Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Lipcowe maluchy vol.4

> 
emilly
piÄ…, 27 sty 2012 - 10:24



,syn Wiewi ,ur. 28.06.2010

,syn Pati.n ,ur. 1.07.2010


,córka M4ru5i4 ,ur. 2.07.2010


,córka Nitro ,ur.2.07.2010


,córka Azumi ,ur.4.07.2010


,syn Iwonydancer ,ur.5.07.2010


,córka Anulek123 ,ur.6.07.2010


,córka Lyssej ,ur.8.07.2010


,córka Ewusen ,ur.8.07.2010


,syn Emilly ,ur.9.07.2010


,córka Iki ,ur.12.07.2010


,córka Gio-vanny ,ur.16.07.2010


,syn Promyx ,ur.17.07.2010


,syn Anecznik ,ur.18.07.2010


,córka Madzikred ,ur.18.07.2010


,córka Walizki ,ur.24.07.2010

********************************************************************************





A tu nasze wspomnienia z ciąży icon_wink.gif



Ten post edytował emilly czw, 30 sie 2012 - 10:10
emilly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: czw, 28 lut 08 - 17:57
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 18,473

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 10:24
Post #1




,syn Wiewi ,ur. 28.06.2010

,syn Pati.n ,ur. 1.07.2010


,córka M4ru5i4 ,ur. 2.07.2010


,córka Nitro ,ur.2.07.2010


,córka Azumi ,ur.4.07.2010


,syn Iwonydancer ,ur.5.07.2010


,córka Anulek123 ,ur.6.07.2010


,córka Lyssej ,ur.8.07.2010


,córka Ewusen ,ur.8.07.2010


,syn Emilly ,ur.9.07.2010


,córka Iki ,ur.12.07.2010


,córka Gio-vanny ,ur.16.07.2010


,syn Promyx ,ur.17.07.2010


,syn Anecznik ,ur.18.07.2010


,córka Madzikred ,ur.18.07.2010


,córka Walizki ,ur.24.07.2010

********************************************************************************





A tu nasze wspomnienia z ciąży icon_wink.gif

m4rusia
piÄ…, 27 sty 2012 - 14:25
A tutaj z kolei chcę być pierwsza... a co? icon_smile.gif
Emilly śliczna stronka icon_wink.gif


edit: Moge prosić na 1 str o linka do wątku ciążowego?? 37.gif Bo ja często lubię sobie powspominać icon_smile.gif

edII Zdjęcie Leniwca na pierwszą stronę



Ten post edytował M4ru5i4 pią, 27 sty 2012 - 14:34
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 14:25
Post #2

A tutaj z kolei chcę być pierwsza... a co? icon_smile.gif
Emilly śliczna stronka icon_wink.gif


edit: Moge prosić na 1 str o linka do wątku ciążowego?? 37.gif Bo ja często lubię sobie powspominać icon_smile.gif

edII Zdjęcie Leniwca na pierwszą stronę



--------------------
Anecznik
piÄ…, 27 sty 2012 - 14:32
Marta Ty sie lepiej nie pchaj jako pierwsza bo na innym rówieśniczym wątku miałyśmy z dziewczynami taka tradycję, ze która pierwsza na nowej odsłonie ta dostaje "prezent". Tym prezentem był bociek co oznaczało ciążę...uważaj bo się sprawdzało 29.gif No, ale Ty zabezpieczona i nikt boćka nie daje 04.gif

Emilly jak tylko poszukam Ciekawego zdjęcia to prześlę. Tylko nie pamiętam...na maila czy PW?

Wyobraźcie sobie, ze w środę późnym wieczorem kupiłam na all sukienkę. To kolejna zakupiona na moja imprezę, ale ta pierwsza niestety nie dojdzie w terminie bo sa opóźnienia w dostawie z zagranicy. Czekam już 3 tygodnie i poczekam pewnie kolejne. No więc zamówiłam w tą środę, babeczka pyta jak ja wysłać więc ja piszę, ze niech będzie za pobraniem (przesyłka gratis), że ekspresem bo potrzebna na już. Dzisiaj do drzwi puka listonosz (dzwonek nam zamarzł 37.gif ) i podaje mi paczkę z tą sukienką 23.gif Jestem w totalnym szoku bo z tak ekspresowa przesyłką jeszcze nigdy się nie spotkałam. Miałyście już taką przyjemność? Dodam, że sukienka za grosze i rewelacja. Szwagierka ma identyczną i kupiła dwa razy droższą 37.gif

edit: Emilly super pomysł z tymi naszymi szkrabami. Widok niesamowity, a jak się zmienili. SZOK!

Ten post edytował Anecznik pią, 27 sty 2012 - 14:33
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 14:32
Post #3

Marta Ty sie lepiej nie pchaj jako pierwsza bo na innym rówieśniczym wątku miałyśmy z dziewczynami taka tradycję, ze która pierwsza na nowej odsłonie ta dostaje "prezent". Tym prezentem był bociek co oznaczało ciążę...uważaj bo się sprawdzało 29.gif No, ale Ty zabezpieczona i nikt boćka nie daje 04.gif

Emilly jak tylko poszukam Ciekawego zdjęcia to prześlę. Tylko nie pamiętam...na maila czy PW?

Wyobraźcie sobie, ze w środę późnym wieczorem kupiłam na all sukienkę. To kolejna zakupiona na moja imprezę, ale ta pierwsza niestety nie dojdzie w terminie bo sa opóźnienia w dostawie z zagranicy. Czekam już 3 tygodnie i poczekam pewnie kolejne. No więc zamówiłam w tą środę, babeczka pyta jak ja wysłać więc ja piszę, ze niech będzie za pobraniem (przesyłka gratis), że ekspresem bo potrzebna na już. Dzisiaj do drzwi puka listonosz (dzwonek nam zamarzł 37.gif ) i podaje mi paczkę z tą sukienką 23.gif Jestem w totalnym szoku bo z tak ekspresowa przesyłką jeszcze nigdy się nie spotkałam. Miałyście już taką przyjemność? Dodam, że sukienka za grosze i rewelacja. Szwagierka ma identyczną i kupiła dwa razy droższą 37.gif

edit: Emilly super pomysł z tymi naszymi szkrabami. Widok niesamowity, a jak się zmienili. SZOK!

--------------------


Madzikred
piÄ…, 27 sty 2012 - 14:33
To ja będę druga.
Ika, stawki podali od 3800 zł brutto na umowę oczywiście a guwernantka nawet do 15 tyś ale to dla VIP'ów, babki z językami i innymi czarodziejstwami icon_razz.gif

I nie jestem druga, Anecznik mnie uprzedziła. icon_smile.gif Aż tak szybko nie miałam. Ale lepiej. Dostałam spódniczkę dla Darii na pocz. tyg a wczoraj pisze laska z pytaniem czy przelałam kasę. Szczena mi opadła. Zawsze zapisuję dane do przelewu na pulpicie i R. robi przelewy. Nie zastanawiałam się czy przelał skoro doszła spódniczką, byłam pewna że przelał a okazało się, że on nie przelał a laska wysłała przed otrzymaniem kasy. Hihihi.

Ten post edytował Madzikred pią, 27 sty 2012 - 14:40
Madzikred


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: pon, 01 lut 10 - 20:44
SkÄ…d: okolice Torunia
Nr użytkownika: 31,414




post piÄ…, 27 sty 2012 - 14:33
Post #4

To ja będę druga.
Ika, stawki podali od 3800 zł brutto na umowę oczywiście a guwernantka nawet do 15 tyś ale to dla VIP'ów, babki z językami i innymi czarodziejstwami icon_razz.gif

I nie jestem druga, Anecznik mnie uprzedziła. icon_smile.gif Aż tak szybko nie miałam. Ale lepiej. Dostałam spódniczkę dla Darii na pocz. tyg a wczoraj pisze laska z pytaniem czy przelałam kasę. Szczena mi opadła. Zawsze zapisuję dane do przelewu na pulpicie i R. robi przelewy. Nie zastanawiałam się czy przelał skoro doszła spódniczką, byłam pewna że przelał a okazało się, że on nie przelał a laska wysłała przed otrzymaniem kasy. Hihihi.

--------------------
"Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadasz sie,ze od tej chwili twoje serce bedzie przebywalo poza twoim cialem" Katharine Hadley



Mój blog. Nasza codziennosc
emilly
piÄ…, 27 sty 2012 - 14:56
Anecznik zdjęcie możecie przesłać mi albo na priva,albo na maila,albo wkleić na forum-wszysto jedno gdzie,poradzę sobie icon_wink.gif

Marta done icon_smile.gif
emilly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: czw, 28 lut 08 - 17:57
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 18,473

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 14:56
Post #5

Anecznik zdjęcie możecie przesłać mi albo na priva,albo na maila,albo wkleić na forum-wszysto jedno gdzie,poradzę sobie icon_wink.gif

Marta done icon_smile.gif
Anecznik
piÄ…, 27 sty 2012 - 14:56
CYTAT(Madzikred @ Fri, 27 Jan 2012 - 14:33) *
To ja będę druga.
Ika, stawki podali od 3800 zł brutto na umowę oczywiście a guwernantka nawet do 15 tyś ale to dla VIP'ów, babki z językami i innymi czarodziejstwami icon_razz.gif

I nie jestem druga, Anecznik mnie uprzedziła. icon_smile.gif Aż tak szybko nie miałam. Ale lepiej. Dostałam spódniczkę dla Darii na pocz. tyg a wczoraj pisze laska z pytaniem czy przelałam kasę. Szczena mi opadła. Zawsze zapisuję dane do przelewu na pulpicie i R. robi przelewy. Nie zastanawiałam się czy przelał skoro doszła spódniczką, byłam pewna że przelał a okazało się, że on nie przelał a laska wysłała przed otrzymaniem kasy. Hihihi.


Ja miałam trochę inną sytuację. Kupiliśmy nianię na all, kosztowała jakieś 120 zł. Facet miał wysłać nianię za pobraniem a tu nagle przychodzi paczka i kurier mówi, że przesyłka już zapłacona 01.gif Poczekałam jeden dzień, ale kontrahent się nie odezwał. Gryzło mnie sumienie bo jakoś tak nie potrafiłabym nikogo oszukać więc zadzwoniłam ja. Facet był pewien, ze dostal ode mnie kase na konto po czym okazało się, że jednak nie...no przeciez wiem czy robię przelew czy nie. Napisał mi maila typu "prosze o przesłanie należnej kwoty"...i tyle, nawet dziękuję za uczciwość...wówczas żałowałam, ale i tak wiem, że nie miałabym sumienia oszukać gościa.
A druga sytuacja była z reklamowanym wózkiem typu parasolka. Pisałam maila z reklamacją. ZDostałam odpowiedź, że nalezy porobić zdjęcia etc i to potrwa, az tu nagle przyjeżdża kurier z innym wózkiem i jeszcze nie chce tego do reklamacji. Firma się nie odezwała w końcu napisałam po tygodniu co mam zrobic z reklamowanym wózkiem. I owszem podziękowali za przypomnienie i wysłali na drugi dzień kuriera. Dla mnie bez sensu koszty bo wózek byl taniocha a sam kurier 30 zł razy dwa po przywieźli wcześniej nowy. Tak więc obliczyłam, że facet był ubity na kasie tyle, że z wózka nie miał żadnego zysku 29.gif No, ale to już jego problem bo nie myślał.

Ten post edytował Anecznik pią, 27 sty 2012 - 14:57
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 14:56
Post #6

CYTAT(Madzikred @ Fri, 27 Jan 2012 - 14:33) *
To ja będę druga.
Ika, stawki podali od 3800 zł brutto na umowę oczywiście a guwernantka nawet do 15 tyś ale to dla VIP'ów, babki z językami i innymi czarodziejstwami icon_razz.gif

I nie jestem druga, Anecznik mnie uprzedziła. icon_smile.gif Aż tak szybko nie miałam. Ale lepiej. Dostałam spódniczkę dla Darii na pocz. tyg a wczoraj pisze laska z pytaniem czy przelałam kasę. Szczena mi opadła. Zawsze zapisuję dane do przelewu na pulpicie i R. robi przelewy. Nie zastanawiałam się czy przelał skoro doszła spódniczką, byłam pewna że przelał a okazało się, że on nie przelał a laska wysłała przed otrzymaniem kasy. Hihihi.


Ja miałam trochę inną sytuację. Kupiliśmy nianię na all, kosztowała jakieś 120 zł. Facet miał wysłać nianię za pobraniem a tu nagle przychodzi paczka i kurier mówi, że przesyłka już zapłacona 01.gif Poczekałam jeden dzień, ale kontrahent się nie odezwał. Gryzło mnie sumienie bo jakoś tak nie potrafiłabym nikogo oszukać więc zadzwoniłam ja. Facet był pewien, ze dostal ode mnie kase na konto po czym okazało się, że jednak nie...no przeciez wiem czy robię przelew czy nie. Napisał mi maila typu "prosze o przesłanie należnej kwoty"...i tyle, nawet dziękuję za uczciwość...wówczas żałowałam, ale i tak wiem, że nie miałabym sumienia oszukać gościa.
A druga sytuacja była z reklamowanym wózkiem typu parasolka. Pisałam maila z reklamacją. ZDostałam odpowiedź, że nalezy porobić zdjęcia etc i to potrwa, az tu nagle przyjeżdża kurier z innym wózkiem i jeszcze nie chce tego do reklamacji. Firma się nie odezwała w końcu napisałam po tygodniu co mam zrobic z reklamowanym wózkiem. I owszem podziękowali za przypomnienie i wysłali na drugi dzień kuriera. Dla mnie bez sensu koszty bo wózek byl taniocha a sam kurier 30 zł razy dwa po przywieźli wcześniej nowy. Tak więc obliczyłam, że facet był ubity na kasie tyle, że z wózka nie miał żadnego zysku 29.gif No, ale to już jego problem bo nie myślał.

--------------------


Anecznik
piÄ…, 27 sty 2012 - 15:07
Emilly oto zdjęcie Iglika na 1 stronkę icon_wink.gif.

Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 15:07
Post #7

Emilly oto zdjęcie Iglika na 1 stronkę icon_wink.gif.



--------------------


Madzikred
piÄ…, 27 sty 2012 - 15:22
No rożnie bywa z tymi sprzedawcami na allegro. Iglik przesłodki. Tak rzadko go pokazujesz, że ... Oj, popraw się koleżanko icon_razz.gif

To fotka Duśki na 1 str.
Madzikred


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: pon, 01 lut 10 - 20:44
SkÄ…d: okolice Torunia
Nr użytkownika: 31,414




post piÄ…, 27 sty 2012 - 15:22
Post #8

No rożnie bywa z tymi sprzedawcami na allegro. Iglik przesłodki. Tak rzadko go pokazujesz, że ... Oj, popraw się koleżanko icon_razz.gif

To fotka Duśki na 1 str.


--------------------
"Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadasz sie,ze od tej chwili twoje serce bedzie przebywalo poza twoim cialem" Katharine Hadley



Mój blog. Nasza codziennosc
emilly
piÄ…, 27 sty 2012 - 15:59
Widzę,że Iglik też jeszcze z loczkami icon_wink.gif Domiego włoski po rozprostowaniu sięgają do łopatek icon_smile.gif Ale ściąć mu nie zamierzamy icon_wink.gif



Edit: mam nadzieję,że nie pominęłam nikogo na pierwszej stronce? Jakby co to mówcie icon_smile.gif

Ten post edytował emilly śro, 18 kwi 2012 - 12:34
emilly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: czw, 28 lut 08 - 17:57
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 18,473

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 15:59
Post #9

Widzę,że Iglik też jeszcze z loczkami icon_wink.gif Domiego włoski po rozprostowaniu sięgają do łopatek icon_smile.gif Ale ściąć mu nie zamierzamy icon_wink.gif



Edit: mam nadzieję,że nie pominęłam nikogo na pierwszej stronce? Jakby co to mówcie icon_smile.gif
Madzikred
piÄ…, 27 sty 2012 - 17:11
Poza bezbłędna.

Darii kręcą się włoski jeszcze głównie z tyłu i po kąpaniu. po obcięciu mniej. A właśnie, nie chwaliłam się, że byliśmy w końcu u fryzjera w tym salonie dla dzieci. Młoda dała radę ale duży plus za atrakcje w salonie, bo inaczej byłoby ciężko jej wysiedzieć, druga sprawa to taka, że fryzjerka była do kitu, tzn. młoda dziewczyna, gramoliła się strasznie. Uważam, że do dzieci powinien być ktoś szybki i dużym doświadczeniem. Na pewno maja inne fryzjerki i następnym razem pójdziemy do innej.

Tu migawka z pierwszego strzyżenia. A zarośnięta już była strasznie. Grzywka do oczu znów wchodziła (poprzednio sama ciachnęłam).


a tu w nowej fryzurce


Ten post edytował Madzikred pią, 27 sty 2012 - 17:17
Madzikred


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: pon, 01 lut 10 - 20:44
SkÄ…d: okolice Torunia
Nr użytkownika: 31,414




post piÄ…, 27 sty 2012 - 17:11
Post #10

Poza bezbłędna.

Darii kręcą się włoski jeszcze głównie z tyłu i po kąpaniu. po obcięciu mniej. A właśnie, nie chwaliłam się, że byliśmy w końcu u fryzjera w tym salonie dla dzieci. Młoda dała radę ale duży plus za atrakcje w salonie, bo inaczej byłoby ciężko jej wysiedzieć, druga sprawa to taka, że fryzjerka była do kitu, tzn. młoda dziewczyna, gramoliła się strasznie. Uważam, że do dzieci powinien być ktoś szybki i dużym doświadczeniem. Na pewno maja inne fryzjerki i następnym razem pójdziemy do innej.

Tu migawka z pierwszego strzyżenia. A zarośnięta już była strasznie. Grzywka do oczu znów wchodziła (poprzednio sama ciachnęłam).


a tu w nowej fryzurce


--------------------
"Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadasz sie,ze od tej chwili twoje serce bedzie przebywalo poza twoim cialem" Katharine Hadley



Mój blog. Nasza codziennosc
emilly
piÄ…, 27 sty 2012 - 17:24
Boże,przeżyłam chwilę grozy 41.gif . Domi poszedł za Barnim do jego pokoju i wsadził paluszka pod krzesło obrotowe,które Miki kręcił 37.gif .Nagle usłyszałam wisk i Bartka krzyk,bo palec mu utknął i minutę się siłowaliśmy z wyjęciem tego palca. Paluszek mu spuchł,ale nim rusza... Jeszcze się telepię...

Madzikred fajna pamiątka z wizyty u fryzjera,a Duśka śliczna modelka icon_smile.gif
emilly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: czw, 28 lut 08 - 17:57
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 18,473

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 17:24
Post #11

Boże,przeżyłam chwilę grozy 41.gif . Domi poszedł za Barnim do jego pokoju i wsadził paluszka pod krzesło obrotowe,które Miki kręcił 37.gif .Nagle usłyszałam wisk i Bartka krzyk,bo palec mu utknął i minutę się siłowaliśmy z wyjęciem tego palca. Paluszek mu spuchł,ale nim rusza... Jeszcze się telepię...

Madzikred fajna pamiątka z wizyty u fryzjera,a Duśka śliczna modelka icon_smile.gif
Madzikred
piÄ…, 27 sty 2012 - 17:40
Emilly, jesuuuuuuuuuuuu. Aż mi serce stanęło. Obserwuj paluszka.
Madzikred


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: pon, 01 lut 10 - 20:44
SkÄ…d: okolice Torunia
Nr użytkownika: 31,414




post piÄ…, 27 sty 2012 - 17:40
Post #12

Emilly, jesuuuuuuuuuuuu. Aż mi serce stanęło. Obserwuj paluszka.

--------------------
"Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadasz sie,ze od tej chwili twoje serce bedzie przebywalo poza twoim cialem" Katharine Hadley



Mój blog. Nasza codziennosc
m4rusia
piÄ…, 27 sty 2012 - 17:45
emily u nas jest maśc taka ... (kurcze... to co śmierdzi octem tylko w maści) Rewelacyjnie pomaga na stłuczenia i opuchliznę. Jakby coś się działo to dawaj znać. Kupię i Ci wyślę. Mam nadzieję, że nie będzi etakiej potrzeby... Jak sobie przypomnę nazwę to napisze.
Oj miałam swoje przeboje z Lenką... Oparzenia dwa, palec rozcięty do krwi moim włosem, upadek z wysokości na głowę,,,,

edit: chodziło mi o altacet w maści. Lenie spuchła rączka od kroplówek i ta maśc szybko załagodziła stan

Ten post edytował M4ru5i4 pią, 27 sty 2012 - 17:48
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 17:45
Post #13

emily u nas jest maśc taka ... (kurcze... to co śmierdzi octem tylko w maści) Rewelacyjnie pomaga na stłuczenia i opuchliznę. Jakby coś się działo to dawaj znać. Kupię i Ci wyślę. Mam nadzieję, że nie będzi etakiej potrzeby... Jak sobie przypomnę nazwę to napisze.
Oj miałam swoje przeboje z Lenką... Oparzenia dwa, palec rozcięty do krwi moim włosem, upadek z wysokości na głowę,,,,

edit: chodziło mi o altacet w maści. Lenie spuchła rączka od kroplówek i ta maśc szybko załagodziła stan

--------------------
Madzikred
piÄ…, 27 sty 2012 - 18:49
CYTAT(M4ru5i4 @ Fri, 27 Jan 2012 - 17:45) *
emily u nas jest maśc taka ... (kurcze... to co śmierdzi octem tylko w maści) Rewelacyjnie pomaga na stłuczenia i opuchliznę. Jakby coś się działo to dawaj znać. Kupię i Ci wyślę. Mam nadzieję, że nie będzi etakiej potrzeby... Jak sobie przypomnę nazwę to napisze.
Oj miałam swoje przeboje z Lenką... Oparzenia dwa, palec rozcięty do krwi moim włosem, upadek z wysokości na głowę,,,,

edit: chodziło mi o altacet w maści. Lenie spuchła rączka od kroplówek i ta maśc szybko załagodziła stan


Polecam Altacet w żelu.
Madzikred


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: pon, 01 lut 10 - 20:44
SkÄ…d: okolice Torunia
Nr użytkownika: 31,414




post piÄ…, 27 sty 2012 - 18:49
Post #14

CYTAT(M4ru5i4 @ Fri, 27 Jan 2012 - 17:45) *
emily u nas jest maśc taka ... (kurcze... to co śmierdzi octem tylko w maści) Rewelacyjnie pomaga na stłuczenia i opuchliznę. Jakby coś się działo to dawaj znać. Kupię i Ci wyślę. Mam nadzieję, że nie będzi etakiej potrzeby... Jak sobie przypomnę nazwę to napisze.
Oj miałam swoje przeboje z Lenką... Oparzenia dwa, palec rozcięty do krwi moim włosem, upadek z wysokości na głowę,,,,

edit: chodziło mi o altacet w maści. Lenie spuchła rączka od kroplówek i ta maśc szybko załagodziła stan


Polecam Altacet w żelu.


--------------------
"Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadasz sie,ze od tej chwili twoje serce bedzie przebywalo poza twoim cialem" Katharine Hadley



Mój blog. Nasza codziennosc
m4rusia
piÄ…, 27 sty 2012 - 18:58
madzik, Emilly oczywiście chodziło o altacet w żelu 37.gif icon_lol.gif
Nie wiem, co mi maść po głowie chodziła icon_smile.gif

Wasze szkraby tez czują pęd do ozdabiania ścian ?? Moja Lena chyba przejęła fach po tacie i jako, że ten jest budowlańcem (malowania tez robi), to Ona maluje kredkami i długopisem. To drugie jest parszywie trudno zmyć 21.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 18:58
Post #15

madzik, Emilly oczywiście chodziło o altacet w żelu 37.gif icon_lol.gif
Nie wiem, co mi maść po głowie chodziła icon_smile.gif

Wasze szkraby tez czują pęd do ozdabiania ścian ?? Moja Lena chyba przejęła fach po tacie i jako, że ten jest budowlańcem (malowania tez robi), to Ona maluje kredkami i długopisem. To drugie jest parszywie trudno zmyć 21.gif

--------------------
pati.n
piÄ…, 27 sty 2012 - 21:34
Pierwsza strona cudna icon_smile.gif

zdjęcia rewelacyjne - więcej!!
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post piÄ…, 27 sty 2012 - 21:34
Post #16

Pierwsza strona cudna icon_smile.gif

zdjęcia rewelacyjne - więcej!!

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
m4rusia
piÄ…, 27 sty 2012 - 21:41
Marzy mi się kiedyś poznać, osobiście wyściskac wszystkie NASZE Lipcusie icon_wink.gif O Was dziołchy nie wspominam już, bo to oczywiste ale te małe brzdące tak wziąć i wytulić... Ech... icon_wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 21:41
Post #17

Marzy mi się kiedyś poznać, osobiście wyściskac wszystkie NASZE Lipcusie icon_wink.gif O Was dziołchy nie wspominam już, bo to oczywiste ale te małe brzdące tak wziąć i wytulić... Ech... icon_wink.gif

--------------------
Madzikred
piÄ…, 27 sty 2012 - 21:56
To organizuj jakiś zlot jak cieplej się zrobi, gdzieś w połowie kraju, żeby każdemu w miarę równo było dojechać. Kumpla była na takim zlocie gdzieś nad jeziorkiem, domki wynajęły na weekend.
Madzikred


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: pon, 01 lut 10 - 20:44
SkÄ…d: okolice Torunia
Nr użytkownika: 31,414




post piÄ…, 27 sty 2012 - 21:56
Post #18

To organizuj jakiś zlot jak cieplej się zrobi, gdzieś w połowie kraju, żeby każdemu w miarę równo było dojechać. Kumpla była na takim zlocie gdzieś nad jeziorkiem, domki wynajęły na weekend.

--------------------
"Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadasz sie,ze od tej chwili twoje serce bedzie przebywalo poza twoim cialem" Katharine Hadley



Mój blog. Nasza codziennosc
m4rusia
piÄ…, 27 sty 2012 - 21:58
Może wszystkie polecimy do Emilki, co? icon_lol.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 21:58
Post #19

Może wszystkie polecimy do Emilki, co? icon_lol.gif

--------------------
emilly
piÄ…, 27 sty 2012 - 22:09
CYTAT(M4ru5i4 @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:58) *
Może wszystkie polecimy do Emilki, co? icon_lol.gif


ZAPRASZAM icon_smile.gif Było by fajnie Was zobaczyć icon_smile.gif
emilly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: czw, 28 lut 08 - 17:57
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 18,473

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 22:09
Post #20

CYTAT(M4ru5i4 @ Fri, 27 Jan 2012 - 20:58) *
Może wszystkie polecimy do Emilki, co? icon_lol.gif


ZAPRASZAM icon_smile.gif Było by fajnie Was zobaczyć icon_smile.gif
> Lipcowe maluchy vol.4
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 19:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama