Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

*** GRUDZIEŃ 2010 *** część VII

, 2 lata temu w naszych oczach dwoiły się kreski :)
> , 2 lata temu w naszych oczach dwoiÅ‚y siÄ™ kreski :)
Fiona89
piÄ…, 06 kwi 2012 - 09:34
Vabien Kamila super ! Pięknie sobie radzi i jakie ma już długie włoski Tak 23 w maju kończę. Hehe młoda. Bardziej młodo wyglądam, ale u nas to chyba rodzinne. Jak idę z mamą to wszyscy myślą, że siostry hehe

Mummy Słodkie oczka ma Twój synek.

My przed spotkaniem byliśmy u ortopedy. Kości dobrze się zrastają, ale jeszcze nie do końca zrosły. Nikola ma teraz założony mniejszy gips. Za dwa tygodnie do kontroli i może, może już ściągną

Haniu Wiem, że to trudne. Nie wiem co napisać. Trzymaj się cieplutko :* Mateuszek bardzo zmienił się na buźce. Trochę do mojego kuzyna podobny się robi. I faktycznie błysk w tych oczkach ma

Gratulacje dla małej Emilki

Sylwia
Nikolka to wykapany tata Moje może ma ustka, bródkę i nosek

Angielk My zdrowi Nic nas nie rusza. Wczoraj byliśmy długo na dworzu, bo taka pogoda A od dzisiaj spowrotem do nauki, bo zaliczenia zbliżają się dużymi krokami. Biedna Lusia. Zdrowiej nam Nic dziwnego, że nastroju nie było do zabawy z Nikolką jak rozkładało ją. A my jak zmarzłyśmy wracając icon_smile.gif

Olu Powiedz jak spisuje się rowerek? Taki mamy w planach kupić Nikoli.

Aylin Jejku, znowu Zdrówka Wam życzę

Liliann Super bałagan a Mikołajek !!

Mry wysylam zdjęcia dopiero teraz
Fiona89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 19:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 34,272




post piÄ…, 06 kwi 2012 - 09:34
Post #21

Vabien Kamila super ! Pięknie sobie radzi i jakie ma już długie włoski Tak 23 w maju kończę. Hehe młoda. Bardziej młodo wyglądam, ale u nas to chyba rodzinne. Jak idę z mamą to wszyscy myślą, że siostry hehe

Mummy Słodkie oczka ma Twój synek.

My przed spotkaniem byliśmy u ortopedy. Kości dobrze się zrastają, ale jeszcze nie do końca zrosły. Nikola ma teraz założony mniejszy gips. Za dwa tygodnie do kontroli i może, może już ściągną

Haniu Wiem, że to trudne. Nie wiem co napisać. Trzymaj się cieplutko :* Mateuszek bardzo zmienił się na buźce. Trochę do mojego kuzyna podobny się robi. I faktycznie błysk w tych oczkach ma

Gratulacje dla małej Emilki

Sylwia
Nikolka to wykapany tata Moje może ma ustka, bródkę i nosek

Angielk My zdrowi Nic nas nie rusza. Wczoraj byliśmy długo na dworzu, bo taka pogoda A od dzisiaj spowrotem do nauki, bo zaliczenia zbliżają się dużymi krokami. Biedna Lusia. Zdrowiej nam Nic dziwnego, że nastroju nie było do zabawy z Nikolką jak rozkładało ją. A my jak zmarzłyśmy wracając icon_smile.gif

Olu Powiedz jak spisuje się rowerek? Taki mamy w planach kupić Nikoli.

Aylin Jejku, znowu Zdrówka Wam życzę

Liliann Super bałagan a Mikołajek !!

Mry wysylam zdjęcia dopiero teraz

--------------------
Nikolka 10.12.2010r.
komunikacja
piÄ…, 06 kwi 2012 - 09:47
Mry dzieki za zmianÄ™ fotki:)
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
SkÄ…d: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post piÄ…, 06 kwi 2012 - 09:47
Post #22

Mry dzieki za zmianÄ™ fotki:)

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

syl_wia9
piÄ…, 06 kwi 2012 - 11:49
Witam się w nowej odsłonie 06.gif

Mry arcydzieło!!!!!Pieknie:icon_smile.gif
Co nie znaczy,że Twoje angielk były złe nienie.gif Też były piękne i są nadal w sumie 06.gif

W ogóle chyba mamy najładniejsze I stronki 29.gif 48.gif

Tak patrze na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć to tak zleciało.... 41.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post piÄ…, 06 kwi 2012 - 11:49
Post #23

Witam się w nowej odsłonie 06.gif

Mry arcydzieło!!!!!Pieknie:icon_smile.gif
Co nie znaczy,że Twoje angielk były złe nienie.gif Też były piękne i są nadal w sumie 06.gif

W ogóle chyba mamy najładniejsze I stronki 29.gif 48.gif

Tak patrze na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć to tak zleciało.... 41.gif
_Mała_Mi_
piÄ…, 06 kwi 2012 - 12:29
edit: bez sensu napisała bo nie doczytała.



Kończymy jeszcze starą odsłonę!! Tam pisac icon_smile.gif do 100tki!

Ten post edytował mry pią, 06 kwi 2012 - 12:30
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post piÄ…, 06 kwi 2012 - 12:29
Post #24

edit: bez sensu napisała bo nie doczytała.



Kończymy jeszcze starą odsłonę!! Tam pisac icon_smile.gif do 100tki!
niunia23
sob, 07 kwi 2012 - 22:52
mry jak bys mogla ta fotke gosi wstawic bo nie mam zadnej nowszej

https://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...286359039_n.jpg

Ten post edytował niunia23 śro, 11 kwi 2012 - 11:23
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post sob, 07 kwi 2012 - 22:52
Post #25

mry jak bys mogla ta fotke gosi wstawic bo nie mam zadnej nowszej

https://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...286359039_n.jpg

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
Fiona89
nie, 08 kwi 2012 - 09:06
Witam Was świątecznie. My do kościoła pojechaliśmy samochodem z koszyczkiem. Pogoda straszna icon_sad.gif Mała przespała w aucie całe święcenie.

A dzisiaj?
Nikola obudziła się bez gipsa !!!!!!!!!!!!! Teraz to chyba w szpitalu tylko nam założą, nie mam zielonego pojęcia co robić. Zaraz będę dzwonić.
Więc śniadanko w super atmosferze, biegając za Nikolą, aby tylko nie wywróciła się.

Widać jak gips założyli :/

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego icon_smile.gif
Fiona89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 19:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 34,272




post nie, 08 kwi 2012 - 09:06
Post #26

Witam Was świątecznie. My do kościoła pojechaliśmy samochodem z koszyczkiem. Pogoda straszna icon_sad.gif Mała przespała w aucie całe święcenie.

A dzisiaj?
Nikola obudziła się bez gipsa !!!!!!!!!!!!! Teraz to chyba w szpitalu tylko nam założą, nie mam zielonego pojęcia co robić. Zaraz będę dzwonić.
Więc śniadanko w super atmosferze, biegając za Nikolą, aby tylko nie wywróciła się.

Widać jak gips założyli :/

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego icon_smile.gif

--------------------
Nikolka 10.12.2010r.
syl_wia9
nie, 08 kwi 2012 - 10:11
Haniu ja nic nie pisałam,może zadzwoń pod ten numer to się dowiesz kto pisał... 43.gif

Angielk zdrówka!!!!dla was przytul.gif

Z koszyczkiem poszedł wczoraj mój synek ,wysłałam go na 12,ale wyszedł o 11.30 i wszedł do kościoła.Święcenie było przed kościołem na dworze...kochany siedział w kościele do 13 bo nie wiedział co jest grane 37.gif No i w końcu wyszedł i poświęcił mu ksiądz jajeczka o 13...icon_smile.gif:)Już się martwiłam,mąż po niego poleciał,no ale wszystko było ok...

Pozdrawiamy icon_smile.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post nie, 08 kwi 2012 - 10:11
Post #27

Haniu ja nic nie pisałam,może zadzwoń pod ten numer to się dowiesz kto pisał... 43.gif

Angielk zdrówka!!!!dla was przytul.gif

Z koszyczkiem poszedł wczoraj mój synek ,wysłałam go na 12,ale wyszedł o 11.30 i wszedł do kościoła.Święcenie było przed kościołem na dworze...kochany siedział w kościele do 13 bo nie wiedział co jest grane 37.gif No i w końcu wyszedł i poświęcił mu ksiądz jajeczka o 13...icon_smile.gif:)Już się martwiłam,mąż po niego poleciał,no ale wszystko było ok...

Pozdrawiamy icon_smile.gif
Fiona89
nie, 08 kwi 2012 - 15:07
Sylwia: biedny siÄ™ naczekal.
Nam założyli gips w szpitalu. Zostaliśmy bardzo nie miło obsluzeni. W tygodniu musimy stawić się na kontrolę u ortopedy czy nic z rączka się nie stało.
Fiona89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 19:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 34,272




post nie, 08 kwi 2012 - 15:07
Post #28

Sylwia: biedny siÄ™ naczekal.
Nam założyli gips w szpitalu. Zostaliśmy bardzo nie miło obsluzeni. W tygodniu musimy stawić się na kontrolę u ortopedy czy nic z rączka się nie stało.


--------------------
Nikolka 10.12.2010r.
niunia23
nie, 08 kwi 2012 - 21:22
Dziewczyny bylismy dzisiaj w sasinie i mialam taka niespodzianke ze szok byl tata S - a mialo go nie byc ale no coz moze w te swieta jakos cos bardziej sie staral ale dzieci moje nie chcialy isc do niego juz tym razem - zawsze szly ale on ich nie chcial na rece ani nic , a tym razem on je wolal ale one nie chcialy pojsc moje dziobki kochane a co niech nie mysli ze tak bedzie mu latwo ze jak tylko jemu sie zachce byc na chwile dziadkiem to bedzie a jak mu sie odwidzi to koniec teraz niech sie chlop stara jak mu zalezy icon_smile.gif a do Mamy S biegly odrazy z okrzykiem babcia !!!!! heh generalnie nie bylo zle .


po powrocie do gdyni zjedlismy moj mini torcik urodzinowy ktory sobie sama zrobilam icon_biggrin.gif zaraz wkleje foty mojego tortu icon_biggrin.gif


no

Ten post edytował niunia23 śro, 11 kwi 2012 - 11:27
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post nie, 08 kwi 2012 - 21:22
Post #29

Dziewczyny bylismy dzisiaj w sasinie i mialam taka niespodzianke ze szok byl tata S - a mialo go nie byc ale no coz moze w te swieta jakos cos bardziej sie staral ale dzieci moje nie chcialy isc do niego juz tym razem - zawsze szly ale on ich nie chcial na rece ani nic , a tym razem on je wolal ale one nie chcialy pojsc moje dziobki kochane a co niech nie mysli ze tak bedzie mu latwo ze jak tylko jemu sie zachce byc na chwile dziadkiem to bedzie a jak mu sie odwidzi to koniec teraz niech sie chlop stara jak mu zalezy icon_smile.gif a do Mamy S biegly odrazy z okrzykiem babcia !!!!! heh generalnie nie bylo zle .


po powrocie do gdyni zjedlismy moj mini torcik urodzinowy ktory sobie sama zrobilam icon_biggrin.gif zaraz wkleje foty mojego tortu icon_biggrin.gif


no

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
magdosz
nie, 08 kwi 2012 - 21:41
Witam się w nowej, ślicznej odsłonie.
Nie nadrobiÄ™ Was niestety 37.gif
mry, wysłałam zdjęcie na pierwszą stronkę icon_smile.gif

Wracamy jutro do domu. U nas wszystko dobrze icon_smile.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post nie, 08 kwi 2012 - 21:41
Post #30

Witam się w nowej, ślicznej odsłonie.
Nie nadrobiÄ™ Was niestety 37.gif
mry, wysłałam zdjęcie na pierwszą stronkę icon_smile.gif

Wracamy jutro do domu. U nas wszystko dobrze icon_smile.gif

--------------------


vabien23
nie, 08 kwi 2012 - 22:20
NIUNIA wow, ja jestem zawsze pod wrażeniem waszych wypieków, szczególnie Twoich i Lillann, generalnie że Wam się chce ... Ja kiedyś piekłam, lubiłam to, ale nigdy aż taka ambitnie ;p rozleniwiłam się na maxa, odkąd Kamila się urodziła nie upiekłam NIC icon_sad.gif, ale jak tak patrzę to aż mi się chce ;p
Mam przepis na ciasto od kumpeli i muszę wypróbować ;p

Dzisiaj nacykałam sporo zdjęć ale to zdecydowanie moje ulubione icon_smile.gif, Trudno Kamilci zrobić ładne foto bo jej to oczko ucieka icon_sad.gif

v

Ten post edytował vabien23 pon, 16 kwi 2012 - 12:21
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post nie, 08 kwi 2012 - 22:20
Post #31

NIUNIA wow, ja jestem zawsze pod wrażeniem waszych wypieków, szczególnie Twoich i Lillann, generalnie że Wam się chce ... Ja kiedyś piekłam, lubiłam to, ale nigdy aż taka ambitnie ;p rozleniwiłam się na maxa, odkąd Kamila się urodziła nie upiekłam NIC icon_sad.gif, ale jak tak patrzę to aż mi się chce ;p
Mam przepis na ciasto od kumpeli i muszę wypróbować ;p

Dzisiaj nacykałam sporo zdjęć ale to zdecydowanie moje ulubione icon_smile.gif, Trudno Kamilci zrobić ładne foto bo jej to oczko ucieka icon_sad.gif

v

--------------------





<li>
_Mała_Mi_
pon, 09 kwi 2012 - 09:49
Niunia, torcik boski icon_smile.gif hahaha cudko! Emilka... achy echy... cud miód, aaa!!! ja też chcę!!!! Swoją drogą tez mam chrześniaczkę Emilkę icon_smile.gif))

Magdosz, potem wrzuce - dostałam Przystojniaka icon_smile.gif

Kamilka do całownia tylko, ten dziubek mnie rozwala. Jak modelka! Wszystkie modelki robią dziubek. Hehehe icon_smile.gif I Kamilka cieałka nabiera, nóżki takie do schrupania i brzucholek wystaje icon_smile.gif Bużka szczuplutka icon_smile.gif Cudaczek jest.


Helena wczoraj dorwała moją szczoteczkę do zębów. Po dokładnym umyciu swojej paszczy postanowiła umyś tą szczoteczką zęby... Qlki 29.gif
Przyplało się coś do nas. Kaszel brzydki. A jutro miało być szczepiene, ale zamiast na szczepienie chyba pójdziemy się zbadać icon_sad.gif

Ten post edytował mry pon, 09 kwi 2012 - 09:50
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post pon, 09 kwi 2012 - 09:49
Post #32

Niunia, torcik boski icon_smile.gif hahaha cudko! Emilka... achy echy... cud miód, aaa!!! ja też chcę!!!! Swoją drogą tez mam chrześniaczkę Emilkę icon_smile.gif))

Magdosz, potem wrzuce - dostałam Przystojniaka icon_smile.gif

Kamilka do całownia tylko, ten dziubek mnie rozwala. Jak modelka! Wszystkie modelki robią dziubek. Hehehe icon_smile.gif I Kamilka cieałka nabiera, nóżki takie do schrupania i brzucholek wystaje icon_smile.gif Bużka szczuplutka icon_smile.gif Cudaczek jest.


Helena wczoraj dorwała moją szczoteczkę do zębów. Po dokładnym umyciu swojej paszczy postanowiła umyś tą szczoteczką zęby... Qlki 29.gif
Przyplało się coś do nas. Kaszel brzydki. A jutro miało być szczepiene, ale zamiast na szczepienie chyba pójdziemy się zbadać icon_sad.gif
vabien23
pon, 09 kwi 2012 - 09:57
MRY hehe no ona faktycznie brzuchol ma heheh no i nogi też ciałka nabrały, ale ciągle waga stoi, nie wiem, może kości ma jakieś lekkie czy coś 29.gif
My mamy szczepienie w następny poniedziałek 16stego ale nie wiem czy nie przełożyć bo ten katar u nas, co prawda już końcówka bo takie gęste ale jednak, no i poza tym tego samego dnia mam komisję w sprawie orzeczenia icon_sad.gif

FIONA o "gościnności" szpitali ani nie piszę bo to jedna, wielka masakra icon_sad.gif

Dobra ja się zwijam, do kościółka i jedziemy do moich rodziców na obiad.
U nas słońce super świeci ale chłodno...
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post pon, 09 kwi 2012 - 09:57
Post #33

MRY hehe no ona faktycznie brzuchol ma heheh no i nogi też ciałka nabrały, ale ciągle waga stoi, nie wiem, może kości ma jakieś lekkie czy coś 29.gif
My mamy szczepienie w następny poniedziałek 16stego ale nie wiem czy nie przełożyć bo ten katar u nas, co prawda już końcówka bo takie gęste ale jednak, no i poza tym tego samego dnia mam komisję w sprawie orzeczenia icon_sad.gif

FIONA o "gościnności" szpitali ani nie piszę bo to jedna, wielka masakra icon_sad.gif

Dobra ja się zwijam, do kościółka i jedziemy do moich rodziców na obiad.
U nas słońce super świeci ale chłodno...


--------------------





<li>
_Mała_Mi_
pon, 09 kwi 2012 - 10:26
waga wagą, ale na oko to ona doszła już do bobasowego wyglądu. Te udka sa bardzo apetyczne. Na wagach się nie znam, ale z doświadczenia wiem, że one nie zawsze pokazują dobrze hehehe icon_smile.gif

A Fiona, zapomniałam, bo wczoraj czytałam, ale siły nie miałam już pisac. Buziak dla Nikolki dzielnej. A szpital olać. Ja nie rozumiem takich zachowań. Ech. I wiecie co, ja tez pracuje w 'firmie państwowej'... ale spróbowałabym być tylko niegrzeczna, niemiła dla uczniów czy rodziców - olaboga! Ja tego nie mam we krwi, ale sam fakt, że wiem, ze to niemożliwe, a w szpitalu to norma. Ciekawostka dla mnie.
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post pon, 09 kwi 2012 - 10:26
Post #34

waga wagą, ale na oko to ona doszła już do bobasowego wyglądu. Te udka sa bardzo apetyczne. Na wagach się nie znam, ale z doświadczenia wiem, że one nie zawsze pokazują dobrze hehehe icon_smile.gif

A Fiona, zapomniałam, bo wczoraj czytałam, ale siły nie miałam już pisac. Buziak dla Nikolki dzielnej. A szpital olać. Ja nie rozumiem takich zachowań. Ech. I wiecie co, ja tez pracuje w 'firmie państwowej'... ale spróbowałabym być tylko niegrzeczna, niemiła dla uczniów czy rodziców - olaboga! Ja tego nie mam we krwi, ale sam fakt, że wiem, ze to niemożliwe, a w szpitalu to norma. Ciekawostka dla mnie.
Hania-17
pon, 09 kwi 2012 - 11:22
Witam w lany poniedziałek icon_biggrin.gif

Trochę szumu narobiłam z tym telefonem, przepraszam. To była dziewczyna z różu ha ha ha

My byliśmy w sobotę na święceniu pokarmó ale samochodem bo mimo że słoneczko ładnie przygrzewało to wiatr był tak paskudny i chłodny że było strasznie zimno. Zdjęć niestety z poświęcenia nei mam żadnych bo wszystko na szybko było. K wrócił o 13:30 z pracy a o 14:00 już wychodziliśmy do kościoła. Musiał zjeść obiad ubrać się po samochód do garażu i do kościoła.
W niedzielę ielkanocną byliśmy w kościele a potem u teściów cały dzień.
Dziś w domu jesteśmy, po południu na spacer bo słonko ładnie świeci mimo że jest tylko 3 stopnie :/

Dzieciaczki nasze są prześliczne po kolei bez wyjątków. To niesamowite jak czas szybko leci.
Hania-17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,365
Dołączył: nie, 18 lut 07 - 14:34
Nr użytkownika: 11,189




post pon, 09 kwi 2012 - 11:22
Post #35

Witam w lany poniedziałek icon_biggrin.gif

Trochę szumu narobiłam z tym telefonem, przepraszam. To była dziewczyna z różu ha ha ha

My byliśmy w sobotę na święceniu pokarmó ale samochodem bo mimo że słoneczko ładnie przygrzewało to wiatr był tak paskudny i chłodny że było strasznie zimno. Zdjęć niestety z poświęcenia nei mam żadnych bo wszystko na szybko było. K wrócił o 13:30 z pracy a o 14:00 już wychodziliśmy do kościoła. Musiał zjeść obiad ubrać się po samochód do garażu i do kościoła.
W niedzielę ielkanocną byliśmy w kościele a potem u teściów cały dzień.
Dziś w domu jesteśmy, po południu na spacer bo słonko ładnie świeci mimo że jest tylko 3 stopnie :/

Dzieciaczki nasze są prześliczne po kolei bez wyjątków. To niesamowite jak czas szybko leci.

--------------------
Daria 28.08.2007r
Mateusz i Michał 24.11.2010r
Michalku NIGDY o TOBIE nie zapomnimy [*]
Hania-17
pon, 09 kwi 2012 - 11:23
Niunia jaka słodkości malutka.
[użytkownik x] [użytkownik x]
A tost niesamowity!!

Fiona szkoda nerwów na szpitale...

Ten post edytował Hania-17 pon, 09 kwi 2012 - 11:24
Hania-17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,365
Dołączył: nie, 18 lut 07 - 14:34
Nr użytkownika: 11,189




post pon, 09 kwi 2012 - 11:23
Post #36

Niunia jaka słodkości malutka.
[użytkownik x] [użytkownik x]
A tost niesamowity!!

Fiona szkoda nerwów na szpitale...

--------------------
Daria 28.08.2007r
Mateusz i Michał 24.11.2010r
Michalku NIGDY o TOBIE nie zapomnimy [*]
Magnezja
pon, 09 kwi 2012 - 16:16
Korzystając z dzisiejszej pogody - cudne słonko i nawet ciepło - spędzilismy świąteczny poniedziałek na podwórku:
https://www.youtube.com/watch?v=D2njiycHGvs
Magnezja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: pią, 16 kwi 10 - 12:03
SkÄ…d: Piaseczno
Nr użytkownika: 32,587

GG:


post pon, 09 kwi 2012 - 16:16
Post #37

Korzystając z dzisiejszej pogody - cudne słonko i nawet ciepło - spędzilismy świąteczny poniedziałek na podwórku:
https://www.youtube.com/watch?v=D2njiycHGvs

--------------------
K 2010
magdosz
pon, 09 kwi 2012 - 18:08
Magnezja, Kamilek super icon_smile.gif

My już w domku. w końcu..
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post pon, 09 kwi 2012 - 18:08
Post #38

Magnezja, Kamilek super icon_smile.gif

My już w domku. w końcu..

--------------------


vabien23
pon, 09 kwi 2012 - 18:31
MAGNEZJA to chyba Twoj pierwszy filmik wrzucony na maluchy co? ja w każdym razie nie kojarzę innego ... poproszę więcej i częściej.
Kamilek to chyba taki mega śmieszek co? wszędzie się śmieje, bardzo pogodne dziecko.

MUMMY udało Ci się sprzedać X-Landera?

vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post pon, 09 kwi 2012 - 18:31
Post #39

MAGNEZJA to chyba Twoj pierwszy filmik wrzucony na maluchy co? ja w każdym razie nie kojarzę innego ... poproszę więcej i częściej.
Kamilek to chyba taki mega śmieszek co? wszędzie się śmieje, bardzo pogodne dziecko.

MUMMY udało Ci się sprzedać X-Landera?



--------------------





<li>
_Mała_Mi_
pon, 09 kwi 2012 - 19:01
hahaha Kamilek jest boski icon_smile.gif a jak go psy pilnujÄ… icon_smile.gif))))
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post pon, 09 kwi 2012 - 19:01
Post #40

hahaha Kamilek jest boski icon_smile.gif a jak go psy pilnujÄ… icon_smile.gif))))
> *** GRUDZIEŃ 2010 *** część VII, 2 lata temu w naszych oczach dwoiÅ‚y siÄ™ kreski :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 05:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama