Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Prośba

, od moderatorów :)
> , od moderatorów :)
EwaKW
wto, 31 lip 2012 - 10:26
Witam
Pojawia się w dziale "na każdy temat" bardzo wiele wątków, z dopiskiem "proszę nie przenosić przez .... (jakiś czas, kilka dni itd.),
wątków, które powinni znaleźć się w zupełnie innych działach forum.
Rozumiemy, że mogą zdarzyć się sytuacje wyjątkowe ale prosimy nienadużywanie tej możliwości.
Rozpoczynanie wątków w odpowiednich działach (jest ich dużo i przybywają nowe na prośbę użytkowników) sprawia, że forum jest przejrzyste i czytelne a tym samym łatwiej jest znaleźć pomoc i odpowiedzi na konkretne pytania.

pozdrawiam
Ewa
EwaKW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,011
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 08:05
SkÄ…d: Zielonki
Nr użytkownika: 225

GG:


post wto, 31 lip 2012 - 10:26
Post #1

Witam
Pojawia się w dziale "na każdy temat" bardzo wiele wątków, z dopiskiem "proszę nie przenosić przez .... (jakiś czas, kilka dni itd.),
wątków, które powinni znaleźć się w zupełnie innych działach forum.
Rozumiemy, że mogą zdarzyć się sytuacje wyjątkowe ale prosimy nienadużywanie tej możliwości.
Rozpoczynanie wątków w odpowiednich działach (jest ich dużo i przybywają nowe na prośbę użytkowników) sprawia, że forum jest przejrzyste i czytelne a tym samym łatwiej jest znaleźć pomoc i odpowiedzi na konkretne pytania.

pozdrawiam
Ewa

--------------------
Kuba (14.09.02)
milutka
wto, 31 lip 2012 - 11:03
Niestety, ale czasami w odpowiednich działach nie zagląda prawie nikt, tylko od czasu do czasu, a czasami jest potrzebna natychmiastowa porada.

Ale ja osobiście wezmę sobie to do serca, aby nie nadużywać tego icon_smile.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post wto, 31 lip 2012 - 11:03
Post #2

Niestety, ale czasami w odpowiednich działach nie zagląda prawie nikt, tylko od czasu do czasu, a czasami jest potrzebna natychmiastowa porada.

Ale ja osobiście wezmę sobie to do serca, aby nie nadużywać tego icon_smile.gif

--------------------
ulla
wto, 31 lip 2012 - 13:50
CYTAT(milutka @ Tue, 31 Jul 2012 - 12:03) *
Niestety, ale czasami w odpowiednich działach nie zagląda prawie nikt, tylko od czasu do czasu, a czasami jest potrzebna natychmiastowa porada.


Tak owszem bywa, ale też np. dział "zdrowie i pielęgnacja dziecka", jest popularny. Co więcej, zazwyczaj szybciej i łatwiej tam dostać odpowiedź niż na "na każdy temat". A mimo to, tutaj pojawiają się wątki z prośbą o nieprzenoszenie, które powinny znaleźć się tam.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post wto, 31 lip 2012 - 13:50
Post #3

CYTAT(milutka @ Tue, 31 Jul 2012 - 12:03) *
Niestety, ale czasami w odpowiednich działach nie zagląda prawie nikt, tylko od czasu do czasu, a czasami jest potrzebna natychmiastowa porada.


Tak owszem bywa, ale też np. dział "zdrowie i pielęgnacja dziecka", jest popularny. Co więcej, zazwyczaj szybciej i łatwiej tam dostać odpowiedź niż na "na każdy temat". A mimo to, tutaj pojawiają się wątki z prośbą o nieprzenoszenie, które powinny znaleźć się tam.


--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
e_Ena
wto, 31 lip 2012 - 16:29
CYTAT(EwaKW @ Tue, 31 Jul 2012 - 11:26) *
Rozpoczynanie wątków w odpowiednich działach (jest ich dużo i przybywają nowe na prośbę użytkowników) sprawia, że forum jest przejrzyste i czytelne a tym samym łatwiej jest znaleźć pomoc i odpowiedzi na konkretne pytania.
pozdrawiam
Ewa

Jak dla mnie to nawet za dużo tych podfór, nie wiem czy dzięki temu forum jest bardziej przejrzyste, czy robi się większy chaos (czasem jeden temat pasuje do kilku podfór, nie wiadomo gdzie go umieścić/szukać), ale skoro większości tak pasuje to ok icon_smile.gif.
Prawdą jest, że sama przeglądam głównie "na każdy temat", dużo rzadziej inne podfora, chyba że przez opcję "zobacz nowe posty". Ale używając tej opcji też łatwo nowy temat przeoczyć, bo gubi się między rówieśniczymi i sprzedam, któych jest sporo, a w które nie wchodzę (no czasem w sprzedam icon_wink.gif)
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post wto, 31 lip 2012 - 16:29
Post #4

CYTAT(EwaKW @ Tue, 31 Jul 2012 - 11:26) *
Rozpoczynanie wątków w odpowiednich działach (jest ich dużo i przybywają nowe na prośbę użytkowników) sprawia, że forum jest przejrzyste i czytelne a tym samym łatwiej jest znaleźć pomoc i odpowiedzi na konkretne pytania.
pozdrawiam
Ewa

Jak dla mnie to nawet za dużo tych podfór, nie wiem czy dzięki temu forum jest bardziej przejrzyste, czy robi się większy chaos (czasem jeden temat pasuje do kilku podfór, nie wiadomo gdzie go umieścić/szukać), ale skoro większości tak pasuje to ok icon_smile.gif.
Prawdą jest, że sama przeglądam głównie "na każdy temat", dużo rzadziej inne podfora, chyba że przez opcję "zobacz nowe posty". Ale używając tej opcji też łatwo nowy temat przeoczyć, bo gubi się między rówieśniczymi i sprzedam, któych jest sporo, a w które nie wchodzę (no czasem w sprzedam icon_wink.gif)
~Luna~
wto, 31 lip 2012 - 20:23
RozwiÄ…zanie jest proste.

Skoro powstało już tyle podforów (podfor) , i okazuje się , że ciągle brak tego jednego, docelowego, to wystarczy stworzyć jeszcze to jedno miejsce na nagłe przypadki .

Tak, proszę o utworzenie podforum "Nagłe Przypadki" , czy nazwę jakąś w ten deseń , i tam będą zakładane wszystkie tematy wymagające szybkiej odpowiedzi.
Wiadomo będzie, że jeśli pojawi się tam nowy temat, to ktoś potrzebuje nagłej forumowej pomocy.
Nie ważne, czy będą tam posty dotyczące zdrowia, czy innej sprawy, ważne, że będzie jedno miejsce w którym można będzie poprosić o pilną odpowiedź w każdej sprawie.

Proste ?
Proste.

Ten post edytował AQA wto, 31 lip 2012 - 20:25
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 31 lip 2012 - 20:23
Post #5

RozwiÄ…zanie jest proste.

Skoro powstało już tyle podforów (podfor) , i okazuje się , że ciągle brak tego jednego, docelowego, to wystarczy stworzyć jeszcze to jedno miejsce na nagłe przypadki .

Tak, proszę o utworzenie podforum "Nagłe Przypadki" , czy nazwę jakąś w ten deseń , i tam będą zakładane wszystkie tematy wymagające szybkiej odpowiedzi.
Wiadomo będzie, że jeśli pojawi się tam nowy temat, to ktoś potrzebuje nagłej forumowej pomocy.
Nie ważne, czy będą tam posty dotyczące zdrowia, czy innej sprawy, ważne, że będzie jedno miejsce w którym można będzie poprosić o pilną odpowiedź w każdej sprawie.

Proste ?
Proste.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
amo
wto, 31 lip 2012 - 20:29
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post wto, 31 lip 2012 - 20:29
Post #6

A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.

--------------------



Okruszek (+2010)
Helena
wto, 31 lip 2012 - 20:36
CYTAT(amo @ Tue, 31 Jul 2012 - 19:29) *
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.



i to jest najlepsze rozwiÄ…zanie icon_smile.gif
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post wto, 31 lip 2012 - 20:36
Post #7

CYTAT(amo @ Tue, 31 Jul 2012 - 19:29) *
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.



i to jest najlepsze rozwiÄ…zanie icon_smile.gif

--------------------
skanna
wto, 31 lip 2012 - 20:43
CYTAT(Helena @ Tue, 31 Jul 2012 - 20:36) *
i to jest najlepsze rozwiÄ…zanie icon_smile.gif


Ano właśnie - ile razy zdarzało mi się odpisywać na posty na podforach, na które bym z racji tematyki w ogóle nie zajrzała - nie zliczę. Po co przeglądać każde forum z osobna, skoro wszystko, co nowe podane jak na tacy? icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post wto, 31 lip 2012 - 20:43
Post #8

CYTAT(Helena @ Tue, 31 Jul 2012 - 20:36) *
i to jest najlepsze rozwiÄ…zanie icon_smile.gif


Ano właśnie - ile razy zdarzało mi się odpisywać na posty na podforach, na które bym z racji tematyki w ogóle nie zajrzała - nie zliczę. Po co przeglądać każde forum z osobna, skoro wszystko, co nowe podane jak na tacy? icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Dorotka25
wto, 31 lip 2012 - 23:44
CYTAT(amo @ Tue, 31 Jul 2012 - 19:29) *
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.

I ja tak robię. Czasem jednak irytuje mnie, jak widzę w tytule wątku "proszę nie przenosić", w przypadku osób, które robią to notorycznie 21.gif
Dorotka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 08:25
Nr użytkownika: 134




post wto, 31 lip 2012 - 23:44
Post #9

CYTAT(amo @ Tue, 31 Jul 2012 - 19:29) *
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.

I ja tak robię. Czasem jednak irytuje mnie, jak widzę w tytule wątku "proszę nie przenosić", w przypadku osób, które robią to notorycznie 21.gif
Anabea
nie, 14 kwi 2013 - 10:37
.

Ten post edytował Anabea nie, 14 kwi 2013 - 10:39
Anabea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 79
Dołączył: pią, 01 lut 13 - 17:33
Nr użytkownika: 41,592




post nie, 14 kwi 2013 - 10:37
Post #10

.

--------------------

Honey*
nie, 14 kwi 2013 - 11:31
ja zaczelam uzywac opcji zobacz nowe posty.
nie mialam w zwyczaju wchodzic na wszytskie podfora.
a tym sposobem wiem gdzie co nowego
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post nie, 14 kwi 2013 - 11:31
Post #11

ja zaczelam uzywac opcji zobacz nowe posty.
nie mialam w zwyczaju wchodzic na wszytskie podfora.
a tym sposobem wiem gdzie co nowego

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
Justine_Ch
czw, 16 maj 2013 - 10:46
Może mało w temacie, ale chciałam poczynić uwagę... Uważam, że jest to najlepiej zorganizowane forum jakie widziałam i do tego jest wyposażone w przeróżne dodatkowe funkcje ułatwiające korzystanie z niego (np. zobacz nowe posty, szukaj). To moje ulubione forum icon_biggrin.gif
Justine_Ch


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,002
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 11:26
SkÄ…d: Karlino
Nr użytkownika: 10,047




post czw, 16 maj 2013 - 10:46
Post #12

Może mało w temacie, ale chciałam poczynić uwagę... Uważam, że jest to najlepiej zorganizowane forum jakie widziałam i do tego jest wyposażone w przeróżne dodatkowe funkcje ułatwiające korzystanie z niego (np. zobacz nowe posty, szukaj). To moje ulubione forum icon_biggrin.gif

--------------------
Cieszę się małżeństwem od 17 czerwca 2006r :0)





wafelek
wto, 12 gru 2017 - 13:41
ja klikam pokaż najnowsze posty i dzięki temu wiem co i gdzie icon_smile.gif
wafelek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: czw, 23 lis 17 - 19:25
Nr użytkownika: 50,980




post wto, 12 gru 2017 - 13:41
Post #13

ja klikam pokaż najnowsze posty i dzięki temu wiem co i gdzie icon_smile.gif
wafel
śro, 13 gru 2017 - 12:17
niestety tak to jest że każdy chce by przeczytano jego post i doradzono mu
wafel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: śro, 22 lis 17 - 14:24
Nr użytkownika: 50,965




post śro, 13 gru 2017 - 12:17
Post #14

niestety tak to jest że każdy chce by przeczytano jego post i doradzono mu
Patunia009
śro, 15 sie 2018 - 12:50
CYTAT(amo @ Tue, 31 Jul 2012 - 21:29) *
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.


dokładnie robię tak samo i to chyba najlepszy sposób żeby być na bieżąco icon_smile.gif
Patunia009


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 69
Dołączył: pią, 20 kwi 18 - 17:01
Nr użytkownika: 51,786




post śro, 15 sie 2018 - 12:50
Post #15

CYTAT(amo @ Tue, 31 Jul 2012 - 21:29) *
A ja mam zwyczaj klikania w "zobacz nowe posty", dzięki czemu przeglądam wszystkie od mojej ostatniej wizyty niezależnie w jakim napisany został dziale - ten sposób wyszukiwania wydaje mi się najbardziej efektywny.


dokładnie robię tak samo i to chyba najlepszy sposób żeby być na bieżąco icon_smile.gif
> ProÅ›ba, od moderatorów :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 14:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama