Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Połączenie Nysa - Katowice

, bezpośrednie
> , bezpoÅ›rednie
pati.n
piÄ…, 22 lip 2011 - 22:46
Czy ktoś mi może pomóc takowe znależć na 9 sierpnia tak żeby w Kato być koło 19-20. Bo jeszcze muszę potem do siebie na wieś dotrzeć icon_wink.gif w PKP nie ma bezpośrednich, a ja nie chce z przesiadką. PKS mi coś wariuje i go nie ogarniam, wiem, że są też jakies busy ale czy jeżdzą na tym odcinku i jak ich szukać ???? Bo ja będę wyjeżdzać z Głębinowa to do Nysy mam najbliżej.
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post piÄ…, 22 lip 2011 - 22:46
Post #1

Czy ktoś mi może pomóc takowe znależć na 9 sierpnia tak żeby w Kato być koło 19-20. Bo jeszcze muszę potem do siebie na wieś dotrzeć icon_wink.gif w PKP nie ma bezpośrednich, a ja nie chce z przesiadką. PKS mi coś wariuje i go nie ogarniam, wiem, że są też jakies busy ale czy jeżdzą na tym odcinku i jak ich szukać ???? Bo ja będę wyjeżdzać z Głębinowa to do Nysy mam najbliżej.

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
sammy
sob, 23 lip 2011 - 00:08
Z tego co widzę jadą trzy autobusy pks - o 8.20 jest na miejscu o 11.25, 10,40 na miejscu o 14.00 i 11.55 w Katowicach o 15.30 i nic później nie jedzie. Jeżeli chodzi o rozkład busów to znalazłam tylko odjazdy w kierunku Paczkowa, Głuchołazów i Wrocławia.

pozdrawiam
s.
sammy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,801
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 22:45
Nr użytkownika: 129




post sob, 23 lip 2011 - 00:08
Post #2

Z tego co widzę jadą trzy autobusy pks - o 8.20 jest na miejscu o 11.25, 10,40 na miejscu o 14.00 i 11.55 w Katowicach o 15.30 i nic później nie jedzie. Jeżeli chodzi o rozkład busów to znalazłam tylko odjazdy w kierunku Paczkowa, Głuchołazów i Wrocławia.

pozdrawiam
s.

--------------------
naples
sob, 23 lip 2011 - 09:52
Jeżeli chodzi o PKP, to jest więcej alternatyw, ale z tego, co wiem, to nie ma żadnego bezpośredniego pociągu do Katowic, jest z przesiadką w Kędzierzynie lub w Opolu. Wiem, że nie chcesz z przesiadką, ale jak juz, to polecałabym z przedsiadką w Kędzierzynie, bo do Opola z Nysy jest dalej i w ogóle nie po drodze. Z Nysy do Kędzierzyna jeździ zawsze szynobus, trasa trwa ok. 1,5h, miło i przyjemnie się jedzie, a potem w K-K wsiadasz w TLK i do Katowic już niedaleko. I nawet kilka połączeń by było.

O PKSie to już sammy napisała wszystko.
Zresztą z komunikacją w Nysie jes problem, wiem, bo często tam bywam, zazwyczaj pociągiem jeżdżę, ale jak mam możliwość i samochód do dyspozycji, to się nie waham, w co wsiąść icon_wink.gif
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post sob, 23 lip 2011 - 09:52
Post #3

Jeżeli chodzi o PKP, to jest więcej alternatyw, ale z tego, co wiem, to nie ma żadnego bezpośredniego pociągu do Katowic, jest z przesiadką w Kędzierzynie lub w Opolu. Wiem, że nie chcesz z przesiadką, ale jak juz, to polecałabym z przedsiadką w Kędzierzynie, bo do Opola z Nysy jest dalej i w ogóle nie po drodze. Z Nysy do Kędzierzyna jeździ zawsze szynobus, trasa trwa ok. 1,5h, miło i przyjemnie się jedzie, a potem w K-K wsiadasz w TLK i do Katowic już niedaleko. I nawet kilka połączeń by było.

O PKSie to już sammy napisała wszystko.
Zresztą z komunikacją w Nysie jes problem, wiem, bo często tam bywam, zazwyczaj pociągiem jeżdżę, ale jak mam możliwość i samochód do dyspozycji, to się nie waham, w co wsiąść icon_wink.gif

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
pati.n
nie, 31 lip 2011 - 21:08
Naples a znasz jakiegoÅ› linka z godzinami, cenami?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post nie, 31 lip 2011 - 21:08
Post #4

Naples a znasz jakiegoÅ› linka z godzinami, cenami?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
naples
pon, 01 sie 2011 - 00:41
CYTAT(pati.n @ Sun, 31 Jul 2011 - 20:08) *
Naples a znasz jakiegoÅ› linka z godzinami, cenami?


pati.n, ja zawsze korzystam z tych stronek:
https://www.rozklady.com.pl/rozklad-jazdy-p...busy/polaczenia
https://rozklad-pkp.pl/query.php?q=pl/node/146
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post pon, 01 sie 2011 - 00:41
Post #5

CYTAT(pati.n @ Sun, 31 Jul 2011 - 20:08) *
Naples a znasz jakiegoÅ› linka z godzinami, cenami?


pati.n, ja zawsze korzystam z tych stronek:
https://www.rozklady.com.pl/rozklad-jazdy-p...busy/polaczenia
https://rozklad-pkp.pl/query.php?q=pl/node/146

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
> PoÅ‚Ä…czenie Nysa - Katowice, bezpoÅ›rednie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 01:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama