadal mam mieszane uczucia, oprocz trzymania sie fabuly ksiazkowej, zabraklo czegos w filmie, nie poruszyl mnie, za malo emocji, mam zal za splycenie symbolu kosoglosa, broszke o matko znaleziono na targu przez przypadek, umniejszono jej role, to przeciez dzieki temu Rue zaufala Katniss
za malo szorstkeigo Heymitcha, muzyka to nieporozumienie w tym filmie, za malo, w decydujacych momentach powinna brzmiec i wprowadzac w nastroj, a tu tego nie bylo

szybkie ujecia rozkolysana kamera nie pomogly dostrzec strzegolow
no i okrucienstwo igrzysk nie ukazane, jakos tak lajtowo, to nie o to chodzi zeby fontanna krwi tryskala na lewo i prawo, ale matko jedyna to byl horro, czasem tylko zwierzecy instynkt ratowal zycie

Peeta nogi nie stracil, nie to ze tesknie za proteza ale to pewne niedomowienie

ale duzy plus dla postaci Seneki, swietne ukazanie manipulacji arena, zaleznosci szczeblowej icon_wink.gif bardzo dobra gra aktorska Katmiss i Peeta'y
generalnie nie jest zle, ale mogloby byc lepiej, film dla mnie zdecydowanie dla fanow, zeby wylapac cala fabule, trzeba ja wczesniej znac icon_wink.gif
Snow w ogrodzie rozanym, tlumaczacy Senece zasady "gry" - dobre ujecie

wiecej nie pamietam, choc na pewno bylo tego wiecej icon_wink.gif
Dodorka
śro, 28 mar 2012 - 08:11
byliśmy wczoraj z mężem na nocnym seansie.Bardzo nam sie podobało,z sensem
Dodorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,592
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 15:25
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 300

GG:


post śro, 28 mar 2012 - 08:11
Post #56

byliśmy wczoraj z mężem na nocnym seansie.Bardzo nam sie podobało,z sensem

--------------------


Jaśminka
śro, 28 mar 2012 - 12:13
Ja również byłam z mężem. Mąż książki nie czytał, film mu się bardzo podobał. Polecam:)
Jaśminka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,196
Dołączył: pią, 20 mar 09 - 13:05
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 26,219

GG:


post śro, 28 mar 2012 - 12:13
Post #57

Ja również byłam z mężem. Mąż książki nie czytał, film mu się bardzo podobał. Polecam:)
minka.
śro, 28 mar 2012 - 18:23
Zachecona filmem wypozyczylam wczoraj pierwszy tom Hunger Games. Zarwana nocke przyplacilam totalnym zmeczeniem w pracy. I juz wieczora sie doczekac nie moge by poczytac dalej:)W zasadzie nie lubie czytac ksiazek po obejrzeniu ekranizacji ale czyta sie swietnie no i nie bylam rozczarowana filmem 03.gif
minka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,622
Dołączył: wto, 30 maj 06 - 01:03
Skąd: Szwecja
Nr użytkownika: 6,069

GG:


post śro, 28 mar 2012 - 18:23
Post #58

Zachecona filmem wypozyczylam wczoraj pierwszy tom Hunger Games. Zarwana nocke przyplacilam totalnym zmeczeniem w pracy. I juz wieczora sie doczekac nie moge by poczytac dalej:)W zasadzie nie lubie czytac ksiazek po obejrzeniu ekranizacji ale czyta sie swietnie no i nie bylam rozczarowana filmem 03.gif

--------------------

I HAVE THE BODY OF A GOD. (Unfortunately it's Buddha)
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 28 mar 2012 - 23:32
Post #59

[post usunięty]
Graz
czw, 29 mar 2012 - 00:10
dzis zrobiłam sobie prezent urodzinowy i kupiłam trzy tomy (byly w pakiecie) Igrzysk. mam nadzieję, że nie będe żałowac icon_smile.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post czw, 29 mar 2012 - 00:10
Post #60

dzis zrobiłam sobie prezent urodzinowy i kupiłam trzy tomy (byly w pakiecie) Igrzysk. mam nadzieję, że nie będe żałowac icon_smile.gif

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

> igrzyska smierci
Start new topic
Reply to this topic
9 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 00:05
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama