To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

vvysokie cisnienie vv ciazy!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

noemi2013
Bylam wczoraj na wizycie u Pana Dr. I przepisal mi Dopegyt 3x1 bo mialam wysokie cisnienie 160/96. Dziewczyny czy rodzilyscie naturalnie czy cc z wysokim cisnieniem? I jeszcze jedno moje pytanie do was lekarz mowi ze raczej bedzie dziewczynka ale dobrze nie widzi bo lozysko przyslania. Jestem w 17 tyg. Czy to normalne ze lozysko przyslania dzidziusia czyli co jest na scianie przedniej jak przyslania ???
AnnaWalicka
Z porodem jest różnie, ja miałam wysokie ciśnienie i rodziłam naturalnie ale może dlatego że poród był przedwczesny i bardzo szybki i nikt nie myślał nawet o mierzeniu mi ciśnienia. Często chyba jest planowane cc przy nadciśnieniu, ale to kwestia lekarza. Jedno co mogę polecić to obserwuj pomiary malucha na usg, bo przy nadciśnieniu często występuje u dzieci hipotrofia ( moja ur w 34tc, wzrost zatrzymany na 29tc-obecnie wszystko okej, zdrowa) Dlatego poczytaj sobie https://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/kalenda...zien-ciazy.html jakie dziecko powinno mieć wymiary teraz i przy kolejnych badaniach i w razie wątpliwości naciskaj na lekarzy na dodatkowe badania.
WiolkaK
z tego co wiem wysokie ciśnienie faktycznie może być wskazaniem do cc, ale dużo zależy faktycznie od lekarza i samej pacjentki. Nie masz jakoś zdecydowanie wyższego, więc może leki ustabilizują i nie będzie wskazania do cc. Nie ma się czym martwić jeżeli chodzi o łożysko, mała źle się pewnie ustawiła do zdjecia icon_smile.gif A ty teraz dbaj o siebie i odpoczywaj!
nataliakoziol
Ciekawą ofertę ma Sanity za pakiety urządzeń. My z mężem wzięliśmy komplet SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl. Ciśnieniomierz o tyle fajny że z akumulatorem, a pulsoksymetr poza saturację zmierzy też tętno. Duża oszczędność w cenie, jak najbardziej zakup oceniam na plus.
magdapalslonce
Zdrówka życzÄ™ dla wszystkich ciężarnych w obecnych czasach. Wyobrażam sobie ile stresu teraz macie. icon_sad.gif Chociaż to zależy od osoby. Moja znajoma w ogóle siÄ™ nie przejmuje i wierzy, że epidemia niedÅ‚ugo siÄ™ skoÅ„czy. Mówi, że na razie ma tylko wizyty online i jest ok. Jak bÄ™dzie kolejne planowe USG – opowiem wam jak to wszystko siÄ™ odbywa. Leczy siÄ™ w Invikcie.
gekon
Ja mojej mamie kupiłem taki suplement https://www.znaneleki.pl/detonic/ bo miała problemy z nadciśnieniem i bardzo jej pomógł. Nie wiem jednak czy można stosować w ciąży więc może się zorientuj. Na pewno warto zerknąć icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.