Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

krwawienie w 5 tygodniu ciąży

-
lena.
post Wed, 07 Mar 2018 - 17:43
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 25,172

Dziewczyny,
jestem w 5 tygodniu ciąży. Najpierw miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej. Bolał mnie brzuch po lewej stronie, a tydzień temu miałam brązowe plamienie. Leżałam w szpitalu na obserwacji i w poniedziałek okazało się, że w macicy jest pęcherzyk. Wypisali mnie do domu. Wczoraj po południu plamienie ponowiło się - krew jak miesiączkowa, ale nie było jej wiele na wkładce. Pojechałam do swojego ginekologa, zrobiła usg, stwierdziła, że ciąża się rozwija, w pęcherzyku widać zarodek. Przepisała mi duphastan 3x1tabl.i kazała leżeć. Pobolewa mnie brzuch w różnych miejscach, mam kłucia, a chwilami jakby skurcze. Dziś plamienie się powtórzyło, nie mam innych dolegliwości bólowych, prócz tych powyżej. Co robić? Znów jechać do lekarza? Czy to może być naturalne? Boję się, już raz poroniłam (ciąża obumarła, ale nie było wtedy żadnych plamień).
Proszę, napiszcie, czy miałyście podobne doświadczenia.

--------------------

Go to the top of the page PM

Quote Post
trula
post Tue, 26 Jun 2018 - 15:07
Post #2

Nr użytkownika: 51,505

Kochana takie krwawienia wcale nie są takie rzadkie w trakcie trwania ciąży. I moga się zdarzać Zwykle krwawienie nie oznacza niczego złego, jednak jestem zdania,że warto jest skonsultować to z lekarzem. Chociażby dla własnej pewności czy wszystko jest z maluszkiem w porządku

Pozdrawiam

Quote Post
Piotrek Nowak
post Mon, 16 Jul 2018 - 15:07
Post #3

Nr użytkownika: 51,615

nie ma na co czekać i się zamartwiać. Zamiast tego idź do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko w porządku

Quote Post
alaskaa
post Sun, 05 Aug 2018 - 18:40
Post #4

Nr użytkownika: 51,929

najlepiej udaj się do innego lekarza

Quote Post
> krwawienie w 5 tygodniu ciąży

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 25 Sep 2018 - 06:04
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe