Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Nie mam się w co ubrać!!!

, gdzie to kupić/wypożyczyć?
> , gdzie to kupić/wypożyczyć?
Lutnia
sob, 03 wrz 2011 - 20:28
Kochane, ratunku!

Na wystawie wrocławskiej organizowany jest konkurs "Najbardziej dobrana para: kobieta i pies".
Uwielbiamy wszelkie wygłupiania z Korkiem. Gdybym za każdym razem gdy usłyszałam "oooo, konik!" dostała złotówkę byłabym już bogata.
Pomyślałam sobie więc, że mogłabym wziąć w tym konkursie udział, potrzebuję tylko stroju... dżokejki? (z góry przepraszam za nieznajomość terminologii końskiej).

Chodzi mi o strój, który od razu jednoznacznie mówił będzie, że jeżdżę konno.

Czy są jakieś miejsca gdzie takie coś da się wypożyczyć? (przeglądałam ceny spodni i kurtek - są kosmicznie drogie a te tanie są po prostu brzydkie). Nie mam pojęcia czy są jakieś wypożyczalnie takich strojów.

Toczek (tak to się nazywa?) mogę od biedy kupić, jakiś bacik też ale co ze spodniami (?), kurtką/żakietem (?), butami (?)
(przepraszam za nazwy).

PotrzebujÄ™ tego na jeden/dwa dni.

Gdzie tego szukać?

Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post sob, 03 wrz 2011 - 20:28
Post #1

Kochane, ratunku!

Na wystawie wrocławskiej organizowany jest konkurs "Najbardziej dobrana para: kobieta i pies".
Uwielbiamy wszelkie wygłupiania z Korkiem. Gdybym za każdym razem gdy usłyszałam "oooo, konik!" dostała złotówkę byłabym już bogata.
Pomyślałam sobie więc, że mogłabym wziąć w tym konkursie udział, potrzebuję tylko stroju... dżokejki? (z góry przepraszam za nieznajomość terminologii końskiej).

Chodzi mi o strój, który od razu jednoznacznie mówił będzie, że jeżdżę konno.

Czy są jakieś miejsca gdzie takie coś da się wypożyczyć? (przeglądałam ceny spodni i kurtek - są kosmicznie drogie a te tanie są po prostu brzydkie). Nie mam pojęcia czy są jakieś wypożyczalnie takich strojów.

Toczek (tak to się nazywa?) mogę od biedy kupić, jakiś bacik też ale co ze spodniami (?), kurtką/żakietem (?), butami (?)
(przepraszam za nazwy).

PotrzebujÄ™ tego na jeden/dwa dni.

Gdzie tego szukać?



--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 03 wrz 2011 - 20:35
Post #2

U mnie icon_smile.gif Mam bryczesy buty do jazdy toczek i wszystko czego potrzebujesz- rozmiar też podobny chyba icon_smile.gif
katarakta
sob, 03 wrz 2011 - 20:36
Moze znasz jakas krawcowa ktora by wg jakiejs fotki wydziergala taki stroj. Pewnie wyjdzie taniej niz kupno nowego. icon_biggrin.gif
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post sob, 03 wrz 2011 - 20:36
Post #3

Moze znasz jakas krawcowa ktora by wg jakiejs fotki wydziergala taki stroj. Pewnie wyjdzie taniej niz kupno nowego. icon_biggrin.gif

--------------------
2007, 2011
Lutnia
sob, 03 wrz 2011 - 20:43
CYTAT(jully @ Sat, 03 Sep 2011 - 21:35) *
U mnie icon_smile.gif Mam bryczesy buty do jazdy toczek i wszystko czego potrzebujesz- rozmiar też podobny chyba icon_smile.gif


Uwielbiam to forum!!!

Jully, ale Ty jesteś cudownie wysoka a ja... co tam, bryczesy (to te spodnie? icon_smile.gif ) mogą być za długie bo i tak siedza w butach, prawda?

Prześlę Ci na priv swój numer tel (i poproszę o to samo) to się umówimy.

Ale czad!!!

Kantar dla Koreczka mam, muszę zamówić tylko smycz z dwoma karabińczykami, by zrobić coś w rodzaju uzdy icon_smile.gif





Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post sob, 03 wrz 2011 - 20:43
Post #4

CYTAT(jully @ Sat, 03 Sep 2011 - 21:35) *
U mnie icon_smile.gif Mam bryczesy buty do jazdy toczek i wszystko czego potrzebujesz- rozmiar też podobny chyba icon_smile.gif


Uwielbiam to forum!!!

Jully, ale Ty jesteś cudownie wysoka a ja... co tam, bryczesy (to te spodnie? icon_smile.gif ) mogą być za długie bo i tak siedza w butach, prawda?

Prześlę Ci na priv swój numer tel (i poproszę o to samo) to się umówimy.

Ale czad!!!

Kantar dla Koreczka mam, muszę zamówić tylko smycz z dwoma karabińczykami, by zrobić coś w rodzaju uzdy icon_smile.gif







--------------------
Dorotka
sob, 03 wrz 2011 - 21:23
Lutnia, obiecaj, że wstawisz zdjęcia blagam.gif blagam.gif blagam.gif brzmi super fajnie i jestem bardzo ciekawa efektu icon_smile.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post sob, 03 wrz 2011 - 21:23
Post #5

Lutnia, obiecaj, że wstawisz zdjęcia blagam.gif blagam.gif blagam.gif brzmi super fajnie i jestem bardzo ciekawa efektu icon_smile.gif

--------------------
gozar
sob, 03 wrz 2011 - 21:29
Lutnia - ja myślę , że jesteście z jully podobnego wzrostu icon_smile.gif
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post sob, 03 wrz 2011 - 21:29
Post #6

Lutnia - ja myślę , że jesteście z jully podobnego wzrostu icon_smile.gif

--------------------
Lutnia
sob, 03 wrz 2011 - 21:31
Rozgrzewam siÄ™...

jak małe są najmniejsze kuce (kucyki???) które się siodła? Wielkości doga chyba...

Czy ktoś zna jakąś stajnię, która za odpowiednią kaucją wypożyczyłaby takie małe siodło? icon_smile.gif



Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post sob, 03 wrz 2011 - 21:31
Post #7

Rozgrzewam siÄ™...

jak małe są najmniejsze kuce (kucyki???) które się siodła? Wielkości doga chyba...

Czy ktoś zna jakąś stajnię, która za odpowiednią kaucją wypożyczyłaby takie małe siodło? icon_smile.gif





--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 03 wrz 2011 - 21:40
Post #8

Nie robiłabym tego Korkowi. Koński brzuch jest twardy psa nie myślę, że nie będzie mu dobrze w siodle. A wzrostu chyba jesteśmy podobnego, zresztą przy bryczesach to nieważne icon_smile.gif
Użytkownik usunięty

Go??







post sob, 03 wrz 2011 - 21:51
Post #9

Jakby co, posiadam toczek, rękawiczki do jazdy, palcat, sztylpy (takie cuś na łydki). Mam również gdzieś ogłowie Lutnia (ten no... uzdę). Tylko kurka, takie proste, bez nachrapnika, więc raczej nie da się bez wędzidła. Trzebaby wypożyczyć po prostu kantar.

Ale z tym siodłem to jednakowoż nie byłoby Korkowi fajnie. Siodła są CIĘŻKIE Lutnia, a i popręg (to, co siodło trzyma) byłby zbyt dużą niewygodą. Ale może to być konik w derce, a nie w siodle, nie?
captain.jmw
sob, 03 wrz 2011 - 21:56
Lutnia, super pomysłicon_smile.gif I błagam o zdjęcia! I powodzenia!:)
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post sob, 03 wrz 2011 - 21:56
Post #10

Lutnia, super pomysłicon_smile.gif I błagam o zdjęcia! I powodzenia!:)

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
Lutnia
sob, 03 wrz 2011 - 22:07
To w życiu!
Żadnego siodła.

Kantarów mam kilka, np taki jak na fotce (używamy podczas wycieczek do miasta), są psie, ale za to podszyte polarkiem, mięciutkie, Korek w nich chodzi bez problemu.



Gdyby do niego podczepić dwa karabińczyki (na jednej smyczy) to wyglądałoby jak uzda.

Konik w derce??? Jak to wygląda, [użytkownik x]?

Taką derkę można jakoś szybko uszyć? Kupuje się?

edit: obejrzałam sobie fotki z google koników w derkach i mam coś podobnego icon_smile.gif tzn. psie ubranko na deszczowe/mrożne dni icon_smile.gif które wygląda identycznie icon_smile.gif



P.S. Jak fajnie, że uda się skompletować ubranko jeźdźca icon_smile.gif

Ten post edytował Lutnia sob, 03 wrz 2011 - 22:17
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post sob, 03 wrz 2011 - 22:07
Post #11

To w życiu!
Żadnego siodła.

Kantarów mam kilka, np taki jak na fotce (używamy podczas wycieczek do miasta), są psie, ale za to podszyte polarkiem, mięciutkie, Korek w nich chodzi bez problemu.



Gdyby do niego podczepić dwa karabińczyki (na jednej smyczy) to wyglądałoby jak uzda.

Konik w derce??? Jak to wygląda, [użytkownik x]?

Taką derkę można jakoś szybko uszyć? Kupuje się?

edit: obejrzałam sobie fotki z google koników w derkach i mam coś podobnego icon_smile.gif tzn. psie ubranko na deszczowe/mrożne dni icon_smile.gif które wygląda identycznie icon_smile.gif



P.S. Jak fajnie, że uda się skompletować ubranko jeźdźca icon_smile.gif

--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post sob, 03 wrz 2011 - 22:29
Post #12

CYTAT(Lutnia @ Sat, 03 Sep 2011 - 21:07) *
To w życiu!
Żadnego siodła.

Kantarów mam kilka, np taki jak na fotce (używamy podczas wycieczek do miasta), są psie, ale za to podszyte polarkiem, mięciutkie, Korek w nich chodzi bez problemu.



Gdyby do niego podczepić dwa karabińczyki (na jednej smyczy) to wyglądałoby jak uzda.

Konik w derce??? Jak to wygląda, [użytkownik x]?

Taką derkę można jakoś szybko uszyć? Kupuje się?

edit: obejrzałam sobie fotki z google koników w derkach i mam coś podobnego icon_smile.gif tzn. psie ubranko na deszczowe/mrożne dni icon_smile.gif które wygląda identycznie icon_smile.gif
P.S. Jak fajnie, że uda się skompletować ubranko jeźdźca icon_smile.gif


Zapytam moją Przyjaciółkę, czy posiada derkę na kuca. Na AQHy ma, ale one duuużo większe od kuca... Ma też inne konie, ale też DUŻE. No ale jak znam życie, na źrebaka także ma. Jeśli chcesz! O!!! I pożyczę dla Koreczka kantar od Yody - ogiera mojego kumpla. Czerwony w białe kropeczki...

Konik w derce... czekaj...
O proszÄ™
cydorka
sob, 03 wrz 2011 - 23:01
Lutnia, ja mam konia na biegunach i ten koń ma zdejmowane siodło, są też strzemiona, oczywiście to siodła to "dobrze zrobiony" kawałek skaju, leciutki
postaram sie jutro cyknąć fotkę, może się nada (na pewno nie będzie ani ciężkie ani uwierało) dla Korka
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post sob, 03 wrz 2011 - 23:01
Post #13

Lutnia, ja mam konia na biegunach i ten koń ma zdejmowane siodło, są też strzemiona, oczywiście to siodła to "dobrze zrobiony" kawałek skaju, leciutki
postaram sie jutro cyknąć fotkę, może się nada (na pewno nie będzie ani ciężkie ani uwierało) dla Korka
cyd
aronka
sob, 03 wrz 2011 - 23:12
CYTAT(cydorka @ Sat, 03 Sep 2011 - 22:01) *
Lutnia, ja mam konia na biegunach i ten koń ma zdejmowane siodło, są też strzemiona, oczywiście to siodła to "dobrze zrobiony" kawałek skaju, leciutki
postaram sie jutro cyknąć fotkę, może się nada (na pewno nie będzie ani ciężkie ani uwierało) dla Korka
cyd


Dokładnie o tym samym pomyślałam. icon_smile.gif Może właśnie siodło z konika na biegunach by się nadało.
Lutnia, ale zdjęcia muszą być! 03.gif
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post sob, 03 wrz 2011 - 23:12
Post #14

CYTAT(cydorka @ Sat, 03 Sep 2011 - 22:01) *
Lutnia, ja mam konia na biegunach i ten koń ma zdejmowane siodło, są też strzemiona, oczywiście to siodła to "dobrze zrobiony" kawałek skaju, leciutki
postaram sie jutro cyknąć fotkę, może się nada (na pewno nie będzie ani ciężkie ani uwierało) dla Korka
cyd


Dokładnie o tym samym pomyślałam. icon_smile.gif Może właśnie siodło z konika na biegunach by się nadało.
Lutnia, ale zdjęcia muszą być! 03.gif
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 04 wrz 2011 - 09:48
Post #15

O ja też mam konia na biegunach z udawanym siodłem icon_smile.gif
cydorka
nie, 04 wrz 2011 - 10:01
CYTAT(jully @ Sun, 04 Sep 2011 - 08:48) *
O ja też mam konia na biegunach z udawanym siodłem icon_smile.gif

To musimy obydwie pomierzyć, które będzie lepsze dla Korka, bo pewnie gdyby Lutnia brała od Ciebie ubrania to by jej było łatwiej wziąć wszystko za jednym razem.
Ale generalnie myślę, że ten pomysł z siodłem od konia na biegunach może fajnie wypalić
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post nie, 04 wrz 2011 - 10:01
Post #16

CYTAT(jully @ Sun, 04 Sep 2011 - 08:48) *
O ja też mam konia na biegunach z udawanym siodłem icon_smile.gif

To musimy obydwie pomierzyć, które będzie lepsze dla Korka, bo pewnie gdyby Lutnia brała od Ciebie ubrania to by jej było łatwiej wziąć wszystko za jednym razem.
Ale generalnie myślę, że ten pomysł z siodłem od konia na biegunach może fajnie wypalić
cyd
Agnieszka_82
nie, 04 wrz 2011 - 10:50
Jaki czad ! Lutnia jesteś boska ! Pomysł REWELACYJNY !!!!
Oczywiście czekam z wielką niecierpliwością na zdjęcia ! icon_smile.gif
Agnieszka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,804
Dołączył: czw, 25 cze 09 - 23:02
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 27,969




post nie, 04 wrz 2011 - 10:50
Post #17

Jaki czad ! Lutnia jesteś boska ! Pomysł REWELACYJNY !!!!
Oczywiście czekam z wielką niecierpliwością na zdjęcia ! icon_smile.gif

--------------------
Nasze Małe Wielkie Szczęście 06/08/2010 r, 18:10 -> 3250 gr, 55 cm


Nasz Drugi Cud 02/02/2015 r, 9:00 -> 3490 gr, 52 cm
fifafo
nie, 04 wrz 2011 - 19:30
super podziwiam pasjÄ™ icon_smile.gif
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post nie, 04 wrz 2011 - 19:30
Post #18

super podziwiam pasjÄ™ icon_smile.gif

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
xxyy
nie, 04 wrz 2011 - 20:28
A ja OT
alez masz pieknego tego psa icon_smile.gif
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post nie, 04 wrz 2011 - 20:28
Post #19

A ja OT
alez masz pieknego tego psa icon_smile.gif
Lutnia
nie, 04 wrz 2011 - 21:41
Leni - dziękuję icon_smile.gif Przekażę hodowcy, ja go tylko karmię i kocham, cała reszta to zasługa genów.

Agnieszka - jeśli wszystko się uda to trzeba będzie tylko trzymać kciuki by nie padało. Korek w deszczu nie współpracuje a zabawa fajna jest wtedy, gdy jemu też sprawia przyjemność.

fifafo - nie wiem, czy to jeszcze pasja czy już świr. Obawiam się, że jestem niebezpiecznie blisko tego drugiego 37.gif

cydorko, aronko, jully - pomysł z zabawkowym siodłem jest rewelacyjny, obawiam się tylko, że Koreczek ma sporo większy obwód w miejscu, gdzie siodło się zakłada icon_smile.gif ale... może da się je jakoś zamontować (a Korek zaakceptuje to na sobie).

Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post nie, 04 wrz 2011 - 21:41
Post #20

Leni - dziękuję icon_smile.gif Przekażę hodowcy, ja go tylko karmię i kocham, cała reszta to zasługa genów.

Agnieszka - jeśli wszystko się uda to trzeba będzie tylko trzymać kciuki by nie padało. Korek w deszczu nie współpracuje a zabawa fajna jest wtedy, gdy jemu też sprawia przyjemność.

fifafo - nie wiem, czy to jeszcze pasja czy już świr. Obawiam się, że jestem niebezpiecznie blisko tego drugiego 37.gif

cydorko, aronko, jully - pomysł z zabawkowym siodłem jest rewelacyjny, obawiam się tylko, że Koreczek ma sporo większy obwód w miejscu, gdzie siodło się zakłada icon_smile.gif ale... może da się je jakoś zamontować (a Korek zaakceptuje to na sobie).



--------------------
> Nie mam siÄ™ w co ubrać!!!, gdzie to kupić/wypożyczyć?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 00:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama