Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

szkółka narciarska dla 4-latki zagranicą

, gdzie jechać i jak pokonać barierę językową
> , gdzie jechać i jak pokonać barierÄ™ jÄ™zykowÄ…
ciacho
pon, 18 paź 2010 - 12:00
w styczniu planujemy wyjazd na snowboard zagranicę - celujemy we Włochy - Livigno lub Austria - Saalbach i zastanawiam się uda się zostawić Alę z instruktorem obcojęzycznym nauki jazdy na nartach w dodatku w grupie innych dzieci bo widziałam że jest możliwość zostawienia dziecka w określonych godzinach w tzw. kindergarten - zabawy na śniegu + nauka jazdy

i problem jest z językiem obcym - instruktorzy będą mówić po angielsku/niemiecku/włosku a Ala po polsku - czy jest w ogóle sens ją tam zostawiać czy lepiej wynająć prywatne lekcje i cały czas jej towarzyszyć w roli tłumacza

a może sobie jakoś poradzi i jednak lepiej niech bawi się w grupie dzieci a ja w tym czasie będę miała 2 godziny na jazdę

i co lepiej wybrać w takim przypadku - Włochy czy Austrię - znajomi z którymi chcemy jechać wolą Austrię bo dojazd samolotem, mi bardziej się podoba Saalbach (mimo dojazdu własnego)

czy może jednak przez te 2 miesiące spróbować poduczyć Alę chociaż angielskiego w jakimś stopniu żeby się dogadała - ale czy to w ogóle możliwe?


może macie jakieś doświadczenia i coś doradzicie
ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post pon, 18 paź 2010 - 12:00
Post #1

w styczniu planujemy wyjazd na snowboard zagranicę - celujemy we Włochy - Livigno lub Austria - Saalbach i zastanawiam się uda się zostawić Alę z instruktorem obcojęzycznym nauki jazdy na nartach w dodatku w grupie innych dzieci bo widziałam że jest możliwość zostawienia dziecka w określonych godzinach w tzw. kindergarten - zabawy na śniegu + nauka jazdy

i problem jest z językiem obcym - instruktorzy będą mówić po angielsku/niemiecku/włosku a Ala po polsku - czy jest w ogóle sens ją tam zostawiać czy lepiej wynająć prywatne lekcje i cały czas jej towarzyszyć w roli tłumacza

a może sobie jakoś poradzi i jednak lepiej niech bawi się w grupie dzieci a ja w tym czasie będę miała 2 godziny na jazdę

i co lepiej wybrać w takim przypadku - Włochy czy Austrię - znajomi z którymi chcemy jechać wolą Austrię bo dojazd samolotem, mi bardziej się podoba Saalbach (mimo dojazdu własnego)

czy może jednak przez te 2 miesiące spróbować poduczyć Alę chociaż angielskiego w jakimś stopniu żeby się dogadała - ale czy to w ogóle możliwe?


może macie jakieś doświadczenia i coś doradzicie

--------------------
miki789
śro, 28 paź 2020 - 09:54
Jeśli chodzi o zagraniczne wyjazdy to w Polsce z licencją PZN i międzynarodowymi licencjami jest szkoła Zgorky (www.Zgorky.pl). Wyjazdy organizują wyjazdy do Włoch do sprawdzonych ośrodków, instruktorzy po AWF, myślę że dla Ciebie będzie to sensowna opcja.
miki789


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 92
Dołączył: pon, 19 lut 18 - 10:59
Nr użytkownika: 51,514




post śro, 28 paź 2020 - 09:54
Post #2

Jeśli chodzi o zagraniczne wyjazdy to w Polsce z licencją PZN i międzynarodowymi licencjami jest szkoła Zgorky (www.Zgorky.pl). Wyjazdy organizują wyjazdy do Włoch do sprawdzonych ośrodków, instruktorzy po AWF, myślę że dla Ciebie będzie to sensowna opcja.

Posty w temacie
ciacho   szkółka narciarska dla 4-latki zagranicÄ…   pon, 18 paź 2010 - 12:00
anita   najlepiej szukać wyjazdu z polskim instruktorem t...   pon, 18 paź 2010 - 12:04
grzaÅ‚ka   za granica w wiÄ™kszych oÅ›rodkach sÄ… polscy inst...   pon, 18 paź 2010 - 12:34
Agnieszka AZJ   Bylismy w Saalbach dwa razy i pewnie pojedziemy ta...   pon, 18 paź 2010 - 20:35
grzaÅ‚ka   Ja bym z resztÄ… malucha tak nie zostawiÅ‚a. Jak w...   Å›ro, 20 paź 2010 - 23:42
ruda_kasia   A ja oddaÅ‚am dokÅ‚adnie 4-latkÄ™ na jej bÅ‚agania...   Å›ro, 20 paź 2010 - 21:43
Agnieszka AZJ   W zasiÄ™gu wzroku - to znaczy na tym samym stoku, ...   Å›ro, 20 paź 2010 - 23:48
amania   Nam odmówiono we WÅ‚oszech przyjÄ™cia Matyldy do ...   czw, 21 paź 2010 - 00:10
anita   można znaleźć polskich instruktorów którzy pr...   czw, 21 paź 2010 - 11:52
ciacho   dziÄ™kujÄ™ za porady - na razie jeszcze nie mamy p...   czw, 21 paź 2010 - 13:55
Agnieszka AZJ   Na Górce Szczęśliwickiej sÄ… fajni instruktorzy...   czw, 21 paź 2010 - 14:28
ruda_kasia   pomyliÅ‚o mi siÄ™, zuza miaÅ‚a prawie 5, a nie pra...   czw, 21 paź 2010 - 21:31
miki789   JeÅ›li chodzi o zagraniczne wyjazdy to w Polsce z ...   Å›ro, 28 paź 2020 - 09:54
nataliakoziol   Jeżeli interesujÄ… CiÄ™ szkolenia narciarskie dla...   czw, 01 wrz 2022 - 10:45
> szkółka narciarska dla 4-latki zagranicÄ…, gdzie jechać i jak pokonać barierÄ™ jÄ™zykowÄ…
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 19:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama