Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

kardiolog dziecięcy - Poznań

> 
myszka
wto, 07 wrz 2004 - 11:03
Szukam dobrego kardiologa dziecięcego w Poznaniu. Czy któraś z Was może mi pomóc? Chodzi mi o lekarza z autorytetem, przyjmującego prywatnie, który ma gabinet wyposażony w dobre usg (muszę zrobić echo).
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post wto, 07 wrz 2004 - 11:03
Post #1

Szukam dobrego kardiologa dziecięcego w Poznaniu. Czy któraś z Was może mi pomóc? Chodzi mi o lekarza z autorytetem, przyjmującego prywatnie, który ma gabinet wyposażony w dobre usg (muszę zrobić echo).

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
Gonia
wto, 07 wrz 2004 - 12:01
Hej Myszko

mogę Tobie polecić panią profesor Aldonę Siwińską, która jest ekspertem od echa serca i która wykształciła wielu innych kardiologów w Poznaniu. Poza tym to osoba przemiła, kontaktowa, z niezwykłym podejściem do dzieci (np. nuci im w trakcie badania). Potrafi wszystko wyjaśnić rodzicom i oddziałuje bardzo kojąco. Ja wykonywałam echo dwa razy - 8 lat temu u starszej córki i 5 miesięcy temu u drugiej córki. Przyjmuje prywatnie w Izbie Rzemiślniczej, najczęściej w soboty, w ośrodku o nazwie Cordis, oczekiwanie nawet do miesiąca, 100 zł wizyta z konsulatacją. Musisz się liczyć, że pomimo umówienia na konkretną godzinę czas ulegnie wydłużeniu - czasem dzieci bardzo kapryszą i trwa ich uspokajanie, żeby badanie było możliwe i wiarygodne. Pracuje zawodowo w Klinice na ul . Szpitalnej.
Zaznaczam, że nie mam żadnego interesu osobistego, żeby ją promować.
Jakby co napisz na priva

pozdrawiam

Gosia
Gonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 894
Dołączył: śro, 16 cze 04 - 21:46
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,858




post wto, 07 wrz 2004 - 12:01
Post #2

Hej Myszko

mogę Tobie polecić panią profesor Aldonę Siwińską, która jest ekspertem od echa serca i która wykształciła wielu innych kardiologów w Poznaniu. Poza tym to osoba przemiła, kontaktowa, z niezwykłym podejściem do dzieci (np. nuci im w trakcie badania). Potrafi wszystko wyjaśnić rodzicom i oddziałuje bardzo kojąco. Ja wykonywałam echo dwa razy - 8 lat temu u starszej córki i 5 miesięcy temu u drugiej córki. Przyjmuje prywatnie w Izbie Rzemiślniczej, najczęściej w soboty, w ośrodku o nazwie Cordis, oczekiwanie nawet do miesiąca, 100 zł wizyta z konsulatacją. Musisz się liczyć, że pomimo umówienia na konkretną godzinę czas ulegnie wydłużeniu - czasem dzieci bardzo kapryszą i trwa ich uspokajanie, żeby badanie było możliwe i wiarygodne. Pracuje zawodowo w Klinice na ul . Szpitalnej.
Zaznaczam, że nie mam żadnego interesu osobistego, żeby ją promować.
Jakby co napisz na priva

pozdrawiam

Gosia
myszka
wto, 07 wrz 2004 - 12:20
Gonia, dzięki za odzew. Mam namiary też na inną lekarkę - dr Pawelec-Wojtalik, też z kliniki przy Szpitalnej. Być może jest to właśnie "uczeń" prof. Siwińskiej.

Co do umawiania na konkretną godzinę - dokładnie wiem jak to jest, bo już wiele razy byliśmy na usg (jeszcze jak byłam w ciąży), więc mam świadomość, co znaczy wizyta z dzieckiem.

Gonia, bardzo możliwe, że "uderzę" do Ciebie na priv. Czekam jeszcze na dalsze informacje o dr Wojtalik - jeśli nie ona, udam się do polecanej przez Ciebie profesorki.

Jeszcze raz dzięki.
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post wto, 07 wrz 2004 - 12:20
Post #3

Gonia, dzięki za odzew. Mam namiary też na inną lekarkę - dr Pawelec-Wojtalik, też z kliniki przy Szpitalnej. Być może jest to właśnie "uczeń" prof. Siwińskiej.

Co do umawiania na konkretną godzinę - dokładnie wiem jak to jest, bo już wiele razy byliśmy na usg (jeszcze jak byłam w ciąży), więc mam świadomość, co znaczy wizyta z dzieckiem.

Gonia, bardzo możliwe, że "uderzę" do Ciebie na priv. Czekam jeszcze na dalsze informacje o dr Wojtalik - jeśli nie ona, udam się do polecanej przez Ciebie profesorki.

Jeszcze raz dzięki.

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
> kardiolog dzieciÄ™cy - PoznaÅ„
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 04:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama