Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Brita - dzbankowy filtr do wody - czy warto?

> 
Pronto
sob, 28 kwi 2007 - 08:30
Na PayBack. Jak kupuję coś w internecie w sklepach, z którymi mają umowy, albo płacę prowizję na Allegro, to dostaję punkty, a potem mogę sobie wybrać nagrodę.
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post sob, 28 kwi 2007 - 08:30
Post #21

Na PayBack. Jak kupuję coś w internecie w sklepach, z którymi mają umowy, albo płacę prowizję na Allegro, to dostaję punkty, a potem mogę sobie wybrać nagrodę.
Pronto
czw, 03 maj 2007 - 22:40
Dzbanek przyszedł w poniedziałek.
Dla potomności (i ewentualnych innych zainteresowanych osób icon_biggrin.gif ) napiszę, że jest rewelacyjny, a woda krystaliczna i smaczna jak mineralna!
Dzięki za wszystkie rady, które zachęciły mnie do nabycia tego dzbanka. icon_biggrin.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post czw, 03 maj 2007 - 22:40
Post #22

Dzbanek przyszedł w poniedziałek.
Dla potomności (i ewentualnych innych zainteresowanych osób icon_biggrin.gif ) napiszę, że jest rewelacyjny, a woda krystaliczna i smaczna jak mineralna!
Dzięki za wszystkie rady, które zachęciły mnie do nabycia tego dzbanka. icon_biggrin.gif
moko.
sob, 05 maj 2007 - 11:39
dostałam ten czajnik w prezencie i jest super, bardzo zadowolona jestem z niego, tym bardziej, ze OSKAR wypija kilka litrów wody dziennie.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post sob, 05 maj 2007 - 11:39
Post #23

dostałam ten czajnik w prezencie i jest super, bardzo zadowolona jestem z niego, tym bardziej, ze OSKAR wypija kilka litrów wody dziennie.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
justin
czw, 17 maj 2007 - 21:56
zakupiłam,
woda praktycznie filtruje sie non stop.
Przelewam do czajnika i gotuję, albo pijemy prosto z dzbanka.
Mineralka stoi nie ruszona w spiżarni 02.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 17 maj 2007 - 21:56
Post #24

zakupiłam,
woda praktycznie filtruje sie non stop.
Przelewam do czajnika i gotuję, albo pijemy prosto z dzbanka.
Mineralka stoi nie ruszona w spiżarni 02.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
tissaia
pon, 21 maj 2007 - 12:03
no to ja tylko dodam jeszcze jeden głos do chóru zachwytów nad Britą icon_smile.gif Jest rewelacyjna!
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post pon, 21 maj 2007 - 12:03
Post #25

no to ja tylko dodam jeszcze jeden głos do chóru zachwytów nad Britą icon_smile.gif Jest rewelacyjna!

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
igahubert

Go??







post pon, 21 maj 2007 - 12:33
Post #26

Kurcze, to można pić od razu z dzbanka? Cholera, ja kupowałam w Niemczech i ni w ząb nie rozumiem co jest napisane. Filtry zmieniam jak już woda się za długo filtruje. Załamałam się, bo używamy Brity od ok. 8 lat (oczywiście zmieniłam już dzbanki na ładniejsze icon_smile.gif ), a ja nie daję dziecku pić z dzbanka tylko gotuję i czasem musi pić ciepłą, nie daruję sobie tego icon_redface.gif
lilitu1
pon, 21 maj 2007 - 15:02
Polecam!!
uzywamy takiego juz od kilku lat i sa swietne,wode pijemy tylko po przefiltrowaniu,jestesmy bardzo zadowoleni,woda po przefiltrowaniu smakuje jak mineralna:)
lilitu1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 317
Dołączył: czw, 14 wrz 06 - 11:51
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 7,479

GG:


post pon, 21 maj 2007 - 15:02
Post #27

Polecam!!
uzywamy takiego juz od kilku lat i sa swietne,wode pijemy tylko po przefiltrowaniu,jestesmy bardzo zadowoleni,woda po przefiltrowaniu smakuje jak mineralna:)

--------------------
Moj kochany synek Maciuś<ur.02-09-2006>


a oto Król Maciek I : https://lilitu1.fotosik.pl/albumy/86926.html

Manatka
pon, 21 maj 2007 - 18:08
Dołączam do zadowolonych uzytkowników Brity. Dostałam go od teściów, gdy urodziła się Natalka, żeby dziecko nie piło tego czegoś co leci z naszego kranu. Krótko przed urodzeniem Milenki strzaskałam dzbanek (ciązowa niezgrabność 08.gif ) i kupiłam już ten nowy w promocji z czterema wkładami Maxtra.
Nie potrafię napić się herbaty z wody nieprzefiltrowanej. Tworzy się taki paskudny kozuch, że odbiera wszelką ochotę na ten szlachetny jednak napój.
Niestety woda jest tak paskudna, że filtry muszę wymieniać góra co dwa i pół tygodnia, czasem co dwa.
Manatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 63
Dołączył: sob, 26 kwi 03 - 00:27
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 652

GG:


post pon, 21 maj 2007 - 18:08
Post #28

Dołączam do zadowolonych uzytkowników Brity. Dostałam go od teściów, gdy urodziła się Natalka, żeby dziecko nie piło tego czegoś co leci z naszego kranu. Krótko przed urodzeniem Milenki strzaskałam dzbanek (ciązowa niezgrabność 08.gif ) i kupiłam już ten nowy w promocji z czterema wkładami Maxtra.
Nie potrafię napić się herbaty z wody nieprzefiltrowanej. Tworzy się taki paskudny kozuch, że odbiera wszelką ochotę na ten szlachetny jednak napój.
Niestety woda jest tak paskudna, że filtry muszę wymieniać góra co dwa i pół tygodnia, czasem co dwa.

--------------------
Manatka, Tala i Milenka


___________________________________________________
***Strona Natalki***
karo23
śro, 23 maj 2007 - 22:55
kurcze to ja tez chyba sie namowie. sprawdze na allegro za ile i chyba kupie 02.gif
karo23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,754
Dołączył: śro, 14 gru 05 - 12:10
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 4,291




post śro, 23 maj 2007 - 22:55
Post #29

kurcze to ja tez chyba sie namowie. sprawdze na allegro za ile i chyba kupie 02.gif

--------------------
Moje kochane szkraby :)

Matylda 11.11.2006 ; Filip 20.11.2008
justin
śro, 14 lis 2007 - 23:45
czy Wam też się tak robi?

Mam dzbanek Brita. Filtr teoretycznie powinien wystarczyć na 4 tyg. Mam jeszcze taki mrugający przypominacz na pokrywce, co tydzień znika jeden pasek gdy znikną cztery to mam sygnał, że czas wymienić filtr. Ale...
Po około dwóch tygodniach użytkowania w wodzie przegotownej w czajniku robi się taki biały nalot, kożuch, co to jest???
Może muszę wymieniac filtr wcześniej, częściej. W instrukcji pisze, żeby ustawić sobie te paseczki i co 4 tyg. wymieniać. Ale ja dużo wody leję i często uzyam. Teściowa jest sama, mało korzysta i wymienai filtr tak jak my, co 4 tyg.
Czyli nie zależy to od ilości przepuszczonej wody.
Nie ma żadnego wskaźnika pokazującego np. zużycie filtra.

Ale głównie chodzi mi o ten nalot biały, czy Wy też to macie?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 14 lis 2007 - 23:45
Post #30

czy Wam też się tak robi?

Mam dzbanek Brita. Filtr teoretycznie powinien wystarczyć na 4 tyg. Mam jeszcze taki mrugający przypominacz na pokrywce, co tydzień znika jeden pasek gdy znikną cztery to mam sygnał, że czas wymienić filtr. Ale...
Po około dwóch tygodniach użytkowania w wodzie przegotownej w czajniku robi się taki biały nalot, kożuch, co to jest???
Może muszę wymieniac filtr wcześniej, częściej. W instrukcji pisze, żeby ustawić sobie te paseczki i co 4 tyg. wymieniać. Ale ja dużo wody leję i często uzyam. Teściowa jest sama, mało korzysta i wymienai filtr tak jak my, co 4 tyg.
Czyli nie zależy to od ilości przepuszczonej wody.
Nie ma żadnego wskaźnika pokazującego np. zużycie filtra.

Ale głównie chodzi mi o ten nalot biały, czy Wy też to macie?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Pronto
czw, 15 lis 2007 - 13:24
Nic takiego u mnie się nie pojawia.
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post czw, 15 lis 2007 - 13:24
Post #31

Nic takiego u mnie się nie pojawia.
Agnieszka.zg
czw, 15 lis 2007 - 18:45
ja też mam taki z elektonicznym wskażnikiem a w zasadzie to miała bo się chyba zepsób, po prostu pilnuję że jak mija 2 mies. to kupuję nowy i już
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post czw, 15 lis 2007 - 18:45
Post #32

ja też mam taki z elektonicznym wskażnikiem a w zasadzie to miała bo się chyba zepsób, po prostu pilnuję że jak mija 2 mies. to kupuję nowy i już

--------------------
sklepowa
pią, 16 lis 2007 - 14:34
Kupiłam mamie na prezent i jest zachwycona. Tym bardziej, że u niej woda ma dużo białego osadu - podłoże kredowe miasta i taki dzbanek świetnie się sprawdza.
sklepowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: śro, 23 maj 07 - 11:17
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,500




post pią, 16 lis 2007 - 14:34
Post #33

Kupiłam mamie na prezent i jest zachwycona. Tym bardziej, że u niej woda ma dużo białego osadu - podłoże kredowe miasta i taki dzbanek świetnie się sprawdza.
anita b.
wto, 20 lis 2007 - 09:02
CYTAT(justin @ śro, 14 lis 2007 - 23:45) *
czy Wam też się tak robi?

Mam dzbanek Brita. Filtr teoretycznie powinien wystarczyć na 4 tyg. Mam jeszcze taki mrugający przypominacz na pokrywce, co tydzień znika jeden pasek gdy znikną cztery to mam sygnał, że czas wymienić filtr. Ale...
Po około dwóch tygodniach użytkowania w wodzie przegotownej w czajniku robi się taki biały nalot, kożuch, co to jest???
Może muszę wymieniac filtr wcześniej, częściej. W instrukcji pisze, żeby ustawić sobie te paseczki i co 4 tyg. wymieniać. Ale ja dużo wody leję i często uzyam. Teściowa jest sama, mało korzysta i wymienai filtr tak jak my, co 4 tyg.
Czyli nie zależy to od ilości przepuszczonej wody.
Nie ma żadnego wskaźnika pokazującego np. zużycie filtra.

Ale głównie chodzi mi o ten nalot biały, czy Wy też to macie?


poczytaj co dziewczyny pisały wyżej
filtr starcza na około 150 litrów, ten wyświetlacz na górze po prostu przypomina, że upłynęły 4 tygodnie - bez wzgledu na to, jaką ilość wody przepuścisz

przelicz sobie, ile dziennie przepuszczasz przez filtr i będziesz miała odpowiedź icon_smile.gif
anita b.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 18:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,157




post wto, 20 lis 2007 - 09:02
Post #34

CYTAT(justin @ śro, 14 lis 2007 - 23:45) *
czy Wam też się tak robi?

Mam dzbanek Brita. Filtr teoretycznie powinien wystarczyć na 4 tyg. Mam jeszcze taki mrugający przypominacz na pokrywce, co tydzień znika jeden pasek gdy znikną cztery to mam sygnał, że czas wymienić filtr. Ale...
Po około dwóch tygodniach użytkowania w wodzie przegotownej w czajniku robi się taki biały nalot, kożuch, co to jest???
Może muszę wymieniac filtr wcześniej, częściej. W instrukcji pisze, żeby ustawić sobie te paseczki i co 4 tyg. wymieniać. Ale ja dużo wody leję i często uzyam. Teściowa jest sama, mało korzysta i wymienai filtr tak jak my, co 4 tyg.
Czyli nie zależy to od ilości przepuszczonej wody.
Nie ma żadnego wskaźnika pokazującego np. zużycie filtra.

Ale głównie chodzi mi o ten nalot biały, czy Wy też to macie?


poczytaj co dziewczyny pisały wyżej
filtr starcza na około 150 litrów, ten wyświetlacz na górze po prostu przypomina, że upłynęły 4 tygodnie - bez wzgledu na to, jaką ilość wody przepuścisz

przelicz sobie, ile dziennie przepuszczasz przez filtr i będziesz miała odpowiedź icon_smile.gif

--------------------
anita, mama Łukasza (9.09.2005)
Manatka
śro, 19 gru 2007 - 19:11
Ja muszę wymieniać co około 2 tygodnie. Jesli tego nie zrobię na wodzie w czajniku robi sie kożuch, takie białe skupiska, czajnik kamienieje, a na herbacie widać jakby plamę oleju na wiśle icon_wink.gif Okropną mamy wodę icon_sad.gif
Włąsnie się zbieram do kupienia nowego filtra i nie chce mi sie ekstra jechać do sklepu.
Zastanawiam się nad zmianą Brity na Dzbanek i filtry Anna. Ma ktoś z Was? Jaka róznica? Dzbanek kosztuje niecałe 40 zł a filtr około13-14zł, no i filtry anna mam pod nosem. Hmmm...
Manatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 63
Dołączył: sob, 26 kwi 03 - 00:27
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 652

GG:


post śro, 19 gru 2007 - 19:11
Post #35

Ja muszę wymieniać co około 2 tygodnie. Jesli tego nie zrobię na wodzie w czajniku robi sie kożuch, takie białe skupiska, czajnik kamienieje, a na herbacie widać jakby plamę oleju na wiśle icon_wink.gif Okropną mamy wodę icon_sad.gif
Włąsnie się zbieram do kupienia nowego filtra i nie chce mi sie ekstra jechać do sklepu.
Zastanawiam się nad zmianą Brity na Dzbanek i filtry Anna. Ma ktoś z Was? Jaka róznica? Dzbanek kosztuje niecałe 40 zł a filtr około13-14zł, no i filtry anna mam pod nosem. Hmmm...

--------------------
Manatka, Tala i Milenka


___________________________________________________
***Strona Natalki***
emce
śro, 19 gru 2007 - 19:21
CYTAT(Manatka @ śro, 19 gru 2007 - 19:11) *
Zastanawiam się nad zmianą Brity na Dzbanek i filtry Anna. Ma ktoś z Was? Jaka róznica? Dzbanek kosztuje niecałe 40 zł a filtr około13-14zł, no i filtry anna mam pod nosem. Hmmm...


My do dzbanka Britty uzywamy zamiennie filtry Britty i Anny (u nas pasują). Różnicy nie widzę żadnej, poza pełniejszym portfelem. icon_wink.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post śro, 19 gru 2007 - 19:21
Post #36

CYTAT(Manatka @ śro, 19 gru 2007 - 19:11) *
Zastanawiam się nad zmianą Brity na Dzbanek i filtry Anna. Ma ktoś z Was? Jaka róznica? Dzbanek kosztuje niecałe 40 zł a filtr około13-14zł, no i filtry anna mam pod nosem. Hmmm...


My do dzbanka Britty uzywamy zamiennie filtry Britty i Anny (u nas pasują). Różnicy nie widzę żadnej, poza pełniejszym portfelem. icon_wink.gif
justin
czw, 20 gru 2007 - 10:17
CYTAT(Manatka @ śro, 19 gru 2007 - 19:11) *
Ja muszę wymieniać co około 2 tygodnie. Jesli tego nie zrobię na wodzie w czajniku robi sie kożuch, takie białe skupiska, czajnik kamienieje, a na herbacie widać jakby plamę oleju na wiśle icon_wink.gif Okropną mamy wodę icon_sad.gif
Włąsnie się zbieram do kupienia nowego filtra i nie chce mi sie ekstra jechać do sklepu.
Zastanawiam się nad zmianą Brity na Dzbanek i filtry Anna. Ma ktoś z Was? Jaka róznica? Dzbanek kosztuje niecałe 40 zł a filtr około13-14zł, no i filtry anna mam pod nosem. Hmmm...


Manatka, o to właśnie mi chodzi o ten wstrętny kozuch, fuj.

Chyba muszę przeliczyc ile właściwie wody filtrujemy, bo na pewno jest to kilka dzbanków dziennie.

I jak tam te filtry anna?
Chyba też się za nimi rozejrzę icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 20 gru 2007 - 10:17
Post #37

CYTAT(Manatka @ śro, 19 gru 2007 - 19:11) *
Ja muszę wymieniać co około 2 tygodnie. Jesli tego nie zrobię na wodzie w czajniku robi sie kożuch, takie białe skupiska, czajnik kamienieje, a na herbacie widać jakby plamę oleju na wiśle icon_wink.gif Okropną mamy wodę icon_sad.gif
Włąsnie się zbieram do kupienia nowego filtra i nie chce mi sie ekstra jechać do sklepu.
Zastanawiam się nad zmianą Brity na Dzbanek i filtry Anna. Ma ktoś z Was? Jaka róznica? Dzbanek kosztuje niecałe 40 zł a filtr około13-14zł, no i filtry anna mam pod nosem. Hmmm...


Manatka, o to właśnie mi chodzi o ten wstrętny kozuch, fuj.

Chyba muszę przeliczyc ile właściwie wody filtrujemy, bo na pewno jest to kilka dzbanków dziennie.

I jak tam te filtry anna?
Chyba też się za nimi rozejrzę icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Mika
czw, 20 gru 2007 - 14:26
w instrukcji było coś jeszcze napisane o tym,że jeśli raz za razem chce się przefiltrować 3 dzbanki to między 2 a 3 filtracją powinna być półgodzinna przerwa -tak mi cos dzwoni

poza tym widać po filtrze jak już się zużyje -na dnie pojawiają się ziarenka -coś jak czarny piasek

u mnie wychodzi mniej więcej jeden filtr na 3 miesiące -muszę tylko pamiętać ile razy resetowałam zegar wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 20 gru 2007 - 14:26
Post #38

w instrukcji było coś jeszcze napisane o tym,że jeśli raz za razem chce się przefiltrować 3 dzbanki to między 2 a 3 filtracją powinna być półgodzinna przerwa -tak mi cos dzwoni

poza tym widać po filtrze jak już się zużyje -na dnie pojawiają się ziarenka -coś jak czarny piasek

u mnie wychodzi mniej więcej jeden filtr na 3 miesiące -muszę tylko pamiętać ile razy resetowałam zegar wink.gif


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Gruszka
pon, 28 sty 2008 - 11:00
Za optymistycznym wydźwiękiem tego wątku i ja zakupiłam dzbanek filtrujący Brity - ale taki inkszy icon_wink.gif z Allegro, model niedostępny u nas, tylko w Niemczech - produkowany dla Tesco, ale pod oryginalnym logo Brity. Był duzo tańszy niz inne britowskie dzbanki. Pasuja ponoc wszystkie standardowe filtry innych producentów. Tylko cos mi nie gra w jednym miejscu. W instrukcji napisane jest, żeby wcisną filtr w otwór tak, żeby wpasował się w rowek, którego w moim dzbanku poprostu nie ma icon_biggrin.gif filtr tak czy siak się trzyma, ale mam minimalne obawy co do szczelności - tzn czy pomiędzy filtrem i brzegiem plastiku nie przecieka nieprzefiltrowana woda... Ale może to nas nie zabije... icon_wink.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 28 sty 2008 - 11:00
Post #39

Za optymistycznym wydźwiękiem tego wątku i ja zakupiłam dzbanek filtrujący Brity - ale taki inkszy icon_wink.gif z Allegro, model niedostępny u nas, tylko w Niemczech - produkowany dla Tesco, ale pod oryginalnym logo Brity. Był duzo tańszy niz inne britowskie dzbanki. Pasuja ponoc wszystkie standardowe filtry innych producentów. Tylko cos mi nie gra w jednym miejscu. W instrukcji napisane jest, żeby wcisną filtr w otwór tak, żeby wpasował się w rowek, którego w moim dzbanku poprostu nie ma icon_biggrin.gif filtr tak czy siak się trzyma, ale mam minimalne obawy co do szczelności - tzn czy pomiędzy filtrem i brzegiem plastiku nie przecieka nieprzefiltrowana woda... Ale może to nas nie zabije... icon_wink.gif

--------------------
Joka
pią, 15 lut 2008 - 13:19
A czy po przefiltrowaniu wody, gotujecie ją jeszcze, w moemncie kiedy używa się jej do mleka modyfikowanego, herbatki czy do rozcieńczenia soków dla dziecka?
Joka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 11:50
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 4,810




post pią, 15 lut 2008 - 13:19
Post #40

A czy po przefiltrowaniu wody, gotujecie ją jeszcze, w moemncie kiedy używa się jej do mleka modyfikowanego, herbatki czy do rozcieńczenia soków dla dziecka?

--------------------



Nie ludzie nami rządzą, lecz własne słabości.
> Brita - dzbankowy filtr do wody - czy warto?
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 00:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama