Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

szukam dobrego chirura plastycznego w Łodzi

> 
bellla
czw, 01 paź 2015 - 09:23
Witam, szukam dobrego chirurga plastycznego w łodzi, chodzi mi o operację powiększenia piersi. Czytałam jakiś artykuł o niejakiej dr Dorocie Żukowskiej z łódzkiego Dermed, patrzyłam też na znanaym lekarzu no ale nie wiem na ile te opinie są prawdziwe, Czy jakaś z was zna lekarkę? operowała się u niej? prosze o radę nim zapiszę się na konsultację
bellla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 01 paź 15 - 09:11
Nr użytkownika: 46,497




post czw, 01 paź 2015 - 09:23
Post #1

Witam, szukam dobrego chirurga plastycznego w łodzi, chodzi mi o operację powiększenia piersi. Czytałam jakiś artykuł o niejakiej dr Dorocie Żukowskiej z łódzkiego Dermed, patrzyłam też na znanaym lekarzu no ale nie wiem na ile te opinie są prawdziwe, Czy jakaś z was zna lekarkę? operowała się u niej? prosze o radę nim zapiszę się na konsultację
lenna
czw, 29 paź 2015 - 12:41
Nie operowałam się, ale moaj koleżanka tak i jest zadowolona. Podobno szybko się zagoiło i efekt jest naprawdę fajny.
lenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 16 wrz 15 - 16:09
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 46,388




post czw, 29 paź 2015 - 12:41
Post #2

Nie operowałam się, ale moaj koleżanka tak i jest zadowolona. Podobno szybko się zagoiło i efekt jest naprawdę fajny.
papitka
wto, 02 sie 2016 - 21:28
znam dr Dorotę Żukowską, sama u niej się operowałam już bezie dobre 2 lata. Poprawiała moje uszy, miałam odstające uszy, paskudnie wyglądały. No w końcu zdecydowałam się pozbyć kompl,eksu. Wiem jak to jest. aLe lekarka super, bez obaw
papitka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: sob, 11 paź 14 - 16:30
Nr użytkownika: 44,654




post wto, 02 sie 2016 - 21:28
Post #3

znam dr Dorotę Żukowską, sama u niej się operowałam już bezie dobre 2 lata. Poprawiała moje uszy, miałam odstające uszy, paskudnie wyglądały. No w końcu zdecydowałam się pozbyć kompl,eksu. Wiem jak to jest. aLe lekarka super, bez obaw
jacek placek
nie, 07 sie 2016 - 21:31
A ja polecam Dr.Pawla Piserę ,poczytaj sopbie na znanym lekarzu,pracuje w Barlickim
jacek placek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 284
Dołączył: pią, 05 lis 10 - 22:57
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 34,815




post nie, 07 sie 2016 - 21:31
Post #4

A ja polecam Dr.Pawla Piserę ,poczytaj sopbie na znanym lekarzu,pracuje w Barlickim
> szukam dobrego chirura plastycznego w Łodzi
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 23:56
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama