Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

gdzie kupić fajne meble?

-
, i w ogóle jak się teraz urządza mieszkanie:)
Kucharz
post Mon, 02 Jun 2014 - 19:52
Post #61

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 44,022

Ja się przekonałem do mebli na wymiar przy okazji zeszłorocznego remontu kuchni. Cenowo pewnie wyszedłem gorzej, ale miałem ten komfort, że to nie ja musiałem się martwić o odpowiednie umiejscowienie wszystkiego w pomieszczeniu, lecz firma, która zna się na rzeczy i potrafi znaleźć rozwiązanie przy różnych przeciwnościach pojawiających się przy takich remontach. Do zrobienia została mi łazienka, ale tu już będę musiał znaleźć innego wykonawcę (tamten specjalizuje się w kuchniach), więc co i raz przeglądam sieć w poszukiwaniu inspiracji. Co do stylu to upatrzyłem sobie nowoczesność i ciekawe meble łazienkowe zauważyłem u firmy Noclaf, u której można zresztą zrealizować swój własny projekt, czyli odbyłoby się to na zasadzie wspomnianej wyżej kuchni, a takie właśnie rozwiązanie preferuję. Tym bardziej, że łazienkę mam raczej niewielką, więc meble na wymiar to chyba rozsądne myślenie.

--------------------
Kacper urodził się na koniec świata - 21 grudnia 2012 r. o 20:50
Go to the top of the page PM

Quote Post
lena77
post Tue, 03 Jun 2014 - 12:56
Post #62

Nr użytkownika: 3,289

a ja nie lubie ikei. podobaja mi sie meble a jakze ale te, ktore kupilam (1 łózko i 2 fotele) okazały się byc niefunkcjonalne. łózko dla syna rozpadło sie po 2 latach użytkowania (a syn nie mial wtedy nawet 30 kg). po rozbiorce tego łózka w celu spalenia, bylismy zszokowani kiepska jakoscia materiałów i wykonaniem. w poszukiwaniu zwykłego tapczanu bez udziwnien uganialismy sie dosc dlugo. w koncu, po wielkich oporach weszlismy do bodzio. no i znalezlismy zwykły, rozkładany tapczan z duża skrzynia na posciel. fakt faktem był to jedyny mebel, który nam sie jako tako podobał z tego salonu.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski

Quote Post
milakownacka
post Mon, 28 Jul 2014 - 14:39
Post #63

Nr użytkownika: 44,254

Meble z Ikei, mimo że niektóre naprawdę fajne sprawiają, że czasem czuję się jak w jednym z odcinków "Zmienników", w którym bohater, myślał, że zamordował kobietę, bo wnętrze jego mieszkania było urządzone tak jak wszystkie w tym bloku, klucze też wszędzie pasowały. Takie były czasy i wszyscy mieli takie same meble, jasna sprawa. Ale czasem bywając u znajomych mam wrażenie, że nie wyszłam z poprzedniej wizyty, tak ich wnętrza są do siebie podobne, bo oparte na katalogu Ikei właśnie. Ja zamówiłam [edit: moderacja] i jestem nimi zachwycona. Po pierwsze względy praktyczne - cała kuchnia odpowiada moim potrzebom, jest funkcjonalna i nowoczesna, a po drugie - udało mi się w ten sposób nadać jej indywidualnego charakteru.

Quote Post
Kucharz
post Mon, 28 Jul 2014 - 21:01
Post #64

Nr użytkownika: 44,022

No niestety, wymoderowali Ci, więc się nie dowiemy, które to meble tak Cie zachwyciły...

--------------------
Kacper urodził się na koniec świata - 21 grudnia 2012 r. o 20:50

Quote Post
chyka
post Wed, 19 Nov 2014 - 18:32
Post #65

Nr użytkownika: 37,280

i znowu reklama icon_smile.gif

--------------------

Quote Post
miskap
post Thu, 20 Nov 2014 - 09:22
Post #66

Nr użytkownika: 2,156

Już wczoraj raportowałam. Ta osoba już kolejny raz coś reklamuje.

--------------------
poprawianie błędów mile widziane

Quote Post
sylwiass
post Tue, 20 Jan 2015 - 17:21
Post #67

Grupa: Zbanowani
Nr użytkownika: 45,164

Takie naprawdę porządne meble pod wymiar to Emmi produkuje, nie wiem czy ich kojarzysz? Mają swoją stronę – www.emmi.pl. Tam można podejrzeć realizacje. U mnie akurat robili meble do pokoju dziecięcego. Projekt mieliśmy mniej więcej w głowie z żoną zarysowany i powiem, że naprawdę meble odzwierciedlają w stu procentach to o czym myśleliśmy. Miłe, przyjazne i rzeczowe podejście do klienta.

Quote Post
Laos
post Wed, 21 Jan 2015 - 10:44
Post #68

Nr użytkownika: 41,571

Meble w zależności od budżetu możemy kupic w sieciókach, lub zlecić na zamówienia.

Quote Post
AniaKwat
post Thu, 29 Jan 2015 - 16:23
Post #69

Nr użytkownika: 43,087

GG:

[edit: moderacja]

Quote Post
nokajka
post Mon, 02 Feb 2015 - 20:23
Post #70

Nr użytkownika: 45,300

BRW, ikea, najlepsze;)

Quote Post
gamonia
post Tue, 03 Feb 2015 - 12:56
Post #71

Grupa: Zbanowani
Nr użytkownika: 45,173

ja nie lubię produkcji seryjnej i mebli, które po rozkręceniu już ciężko złożyć z powrotem. moim zdaniem już lepiej wydać trochę więcej pieniedzy, ale mieć po pierwsze meble drewniane, a po drugie na lata.

Quote Post
lajkonik34
post Mon, 30 Mar 2015 - 21:10
Post #72

Nr użytkownika: 40,081

CYTAT(pinkbear @ Mon, 16 Sep 2013 - 15:28) *
Meble firmy Agata są bardzo dobre, porządnie wykonane i w ogóle. Mają bogatą ofertę, więc jest w czym wybierać. Niestety jedyny minus jest taki, że są raczej drogie.

meble w salonach agaty są drogie, to chyba dawno ich nie odwiedzałeś, moim zdaniem agata meble to salon który daje najlepsze rabaty i promocje na meble w swoich salonach, wiem, że jak będę potrzebowac nowych mebli to pierwsze co zrobię to udam się włąśne do agaty.

Quote Post
jagodka
post Tue, 07 Apr 2015 - 14:14
Post #73

Nr użytkownika: 18,501

Rabaty owszem, ale mnie się u nich podoba, ze mozna kupić meble na raty 0% a przed świetami widziałam reklamę z promocją na meble wójcika. Osobiście uważam, że robi ładne i solidne meble, mam od nich co prawda z innej kolekcji, ale prezentują się nieźle.

Quote Post
annaania
post Fri, 10 Apr 2015 - 14:06
Post #74

Nr użytkownika: 45,653

CYTAT(Litka @ Sun, 06 Jan 2013 - 22:47) *
zajrzyj na forum o wnętrzach na gazecie, odwiedź Ikea, a omijaj Bodzio, Abrę i Agatę icon_smile.gif postaw na prostotę, jasną, czystą bazę, do tego poszukasz potem dodatków

Dokładnie... Te sieciówki są najgorsze... Ja wolę porządne meble... Coś takiego sobie ostatnio kupiłam:
[edit:moderacja]
Jak się Wam podoba??

Quote Post
lajkonik34
post Wed, 15 Apr 2015 - 11:43
Post #75

Nr użytkownika: 40,081

ja nie generalizowałabym sieciówek nie kazda jest taka sama, poza tym to są tylko salony meblowe w których swoje ekspozycje mają producenci mebli, to jakość ich produktów powinno się sprawdzać.

Quote Post
juzwika
post Thu, 14 Apr 2016 - 10:48
Post #76

Nr użytkownika: 46,372

Ja również nie preferuje sieciówek. Nie lubię mieć tego co wszyscy. Taki mam już gust.
W ogóle to raczej preferuje coś normalnego, stylowego i eleganckiego, meble takie sobie też upodobałam. W końcu znalazłam co chciałam w Meblomoda. Bardzo dobry sklep, dobre meble i nie jest to przynajmniej sieciówka. Nie każdy zna mniejsze sklepy z o wiele lepszą ofertą niż sieciówki.

Quote Post
Basia W
post Thu, 21 Apr 2016 - 09:34
Post #77

Nr użytkownika: 47,438

Witam,
dość długo zastanawiałam się nad wyborem mebli dla mojego małego skarbeczka. Miałam problem czy wybrać te z Ikeai mąż był za tym aby robic na zamwoienie u znajomego stolarza. Miesiąc temu bylismy u znajomych i zostalam oczarowana, zobaczyłam mebele firmy Pinio. Juz wiedziałam czego chę dla naszej małej Oli.
Zreszta same zobaczcie

Szukałam w necie i udało mi się znaleść najtaniej w sklepei [edit: moderacja]
I jak myślicie warto za te pieniądze?

Quote Post
kazikstych
post Fri, 29 Apr 2016 - 08:14
Post #78

Nr użytkownika: 47,064

Ja lubię i umiem i samemu robiłem mebelki do pokoju dziecka. Wiem przynajmniej, że są porządne.

Quote Post
tokens
post Wed, 11 May 2016 - 10:07
Post #79

Nr użytkownika: 47,526

Mogę polecić Ci dobre meble z drewna egzotycznego. Mam takie u siebie i są bardzo fajne. Ładne i funkcjonalne.

Quote Post
Mleczuch
post Mon, 16 May 2016 - 08:49
Post #80

Nr użytkownika: 47,558

Ja kupiłem ostatnio szafki kuchenne ełk i jestem zadowolony, świetna cena więc jak dla mnie warto sprawdzić icon_smile.gif Jeśli ktoś szuka to może mu się spodoba.

Quote Post
> gdzie kupić fajne meble?, i w ogóle jak się teraz urządza mieszkanie:)

Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 19 Sep 2018 - 11:16
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe