To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzień dobry!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maciejek232
Nazywam się Maciek, chciałbym w przyszłym roku zostać ojcem, pomyślałem że się do edukuję za w czasu icon_smile.gif
Katenn
Cześć Maciek icon_wink.gif
ewelinzela
witam wszystkich forumowiczów icon_wink.gif
Kasia325
Ciekawy pomysł z tą edukacją, witaj na forum! brawo_bis.gif


--------------------
Pozdrawiam, Kasia
4baby24.pl
monikaaf
Witaj icon_wink.gif
bronmus45
CYTAT(Maciejek232 @ Fri, 13 May 2016 - 18:20) *
Nazywam się Maciek, chciałbym w przyszłym roku zostać ojcem, pomyślałem że się do edukuję za w czasu icon_smile.gif

Przepraszam, że tak bezpośrednio i "z przymróżeniem oka", lecz zadam pytania takiej oto treści?
...
- chcesz się wyedukować podczas wczasów (za w czasu), jak zostać Ojcem?
- czy razem z Tobą przyjedzie również ewentualna mamusia, czy też chcesz poszukać edukatorki tematycznej tutaj, na miejscu?
- ile masz lat, a jeżeli jesteś już pełnoletni, to jaką dysponujesz kasą (funduszami) obecnie - czyli podczas edukacji - i jako przyszły Ojciec?
- wczytując się w Twoją tutaj wypowiedź mam jeszcze wiele więcej zapytań i wątpliwości...
Dagmarax4
Witam was icon_smile.gif Jestem Dagmara . Jestem świeżo upieczoną żoną i bedę tu szukać informacji na temat dziecki icon_smile.gif Pozdrawiam
Quiald
Witajcie wszyscy!

Również mam niedługo zamiar dołączyć do wszystkich, którzy już są ojcami! icon_smile.gif
szpilka1
Ja też witam wszystkich icon_smile.gif
KarolinA07
Hejka,
Karolina z Białostocczyzny się kłania i pozdrawia wszystkich.
betradi
Witam wszystkich icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.