Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Prezenty inaczej

, nie bardzo uniwersalne
> , nie bardzo uniwersalne
monte
nie, 30 lis 2008 - 03:34
Ponieważ sezon na prezenty trwa, a na Forum królują wątki z podarkami, które każdego (w danej kategorii wiekowej lub funkcyjnej) powinny zadowolić postanowiłam rozszerzyć spektrum - wrzucajcie tu pomysły na te prezenty, które są nietypowe, niezbyt uniwersalne, dla wąskiej grupy odbiorców, nietuzinkowe, z pozoru dla nikogo, itp. Może nagle olśni nas, poszukujących, jakiś zaskakujący koncept. icon_wink.gif

Mam wrażenie, że czasem zupełnie inny punkt widzenia na prezent może pomóc. Bo niektórym kolejnego kosmetyku/ciucha/biżuterii/portfela/słodyczy/ręcznika/alkoholu/artykułu motoryzacyjnego/ksiązki/DVD, itp. kupić już nie mogę, wszystko było!

Dlatego moja propozycja to:

* klawiatura komputerowa z cyrylicą (niezłe, nie? icon_wink.gif)

Kto da jeszcze?
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post nie, 30 lis 2008 - 03:34
Post #1

Ponieważ sezon na prezenty trwa, a na Forum królują wątki z podarkami, które każdego (w danej kategorii wiekowej lub funkcyjnej) powinny zadowolić postanowiłam rozszerzyć spektrum - wrzucajcie tu pomysły na te prezenty, które są nietypowe, niezbyt uniwersalne, dla wąskiej grupy odbiorców, nietuzinkowe, z pozoru dla nikogo, itp. Może nagle olśni nas, poszukujących, jakiś zaskakujący koncept. icon_wink.gif

Mam wrażenie, że czasem zupełnie inny punkt widzenia na prezent może pomóc. Bo niektórym kolejnego kosmetyku/ciucha/biżuterii/portfela/słodyczy/ręcznika/alkoholu/artykułu motoryzacyjnego/ksiązki/DVD, itp. kupić już nie mogę, wszystko było!

Dlatego moja propozycja to:

* klawiatura komputerowa z cyrylicą (niezłe, nie? icon_wink.gif)

Kto da jeszcze?

--------------------
Sonia
Nadia

Z życia sióstr
szantrapa
nie, 30 lis 2008 - 09:35
No icon_smile.gif Ja dostałam kiedyś w ramach prezentu słownik chińsko-polsko-chiński icon_biggrin.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post nie, 30 lis 2008 - 09:35
Post #2

No icon_smile.gif Ja dostałam kiedyś w ramach prezentu słownik chińsko-polsko-chiński icon_biggrin.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Adriannna
nie, 30 lis 2008 - 10:02
Ja postanowilam prezenty wykonac wlasnorecznie. Przerabiam wlasnie zdjecie mojej corki i bede je "montowac" w obraz. Wszystko metoda decoupage. Mysle, ze dziadkowie beda zadowoleni ;0)
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post nie, 30 lis 2008 - 10:02
Post #3

Ja postanowilam prezenty wykonac wlasnorecznie. Przerabiam wlasnie zdjecie mojej corki i bede je "montowac" w obraz. Wszystko metoda decoupage. Mysle, ze dziadkowie beda zadowoleni ;0)

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Pronto
nie, 30 lis 2008 - 11:07
Ja dostałam kiedyś w prezencie śledzie w zalewie octowej - rolmopsy. W sumie lubię, ale prezent nie przypadł mi do gustu. Za to ofiarodawczynie cudownie się bawiły. icon_smile.gif Jest to więc na pewno świetny sposób na dobre samopoczucie obdarowującego. frajer.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post nie, 30 lis 2008 - 11:07
Post #4

Ja dostałam kiedyś w prezencie śledzie w zalewie octowej - rolmopsy. W sumie lubię, ale prezent nie przypadł mi do gustu. Za to ofiarodawczynie cudownie się bawiły. icon_smile.gif Jest to więc na pewno świetny sposób na dobre samopoczucie obdarowującego. frajer.gif
Kocisława zwana...
nie, 30 lis 2008 - 11:13
Mój wujek na 70 urodziny dostał kartonik wiejskich jajek od swego brata-bliźniaka.Nie wiem,czy ja bym się ucieszyła 03.gif
Kocisława zwana...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,274
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 22:17
Skąd: olsztyn
Nr użytkownika: 14,326




post nie, 30 lis 2008 - 11:13
Post #5

Mój wujek na 70 urodziny dostał kartonik wiejskich jajek od swego brata-bliźniaka.Nie wiem,czy ja bym się ucieszyła 03.gif

--------------------
Aśka-mama Marty

Warkoty-koty z Warmii
domi
nie, 30 lis 2008 - 11:27
To ja pamietam prezenty z czasów mego dzieciństwa: dla mamy mydło/popielniczka, dla ojca fajki, im wiecej tym lepiej i ew. krem do golenia. Stale co roku te same prezenty a w dodatku obdarowany sie cieszył 06.gif . Jeśli chodzi o dzisiejsze czasy to dostałam od babci koszule nocna do kostek za dużą o 2 rozmiary. Chyba ktos kiedyś babci dał prezent za mały 08.gif .
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
Skąd: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post nie, 30 lis 2008 - 11:27
Post #6

To ja pamietam prezenty z czasów mego dzieciństwa: dla mamy mydło/popielniczka, dla ojca fajki, im wiecej tym lepiej i ew. krem do golenia. Stale co roku te same prezenty a w dodatku obdarowany sie cieszył 06.gif . Jeśli chodzi o dzisiejsze czasy to dostałam od babci koszule nocna do kostek za dużą o 2 rozmiary. Chyba ktos kiedyś babci dał prezent za mały 08.gif .

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
eve69
nie, 30 lis 2008 - 11:43
Ale to chyba nie o nietrafione prezenty monte chodzilo icon_wink.gif

Ja na Mikolajki kupilam P ' Moj jezyk prywatny' Bralczyka na CD. Polecam icon_smile.gif
eve69


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,742
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 17:15
Skąd: Trajsiti
Nr użytkownika: 1,966




post nie, 30 lis 2008 - 11:43
Post #7

Ale to chyba nie o nietrafione prezenty monte chodzilo icon_wink.gif

Ja na Mikolajki kupilam P ' Moj jezyk prywatny' Bralczyka na CD. Polecam icon_smile.gif

--------------------
Franio 14.05.2007
Jasinek 04.01.2012

"The moment you settle for less, you get less than you settled for."
"Taught from infancy that beauty is woman's sceptre, the mind shapes itself to the body, and roaming round its gilt cage, only seeks to adorn its prison."

/Mary Wollstonecraft/
Ciocia Magda
nie, 30 lis 2008 - 11:43
Czyżby to miał być wątek o prezentach nieudanych?

Przydałoby mi się kilka inspiracji, w prezentach jestem fatalna.

Jako sugestię z własnego podwórka podaję - okulary przeciwsłoneczne z wbudowanym odtwarzaczem mp3. Mój mąż kupił coś takiego swojemu koledze-gadżeciarzowi. Obdarowany był zachwycony.

PS: przypomniał mi się jeszcze jeden prezent dla tego samego kolegi - od jego rodziny: lampka, którą montuje się na czytanę książkę. Wygląda jak zakładka.

Ten post edytował Magda EZ nie, 30 lis 2008 - 11:46
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post nie, 30 lis 2008 - 11:43
Post #8

Czyżby to miał być wątek o prezentach nieudanych?

Przydałoby mi się kilka inspiracji, w prezentach jestem fatalna.

Jako sugestię z własnego podwórka podaję - okulary przeciwsłoneczne z wbudowanym odtwarzaczem mp3. Mój mąż kupił coś takiego swojemu koledze-gadżeciarzowi. Obdarowany był zachwycony.

PS: przypomniał mi się jeszcze jeden prezent dla tego samego kolegi - od jego rodziny: lampka, którą montuje się na czytanę książkę. Wygląda jak zakładka.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Gosia83
nie, 30 lis 2008 - 11:44
O klawiaturze dla męża myslalam ale wkońcu zdecydowalam się na coś takiego:



to kufel do piwa, który się mrozi, żeby piwko było zimniutkie.
Monsz codziennie wpycha mi piwsko do zamrażalnika, więc może to mu ułatwi sprawę icon_wink.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post nie, 30 lis 2008 - 11:44
Post #9

O klawiaturze dla męża myslalam ale wkońcu zdecydowalam się na coś takiego:



to kufel do piwa, który się mrozi, żeby piwko było zimniutkie.
Monsz codziennie wpycha mi piwsko do zamrażalnika, więc może to mu ułatwi sprawę icon_wink.gif

--------------------

Ammm
nie, 30 lis 2008 - 11:52
U nas w firmie (zresztą moja siostra też u siebie podchwyciła ten pomysł) robimy sobie mikołajkowe prezenty tematyczne, np. długie i zielone (były głównie korale/naszyjniki, ale też był też np. pluszowy krokodyl, podkolanówki, a ja dostałam.... butelkę Martini Dry 04.gif ), kolore i pachnące (najoryginalniejszym pomysłem był film "Pachnidło"). Zawsze jest kupa śmiechu.

W zasadzie można przenieść go na grunt rodzinny.
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post nie, 30 lis 2008 - 11:52
Post #10

U nas w firmie (zresztą moja siostra też u siebie podchwyciła ten pomysł) robimy sobie mikołajkowe prezenty tematyczne, np. długie i zielone (były głównie korale/naszyjniki, ale też był też np. pluszowy krokodyl, podkolanówki, a ja dostałam.... butelkę Martini Dry 04.gif ), kolore i pachnące (najoryginalniejszym pomysłem był film "Pachnidło"). Zawsze jest kupa śmiechu.

W zasadzie można przenieść go na grunt rodzinny.

--------------------

Pronto
nie, 30 lis 2008 - 12:17
CYTAT(eve69 @ Sun, 30 Nov 2008 - 11:43) *
Ale to chyba nie o nietrafione prezenty monte chodzilo icon_wink.gif

Ja na Mikolajki kupilam P ' Moj jezyk prywatny' Bralczyka na CD. Polecam icon_smile.gif

eve, że nieudane, to się okazało po wręczeniu. icon_smile.gif
Na pewno miało być oryginalnie i tak jak napisała monte:
CYTAT
nietypowe, niezbyt uniwersalne, dla wąskiej grupy odbiorców, nietuzinkowe, z pozoru dla nikogo, itp.


Bralczyk na CD może być dla kogoś jak te śledzie dla mnie, a te śledzie dla kogoś jak Bralczyk dla Ciebie. 04.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post nie, 30 lis 2008 - 12:17
Post #11

CYTAT(eve69 @ Sun, 30 Nov 2008 - 11:43) *
Ale to chyba nie o nietrafione prezenty monte chodzilo icon_wink.gif

Ja na Mikolajki kupilam P ' Moj jezyk prywatny' Bralczyka na CD. Polecam icon_smile.gif

eve, że nieudane, to się okazało po wręczeniu. icon_smile.gif
Na pewno miało być oryginalnie i tak jak napisała monte:
CYTAT
nietypowe, niezbyt uniwersalne, dla wąskiej grupy odbiorców, nietuzinkowe, z pozoru dla nikogo, itp.


Bralczyk na CD może być dla kogoś jak te śledzie dla mnie, a te śledzie dla kogoś jak Bralczyk dla Ciebie. 04.gif
Pronto
nie, 30 lis 2008 - 12:19
CYTAT(Ammm @ Sun, 30 Nov 2008 - 11:52) *
U nas w firmie (zresztą moja siostra też u siebie podchwyciła ten pomysł) robimy sobie mikołajkowe prezenty tematyczne, np. długie i zielone (były głównie korale/naszyjniki, ale też był też np. pluszowy krokodyl, podkolanówki, a ja dostałam.... butelkę Martini Dry 04.gif ), kolore i pachnące (najoryginalniejszym pomysłem był film "Pachnidło"). Zawsze jest kupa śmiechu.

W zasadzie można przenieść go na grunt rodzinny.


Genialny pomysł. icon_smile.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post nie, 30 lis 2008 - 12:19
Post #12

CYTAT(Ammm @ Sun, 30 Nov 2008 - 11:52) *
U nas w firmie (zresztą moja siostra też u siebie podchwyciła ten pomysł) robimy sobie mikołajkowe prezenty tematyczne, np. długie i zielone (były głównie korale/naszyjniki, ale też był też np. pluszowy krokodyl, podkolanówki, a ja dostałam.... butelkę Martini Dry 04.gif ), kolore i pachnące (najoryginalniejszym pomysłem był film "Pachnidło"). Zawsze jest kupa śmiechu.

W zasadzie można przenieść go na grunt rodzinny.


Genialny pomysł. icon_smile.gif
miatka
nie, 30 lis 2008 - 12:44
Ja mężowi dałam na ostatnie urodziny zapalniczkę Zippo z wygrawerowaną dedykacją specjalnie dla Niego wub.gif
Ale nie jest łatwo, oj nie jest wymyślić coś niebanalnego, a w dodatku takiego, co sprawi obdarowanemu autentyczną radość wallbash.gif
miatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 958
Dołączył: śro, 27 lut 08 - 07:12
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 18,436




post nie, 30 lis 2008 - 12:44
Post #13

Ja mężowi dałam na ostatnie urodziny zapalniczkę Zippo z wygrawerowaną dedykacją specjalnie dla Niego wub.gif
Ale nie jest łatwo, oj nie jest wymyślić coś niebanalnego, a w dodatku takiego, co sprawi obdarowanemu autentyczną radość wallbash.gif

--------------------
eve69
nie, 30 lis 2008 - 12:54
CYTAT(Ammm @ Sun, 30 Nov 2008 - 11:52) *
U nas w firmie (zresztą moja siostra też u siebie podchwyciła ten pomysł) robimy sobie mikołajkowe prezenty tematyczne, np. długie i zielone (były głównie korale/naszyjniki, ale też był też np. pluszowy krokodyl, podkolanówki, a ja dostałam.... butelkę Martini Dry 04.gif ), kolore i pachnące (najoryginalniejszym pomysłem był film "Pachnidło"). Zawsze jest kupa śmiechu.

W zasadzie można przenieść go na grunt rodzinny.

fajne icon_smile.gif

dla fanow gadzetow to tez moze byc fajne :
https://www.allegro.pl/item493392801_kamera..._4gb_fv_gw.html

Liberi, jasne. Jedna z moich kolezanek dostala kiedys kilo gwozdzi - ale to byl tzw prezent z przeslaniem 08.gif
eve69


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,742
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 17:15
Skąd: Trajsiti
Nr użytkownika: 1,966




post nie, 30 lis 2008 - 12:54
Post #14

CYTAT(Ammm @ Sun, 30 Nov 2008 - 11:52) *
U nas w firmie (zresztą moja siostra też u siebie podchwyciła ten pomysł) robimy sobie mikołajkowe prezenty tematyczne, np. długie i zielone (były głównie korale/naszyjniki, ale też był też np. pluszowy krokodyl, podkolanówki, a ja dostałam.... butelkę Martini Dry 04.gif ), kolore i pachnące (najoryginalniejszym pomysłem był film "Pachnidło"). Zawsze jest kupa śmiechu.

W zasadzie można przenieść go na grunt rodzinny.

fajne icon_smile.gif

dla fanow gadzetow to tez moze byc fajne :
https://www.allegro.pl/item493392801_kamera..._4gb_fv_gw.html

Liberi, jasne. Jedna z moich kolezanek dostala kiedys kilo gwozdzi - ale to byl tzw prezent z przeslaniem 08.gif

--------------------
Franio 14.05.2007
Jasinek 04.01.2012

"The moment you settle for less, you get less than you settled for."
"Taught from infancy that beauty is woman's sceptre, the mind shapes itself to the body, and roaming round its gilt cage, only seeks to adorn its prison."

/Mary Wollstonecraft/
Pronto
nie, 30 lis 2008 - 13:03
CYTAT(eve69 @ Sun, 30 Nov 2008 - 12:54) *
Liberi, jasne. Jedna z moich kolezanek dostala kiedys kilo gwozdzi - ale to byl tzw prezent z przeslaniem 08.gif

Okropne baby! 29.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post nie, 30 lis 2008 - 13:03
Post #15

CYTAT(eve69 @ Sun, 30 Nov 2008 - 12:54) *
Liberi, jasne. Jedna z moich kolezanek dostala kiedys kilo gwozdzi - ale to byl tzw prezent z przeslaniem 08.gif

Okropne baby! 29.gif
odynka

Go??







post nie, 30 lis 2008 - 13:28
Post #16

CYTAT(Gosia83 @ Sun, 30 Nov 2008 - 11:44) *
O klawiaturze dla męża myslalam ale wkońcu zdecydowalam się na coś takiego:



to kufel do piwa, który się mrozi, żeby piwko było zimniutkie.
Monsz codziennie wpycha mi piwsko do zamrażalnika, więc może to mu ułatwi sprawę icon_wink.gif


mamy taki kufel i ja osobiscie nie polecam jest plastikowy i moim zdaniem nie fajny;) ale to kwestia gustu - ja bym nie umiala z czegos takiego pic piwka:P
parasolka
nie, 30 lis 2008 - 13:36
ja mojemu w tym roku kupuję skórzaną piłkę do kosza /chyba icon_rolleyes.gif /
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post nie, 30 lis 2008 - 13:36
Post #17

ja mojemu w tym roku kupuję skórzaną piłkę do kosza /chyba icon_rolleyes.gif /

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
marghe.
nie, 30 lis 2008 - 23:44
Kurs kulinarny dostałam icon_smile.gif

myślę o kursie doskonalenia jazdy dla Kota. Mam nadzieję, że nie będzie tego czytał icon_biggrin.gif

Dostał też fajny kalendarz adwentowy z miniaturami samolotów https://www.wingsoverelburn.com/images/Herpa/513333.jpg

masaż egzotyczny dla mamy
stancjonarny rowerek dla mamy
karnet na siłownię

nie wiem czy toto oryginalne..

Prezentów w postaci skarpet/ krawatów/ wody po goleniu czy pidżam nie znoszę.. jak dla mnie to pójście na łatwiznę

jak sobie przypomnę co tam jeszcze fajnego było to dopiszę icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 30 lis 2008 - 23:44
Post #18

Kurs kulinarny dostałam icon_smile.gif

myślę o kursie doskonalenia jazdy dla Kota. Mam nadzieję, że nie będzie tego czytał icon_biggrin.gif

Dostał też fajny kalendarz adwentowy z miniaturami samolotów https://www.wingsoverelburn.com/images/Herpa/513333.jpg

masaż egzotyczny dla mamy
stancjonarny rowerek dla mamy
karnet na siłownię

nie wiem czy toto oryginalne..

Prezentów w postaci skarpet/ krawatów/ wody po goleniu czy pidżam nie znoszę.. jak dla mnie to pójście na łatwiznę

jak sobie przypomnę co tam jeszcze fajnego było to dopiszę icon_smile.gif
mamami
nie, 30 lis 2008 - 23:52
Ja generalnie promuję prezenty ękodzielnicze, tym bardziej że robię je sama i zawsze cos sie przyoszczędzi :0)
W tym roku dla wszystkich bab ufilcuję korale i brochy icon_smile.gif

Z nietypowych to ja ostatnio dostałam grabie do lisci, o jakże sie cieszyłam icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post nie, 30 lis 2008 - 23:52
Post #19

Ja generalnie promuję prezenty ękodzielnicze, tym bardziej że robię je sama i zawsze cos sie przyoszczędzi :0)
W tym roku dla wszystkich bab ufilcuję korale i brochy icon_smile.gif

Z nietypowych to ja ostatnio dostałam grabie do lisci, o jakże sie cieszyłam icon_smile.gif
zilka
pon, 01 gru 2008 - 05:42
CYTAT(marghe. @ Mon, 01 Dec 2008 - 01:44) *
Kurs kulinarny dostałam icon_smile.gif


Kurs kulinarny dałam icon_wink.gif (ale nie marghe!)

Czekoladowa fontanna z obsługa, mniam. O choroba ale to może być dla każdego.

4 zegary, każdy nastawiony na innną godzinę, ze zdjęciami dzieci z rodzinami w tle, zdjęcia na tle obiektu charakterystycznego dla miasta. To prezent dla moich nieteściów którzy mają czwórkę dzieci, każde mieszkające w innym zakątku świata.

zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post pon, 01 gru 2008 - 05:42
Post #20

CYTAT(marghe. @ Mon, 01 Dec 2008 - 01:44) *
Kurs kulinarny dostałam icon_smile.gif


Kurs kulinarny dałam icon_wink.gif (ale nie marghe!)

Czekoladowa fontanna z obsługa, mniam. O choroba ale to może być dla każdego.

4 zegary, każdy nastawiony na innną godzinę, ze zdjęciami dzieci z rodzinami w tle, zdjęcia na tle obiektu charakterystycznego dla miasta. To prezent dla moich nieteściów którzy mają czwórkę dzieci, każde mieszkające w innym zakątku świata.



--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
> Prezenty inaczej, nie bardzo uniwersalne
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 00:04
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama